- 145 06.10.2018 Saturday, Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči, startovné: mládež 50,- dospělí 100,-
- 146 07.10.2018 Sunday, Klatovský slalom ve Strakonicích, startovné: mládež 50,- dospělí 100,-
06.10.2018 - 07.10.2018, Kanoistický klub Klatovy z.s.
on-line entries from 29.08.2018 00:00:00 till 03.10.2018 15:00:59
Kanoistický klub Klatovy z.s. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
boat c. | name | born | ac | vt | team | reg.nr. | partic. | notes | written |
C1M | Pohanka Vít | 2000 | DS | 2 | Kanoistický klub Klatovy z.s. | 036019 | 145 Sat 146 Sun | 30.09.18 18:23:39 | |
C2M | Pohanka Vít Cubr Filip | 2000 2000 | DS | 1 | Kanoistický klub Klatovy z.s. TJ ČSAD Plzeň | 036019 038008 | 145 Sat 146 Sun | 30.09.18 18:23:39 | |
K1M | Pohanka Vít | 2000 | DS | 1 | Kanoistický klub Klatovy z.s. | 036019 | 145 Sat 146 Sun | 30.09.18 18:23:39 | |
K1W | Kubátová Anna | 1960 | V | Kanoistický klub Klatovy z.s. | 036009 | 145 Sat 146 Sun | 02.10.18 06:59:26 | ||
total C1M: 1 C2M: 1 K1M: 1 K1W: 1 | |||||||||
KK Postřelmov | |||||||||
boat c. | name | born | ac | vt | team | reg.nr. | partic. | notes | written |
C1M | Rašner Karel | 2004 | ZS | 2 | TJ Bohemians Praha | 185007 | 145 Sat 146 Sun | 02.10.18 06:59:11 | |
K1M | Rašner Karel | 2004 | ZS | 2 | TJ Bohemians Praha | 185007 | 145 Sat 146 Sun | 02.10.18 06:59:11 | |
total C1M: 1 K1M: 1 | |||||||||
KK Rakovník | |||||||||
boat c. | name | born | ac | vt | team | reg.nr. | partic. | notes | written |
C2M | Šrámek Jiří Veselý Josef | 1966 1950 | V | 2 | KK Rakovník Kanoistický klub Klatovy z.s. | 017058 036020 | 145 Sat 146 Sun | 02.10.18 20:17:46 | |
C2X | Šejvlová Lenka Holý Jiří | 1973 1986 | 3 | KK Rakovník KK Rakovník | 017002 017029 | 145 Sat 146 Sun | 03.10.18 11:11:10 | ||
K1M | Šrámek Jiří | 1966 | V | 3+ | KK Rakovník | 017058 | 145 Sat 146 Sun | 02.10.18 20:17:46 | |
K1M | Egert Tomáš | 2004 | ZS | 3+ | KK Rakovník | 017003 | 145 Sat 146 Sun | 03.10.18 11:11:10 | |
K1M | Hanuš Jakub | 2007 | ZM | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009156 | 145 Sat 146 Sun | 03.10.18 11:11:10 | |
K1W | Šejvlová Lenka | 1973 | V | 3 | KK Rakovník | 017002 | 145 Sat 146 Sun | 03.10.18 11:11:10 | |
total C2M: 1 C2X: 1 K1M: 3 K1W: 1 | |||||||||
Klub Kanoistika Roudnice n.L. | |||||||||
boat c. | name | born | ac | vt | team | reg.nr. | partic. | notes | written |
K1M | Marek Kryštof | 2006 | ZM | 2 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049067 | 145 Sat 146 Sun | 02.10.18 21:17:07 | |
K1M | Fröhlich Jáchym | 2007 | ZM | 3+ | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049065 | 145 Sat 146 Sun | 02.10.18 21:17:07 | |
K1M | Hezina Jiří | 2004 | ZS | 3+ | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049068 | 145 Sat 146 Sun | 02.10.18 21:17:07 | |
K1M | Pištora Michal | 2005 | ZS | 3+ | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049029 | 145 Sat 146 Sun | 02.10.18 21:17:07 | |
K1M | Novotný Ondřej | 2005 | ZS | 3 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049069 | 145 Sat 146 Sun | 02.10.18 21:17:07 | |
