- 138 05.10.2019 Saturday, Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči, startovné: mládež 50,- dospělí 100,-
- 139 06.10.2019 Sunday, Klatovský slalom ve Strakonicích, startovné: mládež 50,- dospělí 100,-
05.10.2019 - 06.10.2019, Kanoistický klub Klatovy z.s.
on-line entries from 15.09.2019 00:00:00 till 02.10.2019 16:00:59
Kategorie C1M | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
boat c. | name | born | ac | vt | team | reg.nr. | partic. | notes | written |
C1M | Pohanka Vít | 2000 | 2 | Kanoistický klub Klatovy z.s. | 036019 | 138 Sat 139 Sun | 27.09.19 15:25:04 | ||
C1M | Hojda Jakub | 1993 | 2 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066001 | 138 Sat 139 Sun | 01.10.19 20:36:54 | ||
C1M | Weber Oldřich | 1987 | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023133 | 138 Sat 139 Sun | 02.10.19 13:19:37 | ||
C1M | Habich Lukáš | 1991 | 2 | VS Tábor | 030003 | 138 Sat 139 Sun | 02.10.19 13:54:19 | ||
C1M | Habich Tomáš | 1997 | 2 | VS Tábor | 030061 | 138 Sat 139 Sun | 02.10.19 13:54:19 | ||
C1M | Habich Karel | 1994 | 3+ | VS Tábor | 030031 | 138 Sat 139 Sun | 02.10.19 13:54:19 | ||
C1M | Jícha Dušan | 1982 | V | 2 | TJ Sokol Písek | 080008 | 138 Sat 139 Sun | 20.09.19 12:26:30 | |
C1M | Novosad Lukáš | 1976 | V | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024001 | 138 Sat 139 Sun | 01.10.19 20:32:17 | |
C1M | Pinkava Lukáš | 1976 | V | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023016 | 138 Sat 139 Sun | 02.10.19 13:19:37 | |
C1M | Kuna Alois | 1960 | V | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023059 | 138 Sat 139 Sun | 02.10.19 13:19:37 | |
C1M | Boček Zdeněk | 1975 | V | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023006 | 138 Sat 139 Sun | 02.10.19 13:19:37 | |
C1M | Prüher Jakub | 1968 | V | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023088 | 138 Sat 139 Sun | 02.10.19 13:19:37 | |
C1M | Chod David | 1982 | V | 2 | VS Blovice | 033014 | 138 Sat 139 Sun | 02.10.19 13:55:19 | |
C1M | Rubín Daniel | 1975 | V | 3+ | TJ DUKLA Praha | 012032 | 138 Sat 139 Sun | 30.09.19 06:32:57 | |
C1M | Kubát Jiří | 1959 | V | 3+ | Kanoistický klub Klatovy z.s. | 036007 | 138 Sat 139 Sun | 01.10.19 14:14:25 | |
C1M | Pechlát Hynek | 1971 | V | 3+ | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042019 | 138 Sat 139 Sun | 01.10.19 22:44:33 | |
C1M | Keš Miroslav | 1967 | V | 3+ | SK Domeček Soběslav | 026020 | 138 Sat 139 Sun | 01.10.19 22:49:24 | |
C1M | Šandl Lukáš | 1983 | V | 3+ | SK Vodní slalom České Budějovice | 023035 | 138 Sat 139 Sun | 02.10.19 13:19:37 | |
C1M | Kubeš Vladimír | 1961 | V | 3+ | VS Tábor | 030011 | 138 Sat 139 Sun | 02.10.19 13:54:19 | |
C1M | Válek Michal | 1974 | V | 3+ | VS Tábor | 030022 | 138 Sat 139 Sun | 02.10.19 13:54:20 | |
C1M | Míka Viktor | 1977 | V | 3+ | Sportovní klub Žižkov Praha z.s. | 008016 | 138 Sat 139 Sun | 02.10.19 15:47:50 | |
C1M | Kolman Filip | 1973 | V | 3 | Sportovní klub Žižkov Praha z.s. | 008022 | 138 Sat 139 Sun | 25.09.19 15:32:12 | |
C1M | Velenovský Jiří | 1978 | V | 3 | VS Tábor | 030072 | 138 Sat 139 Sun | 02.10.19 13:54:20 | |
C1M | Vrba Pavel | 1973 | V | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066013 | 138 Sat 139 Sun | 01.10.19 20:36:54 | ||
C1M | Olšák Matyáš | 2001 | DS | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024067 | 138 Sat 139 Sun | 01.10.19 20:32:17 | |
C1M | Hartl Jakub | 2004 | DM | 2 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066024 | 138 Sat 139 Sun | 01.10.19 20:36:54 | |
C1M | Kuneš Daniel | 2003 | DM | 2 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066020 | 138 Sat 139 Sun | 01.10.19 20:36:54 | |
C1M | Šedivý Vít | 2004 | DM | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023135 | 138 Sat 139 Sun | 02.10.19 13:19:37 | |
C1M | Čihovský Šimon | 2003 | DM | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023069 | 138 Sat 139 Sun | 02.10.19 13:19:37 | |
C1M | Šedivý Jan | 2003 | DM | 3+ | SK Vodní slalom České Budějovice | 023134 | 138 Sat 139 Sun | 02.10.19 13:19:37 | |
C1M | Pípal Zbyněk | 2003 | DM | 3+ | Wild Water Canoe Club FROL | 023041 | 138 Sat 139 Sun | 02.10.19 13:19:37 | |
C1M | Vránek Jan | 2004 | DM | 3 | TJ Loko Plzeň | 033009 | 138 Sat 139 Sun | 02.10.19 13:55:19 | |
C1M | Ondřich Adam | 2004 | DM | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024006 | 138 Sat 139 Sun | 01.10.19 20:32:17 | ||
C1M | Válek Michal | 2006 | ZS | 2 | VS Tábor | 030025 | 138 Sat 139 Sun | 02.10.19 13:54:19 | |
C1M | Slavík Vojtěch | 2005 | ZS | 3+ | Wild Water Canoe Club FROL | 090011 | 138 Sat 139 Sun | 01.10.19 21:39:44 | |
C1M | Svoboda Adam | 2006 | ZS | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009119 | 138 Sat 139 Sun | 02.10.19 11:21:46 | |
