- 33 27.04.2019 Saturday, Slalom v Zábřehu, startovné: mládež 50,- dospělí 50,-
- 34 28.04.2019 Sunday, Slalom v Zábřehu, startovné: mládež 50,- dospělí 50,-
27.04.2019 - 28.04.2019, Vodní sporty Zábřeh
on-line entries from 19.03.2019 23:00:00 till 18.04.2019 23:59:59
Kategorie C1M | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
boat c. | name | born | ac | vt | team | reg.nr. | partic. | notes | written |
C1M | Schreiber Zbyněk | 1963 | V | 2 | Vodní sporty Desná | 128030 | 33 Sat 34 Sun | 18.04.19 12:46:53 | |
C1M | Urban Michal | 2004 | DM | 2 | TJ DUKLA Praha | 012089 | 33 Sat 34 Sun | 16.04.19 20:24:15 | |
C1M | Hric Ondřej | 2004 | DM | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119092 | 33 Sat 34 Sun | 18.04.19 14:47:12 | |
C1M | Kökörčin Matěj | 2003 | DM | Vodní sporty Desná | 128008 | 33 Sat 34 Sun | 18.04.19 12:46:53 | ||
C1M | Kratochvíl Lukáš | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119045 | 33 Sat 34 Sun | 18.04.19 14:47:12 | |
C1M | Malý Vojtěch | 2006 | ZS | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119191 | 33 Sat 34 Sun | 18.04.19 14:47:12 | |
C1M | Střílka Richard | 2006 | ZS | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119180 | 33 Sat 34 Sun | 18.04.19 14:47:12 | |
C1M | Heřmanský Jan | 2005 | ZS | 3 | TJ Šumperk z.s. | 129039 | 33 Sat 34 Sun | 17.04.19 17:23:33 | |
C1M | Svoboda Ondřej | 2006 | ZS | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119190 | 33 Sat 34 Sun | 18.04.19 14:47:12 | |
C1M | Retek Toman Václav | 2007 | ZM | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119188 | 33 Sat 34 Sun | 18.04.19 14:47:12 | |
C1M | Retek Václav Toman | 2007 | ZM | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119189 | 33 Sat 34 Sun | 18.04.19 14:47:12 | |
C1M | Novák Tobiáš | 2008 | ZM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119182 | 33 Sat 34 Sun | 18.04.19 14:47:12 | |
C1M | Kutín Filip | 2007 | ZM | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119218 | 33 Sat 34 Sun | 18.04.19 14:47:12 | ||
C1M | Tomeček Adam | 2008 | ZM | SK Veselí nad Moravou | 133015 | 33 Sat 34 Sun | 18.04.19 20:24:33 | ||
C1M | Kupka Lukáš | 2007 | ZM | VK Tzunami Ostrava | 118026 | 33 Sat 34 Sun | 18.04.19 22:37:07 | ||
C1M | Baar Dominik | 2007 | ZM | KK Opava | 121061 | 33 Sat 34 Sun | 18.04.19 22:54:41 | ||
C1M | Šefčík Václav | 2008 | ZM | KK Opava | 121033 | 33 Sat 34 Sun | 18.04.19 22:54:41 | ||
C1M | Štýbnar Matěj | 2009 | PZ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119209 | 33 Sat 34 Sun | 18.04.19 14:47:12 | ||
C1M | Fabian František | 2009 | PZ | Vodní sporty Ostrava, z.s. | 120006 | 33 Sat 34 Sun | 18.04.19 22:37:07 | ||
C1M | Rousek David | 2010 | PZ | KK Opava | 121057 | 33 Sat 34 Sun | 18.04.19 22:54:41 | ||
total C1M: 20 | |||||||||
Kategorie C1W | |||||||||
boat c. | name | born | ac | vt | team | reg.nr. | partic. | notes | written |
