- 115 18.08.2018 Saturday, Mistrovství ČR ve sprintu družstev v Českém Vrbném , startovné: mládež 200,- dospělí 200,-
- 118 19.08.2018 Sunday, ECA CUP teams, startovné: mládež 0,- dospělí 0,-
18.08.2018 - 19.08.2018, TJ Syntesia Pardubice
on-line entries from 12.07.2018 00:00:00 till 16.08.2018 12:00:59
Kategorie C1M | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
boat c. | name | born | ac | vt | team | reg.nr. | partic. | notes | written |
C1M | Šmoldas Michal | 1998 | 1 | TJ Vodní Sporty Litovel | 106061 | 115 Sat 118 Sun | 15.08.18 18:19:26 | ||
C1M | Janů Filip | 2002 | DM | 1 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119159 | 115 Sat 118 Sun | 15.08.18 23:25:23 | |
C1M | Salaj František | 2004 | ZS | 2 | TJ Vodní Sporty Litovel | 106095 | 115 Sat 118 Sun | 15.08.18 18:19:26 | |
C1M | Šťastný Matěj | 2005 | ZS | 2 | TJ Syntesia Pardubice | 057075 | 115 Sat 118 Sun | 16.08.18 10:03:49 | |
C1M | Veselý Ondřej | 2004 | ZS | 2 | TJ Syntesia Pardubice | 057054 | 115 Sat 118 Sun | 16.08.18 10:03:49 | |
C1M | Plášil Hynek | 2006 | ZM | 2 | TJ Syntesia Pardubice | 057086 | 115 Sat 118 Sun | 16.08.18 10:03:49 | |
total C1M: 6 | |||||||||
Kategorie C1W | |||||||||
boat c. | name | born | ac | vt | team | reg.nr. | partic. | notes | written |
C1W | Němcová Marie | 2000 | DS | MT | Kanoe Klub Spoj Brno | 103024 | 115 Sat 118 Sun | 14.08.18 19:43:55 | |
C1W | Doležalová Lucie | 2003 | DM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119157 | 115 Sat 118 Sun | 15.08.18 23:25:23 | |
C1W | Janů Veronika | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119137 | 115 Sat 118 Sun | 15.08.18 23:25:23 | |
total C1W: 3 | |||||||||
Kategorie C2M | |||||||||
boat c. | name | born | ac | vt | team | reg.nr. | partic. | notes | written |
C2M | Zapletal Vojtěch Chlouba Luboš | 1998 1959 | 1 | TJ Bohemians Praha TJ Bohemians Praha | 001112 001061 | 115 Sat 118 Sun | 15.08.18 13:52:17 | ||
C2M | Krejza Filip Šilar Jakub | 1989 1987 | 1 | SKK Vysoké Mýto SKK Vysoké Mýto | 064010 064033 | 115 Sat 118 Sun | 15.08.18 15:12:44 | ||
C2M | Šmoldas Michal Šotola Karel | 1998 1997 | 1 | TJ Vodní Sporty Litovel TJ Vodní Sporty Litovel | 106061 106049 | 115 Sat 118 Sun | 15.08.18 18:19:26 | ||
C2M | Nachtigal RIchard Hendrych Tomáš | 2000 2000 | DS | 1 | TJ Valašské Meziříčí TJ Valašské Meziříčí | 132022 132020 | 115 Sat 118 Sun | 14.08.18 13:08:19 | |
C2M | Hradec Matěj Rudorfer Martin | 2003 2003 | DM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky TJ DUKLA Praha | 119142 119094 | 115 Sat 118 Sun | 15.08.18 23:25:23 | |
C2M | Němec Radek Veselý Ondřej | 2004 2004 | ZS | 2 | TJ Syntesia Pardubice TJ Syntesia Pardubice | 057036 057054 | 115 Sat 118 Sun | 16.08.18 10:03:49 | |
C2M | Plášil Hynek Šťastný Matěj | 2006 2005 | ZS | 3 | TJ Syntesia Pardubice TJ Syntesia Pardubice | 057086 057075 | 115 Sat 118 Sun | 16.08.18 10:03:49 | |
total C2M: 7 | |||||||||
Kategorie C2W | |||||||||
boat c. | name | born | ac | vt | team | reg.nr. | partic. | notes | written |
C2W | Bundová Simona Zedníčková Michaela Anna | 2004 2005 | ZS | TJ Syntesia Pardubice SKK Vysoké Mýto | 057008 064055 | 115 Sat 118 Sun | 16.08.18 10:03:49 | ||
total C2W: 1 | |||||||||
Kategorie K1M | |||||||||