K1M | Kareš Samuel | 2009 | PZ | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049023 | 145 Sat 146 Sun | 02.10.18 21:17:07 | ||
K1M | Augustýn Jakub | 2009 | PZ | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049031 | 145 Sat 146 Sun | 02.10.18 21:17:07 | ||
K1W | Heková Natálie | 2006 | ZM | 2 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049063 | 145 Sat 146 Sun | 02.10.18 21:17:07 | |
K1W | Saifrtová Magdaléna | 2005 | ZS | 2 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049009 | 145 Sat 146 Sun | 02.10.18 21:17:07 | |
K1W | Beerová Anežka | 2007 | ZM | 3+ | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049066 | 145 Sat 146 Sun | 02.10.18 21:17:07 | |
total K1M: 7 K1W: 3 | |||||||||
Klub Larse Heletága | |||||||||
boat c. | name | born | ac | vt | team | reg.nr. | partic. | notes | written |
K1M | Horák David | 1976 | V | 2 | Wild Water Canoe Club FROL | 090008 | 145 Sat 146 Sun | 26.09.18 15:38:18 | |
K1M | Císařovský Petr | 1977 | V | 3 | Wild Water Canoe Club FROL | 090010 | 145 Sat 146 Sun | 28.09.18 12:52:37 | |
total K1M: 2 | |||||||||
Klub vodních sportů Sušice z.s. | |||||||||
boat c. | name | born | ac | vt | team | reg.nr. | partic. | notes | written |
C1M | Pechlát Adam | 2007 | ZM | 2 | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042018 | 145 Sat 146 Sun | 01.10.18 19:59:57 | |
C1M | Turner Karel | 2004 | ZS | 3+ | SK Vodní slalom České Budějovice | 023096 | 145 Sat 146 Sun | 02.10.18 20:51:13 | |
C1M | Pechlát Hynek | 1971 | V | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042019 | 145 Sat 146 Sun | 01.10.18 19:59:57 | ||
C1W | Galušková Antonie | 2001 | DS | Univerzitní sportovní klub Praha | 009185 | 145 Sat 146 Sun | 02.10.18 20:51:13 | ||
C2M | Pechlát Hynek Holý Jiří | 1971 1957 | V | 2 | Klub vodních sportů Sušice z.s. KK Rakovník | 042019 017007 | 145 Sat 146 Sun | 01.10.18 19:59:57 | |
K1M | Potužák Jan | 1988 | 2 | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042032 | 145 Sat 146 Sun | 01.10.18 16:04:09 | ||
K1M | Galuška Vladislav | 1965 | V | 2 | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042016 | 145 Sat 146 Sun | 01.10.18 16:04:09 | |
K1M | Pechlát Hynek | 1971 | V | 2 | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042019 | 145 Sat 146 Sun | 01.10.18 19:59:57 | |
K1M | Švejd Jáchym | 2007 | ZM | 2 | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042025 | 145 Sat 146 Sun | 01.10.18 21:25:59 | |
K1M | Švejd Jakub | 2001 | DS | 2 | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042008 | 145 Sat 146 Sun | 01.10.18 21:25:59 | |
K1M | Galuška Zdeněk | 2004 | ZS | 2 | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042035 | 145 Sat 146 Sun | 01.10.18 21:25:59 | |
K1M | Bouzek Filip | 1992 | 2 | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042024 | 145 Sat 146 Sun | 02.10.18 13:53:38 | ||
K1M | Vozka Aleš | 1989 | 2 | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042029 | 145 Sat 146 Sun | 02.10.18 13:53:38 | ||