C1W | Kudělásková Monika | 2003 | DM | 3 | VK Tzunami Ostrava | 118014 | 33 Sat 34 Sun | 18.04.19 22:37:07 | |
C1W | Šefčíková Anastázie | 2004 | DM | 3 | KK Opava | 121006 | 33 Sat 34 Sun | 18.04.19 22:54:41 | |
C1W | Matějíčková Anežka | 2005 | ZS | 3+ | Kanoe Klub Spoj Brno | 103030 | 33 Sat 34 Sun | 17.04.19 18:55:00 | |
C1W | Rutarová Kateřina | 2005 | ZS | 3 | Vodní sporty Desná | 128015 | 33 Sat 34 Sun | 18.04.19 12:46:53 | |
C1W | Vrbová Marie | 2007 | ZM | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119198 | 33 Sat 34 Sun | 18.04.19 14:47:12 | |
C1W | Fabianová Anna | 2007 | ZM | 3+ | TJ DUKLA Praha | 120005 | 33 Sat 34 Sun | 18.04.19 22:37:07 | |
C1W | Kočířová Valentýna | 2008 | ZM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119208 | 33 Sat 34 Sun | 18.04.19 14:47:12 | |
C1W | Kratochvílová Adéla | 2007 | ZM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119176 | 33 Sat 34 Sun | 18.04.19 14:47:12 | |
C1W | Malá Magdalena | 2007 | ZM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119192 | 33 Sat 34 Sun | 18.04.19 14:47:12 | |
C1W | Stloukalová Aneta | 2007 | ZM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119196 | 33 Sat 34 Sun | 18.04.19 14:47:12 | |
C1W | Štěpánková Markéta | 2008 | ZM | TJ DUKLA Praha | 129041 | 33 Sat 34 Sun | 17.04.19 17:23:33 | ||
C1W | Bergmannová Sandra | 2008 | ZM | Kanoe Klub Spoj Brno | 103010 | 33 Sat 34 Sun | 17.04.19 18:55:00 | ||
C1W | Marousková Tereza | 2009 | PZ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119177 | 33 Sat 34 Sun | 18.04.19 14:47:12 | ||
total C1W: 13 | |||||||||
Kategorie C2M | |||||||||
boat c. | name | born | ac | vt | team | reg.nr. | partic. | notes | written |
C2M | Boháč Robert Kupka Petr | 1989 1981 | 3 | VK Tzunami Ostrava VK Tzunami Ostrava | 118051 118053 | 33 Sat 34 Sun | 18.04.19 22:37:07 | ||
C2M | Baar Patrik Šefčík Václav | 2007 2008 | ZM | KK Opava KK Opava | 121015 121033 | 33 Sat 34 Sun | 18.04.19 22:54:41 | ||
total C2M: 2 | |||||||||
Kategorie C2W | |||||||||
boat c. | name | born | ac | vt | team | reg.nr. | partic. | notes | written |
C2W | Hřebíčková Hanna Jurajdová Simona | 2006 2007 | ZS | 3 | Vodní sporty Desná Vodní sporty Desná | 128004 128006 | 33 Sat 34 Sun | 18.04.19 12:46:53 | |
C2W | Rutarová Kateřina Jurajdová Veronika | 2005 2007 | ZS | Vodní sporty Desná Vodní sporty Desná | 128015 128007 | 33 Sat 34 Sun | 18.04.19 12:46:53 | ||
total C2W: 2 | |||||||||
Kategorie C2X | |||||||||
boat c. | name | born | ac | vt | team | reg.nr. | partic. | notes | written |
C2X | Vavrla Dušan Kudělásková Monika | 1969 2003 | V | 3 | VK Tzunami Ostrava VK Tzunami Ostrava | 118001 118014 | 33 Sat 34 Sun | 18.04.19 22:37:07 | |
C2X | Šefčíková Anastázie Trač Matyáš | 2004 2004 | DM | 3 | KK Opava KK Opava | 121006 121050 | 33 Sat 34 Sun | 18.04.19 22:54:41 | |
