- 132 28.09.2019 Saturday, Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu, startovné: mládež 50,- dospělí 50,-
- 133 29.09.2019 Sunday, Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu, startovné: mládež 50,- dospělí 50,-
28.09.2019 - 29.09.2019, SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
on-line entries from 16.09.2019 00:00:00 till 24.09.2019 23:59:59
Kanoe Klub Spoj Brno | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
boat c. | name | born | ac | vt | team | reg.nr. | partic. | notes | written |
C1M | Dziadek Marek | 2005 | ZS | 3 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103017 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 19:17:32 | |
C1W | Dziadková Zuzana | 2002 | DS | 2+ | Kanoe Klub Spoj Brno | 103009 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 19:17:32 | |
C1W | Matějíčková Anežka | 2005 | ZS | 3+ | Kanoe Klub Spoj Brno | 103030 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 19:17:32 | |
C1W | Bergmannová Sandra | 2008 | ZM | 3 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103010 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 19:17:32 | |
K1M | Bergmann Bořivoj | 2003 | DM | 2 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103042 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 19:17:32 | |
K1M | Bergmann Ondřej | 2000 | 2 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103026 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 19:17:32 | ||
K1M | Matějíček Vojtěch | 2002 | DS | 2 | TJ Bohemians Praha | 103036 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 19:17:32 | |
K1M | Sobotka Adam | 2005 | ZS | 2 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103001 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 19:17:32 | |
K1M | Bernat Pavel | 2004 | DM | 3+ | Kanoe Klub Spoj Brno | 103019 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 19:17:32 | |
K1M | Dziadek Marek | 2005 | ZS | 3+ | Kanoe Klub Spoj Brno | 103017 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 19:17:32 | |
K1M | Šamánek Pavel | 1972 | V | 3+ | Kanoe Klub Spoj Brno | 103038 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 19:17:32 | |
K1M | Ježek Jakub | 2008 | ZM | 3 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103027 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 19:17:32 | |
K1M | Vítek David | 2007 | ZM | 3 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103012 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 19:17:32 | |
K1M | Gross Benedikt | 2005 | ZS | Kanoe Klub Spoj Brno | 103006 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 19:17:32 | ||
K1M | Nekuda Lukáš | 2010 | PZ | Kanoe Klub Spoj Brno | 103018 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 19:17:32 | ||
K1M | Šamánek Filip | 2010 | PZ | Kanoe Klub Spoj Brno | 103003 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 19:17:32 | ||
K1W | Dziadková Zuzana | 2002 | DS | 2 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103009 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 19:17:32 | |
K1W | Matějíčková Anežka | 2005 | ZS | 3+ | Kanoe Klub Spoj Brno | 103030 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 19:17:32 | |
K1W | Bergmannová Sandra | 2008 | ZM | 3 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103010 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 19:17:32 | |
K1W | Procházková Pavla | 1983 | V | 3 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103011 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 19:17:32 | |
K1W | Grossová Elisabeth | 2010 | PZ | Kanoe Klub Spoj Brno | 103005 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 19:17:32 | ||
total C1M: 1 C1W: 3 K1M: 12 K1W: 5 | |||||||||
KK Opava | |||||||||
boat c. | name | born | ac | vt | team | reg.nr. | partic. | notes | written |
C1M | Kovář Michal | 2009 | PZ | KK Opava | 121022 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 19:07:49 | ||
C1M | Rousek David | 2010 | PZ | KK Opava | 121057 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 19:07:49 | ||
C1M | Šefčík Václav | 2008 | ZM | KK Opava | 121033 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 19:07:49 | ||
C1M | Baar Dominik | 2007 | ZM | KK Opava | 121061 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 19:07:49 | ||
C1W | Kloboučková Ivana | 2003 | DM | 2+ | KK Opava | 121009 | 132 Sat 133 Sun | 23.09.19 21:58:42 | |
C1W | Mrázková Klára | 2006 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 121035 | 132 Sat 133 Sun | 23.09.19 21:58:42 | |
C1W | Šefčíková Anastázie | 2004 | DM | 3 | KK Opava | 121006 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 19:07:49 | |
C2M | Antl Tomáš Stropek Tobiáš | 2008 2007 | ZM | 3 | KK Opava KK Opava | 121001 121007 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 19:07:49 | |
C2M | Balarin Evžen Kubita Tomáš | 2008 2008 | ZM | 3 | KK Opava KK Opava | 121044 121016 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 19:07:49 | |
K1M | Mrázek Jakub | 2004 | DM | 2+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009191 | 132 Sat 133 Sun | 23.09.19 21:58:42 | |
K1M | Rousek Martin | 1965 | V | 2 | KK Opava | 121024 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 19:07:49 | |
K1M | Antl Tomáš | 2008 | ZM | 3+ | KK Opava | 121001 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 19:07:49 | |