K1M | Turner Karel | 2004 | ZS | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023096 | 145 Sat 146 Sun | 02.10.18 20:51:13 | |
K1M | Taišl Filip | 1976 | V | 3+ | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042020 | 145 Sat 146 Sun | 30.09.18 21:13:32 | |
K1M | Švejd Jan | 2004 | ZS | 3+ | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042022 | 145 Sat 146 Sun | 01.10.18 21:25:59 | |
K1M | Bureš Jan | 1978 | V | 3 | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042062 | 145 Sat 146 Sun | 01.10.18 16:04:09 | |
K1M | Pechlát Adam | 2007 | ZM | 3 | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042018 | 145 Sat 146 Sun | 01.10.18 19:59:57 | |
K1W | Galušková Antonie | 2001 | DS | 1 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009185 | 145 Sat 146 Sun | 02.10.18 20:51:13 | |
K1W | Benešová Marie | 1961 | V | 2 | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042012 | 145 Sat 146 Sun | 30.09.18 21:13:32 | |
K1W | Galušková Bára | 2006 | ZM | 2 | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042006 | 145 Sat 146 Sun | 01.10.18 16:04:09 | |
K1W | Pechlátová Nikola | 2004 | ZS | 3+ | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042041 | 145 Sat 146 Sun | 01.10.18 19:59:57 | |
total C1M: 3 C1W: 1 C2M: 1 K1M: 13 K1W: 4 | |||||||||
Kotva Bráník | |||||||||
boat c. | name | born | ac | vt | team | reg.nr. | partic. | notes | written |
C1M | Jančar Filip | 1976 | V | Univerzitní sportovní klub Praha | 009118 | 145 Sat 146 Sun | 02.10.18 11:17:36 | ||
K1M | Kubát Jiří | 1984 | 3+ | Kotva Bráník | 077002 | 145 Sat 146 Sun | 03.10.18 10:28:26 | ||
K1M | Klimuškin Šimon | 1995 | 3+ | Kotva Bráník | 077014 | 145 Sat 146 Sun | 03.10.18 10:28:26 | ||
total C1M: 1 K1M: 2 | |||||||||
Otava Strakonice | |||||||||
boat c. | name | born | ac | vt | team | reg.nr. | partic. | notes | written |
C1M | Malý Filip | 2002 | DM | 3+ | Otava Strakonice | 027031 | 145 Sat 146 Sun | 02.10.18 05:42:09 | |
K1M | Hajduch Jaroslav | 2004 | ZS | 2 | Wild Water Canoe Club FROL | 090030 | 145 Sat 146 Sun | 02.10.18 05:42:09 | |
K1M | Malý Filip | 2002 | DM | 2 | Otava Strakonice | 027031 | 145 Sat 146 Sun | 02.10.18 05:42:09 | |
K1M | Škop Jáchym | 2005 | ZS | 3+ | Otava Strakonice | 027017 | 145 Sat 146 Sun | 02.10.18 05:42:09 | |
K1M | Vondra Václav | 1957 | V | 3+ | Otava Strakonice | 027020 | 145 Sat 146 Sun | 02.10.18 05:42:09 | |
K1M | Kovařík Richard | 1959 | V | 3 | Otava Strakonice | 027012 | 145 Sat 146 Sun | 02.10.18 05:42:09 | |
K1M | Honzík Jáchym | 2009 | PZ | Otava Strakonice | 027052 | 145 Sat 146 Sun | 02.10.18 05:42:09 | ||
K1M | Šíma Lukáš | 2006 | ZM | Otava Strakonice | 027002 | 145 Sat 146 Sun | 02.10.18 05:42:09 | ||
K1W | Kylbergerová Iva | 2007 | ZM | 3 | Otava Strakonice | 027003 | 145 Sat 146 Sun | 02.10.18 05:42:09 | |
K1W | Honzíková Lucie | 2003 | DM | 3 | Otava Strakonice | 027013 | 145 Sat 146 Sun | 02.10.18 05:42:09 | |
total C1M: 1 K1M: 7 K1W: 2 | |||||||||
Raft klub Troja | |||||||||
boat c. | name | born | ac | vt | team | reg.nr. | partic. | notes | written |
K1W | Řehořová Kristýna | 1984 | 3 | Raft klub Troja | 097001 | 145 Sat 146 Sun | 01.10.18 12:21:20 | ||