C2X | Kupka Lukáš Srpová Lada | 2007 2006 | ZS | VK Tzunami Ostrava Vodní sporty Ostrava, z.s. | 118026 120004 | 33 Sat 34 Sun | 18.04.19 22:37:07 | ||
C2X | Kratochvílová Adéla Retek Toman Václav | 2007 2007 | ZM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119176 119188 | 33 Sat 34 Sun | 18.04.19 14:47:12 | |
C2X | Vrbová Marie Kutín Filip | 2007 2007 | ZM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119198 119218 | 33 Sat 34 Sun | 18.04.19 14:47:12 | |
C2X | Kočířová Valentýna Novák Tobiáš | 2008 2008 | ZM | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119208 119182 | 33 Sat 34 Sun | 18.04.19 14:47:12 | ||
total C2X: 6 | |||||||||
Kategorie K1M | |||||||||
boat c. | name | born | ac | vt | team | reg.nr. | partic. | notes | written |
K1M | Vavrla Adam | 2000 | 2 | VK Tzunami Ostrava | 118002 | 33 Sat 34 Sun | 18.04.19 22:54:42 | ||
K1M | Tomeček Petr | 1978 | V | 2 | SK Veselí nad Moravou | 133031 | 33 Sat 34 Sun | 18.04.19 20:24:33 | |
K1M | Rousek Martin | 1965 | V | 2 | KK Opava | 121024 | 33 Sat 34 Sun | 18.04.19 22:54:42 | |
K1M | Chuděj Zdeněk | 1975 | V | 3+ | TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. | 108004 | 33 Sat 34 Sun | 16.04.19 16:11:56 | |
K1M | Svoboda Zdeněk | 1970 | V | 3+ | TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. | 108011 | 33 Sat 34 Sun | 16.04.19 16:11:56 | |
K1M | Rouča Jaroslav | 1970 | V | 3+ | TJ Šumperk z.s. | 129034 | 33 Sat 34 Sun | 16.04.19 20:24:15 | |
K1M | Vícha Lubomír | 1982 | V | 3 | TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. | 108005 | 33 Sat 34 Sun | 16.04.19 16:11:56 | |
K1M | Kupka Petr | 1981 | V | 3 | VK Tzunami Ostrava | 118053 | 33 Sat 34 Sun | 18.04.19 22:37:07 | |
K1M | Brokeš Radimír | 1964 | V | KK Postřelmov | 185014 | 33 Sat 34 Sun | 16.04.19 20:24:15 | ||
K1M | Rouča Samuel | 2002 | DS | 2+ | TJ Šumperk z.s. | 129002 | 33 Sat 34 Sun | 16.04.19 20:24:15 | |
K1M | Holínek Svatopluk | 2001 | DS | 2 | TJ Šumperk z.s. | 129016 | 33 Sat 34 Sun | 16.04.19 20:24:15 | |
K1M | Urban Michal | 2004 | DM | 2 | TJ DUKLA Praha | 012089 | 33 Sat 34 Sun | 16.04.19 20:24:15 | |
K1M | Kökörčin Matěj | 2003 | DM | 2 | Vodní sporty Desná | 128008 | 33 Sat 34 Sun | 18.04.19 12:46:53 | |
K1M | Pavelka Marek | 2004 | DM | 3+ | Vodní sporty Desná | 128013 | 33 Sat 34 Sun | 18.04.19 12:46:53 | |
K1M | Rutar Martin | 2003 | DM | 3+ | Vodní sporty Desná | 128014 | 33 Sat 34 Sun | 18.04.19 12:46:53 | |
K1M | Strnad Ondřej | 2004 | DM | 3+ | Vodní sporty Desná | 128016 | 33 Sat 34 Sun | 18.04.19 12:46:53 | |
K1M | Hric Ondřej | 2004 | DM | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119092 | 33 Sat 34 Sun | 18.04.19 14:47:12 | |
K1M | Urban Jaroslav | 2004 | DM | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119205 | 33 Sat 34 Sun | 18.04.19 14:47:12 | |