K1M | Balarin Evžen | 2008 | ZM | 3+ | KK Opava | 121044 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 19:07:49 | |
K1M | Kovář Filip | 2006 | ZS | 3+ | KK Opava | 121017 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 19:07:49 | |
K1M | Baar Dominik | 2007 | ZM | 3 | KK Opava | 121061 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 19:07:49 | |
K1M | Baar Patrik | 2007 | ZM | 3 | KK Opava | 121015 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 19:07:49 | |
K1M | Dragon Jakub | 2007 | ZM | 3 | KK Opava | 121031 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 19:07:49 | |
K1M | Kubita Tomáš | 2008 | ZM | 3 | KK Opava | 121016 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 19:07:49 | |
K1M | Stropek Tobiáš | 2007 | ZM | 3 | KK Opava | 121007 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 19:07:49 | |
K1M | Šefčík Václav | 2008 | ZM | 3 | KK Opava | 121033 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 19:07:49 | |
K1M | Kovář Michal | 2009 | PZ | KK Opava | 121022 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 19:07:49 | ||
K1M | Rousek David | 2010 | PZ | KK Opava | 121057 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 19:07:49 | ||
K1W | Kloboučková Ivana | 2003 | DM | 2+ | KK Opava | 121009 | 132 Sat 133 Sun | 23.09.19 21:58:42 | |
K1W | Mrázková Klára | 2006 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 121035 | 132 Sat 133 Sun | 23.09.19 21:58:42 | |
K1W | Rousková Kateřina | 1973 | V | 2 | KK Opava | 121034 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 19:07:49 | |
K1W | Šefčíková Anastázie | 2004 | DM | 3+ | KK Opava | 121006 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 19:07:49 | |
K1W | Lebedová Adéla | 2010 | PZ | KK Opava | 121014 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 19:07:49 | ||
total C1M: 4 C1W: 3 C2M: 2 K1M: 13 K1W: 5 | |||||||||
SK Veselí nad Moravou | |||||||||
boat c. | name | born | ac | vt | team | reg.nr. | partic. | notes | written |
C1M | Košík Michal | 1995 | 3+ | SK Veselí nad Moravou | 133058 | 132 Sat 133 Sun | 17.09.19 08:56:43 | ||
C1M | Tomeček Adam | 2008 | ZM | 3 | SK Veselí nad Moravou | 133015 | 132 Sat 133 Sun | 17.09.19 08:56:44 | |
C1W | Košíková Denisa | 2002 | DS | 2+ | SK Veselí nad Moravou | 133047 | 132 Sat 133 Sun | 17.09.19 08:56:43 | |
K1M | Ivánek Roman | 2002 | DS | 2 | SK Veselí nad Moravou | 133063 | 132 Sat 133 Sun | 17.09.19 08:56:43 | |
K1M | Tomeček Adam | 2008 | ZM | 2 | SK Veselí nad Moravou | 133015 | 132 Sat 133 Sun | 17.09.19 08:56:44 | |
K1M | Tomeček Petr | 1978 | V | 2 | SK Veselí nad Moravou | 133031 | 132 Sat 133 Sun | 17.09.19 08:56:44 | |
K1M | Zeman Šimon | 2004 | DM | 2 | SK Veselí nad Moravou | 133127 | 132 Sat 133 Sun | 17.09.19 08:56:44 | |
K1M | Břečka Jan | 1958 | V | 3+ | SK Veselí nad Moravou | 133002 | 132 Sat 133 Sun | 17.09.19 08:56:44 | |
K1M | Doležal Filip | 2004 | DM | 3+ | SK Veselí nad Moravou | 133023 | 132 Sat 133 Sun | 17.09.19 08:56:44 | |
K1M | Rolenc Jakub | 2004 | DM | 3+ | SK Veselí nad Moravou | 133025 | 132 Sat 133 Sun | 17.09.19 08:56:44 | |
K1M | Černý Vojtěch | 2007 | ZM | 3 | SK Veselí nad Moravou | 133030 | 132 Sat 133 Sun | 17.09.19 08:56:44 | |
K1M | Kadubec Matěj | 2005 | ZS | 3 | SK Veselí nad Moravou | 133035 | 132 Sat 133 Sun | 17.09.19 08:56:44 | |
K1M | Polášek Martin | 2005 | ZS | 3 | SK Veselí nad Moravou | 133034 | 132 Sat 133 Sun | 17.09.19 08:56:44 | |
K1M | Zeman Jakub | 2007 | ZM | 3 | SK Veselí nad Moravou | 133017 | 132 Sat 133 Sun | 17.09.19 08:56:44 | |
K1M | Jurásek Matěj | 2009 | PZ | SK Veselí nad Moravou | 133028 | 132 Sat 133 Sun | 17.09.19 08:56:43 | ||
K1M | Minařík Šimon | 2007 | ZM | SK Veselí nad Moravou | 133033 | 132 Sat 133 Sun | 17.09.19 08:56:43 | ||
K1M | Šišpera Tomáš | 2008 | ZM | SK Veselí nad Moravou | 133041 | 132 Sat 133 Sun | 17.09.19 08:56:43 | ||
K1M | Tomeček David | 2011 | PZ | SK Veselí nad Moravou | 133020 | 132 Sat 133 Sun | 17.09.19 08:56:44 | ||
K1W | Košíková Denisa | 2002 | DS | 2 | SK Veselí nad Moravou | 133047 | 132 Sat 133 Sun | 17.09.19 08:56:44 | |
K1W | Jurásková Karina | 2008 | ZM | SK Veselí nad Moravou | 133029 | 132 Sat 133 Sun | 17.09.19 08:56:44 | ||
total C1M: 2 C1W: 1 K1M: 15 K1W: 2 | |||||||||
SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | |||||||||
boat c. | name | born | ac | vt | team | reg.nr. | partic. | notes | written |
C1M | Kratochvíl Martin | 2003 | DM | 2+ | TJ DUKLA Praha | 119139 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 22:22:24 | |
C1M | Daněk Aleš | 1979 | V | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119013 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 22:22:24 | |
C1M | Fiala Jakub | 2001 | DS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119018 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 22:22:24 | |
C1M | Kosík Dan | 2004 | DM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119173 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 22:22:24 | |
C1M | Kratochvíl Lukáš | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119045 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 22:22:24 | |
C1M | Novák Matyáš | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119076 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 22:22:24 | |
C1M | Retek Václav Toman | 2007 | ZM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119189 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 22:22:24 | |