C1M | Prüher Vojtěch | 2006 | ZS | 3+ | SK Vodní slalom České Budějovice | 023071 | 138 Sat 139 Sun | 02.10.19 13:19:37 | |
C1M | Brambora Ondřej | 2005 | ZS | 3 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014077 | 138 Sat 139 Sun | 02.10.19 12:24:20 | |
C1M | Novosad Jonáš | 2006 | ZS | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024049 | 138 Sat 139 Sun | 01.10.19 20:32:17 | ||
C1M | Fencl Mikoláš Aleš | 2006 | ZS | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024074 | 138 Sat 139 Sun | 01.10.19 20:32:17 | ||
C1M | Šíma Lukáš | 2006 | ZS | Otava Strakonice | 027002 | 138 Sat 139 Sun | 01.10.19 22:13:23 | ||
C1M | Druska Vojtěch | 2006 | ZS | SK Vodní slalom České Budějovice | 023021 | 138 Sat 139 Sun | 02.10.19 13:19:37 | ||
C1M | Hanzel Jáchym | 2008 | ZM | 3 | TJ Loko Plzeň | 039039 | 138 Sat 139 Sun | 01.10.19 20:08:20 | |
C1M | Pechlát Adam | 2007 | ZM | 3 | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042018 | 138 Sat 139 Sun | 01.10.19 22:44:33 | |
C1M | Jančar Štěpán | 2007 | ZM | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009020 | 138 Sat 139 Sun | 02.10.19 08:42:11 | |
C1M | Uhlík Jan | 2008 | ZM | TJ Jiskra Bechyně | 076028 | 138 Sat 139 Sun | 23.09.19 12:57:16 | ||
C1M | Hanuš Jakub | 2007 | ZM | Univerzitní sportovní klub Praha | 009156 | 138 Sat 139 Sun | 30.09.19 16:08:24 | ||
C1M | Palouda Mikoláš | 2007 | ZM | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024004 | 138 Sat 139 Sun | 01.10.19 20:32:17 | ||
C1M | Kasper Jakub | 2007 | ZM | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024056 | 138 Sat 139 Sun | 01.10.19 20:32:17 | ||
C1M | Kliment Tomáš | 2008 | ZM | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066012 | 138 Sat 139 Sun | 01.10.19 20:36:54 | ||
C1M | Velenovský Vojtěch | 2008 | ZM | VS Tábor | 030074 | 138 Sat 139 Sun | 02.10.19 13:54:20 | ||
C1M | Pinkava Matyáš | 2009 | PZ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009072 | 138 Sat 139 Sun | 30.09.19 20:59:04 | ||
C1M | Kvapil Matěj | 2009 | PZ | TJ Slavia K. Vary | 035017 | 138 Sat 139 Sun | 02.10.19 13:45:45 | ||
C1M | Kolman Vít | 2010 | PZ | Sportovní klub Žižkov Praha z.s. | 008127 | 138 Sat 139 Sun | 02.10.19 15:34:53 | ||
total C1M: 54 | |||||||||
Kategorie C1W | |||||||||
boat c. | name | born | ac | vt | team | reg.nr. | partic. | notes | written |
C1W | Pospíšilová Jitka | 1989 | 2 | VS Tábor | 030019 | 138 Sat 139 Sun | 02.10.19 13:54:20 | ||
C1W | Paloudová Anežka | 1999 | 3+ | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024017 | 138 Sat 139 Sun | 01.10.19 20:32:17 | ||
C1W | Kvapilová Gabriela | 1978 | V | 2 | TJ Slavia K. Vary | 035004 | 138 Sat 139 Sun | 02.10.19 13:45:45 | |
C1W | Kratochvílová Tereza | 2003 | DM | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024009 | 138 Sat 139 Sun | 01.10.19 20:32:17 | |
C1W | Novosadová Kristina | 2004 | DM | 3+ | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024024 | 138 Sat 139 Sun | 01.10.19 20:32:17 | |
C1W | Šindelářová Tereza | 2004 | DM | 3+ | VS Tábor | 030046 | 138 Sat 139 Sun | 02.10.19 13:54:20 | |
C1W | Pollertová Ema | 2003 | DM | Univerzitní sportovní klub Praha | 009008 | 138 Sat 139 Sun | 01.10.19 07:23:48 | ||
C1W | Jelínková Sára | 2005 | ZS | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009012 | 138 Sat 139 Sun | 01.10.19 07:23:48 | |
C1W | Švehlová Rozárie | 2008 | ZM | 3 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023015 | 138 Sat 139 Sun | 02.10.19 13:19:37 | |
C1W | Kylbergerová Iva | 2007 | ZM | Otava Strakonice | 027003 | 138 Sat 139 Sun | 01.10.19 22:13:23 | ||
total C1W: 10 | |||||||||
Kategorie C2M | |||||||||
boat c. | name | born | ac | vt | team | reg.nr. | partic. | notes | written |
C2M | Pohanka Vít Cubr Filip | 2000 2000 | 1 | Kanoistický klub Klatovy z.s. TJ ČSAD Plzeň | 036019 038008 | 138 Sat 139 Sun | 02.10.19 11:04:23 | ||
C2M | Uhlík Jan Háša Michal | 2008 1981 | V | 2 | TJ Jiskra Bechyně TJ Jiskra Bechyně | 076028 076013 | 138 Sat 139 Sun | 23.09.19 12:57:16 | |
C2M | Šrámek Jiří Veselý Josef | 1966 1950 | V | 2 | KK Rakovník Kanoistický klub Klatovy z.s. | 017058 036020 | 138 Sat 139 Sun | 30.09.19 10:06:15 | |
C2M | Holý Jiří Pechlát Hynek | 1957 1971 | V | 2 | KK Rakovník Klub vodních sportů Sušice z.s. | 017007 042019 | 138 Sat 139 Sun | 01.10.19 10:03:44 | |
C2M | Válek Michal Kubeš Vladimír | 1974 1961 | V | 2 | VS Tábor VS Tábor | 030022 030011 | 138 Sat 139 Sun | 02.10.19 13:54:20 | |
C2M | Martin Václav Martin Jakub | 1971 2009 | V | 2 | TJ Bohemians Praha TJ Bohemians Praha | 001027 001107 | 138 Sat 139 Sun | 02.10.19 15:34:53 | |