K1M | Loun Matěj Václav | 2004 | DM | 3 | TJ Šumperk z.s. | 129040 | 33 Sat 34 Sun | 16.04.19 20:24:15 | |
K1M | Bernat Pavel | 2004 | DM | 3 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103019 | 33 Sat 34 Sun | 17.04.19 18:55:00 | |
K1M | Trač Matyáš | 2004 | DM | 3 | KK Opava | 121050 | 33 Sat 34 Sun | 18.04.19 22:54:42 | |
K1M | Vodička Vojtěch | 2004 | DM | VK Tzunami Ostrava | 118006 | 33 Sat 34 Sun | 18.04.19 22:37:07 | ||
K1M | Heřmanský Jan | 2005 | ZS | 2 | TJ Šumperk z.s. | 129039 | 33 Sat 34 Sun | 16.04.19 20:24:15 | |
K1M | Dziadek Marek | 2005 | ZS | 3+ | Kanoe Klub Spoj Brno | 103017 | 33 Sat 34 Sun | 17.04.19 18:55:00 | |
K1M | Sobotka Adam | 2005 | ZS | 3+ | Kanoe Klub Spoj Brno | 103001 | 33 Sat 34 Sun | 17.04.19 18:55:00 | |
K1M | Jaroš Michael | 2006 | ZS | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119171 | 33 Sat 34 Sun | 18.04.19 14:47:12 | |
K1M | Kratochvíl Lukáš | 2005 | ZS | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119045 | 33 Sat 34 Sun | 18.04.19 14:47:12 | |
K1M | Střílka Richard | 2006 | ZS | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119180 | 33 Sat 34 Sun | 18.04.19 14:47:12 | |
K1M | Svoboda Ondřej | 2006 | ZS | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119190 | 33 Sat 34 Sun | 18.04.19 14:47:12 | |
K1M | Chytil Lumír | 2006 | ZS | 3 | TJ Šumperk z.s. | 129042 | 33 Sat 34 Sun | 16.04.19 20:24:15 | |
K1M | Malý Vojtěch | 2006 | ZS | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119191 | 33 Sat 34 Sun | 18.04.19 14:47:12 | |
K1M | Polášek Martin | 2005 | ZS | 3 | SK Veselí nad Moravou | 133034 | 33 Sat 34 Sun | 18.04.19 20:24:33 | |
K1M | Štolfa Filip | 2006 | ZS | 3 | VK Tzunami Ostrava | 118029 | 33 Sat 34 Sun | 18.04.19 22:37:07 | |
K1M | Kovář Filip | 2006 | ZS | 3 | KK Opava | 121017 | 33 Sat 34 Sun | 18.04.19 22:54:41 | |
K1M | Kadubec Matěj | 2005 | ZS | SK Veselí nad Moravou | 133035 | 33 Sat 34 Sun | 18.04.19 20:24:33 | ||
K1M | Retek Toman Václav | 2007 | ZM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119188 | 33 Sat 34 Sun | 18.04.19 14:47:12 | |
K1M | Retek Václav Toman | 2007 | ZM | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119189 | 33 Sat 34 Sun | 18.04.19 14:47:12 | |
K1M | Vítek David | 2007 | ZM | 3 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103012 | 33 Sat 34 Sun | 17.04.19 18:55:00 | |
K1M | Kutín Filip | 2007 | ZM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119218 | 33 Sat 34 Sun | 18.04.19 14:47:12 | |
K1M | Novák Tobiáš | 2008 | ZM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119182 | 33 Sat 34 Sun | 18.04.19 14:47:12 | |
K1M | Tomeček Adam | 2008 | ZM | 3 | SK Veselí nad Moravou | 133015 | 33 Sat 34 Sun | 18.04.19 20:24:33 | |
K1M | Zeman Jakub | 2007 | ZM | 3 | SK Veselí nad Moravou | 133017 | 33 Sat 34 Sun | 18.04.19 20:24:33 | |