C1M | Rudorfer Martin | 2003 | DM | 2 | TJ DUKLA Praha | 119094 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 22:22:24 | |
C1M | Tichý Štěpán | 2000 | 2 | TJ DUKLA Praha | 012086 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 22:22:24 | ||
C1M | Walter Jakub | 1998 | 2 | TJ Šumperk z.s. | 129045 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 22:22:25 | ||
C1M | Hric Ondřej | 2004 | DM | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119092 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 22:22:24 | |
C1M | Malý Vojtěch | 2006 | ZS | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119191 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 22:22:24 | |
C1M | Retek Toman Václav | 2007 | ZM | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119188 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 22:22:24 | |
C1M | Střílka Richard | 2006 | ZS | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119180 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 22:22:24 | |
C1M | Svoboda Ondřej | 2006 | ZS | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119190 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 22:22:24 | |
C1M | Kutín Filip | 2007 | ZM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119218 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 22:22:24 | |
C1M | Mráka Jan | 2004 | DM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119154 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 22:22:24 | |
C1M | Novák Tobiáš | 2008 | ZM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119182 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 22:22:24 | |
C1M | Syslo Jiří | 2003 | DM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119217 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 22:22:24 | |
C1M | Šotek Adam | 2005 | ZS | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119118 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 22:22:24 | |
C1M | Kratochvíl Jakub | 2009 | PZ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119175 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 22:22:24 | ||
C1M | Maděrka Tobiáš | 2009 | PZ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119214 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 22:22:24 | ||
C1M | Štýbnar Matěj | 2009 | PZ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119209 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 22:22:24 | ||
C1M | Štýbnar Vojtěch | 2005 | ZS | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119197 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 22:22:24 | ||
C1W | Doležalová Lucie | 2003 | DM | 1 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119157 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 22:22:25 | |
C1W | Doležalová Bára | 2005 | ZS | 2+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119127 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 22:22:25 | |
C1W | Divíšková Petra | 2001 | DS | 2+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119068 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 22:22:25 | |
C1W | Janů Veronika | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119137 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 22:22:25 | |
C1W | Kočířová Valentýna | 2008 | ZM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119208 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 22:22:25 | |
C1W | Retková Anna | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119005 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 22:22:25 | |
C1W | Retková Marie | 2003 | DM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119215 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 22:22:25 | |
C1W | Střílková Jana | 2004 | DM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119181 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 22:22:25 | |
C1W | Vrbová Marie | 2007 | ZM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119198 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 22:22:25 | |
C1W | Kratochvílová Adéla | 2007 | ZM | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119176 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 22:22:25 | |
C1W | Malá Magdalena | 2007 | ZM | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119192 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 22:22:25 | |
C1W | Hansgutová Monika | 2005 | ZS | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119207 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 22:22:25 | |
C1W | Novosadová Eliška | 2005 | ZS | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119206 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 22:22:25 | |
C1W | Stloukalová Aneta | 2007 | ZM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119196 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 22:22:25 | |
C1W | Dopitová Daniela | 2002 | DS | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119216 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 22:22:25 | ||
C1W | Horová Klára | 1998 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119058 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 22:22:25 | |||
C1W | Chromá Nicol | 2004 | DM | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119224 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 22:22:25 | ||