C2M | Novosad Jonáš Novosad Lukáš | 2006 1976 | V | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024049 024001 | 138 Sat 139 Sun | 01.10.19 20:32:18 | |
C2M | Velenovský Jiří Riant Martin | 1978 1977 | V | 3 | VS Tábor VS Tábor | 030072 030065 | 138 Sat 139 Sun | 02.10.19 13:54:20 | |
C2M | Hartl Jakub Kuneš Daniel | 2004 2003 | DM | 2 | Vodácký oddíl Horšovský Týn Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066024 066020 | 138 Sat 139 Sun | 01.10.19 20:36:54 | |
C2M | Prüher Vojtěch Šedivý Vít | 2006 2004 | DM | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice SK Vodní slalom České Budějovice | 023071 023135 | 138 Sat 139 Sun | 02.10.19 13:19:37 | |
C2M | Jeřábek Tomáš Kovářík Vít | 2004 2003 | DM | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011073 011072 | 138 Sat 139 Sun | 30.09.19 20:34:35 | |
C2M | Westfal Mattias Sedlařík Adam | 2004 2005 | DM | 3 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014094 014073 | 138 Sat 139 Sun | 02.10.19 12:24:20 | |
C2M | Čihovský Šimon Putzer Hynek | 2003 2003 | DM | 3 | SK Vodní slalom České Budějovice SK Kaplice, z.s | 023069 025003 | 138 Sat 139 Sun | 02.10.19 13:19:37 | |
C2M | Novák Václav Novák Matouš | 2005 2006 | ZS | 2 | VS Tábor VS Tábor | 030071 030024 | 138 Sat 139 Sun | 02.10.19 13:54:20 | |
C2M | Pelikán Václav Pelikán Martin | 2005 2009 | ZS | 3 | TJ Bohemians Praha Univerzitní sportovní klub Praha | 001111 009189 | 138 Sat 139 Sun | 02.10.19 15:34:53 | |
C2M | Šíma Lukáš Škop Jáchym | 2006 2005 | ZS | Otava Strakonice Otava Strakonice | 027002 027017 | 138 Sat 139 Sun | 27.09.19 06:39:45 | ||
C2M | Veverka Čeněk Tesař Petr | 2007 2006 | ZS | TJ Loko Plzeň TJ Loko Plzeň | 039014 039042 | 138 Sat 139 Sun | 01.10.19 20:08:20 | ||
C2M | Hrňák Šimon Klimeš Vít | 2007 2007 | ZM | 3 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014064 014034 | 138 Sat 139 Sun | 02.10.19 12:24:20 | |
C2M | Kasper Jakub Palouda Mikoláš | 2007 2007 | ZM | SK Vltava Č. Krumlov z.s. SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024056 024004 | 138 Sat 139 Sun | 01.10.19 20:32:18 | ||
C2M | Doležal Vít Hrňák Matouš | 2011 2009 | PZ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014063 014093 | 138 Sat 139 Sun | 02.10.19 12:24:20 | ||
C2M | Hladík Šimon Sýkora Ondřej | 2009 2010 | PZ | Univerzitní sportovní klub Praha TJ Bohemians Praha | 009181 001108 | 138 Sat 139 Sun | 02.10.19 15:34:53 | ||
C2M | Seidl Marek Kolman Vít | 2010 2010 | PZ | TJ Bohemians Praha Sportovní klub Žižkov Praha z.s. | 001122 008127 | 138 Sat 139 Sun | 02.10.19 15:34:53 | ||
total C2M: 22 | |||||||||
Kategorie C2W | |||||||||
boat c. | name | born | ac | vt | team | reg.nr. | partic. | notes | written |
C2W | Novosadová Kristina Paloudová Anežka | 2004 1999 | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024024 024017 | 138 Sat 139 Sun | 01.10.19 20:32:18 | ||
C2W | Sakalová Magdaléna Sakalová Markéta | 2007 2007 | ZM | 3 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014082 014081 | 138 Sat 139 Sun | 02.10.19 12:24:20 | |
total C2W: 2 | |||||||||
Kategorie C2X | |||||||||
boat c. | name | born | ac | vt | team | reg.nr. | partic. | notes | written |
C2X | Novák Matouš Pospíšilová Jitka | 2006 1989 | 2 | VS Tábor VS Tábor | 030024 030019 | 138 Sat 139 Sun | 02.10.19 13:54:20 | ||
C2X | Kubát Zdeněk Vrzalová Veronika | 1991 1991 | 3 | Kanoistický klub Klatovy z.s. TJ Loko Plzeň | 036024 039012 | 138 Sat 139 Sun | 30.09.19 19:02:54 | ||
C2X | Podzimková Markéta Pechlát Hynek | 1974 1971 | V | 2 | TJ Ohře Klášterec Klub vodních sportů Sušice z.s. | 048033 042019 | 138 Sat 139 Sun | 30.09.19 12:16:34 | |
C2X | Jindrák Petr Jindráková Anna | 1969 2005 | V | 2 | Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z. s. Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z. s. | 007041 007010 | 138 Sat 139 Sun | 02.10.19 12:59:59 | |
C2X | Boček Zdeněk Bočková Kateřina | 1975 2007 | V | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice SK Vodní slalom České Budějovice | 023006 023007 | 138 Sat 139 Sun | 02.10.19 13:19:37 | |
C2X | Kratochvílová Tereza Olšák Matyáš | 2003 2001 | DS | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024009 024067 | 138 Sat 139 Sun | 01.10.19 20:32:18 | |
C2X | Bočková Bára Čihovský Šimon | 2003 2003 | DM | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice SK Vodní slalom České Budějovice | 023068 023069 | 138 Sat 139 Sun | 02.10.19 13:19:37 | |
C2X | Šindelářová Tereza Válek Michal | 2004 2006 | DM | 3 | VS Tábor VS Tábor | 030046 030025 | 138 Sat 139 Sun | 02.10.19 13:54:20 | |
C2X | Jirasová Klára Jančar Štěpán | 2008 2007 | ZM | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. Univerzitní sportovní klub Praha | 011094 009020 | 138 Sat 139 Sun | 30.09.19 21:55:13 | |