K1M | Kápka Kryštof | 2007 | ZM | 3 | VK Tzunami Ostrava | 118027 | 33 Sat 34 Sun | 18.04.19 22:37:07 | |
K1M | Antl Tomáš | 2008 | ZM | 3 | KK Opava | 121001 | 33 Sat 34 Sun | 18.04.19 22:54:41 | |
K1M | Stropek Tobiáš | 2007 | ZM | 3 | KK Opava | 121007 | 33 Sat 34 Sun | 18.04.19 22:54:42 | |
K1M | Dorničák Maxim | 2007 | ZM | Kanoe Klub Spoj Brno | 103029 | 33 Sat 34 Sun | 17.04.19 18:55:00 | ||
K1M | Ježek Jakub | 2008 | ZM | Kanoe Klub Spoj Brno | 103027 | 33 Sat 34 Sun | 17.04.19 18:55:00 | ||
K1M | Sekanina Matěj | 2008 | ZM | TJ Šumperk z.s. | 128018 | 33 Sat 34 Sun | 18.04.19 12:46:53 | ||
K1M | Černý Vojtěch | 2007 | ZM | SK Veselí nad Moravou | 133030 | 33 Sat 34 Sun | 18.04.19 20:24:33 | ||
K1M | Baar Dominik | 2007 | ZM | KK Opava | 121061 | 33 Sat 34 Sun | 18.04.19 22:54:41 | ||
K1M | Baar Patrik | 2007 | ZM | KK Opava | 121015 | 33 Sat 34 Sun | 18.04.19 22:54:41 | ||
K1M | Balarin Evžen | 2008 | ZM | KK Opava | 121044 | 33 Sat 34 Sun | 18.04.19 22:54:41 | ||
K1M | Dragon Jakub | 2007 | ZM | KK Opava | 121031 | 33 Sat 34 Sun | 18.04.19 22:54:41 | ||
K1M | Jakubík Štěpán | 2008 | ZM | KK Opava | 121038 | 33 Sat 34 Sun | 18.04.19 22:54:41 | ||
K1M | Šefčík Václav | 2008 | ZM | KK Opava | 121033 | 33 Sat 34 Sun | 18.04.19 22:54:42 | ||
K1M | Kratochvíl Jakub | 2009 | PZ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119175 | 33 Sat 34 Sun | 18.04.19 14:47:12 | ||
K1M | Maděrka Tobiáš | 2009 | PZ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119214 | 33 Sat 34 Sun | 18.04.19 14:47:12 | ||
K1M | Štýbnar Matěj | 2009 | PZ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119209 | 33 Sat 34 Sun | 18.04.19 14:47:12 | ||
K1M | Tomeček David | 2011 | PZ | SK Veselí nad Moravou | 133020 | 33 Sat 34 Sun | 18.04.19 20:24:33 | ||
K1M | Fabian František | 2009 | PZ | Vodní sporty Ostrava, z.s. | 120006 | 33 Sat 34 Sun | 18.04.19 22:37:07 | ||
K1M | Kápka Lukáš | 2009 | PZ | VK Tzunami Ostrava | 118028 | 33 Sat 34 Sun | 18.04.19 22:37:07 | ||
K1M | Šlachta Jan | 2009 | PZ | VK Tzunami Ostrava | 118020 | 33 Sat 34 Sun | 18.04.19 22:37:07 | ||
K1M | Veselý Vojtěch | 2009 | PZ | VK Tzunami Ostrava | 118007 | 33 Sat 34 Sun | 18.04.19 22:37:07 | ||
K1M | Kovář Michal | 2009 | PZ | KK Opava | 121022 | 33 Sat 34 Sun | 18.04.19 22:54:41 | ||
K1M | Rousek David | 2010 | PZ | KK Opava | 121057 | 33 Sat 34 Sun | 18.04.19 22:54:41 | ||
total K1M: 65 | |||||||||
Kategorie K1W | |||||||||
boat c. | name | born | ac | vt | team | reg.nr. | partic. | notes | written |
K1W | Rousková Kateřina | 1973 | V | 2 | KK Opava | 121034 | 33 Sat 34 Sun | 18.04.19 22:54:41 | |
K1W | Daňková Anna | 2004 | DM | 2 | TJ Šumperk z.s. | 129007 | 33 Sat 34 Sun | 16.04.19 20:24:15 | |
K1W | Kudělásková Monika | 2003 | DM | 2 | VK Tzunami Ostrava | 118014 | 33 Sat 34 Sun | 18.04.19 22:37:07 | |
K1W | Střílková Jana | 2004 | DM | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119181 | 33 Sat 34 Sun | 18.04.19 14:47:12 | |