C1W | Marousková Tereza | 2009 | PZ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119177 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 22:22:25 | ||
C2M | Gabrlík Jakub Mráka Jan | 2004 2004 | DM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119152 119154 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 22:22:25 | |
C2M | Hric Ondřej Kratochvíl Lukáš | 2004 2005 | DM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119092 119045 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 22:22:25 | |
C2M | Urban Jaroslav Šotek Adam | 2004 2005 | DM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119205 119118 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 22:22:25 | |
C2M | Walter Jakub Kořínek Vilém | 1998 1999 | 2 | TJ Šumperk z.s. Univerzitní sportovní klub Praha | 129045 009064 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 22:22:25 | ||
C2M | Retek Toman Václav Retek Václav Toman | 2007 2007 | ZM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119188 119189 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 22:22:25 | |
C2M | Kutín Filip Novák Tobiáš | 2007 2008 | ZM | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119218 119182 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 22:22:25 | ||
C2W | Malá Magdalena Kočířová Valentýna | 2007 2008 | ZM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119192 119208 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 22:22:25 | |
C2W | Kratochvílová Michaela Procházková Pavla | 1975 1983 | V | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky Kanoe Klub Spoj Brno | 119048 103011 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 22:22:25 | ||
C2X | Gabrlík Jakub Novosadová Eliška | 2004 2005 | DM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119152 119206 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 22:22:25 | |
C2X | Janů Veronika Kratochvíl Lukáš | 2005 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119137 119045 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 22:22:25 | |
C2X | Kneblová Klára Kratochvíl Martin | 2005 2003 | DM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky TJ DUKLA Praha | 119064 119139 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 22:22:25 | |
C2X | Malý Vojtěch Kratochvílová Adéla | 2006 2007 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119191 119176 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 22:22:25 | |
C2X | Kutín Filip Vrbová Marie | 2007 2007 | ZM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119218 119198 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 22:22:25 | |
C2X | Štýbnar Vojtěch Hansgutová Monika | 2005 2005 | ZS | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119197 119207 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 22:22:25 | |
C2X | Střílka Richard Střílková Jana | 2006 2004 | DM | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119180 119181 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 22:22:25 | ||
C2X | Dopitová Daniela Syslo Jiří | 2002 2003 | DS | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119216 119217 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 22:22:25 | ||
K1M | Dupal Jiří | 1991 | 2+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119147 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 22:22:25 | ||
K1M | Tichý Štěpán | 2000 | 2+ | TJ DUKLA Praha | 012086 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 22:22:25 | ||
K1M | Gabrlík Jakub | 2004 | DM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119152 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 22:22:25 | |
K1M | Hala Jiří | 2002 | DS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119143 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 22:22:25 | |
K1M | Hradec Matěj | 2003 | DM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119142 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 22:22:25 | |
K1M | Kabrhel Václav | 1983 | V | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119060 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 22:22:25 | |
K1M | Kratochvíl Lukáš | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119045 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 22:22:25 | |
K1M | Kratochvíl Martin | 2003 | DM | 2 | TJ DUKLA Praha | 119139 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 22:22:25 | |
K1M | Mráka Jan | 2004 | DM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119154 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 22:22:25 | |
K1M | Novák Matyáš | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119076 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 22:22:25 | |
K1M | Retek Toman Václav | 2007 | ZM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119188 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 22:22:25 | |
K1M | Retek Václav Toman | 2007 | ZM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119189 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 22:22:25 | |
K1M | Rudorfer Martin | 2003 | DM | 2 | TJ DUKLA Praha | 119094 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 22:22:25 | |
K1M | Šotek Adam | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119118 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 22:22:25 | |
K1M | Štýbnar Vojtěch | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119197 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 22:22:25 | |