C2X | Hrňák Šimon Sakalová Markéta | 2007 2007 | ZM | 3 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014064 014081 | 138 Sat 139 Sun | 02.10.19 12:24:20 | |
C2X | Klimeš Vít Sakalová Magdaléna | 2007 2007 | ZM | 3 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014034 014082 | 138 Sat 139 Sun | 02.10.19 12:24:20 | |
total C2X: 11 | |||||||||
Kategorie K1M | |||||||||
boat c. | name | born | ac | vt | team | reg.nr. | partic. | notes | written |
K1M | Pohanka Vít | 2000 | 1 | Kanoistický klub Klatovy z.s. | 036019 | 138 Sat 139 Sun | 27.09.19 15:25:04 | ||
K1M | Cubr Filip | 2000 | 2+ | TJ ČSAD Plzeň | 038008 | 138 Sat 139 Sun | 29.09.19 17:52:28 | ||
K1M | Kubát Zdeněk | 1991 | 2 | Kanoistický klub Klatovy z.s. | 036024 | 138 Sat 139 Sun | 30.09.19 19:02:54 | ||
K1M | Bláha Petr | 2000 | 2 | TJ Loko Plzeň | 039077 | 138 Sat 139 Sun | 01.10.19 20:08:20 | ||
K1M | Bouzek Filip | 1992 | 2 | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042024 | 138 Sat 139 Sun | 02.10.19 09:23:11 | ||
K1M | Potužák Jan | 1988 | 2 | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042032 | 138 Sat 139 Sun | 02.10.19 09:23:11 | ||
K1M | Zvolánek Jan | 1995 | 2 | TJ Jiskra Bechyně | 076010 | 138 Sat 139 Sun | 02.10.19 13:19:37 | ||
K1M | Zvolánek Filip | 1999 | 3+ | TJ Jiskra Bechyně | 076014 | 138 Sat 139 Sun | 29.09.19 16:30:05 | ||
K1M | Bašus Ondřej | 1987 | 3 | Sportovní klub Žižkov Praha z.s. | 008038 | 138 Sat 139 Sun | 02.10.19 15:47:50 | ||
K1M | Rubín Daniel | 1975 | V | 2 | TJ DUKLA Praha | 012032 | 138 Sat 139 Sun | 30.09.19 06:32:57 | |
K1M | Švehla Zdeněk | 1976 | V | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024023 | 138 Sat 139 Sun | 30.09.19 19:57:33 | |
K1M | Taišl Filip | 1976 | V | 2 | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042020 | 138 Sat 139 Sun | 30.09.19 20:27:54 | |
K1M | Panzer Aleš | 1974 | V | 2 | TJ Loko Plzeň | 039023 | 138 Sat 139 Sun | 01.10.19 20:08:20 | |
K1M | Koudelka Tomáš | 1964 | V | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024027 | 138 Sat 139 Sun | 01.10.19 21:01:44 | |
K1M | Horák David | 1976 | V | 2 | Wild Water Canoe Club FROL | 090008 | 138 Sat 139 Sun | 01.10.19 21:39:44 | |
K1M | Pechlát Hynek | 1971 | V | 2 | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042019 | 138 Sat 139 Sun | 01.10.19 22:44:33 | |
K1M | Němec Aleš | 1976 | V | 2 | TJ DNT VS Kadaň | 047015 | 138 Sat 139 Sun | 02.10.19 06:20:31 | |
K1M | Procházka Miloš | 1954 | V | 2 | TJ SK Hubertus KV | 034036 | 138 Sat 139 Sun | 02.10.19 07:46:07 | |
K1M | Tůma Martin | 1972 | V | 2 | TJ SK Hubertus KV | 034026 | 138 Sat 139 Sun | 02.10.19 07:46:07 | |
K1M | Pinkava Lukáš | 1976 | V | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023016 | 138 Sat 139 Sun | 02.10.19 13:19:37 | |
K1M | Mulač Viktor | 1975 | V | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023028 | 138 Sat 139 Sun | 02.10.19 13:19:37 | |
K1M | Boček Zdeněk | 1975 | V | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023006 | 138 Sat 139 Sun | 02.10.19 13:19:37 | |
K1M | Chod Václav | 1961 | V | 2 | VS Blovice | 033001 | 138 Sat 139 Sun | 02.10.19 13:55:19 | |
K1M | Martin Václav | 1971 | V | 2 | TJ Bohemians Praha | 001027 | 138 Sat 139 Sun | 02.10.19 15:34:53 | |
K1M | Míka Viktor | 1977 | V | 2 | Sportovní klub Žižkov Praha z.s. | 008016 | 138 Sat 139 Sun | 02.10.19 15:47:50 | |
K1M | Vondra Václav | 1957 | V | 3+ | Otava Strakonice | 027020 | 138 Sat 139 Sun | 27.09.19 06:39:45 | |
K1M | Kraus Václav | 1961 | V | 3+ | TJ ČSAD Plzeň | 038004 | 138 Sat 139 Sun | 29.09.19 17:52:28 | |
K1M | Šrámek Jiří | 1966 | V | 3+ | KK Rakovník | 017058 | 138 Sat 139 Sun | 30.09.19 10:06:15 | |
K1M | Kubát Jiří | 1984 | V | 3+ | Kotva Bráník | 077002 | 138 Sat 139 Sun | 01.10.19 16:26:39 | |
K1M | Koshelev Sergey | 1960 | V | 3+ | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042040 | 138 Sat 139 Sun | 01.10.19 20:24:59 | |
K1M | Pártl Miroslav | 1954 | V | 3+ | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024018 | 138 Sat 139 Sun | 01.10.19 21:01:44 | |
K1M | Hron Robin | 1979 | V | 3+ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014023 | 138 Sat 139 Sun | 02.10.19 12:24:20 | |
K1M | Stanovský Tomáš | 1972 | V | 3+ | SK Vodní slalom České Budějovice | 023052 | 138 Sat 139 Sun | 02.10.19 13:19:37 | |
K1M | Riant Martin | 1977 | V | 3+ | VS Tábor | 030065 | 138 Sat 139 Sun | 02.10.19 13:54:20 | |
K1M | Velenovský Jiří | 1978 | V | 3+ | VS Tábor | 030072 | 138 Sat 139 Sun | 02.10.19 13:54:20 | |
K1M | Dodal Jan | 1953 | V | 3+ | TJ Bohemians Praha | 001008 | 138 Sat 139 Sun | 02.10.19 15:34:53 | |
K1M | Kovařík Richard | 1959 | V | 3 | Otava Strakonice | 027012 | 138 Sat 139 Sun | 27.09.19 06:39:44 | |