boat c. | name | born | ac | vt | team | reg.nr. | partic. | notes | written |
K1M | Satke Adam | 1994 | MT | Kanoe Klub Spoj Brno | 103041 | 115 Sat 118 Sun | 14.08.18 19:43:55 | ||
K1M | Zapletal Vojtěch | 1998 | MT | TJ Bohemians Praha | 001112 | 115 Sat 118 Sun | 15.08.18 13:52:17 | ||
K1M | Košík Michal | 1995 | 1 | SK Veselí nad Moravou | 133058 | 115 Sat 118 Sun | 13.08.18 09:40:59 | ||
K1M | Krejza Filip | 1989 | 1 | SKK Vysoké Mýto | 064010 | 115 Sat 118 Sun | 15.08.18 15:12:44 | ||
K1M | Neubert Adam | 1997 | 1 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119002 | 115 Sat 118 Sun | 15.08.18 23:25:23 | ||
K1M | Panzer Aleš | 1974 | V | 2 | TJ Loko Plzeň | 039023 | 115 Sat 118 Sun | Šindelář Pavel, Šindelář Jan | 13.08.18 12:03:22 |
K1M | Hrabec Bohumil | 1960 | V | 2 | VK Kroměříž | 112014 | 115 Sat 118 Sun | Další lodě: Martinka Antonín 112028 Ligurský Ivo 112046 | 14.08.18 11:15:28 |
K1M | Hradec Matěj | 2003 | DM | 1 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119142 | 115 Sat 118 Sun | 15.08.18 23:25:23 | |
K1M | Novák Filip | 2002 | DM | 2 | TJ Bohemians Praha | 001030 | 115 Sat 118 Sun | 15.08.18 13:52:17 | |
K1M | Rudorfer Martin | 2003 | DM | 2 | TJ DUKLA Praha | 119094 | 115 Sat 118 Sun | 15.08.18 23:25:23 | |
K1M | Gabrlík Jakub | 2004 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119152 | 115 Sat 118 Sun | 15.08.18 23:25:23 | |
K1M | Jiřík Matěj | 2005 | ZS | 2 | TJ Syntesia Pardubice | 057025 | 115 Sat 118 Sun | 16.08.18 10:03:49 | |
K1M | Němec Radek | 2004 | ZS | 2 | TJ Syntesia Pardubice | 057036 | 115 Sat 118 Sun | 16.08.18 10:03:49 | |
total K1M: 13 | |||||||||
Kategorie K1W | |||||||||
boat c. | name | born | ac | vt | team | reg.nr. | partic. | notes | written |
K1W | Hricová Klára | 1999 | 1 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119090 | 115 Sat 118 Sun | 15.08.18 23:25:23 | ||
K1W | Dimovová Barbora | 2000 | DS | MT | TJ Vodní Sporty Litovel | 106082 | 115 Sat 118 Sun | 15.08.18 18:19:26 | |
K1W | Němcová Marie | 2000 | DS | 1 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103024 | 115 Sat 118 Sun | 14.08.18 19:43:55 | |
K1W | Doležalová Bára | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119127 | 115 Sat 118 Sun | 15.08.18 23:25:23 | |
K1W | Retková Anna | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119005 | 115 Sat 118 Sun | 15.08.18 23:25:23 | |
K1W | Bundová Simona | 2004 | ZS | 2 | TJ Syntesia Pardubice | 057008 | 115 Sat 118 Sun | 16.08.18 10:03:49 | |
total K1W: 6 | |||||||||
C1M: 6 C1W: 3 C2M: 7 C2W: 1 K1M: 13 K1W: 6 total: 36 |
Foreigners
Kategorie K1M | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
boat c. | name | born | age c. | country, team | partic. | notes | entry time |
K1M | Butcher Finn | 1995 | NZL New Zealand NZL | 115 Sat 118 Sun | 16.08.18 08:44:08 | ||
K1M | Dangen Jack | 1998 | NZL New Zealand NZL | 115 Sat 118 Sun | 16.08.18 08:44:08 | ||
K1M | Dawson Mike | 1986 | NZL New Zealand NZL | 115 Sat 118 Sun | 16.08.18 08:44:08 | ||
total K1M: 3 | |||||||
Kategorie K1W | |||||||
boat c. | name | born | age c. | country, team | partic. | notes | entry time |
K1W | Williams Courtney | 1997 | NZL New Zealand NZL | 115 Sat 118 Sun | 16.08.18 08:44:08 | ||
total K1W: 1 | |||||||
number of foreign competitors K1M: 3 K1W: 1 total : 4 |