K1M | Janů Filip | 2002 | DS | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119159 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 22:22:25 | |
K1M | Jaroš Michael | 2006 | ZS | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119171 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 22:22:25 | |
K1M | Kosík Dan | 2004 | DM | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119173 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 22:22:25 | |
K1M | Kratochvíl Petr | 1971 | V | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119040 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 22:22:25 | |
K1M | Malý Vojtěch | 2006 | ZS | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119191 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 22:22:25 | |
K1M | Pomajbík Filip | 2006 | ZS | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119187 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 22:22:25 | |
K1M | Procházka Vojtěch | 2002 | DS | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119124 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 22:22:25 | |
K1M | Střílka Richard | 2006 | ZS | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119180 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 22:22:25 | |
K1M | Svoboda Ondřej | 2006 | ZS | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119190 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 22:22:25 | |
K1M | Syslo Jiří | 2003 | DM | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119217 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 22:22:25 | |
K1M | Urban Jaroslav | 2004 | DM | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119205 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 22:22:25 | |
K1M | Kratochvíl Vladimír | 1948 | V | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119041 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 22:22:25 | |
K1M | Novák Tobiáš | 2008 | ZM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119182 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 22:22:25 | |
K1M | Boxan Šimon | 2012 | PZ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119228 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 22:22:25 | ||
K1M | Král Samuel | 2010 | PZ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119232 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 22:22:25 | ||
K1M | Kratochvíl Jakub | 2009 | PZ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119175 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 22:22:25 | ||
K1M | Maděrka Tobiáš | 2009 | PZ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119214 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 22:22:25 | ||
K1M | Steklý Pavel | 2010 | PZ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119231 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 22:22:25 | ||
K1M | Štýbnar Matěj | 2009 | PZ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119209 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 22:22:25 | ||
K1M | Šumbera Vít | 2009 | PZ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119229 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 22:22:25 | ||
K1M | Urbánek Vojtěch | 2009 | PZ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119236 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 22:22:25 | ||
K1M | Valenta Josef | 2010 | PZ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119238 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 22:22:25 | ||
K1W | Doležalová Lucie | 2003 | DM | 2+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119157 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 22:22:25 | |
K1W | Doležalová Bára | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119127 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 22:22:25 | |
K1W | Hansgutová Monika | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119207 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 22:22:25 | |
K1W | Horová Klára | 1998 | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119058 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 22:22:25 | ||
K1W | Janů Veronika | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119137 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 22:22:25 | |
K1W | Kočířová Valentýna | 2008 | ZM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119208 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 22:22:25 | |
K1W | Kratochvílová Adéla | 2007 | ZM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119176 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 22:22:25 | |
K1W | Retková Anna | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119005 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 22:22:25 | |
K1W | Retková Marie | 2003 | DM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119215 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 22:22:25 | |
K1W | Divíšková Petra | 2001 | DS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119068 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 22:22:25 | |
K1W | Vrbová Marie | 2007 | ZM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119198 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 22:22:25 | |
K1W | Malá Magdalena | 2007 | ZM | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119192 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 22:22:25 | |