total K1W: 1 | |||||||||
SK Domeček Soběslav | |||||||||
boat c. | name | born | ac | vt | team | reg.nr. | partic. | notes | written |
C1M | Keš Miroslav | 1967 | V | 3+ | SK Domeček Soběslav | 026020 | 145 Sat 146 Sun | 02.10.18 20:20:25 | |
K1M | Míka Hynek | 2006 | ZM | 3+ | TJ Bohemians Praha | 026001 | 145 Sat 146 Sun | 02.10.18 20:20:25 | |
K1W | Lagnerová Jana | 1959 | V | 2 | SK Domeček Soběslav | 026010 | 145 Sat 146 Sun | 02.10.18 20:20:25 | |
total C1M: 1 K1M: 1 K1W: 1 | |||||||||
SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | |||||||||
boat c. | name | born | ac | vt | team | reg.nr. | partic. | notes | written |
C1M | Bačina Jan | 1973 | V | 3+ | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043056 | 145 Sat 146 Sun | 02.10.18 15:09:46 | |
C1M | Kruťa Kryštof | 2000 | DS | 3+ | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043013 | 145 Sat 146 Sun | 02.10.18 15:09:46 | |
C1M | Bačina Jan | 2006 | ZM | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043001 | 145 Sat 146 Sun | 02.10.18 15:09:46 | ||
C1W | Houšková Kateřina | 2003 | DM | 3+ | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043014 | 145 Sat 146 Sun | 02.10.18 15:09:46 | |
C2M | Bačina Tomáš Bačina Jan | 2008 1973 | V | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043004 043056 | 145 Sat 146 Sun | 02.10.18 15:09:46 | ||
C2X | Kruťa Kryštof Houšková Kateřina | 2000 2003 | DS | 2 | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043013 043014 | 145 Sat 146 Sun | 02.10.18 15:09:46 | |
K1M | Kruťa Kryštof | 2000 | DS | 2 | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043013 | 145 Sat 146 Sun | 02.10.18 15:09:46 | |
K1M | Bačina Jan | 2006 | ZM | 3 | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043001 | 145 Sat 146 Sun | 02.10.18 15:09:46 | |
K1M | Bačina Tomáš | 2008 | PZ | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043004 | 145 Sat 146 Sun | 02.10.18 15:09:46 | ||
K1W | Houšková Kateřina | 2003 | DM | 2 | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043014 | 145 Sat 146 Sun | 02.10.18 15:09:46 | |
total C1M: 3 C1W: 1 C2M: 1 C2X: 1 K1M: 3 K1W: 1 | |||||||||
SK Štětí | |||||||||
boat c. | name | born | ac | vt | team | reg.nr. | partic. | notes | written |
K1M | Piskáček Jan | 1966 | V | 3 | SK Štětí | 050016 | 145 Sat 146 Sun | 01.10.18 19:55:51 | |
total K1M: 1 | |||||||||
SK Vltava Č. Krumlov z.s. | |||||||||
boat c. | name | born | ac | vt | team | reg.nr. | partic. | notes | written |
C1M | Novosad Lukáš | 1976 | V | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024001 | 145 Sat 146 Sun | 30.09.18 20:57:37 | |
C1M | Olšák Matyáš | 2001 | DS | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024067 | 145 Sat 146 Sun | 30.09.18 20:57:37 | |
C1M | Novosad Jonáš | 2006 | ZM | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024049 | 145 Sat 146 Sun | 30.09.18 20:57:37 | ||
C1W | Kratochvílová Tereza | 2003 | DM | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024009 | 145 Sat 146 Sun | 30.09.18 20:57:37 | |