K1W | Šefčíková Anastázie | 2004 | DM | 3+ | KK Opava | 121006 | 33 Sat 34 Sun | 18.04.19 22:54:41 | |
K1W | Rutarová Kateřina | 2005 | ZS | 2 | Vodní sporty Desná | 128015 | 33 Sat 34 Sun | 18.04.19 12:46:53 | |
K1W | Matějíčková Anežka | 2005 | ZS | 3+ | Kanoe Klub Spoj Brno | 103030 | 33 Sat 34 Sun | 17.04.19 18:55:00 | |
K1W | Hřebíčková Hanna | 2006 | ZS | 3+ | Vodní sporty Desná | 128004 | 33 Sat 34 Sun | 18.04.19 12:46:53 | |
K1W | Novosadová Eliška | 2005 | ZS | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119206 | 33 Sat 34 Sun | 18.04.19 14:47:12 | |
K1W | Srpová Lada | 2006 | ZS | 3 | Vodní sporty Ostrava, z.s. | 120004 | 33 Sat 34 Sun | 18.04.19 22:37:07 | |
K1W | Srpová Stela | 2006 | ZS | 3 | Vodní sporty Ostrava, z.s. | 120003 | 33 Sat 34 Sun | 18.04.19 22:37:07 | |
K1W | Šlachtová Tereza | 2006 | ZS | VK Tzunami Ostrava | 118012 | 33 Sat 34 Sun | 18.04.19 22:37:07 | ||
K1W | Fabianová Anna | 2007 | ZM | 2 | TJ DUKLA Praha | 120005 | 33 Sat 34 Sun | 18.04.19 22:37:07 | |
K1W | Kratochvílová Adéla | 2007 | ZM | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119176 | 33 Sat 34 Sun | 18.04.19 14:47:12 | |
K1W | Vrbová Marie | 2007 | ZM | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119198 | 33 Sat 34 Sun | 18.04.19 14:47:12 | |
K1W | Štěpánková Markéta | 2008 | ZM | 3 | TJ DUKLA Praha | 129041 | 33 Sat 34 Sun | 16.04.19 20:24:15 | |
K1W | Bergmannová Sandra | 2008 | ZM | 3 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103010 | 33 Sat 34 Sun | 17.04.19 18:55:00 | |
K1W | Jurajdová Simona | 2007 | ZM | 3 | Vodní sporty Desná | 128006 | 33 Sat 34 Sun | 18.04.19 12:46:53 | |
K1W | Jurajdová Veronika | 2007 | ZM | 3 | Vodní sporty Desná | 128007 | 33 Sat 34 Sun | 18.04.19 12:46:53 | |
K1W | Pavelková Eva | 2008 | ZM | 3 | Vodní sporty Desná | 128017 | 33 Sat 34 Sun | 18.04.19 12:46:53 | |
K1W | Kočířová Valentýna | 2008 | ZM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119208 | 33 Sat 34 Sun | 18.04.19 14:47:12 | |
K1W | Malá Magdalena | 2007 | ZM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119192 | 33 Sat 34 Sun | 18.04.19 14:47:12 | |
K1W | Stloukalová Aneta | 2007 | ZM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119196 | 33 Sat 34 Sun | 18.04.19 14:47:12 | |
K1W | Ondráčková Barbora | 2010 | PZ | TJ Šumperk z.s. | 129028 | 33 Sat 34 Sun | 16.04.19 20:24:15 | ||
K1W | Marousková Tereza | 2009 | PZ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119177 | 33 Sat 34 Sun | 18.04.19 14:47:12 | ||
K1W | Michajlovičová Sára | 2009 | PZ | VK Tzunami Ostrava | 118013 | 33 Sat 34 Sun | 18.04.19 22:37:07 | ||
K1W | Lebedová Adéla | 2010 | PZ | KK Opava | 121014 | 33 Sat 34 Sun | 18.04.19 22:54:41 | ||
total K1W: 27 | |||||||||
C1M: 20 C1W: 13 C2M: 2 C2W: 2 C2X: 6 K1M: 65 K1W: 27 total: 135 |