K1M | Žatecký Jiří | 1969 | V | 3 | TJ Roztoky | 065008 | 138 Sat 139 Sun | 27.09.19 18:43:16 | |
K1M | Zýka Petr | 1951 | V | 3 | TJ ČSAD Plzeň | 038022 | 138 Sat 139 Sun | 29.09.19 17:52:28 | |
K1M | Císařovský Petr | 1977 | V | 3 | Wild Water Canoe Club FROL | 090010 | 138 Sat 139 Sun | 01.10.19 21:39:44 | |
K1M | Hadraba Michal | 1976 | V | Wild Water Canoe Club FROL | 090032 | 138 Sat 139 Sun | 01.10.19 21:39:44 | ||
K1M | Hoření Petr | 1975 | V | TJ DNT VS Kadaň | 047025 | 138 Sat 139 Sun | 02.10.19 06:20:31 | ||
K1M | Olšák Matyáš | 2001 | DS | 3+ | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024067 | 138 Sat 139 Sun | 01.10.19 20:32:18 | |
K1M | Martin Václav | 2002 | DS | 3 | TJ Bohemians Praha | 001074 | 138 Sat 139 Sun | 02.10.19 15:34:53 | |
K1M | Hajduch Jaroslav | 2004 | DM | 2 | Wild Water Canoe Club FROL | 090030 | 138 Sat 139 Sun | 27.09.19 06:39:44 | |
K1M | Čepička Ladislav | 2003 | DM | 2 | TJ ČSAD Plzeň | 038014 | 138 Sat 139 Sun | 29.09.19 17:52:28 | |
K1M | Jeřábek Tomáš | 2004 | DM | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011073 | 138 Sat 139 Sun | 30.09.19 20:34:35 | |
K1M | Kovářík Vít | 2003 | DM | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011072 | 138 Sat 139 Sun | 30.09.19 20:34:35 | |
K1M | Furiš Eduard | 2004 | DM | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024071 | 138 Sat 139 Sun | 01.10.19 20:32:18 | |
K1M | Strasser Marek | 2004 | DM | 2 | TJ Loko Žatec | 052025 | 138 Sat 139 Sun | 01.10.19 21:13:01 | |
K1M | Pípal Zbyněk | 2003 | DM | 2 | Wild Water Canoe Club FROL | 023041 | 138 Sat 139 Sun | 02.10.19 13:19:37 | |
K1M | Putzer Hynek | 2003 | DM | 2 | SK Kaplice, z.s | 025003 | 138 Sat 139 Sun | 02.10.19 13:19:37 | |
K1M | Vránek Jan | 2004 | DM | 2 | TJ Loko Plzeň | 033009 | 138 Sat 139 Sun | 02.10.19 13:55:19 | |
K1M | Manas Adam | 2004 | DM | 3+ | TJ DNT VS Kadaň | 047012 | 138 Sat 139 Sun | 02.10.19 06:20:31 | |
K1M | Westfal Mattias | 2004 | DM | 3+ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014094 | 138 Sat 139 Sun | 02.10.19 12:24:20 | |
K1M | Novák Matěj | 2004 | DM | 3+ | VS Tábor | 030039 | 138 Sat 139 Sun | 02.10.19 13:54:20 | |
K1M | Ondřich Adam | 2004 | DM | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024006 | 138 Sat 139 Sun | 01.10.19 20:32:18 | |
K1M | Krbec Ondřej | 2004 | DM | 3 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066023 | 138 Sat 139 Sun | 01.10.19 20:36:54 | |
K1M | Přibyla Šimon | 2004 | DM | 3 | TJ Bohemians Praha | 001138 | 138 Sat 139 Sun | 02.10.19 15:34:53 | |
K1M | Podzimek Jan | 2004 | DM | TJ Ohře Klášterec | 048034 | 138 Sat 139 Sun | 30.09.19 12:16:34 | ||
K1M | Rendón Enrique | 2005 | ZS | 2 | TJ Bohemians Praha | 001023 | 138 Sat 139 Sun | 24.09.19 09:43:55 | |
K1M | Pollert Antonín | 2006 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009022 | 138 Sat 139 Sun | 01.10.19 07:23:48 | |
K1M | Zvolský Kristian Ladislav | 2006 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009161 | 138 Sat 139 Sun | 01.10.19 07:23:48 | |
K1M | Svoboda Martin | 2005 | ZS | 2 | TJ Loko Žatec | 052034 | 138 Sat 139 Sun | 01.10.19 21:13:01 | |
K1M | Kutek Michal | 2006 | ZS | 2 | TJ DUKLA Praha | 012087 | 138 Sat 139 Sun | 01.10.19 21:39:44 | |
K1M | Míka Hynek | 2006 | ZS | 2 | TJ Bohemians Praha | 026001 | 138 Sat 139 Sun | 01.10.19 22:49:24 | |
K1M | Brambora Ondřej | 2005 | ZS | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014077 | 138 Sat 139 Sun | 02.10.19 12:24:20 | |
K1M | Komárek Jakub | 2005 | ZS | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023037 | 138 Sat 139 Sun | 02.10.19 13:19:37 | |
K1M | Novák Václav | 2005 | ZS | 2 | VS Tábor | 030071 | 138 Sat 139 Sun | 02.10.19 13:54:20 | |
K1M | Válek Michal | 2006 | ZS | 2 | VS Tábor | 030025 | 138 Sat 139 Sun | 02.10.19 13:54:20 | |
K1M | Škop Jáchym | 2005 | ZS | 3+ | Otava Strakonice | 027017 | 138 Sat 139 Sun | 27.09.19 06:39:45 | |
K1M | Legutko Josef | 2006 | ZS | 3+ | TJ Loko Žatec | 052065 | 138 Sat 139 Sun | 01.10.19 21:13:01 | |
K1M | Hadraba Martin | 2005 | ZS | 3+ | Wild Water Canoe Club FROL | 090014 | 138 Sat 139 Sun | 01.10.19 21:39:44 | |
K1M | Svoboda Adam | 2006 | ZS | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009119 | 138 Sat 139 Sun | 02.10.19 11:21:46 | |
K1M | Sedlařík Adam | 2005 | ZS | 3+ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014073 | 138 Sat 139 Sun | 02.10.19 12:24:20 | |
K1M | Druska Vojtěch | 2006 | ZS | 3+ | SK Vodní slalom České Budějovice | 023021 | 138 Sat 139 Sun | 02.10.19 13:19:37 | |
K1M | Novák Matouš | 2006 | ZS | 3+ | VS Tábor | 030024 | 138 Sat 139 Sun | 02.10.19 13:54:20 | |
K1M | Pelikán Václav | 2005 | ZS | 3+ | TJ Bohemians Praha | 001111 | 138 Sat 139 Sun | 02.10.19 15:34:53 | |