C1W | Kleinová Štěpánka | 2005 | ZS | 3+ | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024059 | 145 Sat 146 Sun | 30.09.18 20:57:37 | |
C1W | Novosadová Kristina | 2004 | ZS | 3+ | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024024 | 145 Sat 146 Sun | 30.09.18 20:57:37 | |
K1M | Furiš Eduard | 2004 | ZS | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024071 | 145 Sat 146 Sun | 30.09.18 20:57:37 | |
K1M | Olšák Matyáš | 2001 | DS | 3+ | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024067 | 145 Sat 146 Sun | 30.09.18 20:57:37 | |
K1M | Novosad Jonáš | 2006 | ZM | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024049 | 145 Sat 146 Sun | 30.09.18 20:57:37 | |
K1M | Novotný Petr | 2006 | ZM | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024066 | 145 Sat 146 Sun | 30.09.18 20:57:37 | |
K1M | Pokorný Ctibor | 2005 | ZS | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024044 | 145 Sat 146 Sun | 30.09.18 20:57:37 | |
K1W | Novosadová Kristina | 2004 | ZS | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024024 | 145 Sat 146 Sun | 30.09.18 20:57:37 | |
K1W | Kleinová Štěpánka | 2005 | ZS | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024059 | 145 Sat 146 Sun | 30.09.18 20:57:37 | |
K1W | Kratochvílová Tereza | 2003 | DM | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024009 | 145 Sat 146 Sun | 30.09.18 20:57:37 | |
K1W | Bauerová Markéta | 2001 | DS | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024058 | 145 Sat 146 Sun | 30.09.18 20:57:37 | |
K1W | Šafaříková Alena | 2006 | ZM | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024098 | 145 Sat 146 Sun | 30.09.18 20:57:37 | ||
total C1M: 3 C1W: 3 K1M: 5 K1W: 5 | |||||||||
SK Vodní slalom České Budějovice | |||||||||
boat c. | name | born | ac | vt | team | reg.nr. | partic. | notes | written |
C1M | Čihovský Šimon | 2003 | DM | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023069 | 145 Sat 146 Sun | 03.10.18 13:03:30 | |
C1M | Šedivý Vít | 2004 | ZS | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023135 | 145 Sat 146 Sun | 03.10.18 13:03:30 | |
C1M | Kuna Alois | 1960 | V | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023059 | 145 Sat 146 Sun | 03.10.18 13:03:30 | |
C1M | Weber Oldřich | 1987 | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023133 | 145 Sat 146 Sun | 03.10.18 13:03:30 | ||
C1M | Pípal Zbyněk | 2003 | DM | Wild Water Canoe Club FROL | 023041 | 145 Sat 146 Sun | 03.10.18 13:03:30 | ||
K1M | Pípal Zbyněk | 2003 | DM | 2 | Wild Water Canoe Club FROL | 023041 | 145 Sat 146 Sun | 03.10.18 13:03:30 | |
K1M | Čihovský Šimon | 2003 | DM | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023069 | 145 Sat 146 Sun | 03.10.18 13:03:30 | |
K1M | Putzer Hynek | 2003 | DM | 2 | SK Kaplice, z.s | 025003 | 145 Sat 146 Sun | 03.10.18 13:03:30 | |
K1M | Šimák Jakub | 2004 | ZS | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023050 | 145 Sat 146 Sun | 03.10.18 13:03:30 | |
K1M | Zvolánek Jan | 1995 | 2 | TJ Jiskra Bechyně | 076010 | 145 Sat 146 Sun | 03.10.18 13:03:30 | ||