K1W | Najmanová Kateřina | 1984 | V | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119099 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 22:22:25 | |
K1W | Novosadová Eliška | 2005 | ZS | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119206 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 22:22:25 | |
K1W | Dopitová Daniela | 2002 | DS | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119216 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 22:22:25 | |
K1W | Chromá Nicol | 2004 | DM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119224 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 22:22:25 | |
K1W | Stloukalová Aneta | 2007 | ZM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119196 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 22:22:25 | |
K1W | Jílková Pavla | 2007 | ZM | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119227 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 22:22:25 | ||
K1W | Kosíková Julie | 2007 | ZM | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119174 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 22:22:25 | ||
K1W | Kratochvílová Michaela | 1975 | V | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119048 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 22:22:25 | ||
K1W | Marousková Tereza | 2009 | PZ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119177 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 22:22:25 | ||
K1W | Berylová Karolína | 2011 | PZ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119235 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 22:22:25 | ||
total C1M: 24 C1W: 18 C2M: 6 C2W: 2 C2X: 8 K1M: 37 K1W: 22 | |||||||||
TJ Vodní Sporty Litovel | |||||||||
boat c. | name | born | ac | vt | team | reg.nr. | partic. | notes | written |
C1M | Papula Jan | 2005 | ZS | 3+ | TJ Vodní Sporty Litovel | 106094 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 12:25:57 | |
C1M | Salaj František | 2004 | DM | 3+ | TJ Vodní Sporty Litovel | 106095 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 12:25:57 | |
C1M | Šmakal Petr | 2003 | DM | 3+ | TJ Vodní Sporty Litovel | 106088 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 12:25:57 | |
C1M | Geprt David | 2005 | ZS | 3 | TJ Vodní Sporty Litovel | 106098 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 12:25:57 | |
C1M | Stratil Filip | 2006 | ZS | 3 | TJ Vodní Sporty Litovel | 106086 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 12:25:57 | |
C2M | Geprt David Papula Jan | 2005 2005 | ZS | 2 | TJ Vodní Sporty Litovel TJ Vodní Sporty Litovel | 106098 106094 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 12:25:57 | |
C2M | Salaj František Šmakal Petr | 2004 2003 | DM | 3 | TJ Vodní Sporty Litovel TJ Vodní Sporty Litovel | 106095 106088 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 12:25:57 | |
C2M | Hudeček Vojtěch Šotola Karel | 1993 1997 | TJ Vodní Sporty Litovel TJ Vodní Sporty Litovel | 106023 106049 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 12:25:57 | |||
K1M | Stratil Michal | 1973 | V | 3 | TJ Vodní Sporty Litovel | 106027 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 12:25:57 | |
K1M | Stratil Filip | 2006 | ZS | 3 | TJ Vodní Sporty Litovel | 106086 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 12:25:57 | |
K1M | Čamek David | 2006 | ZS | 3 | TJ Vodní Sporty Litovel | 106084 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 12:25:57 | |
K1M | Berka Štěpán | 2002 | DS | TJ Vodní Sporty Litovel | 106069 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 12:25:57 | ||
K1M | Trnka Tobiáš | 2007 | ZM | TJ Vodní Sporty Litovel | 106111 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 12:25:57 | ||
K1M | Šula Štěpán | 2009 | PZ | TJ Vodní Sporty Litovel | 106112 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 12:25:57 | ||
K1M | Čamek Petr | 2009 | PZ | TJ Vodní Sporty Litovel | 106085 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 12:25:57 | ||
K1W | Novosadová Michaela | 2000 | TJ Vodní Sporty Litovel | 106080 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 12:25:57 | |||
K1W | Vaňková Štěpánka | 2007 | ZM | TJ Vodní Sporty Litovel | 106105 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 12:25:57 | ||
total C1M: 5 C2M: 3 K1M: 7 K1W: 2 | |||||||||
TJ SK Hubertus KV | |||||||||
boat c. | name | born | ac | vt | team | reg.nr. | partic. | notes | written |
K1M | Dolejš Martin | 1980 | V | 3+ | TJ SK Hubertus KV | 034015 | 132 Sat 133 Sun | 17.09.19 20:07:08 | |
total K1M: 1 | |||||||||
TJ Šumperk z.s. | |||||||||
boat c. | name | born | ac | vt | team | reg.nr. | partic. | notes | written |
C1M | Urban Daniel | 2001 | DS | 2+ | TJ DUKLA Praha | 012088 | 132 Sat 133 Sun | 17.09.19 17:41:02 | |
C1M | Urban Michal | 2004 | DM | 2 | TJ DUKLA Praha | 012089 | 132 Sat 133 Sun | 17.09.19 17:41:02 | |
C1M | Brokeš Marek | 2003 | DM | 2 | TJ Bohemians Praha | 001063 | 132 Sat 133 Sun | 17.09.19 17:41:02 | |
C1M | Heřmanský Jan | 2005 | ZS | 3+ | TJ Šumperk z.s. | 129039 | 132 Sat 133 Sun | 17.09.19 17:41:02 | |
C1M | Rouča Samuel | 2002 | DS | 3+ | TJ Šumperk z.s. | 129002 | 132 Sat 133 Sun | 17.09.19 17:41:02 | |
C1M | Holínek Svatopluk | 2001 | DS | 3+ | TJ Šumperk z.s. | 129016 | 132 Sat 133 Sun | 17.09.19 17:41:02 | |
C1M | Loun Matěj Václav | 2004 | DM | 3 | TJ Šumperk z.s. | 129040 | 132 Sat 133 Sun | 17.09.19 17:41:02 | |