K1M | Šíma Lukáš | 2006 | ZS | 3 | Otava Strakonice | 027002 | 138 Sat 139 Sun | 27.09.19 06:39:45 | |
K1M | Tesař Petr | 2006 | ZS | 3 | TJ Loko Plzeň | 039042 | 138 Sat 139 Sun | 01.10.19 20:08:20 | |
K1M | Novosad Jonáš | 2006 | ZS | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024049 | 138 Sat 139 Sun | 01.10.19 20:32:18 | |
K1M | Vraný Matěj | 2006 | ZS | 3 | Wild Water Canoe Club FROL | 090007 | 138 Sat 139 Sun | 01.10.19 21:39:44 | |
K1M | Kremla Jakub | 2006 | ZS | 3 | SK Domeček Soběslav | 026008 | 138 Sat 139 Sun | 01.10.19 22:49:24 | |
K1M | Hotový Václav | 2006 | ZS | 3 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023057 | 138 Sat 139 Sun | 02.10.19 13:19:37 | |
K1M | Kolář Jakub | 2006 | ZS | 3 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023058 | 138 Sat 139 Sun | 02.10.19 13:19:37 | |
K1M | Bombic Erik | 2005 | ZS | 3 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023079 | 138 Sat 139 Sun | 02.10.19 13:19:37 | |
K1M | Fencl Mikoláš Aleš | 2006 | ZS | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024074 | 138 Sat 139 Sun | 01.10.19 20:32:18 | ||
K1M | Kot Michal | 2006 | ZS | TJ Bohemians Praha | 001139 | 138 Sat 139 Sun | 02.10.19 15:34:53 | ||
K1M | Uhlík Jan | 2008 | ZM | 3+ | TJ Jiskra Bechyně | 076028 | 138 Sat 139 Sun | 23.09.19 12:57:16 | |
K1M | Škop Jan | 2007 | ZM | 3+ | Otava Strakonice | 027016 | 138 Sat 139 Sun | 27.09.19 06:39:45 | |
K1M | Hanuš Jakub | 2007 | ZM | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009156 | 138 Sat 139 Sun | 30.09.19 16:08:24 | |
K1M | Hanzel Jáchym | 2008 | ZM | 3+ | TJ Loko Plzeň | 039039 | 138 Sat 139 Sun | 01.10.19 20:08:20 | |
K1M | Klimeš Vít | 2007 | ZM | 3+ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014034 | 138 Sat 139 Sun | 02.10.19 12:24:20 | |
K1M | Veverka Čeněk | 2007 | ZM | 3 | TJ Loko Plzeň | 039014 | 138 Sat 139 Sun | 01.10.19 20:08:20 | |
K1M | Palouda Mikoláš | 2007 | ZM | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024004 | 138 Sat 139 Sun | 01.10.19 20:32:18 | |
K1M | Kasper Jakub | 2007 | ZM | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024056 | 138 Sat 139 Sun | 01.10.19 20:32:18 | |
K1M | Kliment Tomáš | 2008 | ZM | 3 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066012 | 138 Sat 139 Sun | 01.10.19 20:36:54 | |
K1M | Kvasnička Matěj | 2008 | ZM | 3 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066026 | 138 Sat 139 Sun | 01.10.19 20:36:54 | |
K1M | Dovala Jakub | 2007 | ZM | 3 | TJ Loko Žatec | 052043 | 138 Sat 139 Sun | 01.10.19 21:13:01 | |
K1M | Synek Přemysl | 2007 | ZM | 3 | TJ Loko Žatec | 052060 | 138 Sat 139 Sun | 01.10.19 21:13:01 | |
K1M | Pechlát Adam | 2007 | ZM | 3 | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042018 | 138 Sat 139 Sun | 01.10.19 22:44:33 | |
K1M | Jančar Štěpán | 2007 | ZM | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009020 | 138 Sat 139 Sun | 02.10.19 08:42:11 | |
K1M | Hrňák Šimon | 2007 | ZM | 3 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014064 | 138 Sat 139 Sun | 02.10.19 12:24:20 | |
K1M | Plocek Matyáš Jan | 2008 | ZM | 3 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023064 | 138 Sat 139 Sun | 02.10.19 13:19:37 | |
K1M | Velenovský Vojtěch | 2008 | ZM | 3 | VS Tábor | 030074 | 138 Sat 139 Sun | 02.10.19 13:54:20 | |
K1M | Kočička Patrik | 2007 | ZM | 3 | VS Tábor | 030075 | 138 Sat 139 Sun | 02.10.19 13:54:20 | |
K1M | Voják Jakub | 2008 | ZM | Otava Strakonice | 027024 | 138 Sat 139 Sun | 27.09.19 06:39:45 | ||
K1M | Pluta Adam | 2008 | ZM | TJ Bohemians Praha | 001109 | 138 Sat 139 Sun | 02.10.19 15:34:53 | ||
K1M | Trefný Vojtěch | 2007 | ZM | TJ Bohemians Praha | 001134 | 138 Sat 139 Sun | 02.10.19 15:34:53 | ||
K1M | Šulc František | 2007 | ZM | TJ Bohemians Praha | 001141 | 138 Sat 139 Sun | 02.10.19 15:34:53 | ||
K1M | Uhlík Vojtěch | 2010 | PZ | TJ Jiskra Bechyně | 076017 | 138 Sat 139 Sun | 23.09.19 12:57:16 | ||
K1M | Honzík Jáchym | 2009 | PZ | Otava Strakonice | 027052 | 138 Sat 139 Sun | 27.09.19 06:39:44 | ||
K1M | Pinkava Matyáš | 2009 | PZ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009072 | 138 Sat 139 Sun | 30.09.19 20:59:04 | ||
K1M | Pollert Metoděj | 2009 | PZ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009110 | 138 Sat 139 Sun | 01.10.19 07:23:48 | ||
K1M | Táborský Vojtěch | 2010 | PZ | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066028 | 138 Sat 139 Sun | 01.10.19 20:36:54 | ||
K1M | Vejvančický Pavel | 2009 | PZ | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066019 | 138 Sat 139 Sun | 01.10.19 20:36:54 | ||
K1M | Černoch Štěpán | 2009 | PZ | TJ DNT VS Kadaň | 047004 | 138 Sat 139 Sun | 02.10.19 06:20:31 | ||