C1W | Štěpánková Markéta | 2008 | ZM | 3+ | TJ DUKLA Praha | 129041 | 132 Sat 133 Sun | 17.09.19 17:41:02 | |
K1M | Rouča Samuel | 2002 | DS | 2+ | TJ Šumperk z.s. | 129002 | 132 Sat 133 Sun | 17.09.19 17:41:02 | |
K1M | Urban Michal | 2004 | DM | 2 | TJ DUKLA Praha | 012089 | 132 Sat 133 Sun | 17.09.19 17:41:02 | |
K1M | Heřmanský Jan | 2005 | ZS | 2 | TJ Šumperk z.s. | 129039 | 132 Sat 133 Sun | 17.09.19 17:41:02 | |
K1M | Holínek Svatopluk | 2001 | DS | 2 | TJ Šumperk z.s. | 129016 | 132 Sat 133 Sun | 17.09.19 17:41:02 | |
K1M | Brokeš Marek | 2003 | DM | 2 | TJ Bohemians Praha | 001063 | 132 Sat 133 Sun | 17.09.19 17:41:02 | |
K1M | Rouča Jaroslav | 1970 | V | 3+ | TJ Šumperk z.s. | 129034 | 132 Sat 133 Sun | 17.09.19 17:41:02 | |
K1M | Loun Matěj Václav | 2004 | DM | 3+ | TJ Šumperk z.s. | 129040 | 132 Sat 133 Sun | 17.09.19 17:41:02 | |
K1M | Walter David | 2001 | DS | 3+ | TJ Šumperk z.s. | 129013 | 132 Sat 133 Sun | 17.09.19 17:41:02 | |
K1M | Pultera Zbyněk | 1958 | V | 3+ | TJ Šumperk z.s. | 129022 | 132 Sat 133 Sun | 17.09.19 17:41:02 | |
K1M | Urban Daniel | 2001 | DS | 3+ | TJ DUKLA Praha | 012088 | 132 Sat 133 Sun | 17.09.19 17:41:02 | |
K1M | Chytil Lumír | 2006 | ZS | 3 | TJ Šumperk z.s. | 129042 | 132 Sat 133 Sun | 17.09.19 17:41:02 | |
K1W | Štěpánková Markéta | 2008 | ZM | 3 | TJ DUKLA Praha | 129041 | 132 Sat 133 Sun | 17.09.19 17:41:02 | |
K1W | Ondráčková Barbora | 2010 | PZ | TJ Šumperk z.s. | 129028 | 132 Sat 133 Sun | 17.09.19 17:41:02 | ||
total C1M: 7 C1W: 1 K1M: 11 K1W: 2 | |||||||||
TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. | |||||||||
boat c. | name | born | ac | vt | team | reg.nr. | partic. | notes | written |
C1W | Dobešová Eva | 2004 | DM | 2 | TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. | 108054 | 132 Sat 133 Sun | 20.09.19 13:51:04 | |
C1W | Střechová Ela | 2005 | ZS | 2 | TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. | 108041 | 132 Sat 133 Sun | 20.09.19 13:51:04 | |
K1M | Brázda Šimon | 2007 | ZM | 3 | TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. | 132 Sat 133 Sun | 20.09.19 13:51:04 | ||
K1M | Osička Tadeáš | 2008 | ZM | 3 | TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. | 108015 | 132 Sat 133 Sun | 20.09.19 13:51:04 | |
K1M | Vyskočil Viktor | 2008 | ZM | 3 | TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. | 108039 | 132 Sat 133 Sun | 20.09.19 13:51:04 | |
K1W | Dobešová Eva | 2004 | DM | 2 | TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. | 108054 | 132 Sat 133 Sun | 20.09.19 13:51:04 | |
K1W | Střechová Ela | 2005 | ZS | 3+ | TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. | 108041 | 132 Sat 133 Sun | 20.09.19 13:51:04 | |
K1W | Kuskevych Anastasia | 2004 | DM | 3 | TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. | 132 Sat 133 Sun | 20.09.19 13:51:04 | ||
K1W | Vojtěchová Barbora | 2004 | DM | 3 | TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. | 132 Sat 133 Sun | 20.09.19 13:51:04 | ||
K1W | Havlíčková Nela | 2008 | ZM | TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. | 132 Sat 133 Sun | 20.09.19 13:51:04 | |||
total C1W: 2 K1M: 3 K1W: 5 | |||||||||
VK Kroměříž | |||||||||
boat c. | name | born | ac | vt | team | reg.nr. | partic. | notes | written |
K1M | Hrabec Bohumil | 1960 | V | 2 | VK Kroměříž | 112014 | 132 Sat 133 Sun | 22.09.19 21:28:53 | |
K1M | Ligurský Ivo | 1968 | V | 2 | VK Kroměříž | 112019 | 132 Sat 133 Sun | 22.09.19 21:28:53 | |
K1M | Martinka Antonín | 1993 | 2 | VK Kroměříž | 112028 | 132 Sat 133 Sun | 22.09.19 21:28:53 | ||
K1W | Martinková Blanka | 1994 | 2 | VK Kroměříž | 112049 | 132 Sat 133 Sun | 22.09.19 21:28:53 | ||
total K1M: 3 K1W: 1 | |||||||||
VK Tzunami Ostrava | |||||||||
boat c. | name | born | ac | vt | team | reg.nr. | partic. | notes | written |
C1M | Kupka Lukáš | 2007 | ZM | 3 | VK Tzunami Ostrava | 118026 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 23:44:09 | |
C1M | Fabian František | 2009 | PZ | Vodní sporty Ostrava, z.s. | 120006 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 23:44:09 | ||
C1W | Fabianová Anna | 2007 | ZM | 2 | TJ DUKLA Praha | 120005 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 23:44:09 | |
C2M | Kupka Lukáš Kupka Petr | 2007 1981 | V | 3 | VK Tzunami Ostrava VK Tzunami Ostrava | 118026 118053 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 23:44:10 | |
C2W | Srpová Stela Srpová Lada | 2006 2006 | ZS | Vodní sporty Ostrava, z.s. Vodní sporty Ostrava, z.s. | 120003 120004 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 23:44:09 | ||
K1M | Maikranz Petr | 1967 | V | 2 | VK Tzunami Ostrava | 118034 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 23:44:09 | |
K1M | Postuwka Patrik | 2003 | DM | 2 | Vodní sporty Ostrava, z.s. | 120011 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 23:44:09 | |
K1M | Boháč Robert | 1989 | 3+ | VK Tzunami Ostrava | 118051 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 23:44:09 | ||
K1M | Štolfa Filip | 2006 | ZS | 3+ | VK Tzunami Ostrava | 118029 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 23:44:09 | |
K1M | Kápka Kryštof | 2007 | ZM | 3 | VK Tzunami Ostrava | 118027 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 23:44:09 | |
K1M | Kupka Petr | 1981 | V | 3 | VK Tzunami Ostrava | 118053 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 23:44:09 | |
K1M | Vodička Vojtěch | 2004 | DM | 3 | VK Tzunami Ostrava | 118006 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 23:44:09 | |
K1M | Fabian František | 2009 | PZ | Vodní sporty Ostrava, z.s. | 120006 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 23:44:09 | ||
K1M | Kápka Lukáš | 2009 | PZ | VK Tzunami Ostrava | 118028 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 23:44:09 | ||
K1W | Fabianová Anna | 2007 | ZM | 2 | TJ DUKLA Praha | 120005 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 23:44:09 | |
K1W | Kudělásková Monika | 2003 | DM | 2 | VK Tzunami Ostrava | 118014 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 23:44:09 | |
K1W | Srpová Lada | 2006 | ZS | 3 | Vodní sporty Ostrava, z.s. | 120004 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 23:44:09 | |
K1W | Srpová Stela | 2006 | ZS | 3 | Vodní sporty Ostrava, z.s. | 120003 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 23:44:09 | |
K1W | Šlachtová Tereza | 2006 | ZS | 3 | VK Tzunami Ostrava | 118012 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 23:44:09 | |
K1W | Michajlovičová Sára | 2009 | PZ | VK Tzunami Ostrava | 118013 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 23:44:09 | ||
total C1M: 2 C1W: 1 C2M: 1 C2W: 1 K1M: 9 K1W: 6 | |||||||||
Vodní sporty Desná | |||||||||
boat c. | name | born | ac | vt | team | reg.nr. | partic. | notes | written |
C1M | Schreiber Zbyněk | 1963 | V | 2 | Vodní sporty Desná | 128030 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 14:47:41 | |
C1M | Kökörčin Matěj | 2003 | DM | 3+ | Vodní sporty Desná | 128008 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 14:47:41 | |
C1W | Rutarová Kateřina | 2005 | ZS | 3+ | Vodní sporty Desná | 128015 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 14:47:41 | |
C2X | Rutarová Kateřina Jurajdová Veronika | 2005 2007 | ZS | 3 | Vodní sporty Desná Vodní sporty Desná | 128015 128007 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 14:47:41 | |
C2X | Jurajdová Simona Pavelková Eva | 2007 2008 | ZM | 3 | Vodní sporty Desná Vodní sporty Desná | 128006 128017 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 14:47:41 | |
K1M | Kökörčin Matěj | 2003 | DM | 2 | Vodní sporty Desná | 128008 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 14:47:41 | |
K1M | Pavelka Marek | 2004 | DM | 2 | Vodní sporty Desná | 128013 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 14:47:41 | |
K1M | Rutar Martin | 2003 | DM | 3+ | Vodní sporty Desná | 128014 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 14:47:41 | |
K1M | Bednárek Čestmír | 1961 | V | 3 | Vodní sporty Desná | 128002 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 14:47:41 | |
K1M | Sekanina Matěj | 2008 | ZM | TJ Šumperk z.s. | 128018 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 14:47:41 | ||
K1W | Rutarová Kateřina | 2005 | ZS | 2 | Vodní sporty Desná | 128015 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 14:47:41 | |
K1W | Jurajdová Simona | 2007 | ZM | 3+ | Vodní sporty Desná | 128006 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 14:47:41 | |
K1W | Pavelková Eva | 2008 | ZM | 3+ | Vodní sporty Desná | 128017 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 14:47:41 | |
K1W | Jurajdová Veronika | 2007 | ZM | 3 | Vodní sporty Desná | 128007 | 132 Sat 133 Sun | 24.09.19 14:47:41 | |
total C1M: 2 C1W: 1 C2X: 2 K1M: 5 K1W: 4 | |||||||||
Vodní sporty Zábřeh | |||||||||
boat c. | name | born | ac | vt | team | reg.nr. | partic. | notes | written |
C2M | Rifler Petr Pátek Vítězslav | 2004 2003 | DM | 3 | Vodní sporty Zábřeh Vodní sporty Zábřeh | 135056 135046 | 132 Sat 133 Sun | 20.09.19 19:04:07 | |
K1M | Bednárek Jan | 1983 | V | 2 | Vodní sporty Zábřeh | 135001 | 132 Sat 133 Sun | 20.09.19 19:04:07 | |
K1M | Pátek Vítězslav | 2003 | DM | 2 | Vodní sporty Zábřeh | 135046 | 132 Sat 133 Sun | 20.09.19 19:04:07 | |
K1M | Fišnar Jakub | 2007 | ZM | 3 | Vodní sporty Zábřeh | 135017 | 132 Sat 133 Sun | 20.09.19 19:04:07 | |
K1M | Konečný Matouš | 2008 | ZM | 3 | Vodní sporty Zábřeh | 135054 | 132 Sat 133 Sun | 20.09.19 19:04:07 | |
K1M | Rifler Petr | 2004 | DM | 3 | Vodní sporty Zábřeh | 135056 | 132 Sat 133 Sun | 20.09.19 19:04:07 | |
K1W | Žandová Tereza | 2006 | ZS | 3+ | Vodní sporty Zábřeh | 135021 | 132 Sat 133 Sun | 20.09.19 19:04:07 | |
K1W | Krňávková Eliška | 2008 | ZM | Vodní sporty Zábřeh | 135055 | 132 Sat 133 Sun | 20.09.19 19:04:07 | ||
total C2M: 1 K1M: 5 K1W: 2 | |||||||||
VS Lipník nad Bečvou | |||||||||
boat c. | name | born | ac | vt | team | reg.nr. | partic. | notes | written |
K1M | Chuděj Zdeněk | 1975 | V | 3+ | TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. | 108004 | 132 Sat 133 Sun | 19.09.19 14:58:22 | |
K1M | Svoboda Zdeněk | 1970 | V | 3+ | TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. | 108011 | 132 Sat 133 Sun | 19.09.19 14:58:22 | |
K1M | Vícha Lubomír | 1982 | V | 3 | TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. | 108005 | 132 Sat 133 Sun | 19.09.19 14:58:22 | |
K1M | Vícha Bernard | 2012 | PZ | TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. | 108007 | 132 Sat 133 Sun | 19.09.19 14:58:22 | ||
K1W | Bílovská Gabriela | 1974 | V | 2 | VS Lipník nad Bečvou | 115040 | 132 Sat 133 Sun | 19.09.19 14:58:22 | |
K1W | Bílovská Monika | 2009 | PZ | VS Lipník nad Bečvou | 115002 | 132 Sat 133 Sun | 19.09.19 14:58:22 | ||
total K1M: 4 K1W: 2 | |||||||||
C1M: 47 C1W: 30 C2M: 13 C2W: 3 C2X: 10 K1M: 125 K1W: 58 total: 286 |