K1M | Hoření Hynek | 2011 | PZ | TJ DNT VS Kadaň | 047024 | 138 Sat 139 Sun | 02.10.19 06:20:31 | ||
K1M | Doležal Vít | 2011 | PZ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014063 | 138 Sat 139 Sun | 02.10.19 12:24:20 | ||
K1M | Hrňák Matouš | 2009 | PZ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014093 | 138 Sat 139 Sun | 02.10.19 12:24:20 | ||
K1M | Páca Jan | 2009 | PZ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014004 | 138 Sat 139 Sun | 02.10.19 12:24:20 | ||
K1M | Kvapil Kryštof | 2012 | PZ | TJ Slavia K. Vary | 035001 | 138 Sat 139 Sun | 02.10.19 13:45:45 | ||
K1M | Kvapil Matěj | 2009 | PZ | TJ Slavia K. Vary | 035017 | 138 Sat 139 Sun | 02.10.19 13:45:45 | ||
K1M | Cardoselli Lucas | 2010 | PZ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009188 | 138 Sat 139 Sun | 02.10.19 15:34:53 | ||
K1M | Hladík Šimon | 2009 | PZ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009181 | 138 Sat 139 Sun | 02.10.19 15:34:53 | ||
K1M | Hrubec Matěj | 2010 | PZ | TJ Bohemians Praha | 001094 | 138 Sat 139 Sun | 02.10.19 15:34:53 | ||
K1M | Kolman Vít | 2010 | PZ | Sportovní klub Žižkov Praha z.s. | 008127 | 138 Sat 139 Sun | 02.10.19 15:34:53 | ||
K1M | Martin Jakub | 2009 | PZ | TJ Bohemians Praha | 001107 | 138 Sat 139 Sun | 02.10.19 15:34:53 | ||
K1M | Pelikán Martin | 2009 | PZ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009189 | 138 Sat 139 Sun | 02.10.19 15:34:53 | ||
K1M | Pluta Štěpán | 2012 | PZ | TJ Bohemians Praha | 001110 | 138 Sat 139 Sun | 02.10.19 15:34:53 | ||
K1M | Seidl Marek | 2010 | PZ | TJ Bohemians Praha | 001122 | 138 Sat 139 Sun | 02.10.19 15:34:53 | ||
K1M | Sýkora Ondřej | 2010 | PZ | TJ Bohemians Praha | 001108 | 138 Sat 139 Sun | 02.10.19 15:34:53 | ||
K1M | Zachystal Adam | 2010 | PZ | Wild Water Canoe Club FROL | 001137 | 138 Sat 139 Sun | 02.10.19 15:34:53 | ||
total K1M: 133 | |||||||||
Kategorie K1W | |||||||||
boat c. | name | born | ac | vt | team | reg.nr. | partic. | notes | written |
K1W | Paloudová Anežka | 1999 | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024017 | 138 Sat 139 Sun | 01.10.19 20:32:18 | ||
K1W | Zýková Barbora | 1990 | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014038 | 138 Sat 139 Sun | 02.10.19 12:24:20 | ||
K1W | Pospíšilová Jitka | 1989 | 2 | VS Tábor | 030019 | 138 Sat 139 Sun | 02.10.19 13:54:20 | ||
K1W | Habichová Polesná Jitka | 1990 | 3+ | TJ Loko Plzeň | 039058 | 138 Sat 139 Sun | 01.10.19 20:08:20 | ||
K1W | Forejtová Andrea | 1988 | 3+ | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024007 | 138 Sat 139 Sun | 01.10.19 21:01:44 | ||
K1W | Šrámková Michaela | 1991 | 3+ | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042026 | 138 Sat 139 Sun | 02.10.19 09:47:00 | ||
K1W | Bokrová Kristýna | 1991 | 3+ | TJ Bohemians Praha | 001033 | 138 Sat 139 Sun | 02.10.19 15:34:53 | ||
K1W | Lagnerová Jana | 1959 | V | 2 | SK Domeček Soběslav | 026010 | 138 Sat 139 Sun | 01.10.19 22:49:24 | |
K1W | Černá Lucie | 1977 | V | 2 | TJ DNT VS Kadaň | 047013 | 138 Sat 139 Sun | 02.10.19 06:20:31 | |
K1W | Purgerová Šárka | 1984 | V | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023117 | 138 Sat 139 Sun | 02.10.19 13:19:37 | |
K1W | Kvapilová Gabriela | 1978 | V | 2 | TJ Slavia K. Vary | 035004 | 138 Sat 139 Sun | 02.10.19 13:45:45 | |
K1W | Podzimková Markéta | 1974 | V | 3+ | TJ Ohře Klášterec | 048033 | 138 Sat 139 Sun | 30.09.19 12:16:34 | |
K1W | Přibylová Karolína | 1978 | V | 3+ | TJ SK Hubertus KV | 034016 | 138 Sat 139 Sun | 02.10.19 07:46:07 | |
K1W | Borská Alena | 1976 | V | 3+ | TJ Bohemians Praha | 001067 | 138 Sat 139 Sun | 02.10.19 15:34:53 | |
K1W | Kohoutová Lenka | 1974 | V | 3 | Kotva Bráník | 077016 | 138 Sat 139 Sun | 30.09.19 16:08:24 | |
K1W | Kubátová Anna | 1960 | V | 3 | Kanoistický klub Klatovy z.s. | 036009 | 138 Sat 139 Sun | 01.10.19 14:14:25 | |
K1W | Nováková Marcela | 1974 | V | 3 | VS Tábor | 030070 | 138 Sat 139 Sun | 02.10.19 13:54:20 | |
K1W | Strasserová Barbora | 2001 | DS | 2 | TJ Loko Žatec | 052011 | 138 Sat 139 Sun | 01.10.19 21:13:01 | |
K1W | Brotánková Petra | 2001 | DS | 3+ | TJ Loko Plzeň | 039015 | 138 Sat 139 Sun | 01.10.19 20:08:20 | |
K1W | Turčinová Anna | 2002 | DS | 3+ | TJ SK Hubertus KV | 034013 | 138 Sat 139 Sun | 02.10.19 07:46:07 | |
K1W | Pollertová Ema | 2003 | DM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009008 | 138 Sat 139 Sun | 01.10.19 07:23:48 | |
K1W | Kratochvílová Tereza | 2003 | DM | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024009 | 138 Sat 139 Sun | 01.10.19 20:32:18 | |
K1W | Novosadová Kristina | 2004 | DM | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024024 | 138 Sat 139 Sun | 01.10.19 20:32:18 | |
K1W | Bočková Bára | 2003 | DM | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023068 | 138 Sat 139 Sun | 02.10.19 13:19:37 | |
K1W | Šindelářová Tereza | 2004 | DM | 2 | VS Tábor | 030046 | 138 Sat 139 Sun | 02.10.19 13:54:20 | |
K1W | Kristl Anouk | 2003 | DM | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009015 | 138 Sat 139 Sun | 01.10.19 07:23:48 | |
K1W | Pechlátová Nikola | 2004 | DM | 3+ | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042041 | 138 Sat 139 Sun | 01.10.19 22:44:33 | |
K1W | Sládková Linda | 2004 | DM | 3 | TJ Loko Plzeň | 039009 | 138 Sat 139 Sun | 01.10.19 20:08:20 | |
K1W | Panzerová Kateřina | 2003 | DM | 3 | TJ Loko Plzeň | 039020 | 138 Sat 139 Sun | 01.10.19 20:08:20 | |
K1W | Jelínková Sára | 2005 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009012 | 138 Sat 139 Sun | 01.10.19 07:23:48 | |
K1W | Kleinová Štěpánka | 2005 | ZS | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024059 | 138 Sat 139 Sun | 01.10.19 20:32:18 | |
K1W | Tůmová Veronika | 2006 | ZS | 2 | TJ SK Hubertus KV | 034027 | 138 Sat 139 Sun | 02.10.19 07:46:07 | |
K1W | Riantová Marie | 2006 | ZS | 3+ | VS Tábor | 030068 | 138 Sat 139 Sun | 02.10.19 13:54:20 | |
K1W | Jindráková Anna | 2005 | ZS | 3 | Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z. s. | 007010 | 138 Sat 139 Sun | 02.10.19 12:59:59 | |
K1W | Jirasová Klára | 2008 | ZM | 3+ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011094 | 138 Sat 139 Sun | 30.09.19 21:55:13 | |
K1W | Sakalová Magdaléna | 2007 | ZM | 3+ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014082 | 138 Sat 139 Sun | 02.10.19 12:24:20 | |
K1W | Švehlová Rozárie | 2008 | ZM | 3+ | SK Vodní slalom České Budějovice | 023015 | 138 Sat 139 Sun | 02.10.19 13:19:37 | |
K1W | Bočková Kateřina | 2007 | ZM | 3+ | SK Vodní slalom České Budějovice | 023007 | 138 Sat 139 Sun | 02.10.19 13:19:37 | |
K1W | Riantová Anežka | 2008 | ZM | 3+ | VS Tábor | 030067 | 138 Sat 139 Sun | 02.10.19 13:54:20 | |
K1W | Kylbergerová Iva | 2007 | ZM | 3 | Otava Strakonice | 027003 | 138 Sat 139 Sun | 27.09.19 06:39:45 | |
K1W | Žatecká Taťána | 2007 | ZM | 3 | TJ Roztoky | 065014 | 138 Sat 139 Sun | 27.09.19 18:43:16 | |
K1W | Petriková Barbora | 2008 | ZM | 3 | TJ Loko Žatec | 052046 | 138 Sat 139 Sun | 01.10.19 21:13:01 | |
K1W | Hoření Hedvika | 2008 | ZM | 3 | TJ DNT VS Kadaň | 047008 | 138 Sat 139 Sun | 02.10.19 06:20:31 | |
K1W | Apolínová Nela | 2007 | ZM | 3 | TJ SK Hubertus KV | 034055 | 138 Sat 139 Sun | 02.10.19 07:46:07 | |
K1W | Chocholová Veronika | 2007 | ZM | 3 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014079 | 138 Sat 139 Sun | 02.10.19 12:24:20 | |
K1W | Sakalová Markéta | 2007 | ZM | 3 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014081 | 138 Sat 139 Sun | 02.10.19 12:24:20 | |
K1W | Šimáková Anna | 2008 | ZM | 3 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023065 | 138 Sat 139 Sun | 02.10.19 13:19:37 | |
K1W | Milotová Dora | 2007 | ZM | 3 | TJ Bohemians Praha | 001120 | 138 Sat 139 Sun | 02.10.19 15:34:53 | |
K1W | Hronová Šárka | 2009 | PZ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014087 | 138 Sat 139 Sun | 02.10.19 12:24:20 | ||
K1W | Cardoselli Stella | 2009 | PZ | TJ Bohemians Praha | 001080 | 138 Sat 139 Sun | 02.10.19 15:34:53 | ||
total K1W: 50 | |||||||||
C1M: 54 C1W: 10 C2M: 22 C2W: 2 C2X: 11 K1M: 133 K1W: 50 total: 282 |
Foreigners
Kategorie C1M | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
boat c. | name | born | age c. | country, team | partic. | notes | entry time |
C1M | Olar Matteo | 2004 | DM | 0 Rumusko | 138 Sat 139 Sun | 30.09.19 18:21:21 | |
total C1M: 1 | |||||||
Kategorie K1M | |||||||
boat c. | name | born | age c. | country, team | partic. | notes | entry time |
K1M | Olar Matteo | 2004 | DM | 0 Rumusko | 138 Sat 139 Sun | 30.09.19 18:21:21 | |
K1M | Corodan Dan | 2005 | ZS | 0 Rumusko | 138 Sat 139 Sun | 30.09.19 18:21:21 | |
K1M | Kozma Patrik | 2005 | ZS | 0 Rumusko | 138 Sat 139 Sun | 30.09.19 18:21:21 | |
K1M | Batori Luca | 2006 | ZS | 0 Rumusko | 138 Sat 139 Sun | 30.09.19 18:21:21 | |
K1M | Suto Bence | 2006 | ZS | 0 Rumusko | 138 Sat 139 Sun | 30.09.19 18:21:21 | |
K1M | Salajan David | 2005 | ZS | 0 Rumusko | 138 Sat 139 Sun | 30.09.19 18:21:21 | |
K1M | Tope Serban | 2006 | ZS | 0 Rumusko | 138 Sat 139 Sun | 30.09.19 18:21:21 | |
K1M | Stancovici Andrei | 2010 | PZ | 0 Rumusko | 138 Sat 139 Sun | 30.09.19 18:21:21 | |
total K1M: 8 | |||||||
Kategorie K1W | |||||||
boat c. | name | born | age c. | country, team | partic. | notes | entry time |
K1W | Chenghe Rita | 2002 | DS | 0 Rumusko | 138 Sat 139 Sun | 30.09.19 18:21:21 | |
total K1W: 1 | |||||||
number of foreign competitors C1M: 1 K1M: 8 K1W: 1 total : 10 |