K1M | Komárek Jakub | 2005 | ZS | 3+ | SK Vodní slalom České Budějovice | 023037 | 145 Sat 146 Sun | 03.10.18 13:03:30 | |
K1M | Druska Vojtěch | 2006 | ZM | 3 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023021 | 145 Sat 146 Sun | 03.10.18 13:03:30 | |
K1M | Hotový Václav | 2006 | ZM | 3 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023057 | 145 Sat 146 Sun | 03.10.18 13:03:30 | |
K1M | Bombic Erik | 2005 | ZS | 3 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023079 | 145 Sat 146 Sun | 03.10.18 13:03:30 | |
K1M | Kolář Jakub | 2006 | ZM | 3 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023058 | 145 Sat 146 Sun | 03.10.18 13:03:30 | |
K1M | Plocek Matyáš Jan | 2008 | PZ | SK Vodní slalom České Budějovice | 023064 | 145 Sat 146 Sun | 03.10.18 13:03:30 | ||
K1W | Šimáková Anna | 2008 | PZ | SK Vodní slalom České Budějovice | 023065 | 145 Sat 146 Sun | 03.10.18 13:03:30 | ||
total C1M: 5 K1M: 11 K1W: 1 | |||||||||
SK VS Benátky nad Jizerou | |||||||||
boat c. | name | born | ac | vt | team | reg.nr. | partic. | notes | written |
K1M | Slušný Vojtěch | 2008 | PZ | SK VS Benátky nad Jizerou | 010115 | 145 Sat 146 Sun | 01.10.18 20:53:35 | ||
K1M | Svoboda Šimon | 2008 | PZ | TJ DUKLA Praha | 010112 | 145 Sat 146 Sun | 01.10.18 20:53:35 | ||
total K1M: 2 | |||||||||
Sportovní klub Žižkov Praha z.s. | |||||||||
boat c. | name | born | ac | vt | team | reg.nr. | partic. | notes | written |
C1M | Kašpar Martin | 1967 | V | 2 | Sportovní klub Žižkov Praha z.s. | 008010 | 145 Sat 146 Sun | 03.10.18 09:43:37 | |
C1M | Míka Viktor | 1977 | V | 3+ | Sportovní klub Žižkov Praha z.s. | 008016 | 145 Sat 146 Sun | 02.10.18 15:13:04 | |
C1M | Kašpar Čeněk | 2000 | DS | 3+ | Sportovní klub Žižkov Praha z.s. | 008081 | 145 Sat 146 Sun | 03.10.18 09:43:37 | |
C1M | Kolman Filip | 1973 | V | 3 | Sportovní klub Žižkov Praha z.s. | 008022 | 145 Sat 146 Sun | 02.10.18 15:13:04 | |
C2M | Kašpar Čeněk Kašpar Martin | 2000 1967 | V | 1 | Sportovní klub Žižkov Praha z.s. Sportovní klub Žižkov Praha z.s. | 008081 008010 | 145 Sat 146 Sun | 03.10.18 09:43:37 | |
K1M | Míka Viktor | 1977 | V | 2 | Sportovní klub Žižkov Praha z.s. | 008016 | 145 Sat 146 Sun | 02.10.18 15:13:04 | |
K1M | Bašus Ondřej | 1987 | 3 | Sportovní klub Žižkov Praha z.s. | 008038 | 145 Sat 146 Sun | 02.10.18 15:13:04 | ||
total C1M: 4 C2M: 1 K1M: 2 | |||||||||
TJ Bohemians Praha | |||||||||
boat c. | name | born | ac | vt | team | reg.nr. | partic. | notes | written |
C1M | Cardoselli Tomas | 2005 | ZS | 3 | TJ Bohemians Praha | 001106 | 145 Sat 146 Sun | 02.10.18 14:25:54 | |
C2M | Cardoselli Tomas Pelikán Václav | 2005 2005 | ZS | 3 | TJ Bohemians Praha TJ Bohemians Praha | 001106 001111 | 145 Sat 146 Sun | 02.10.18 14:25:54 | |
C2M | Cardoselli Lucas Hladík Šimon | 2010 2009 | PZ | Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub Praha | 009188 009181 | 145 Sat 146 Sun | 02.10.18 14:25:54 | ||
C2M | Pelikán Martin Sýkora Ondřej | 2009 2010 | PZ | Univerzitní sportovní klub Praha TJ Bohemians Praha | 009189 001108 | 145 Sat 146 Sun | 02.10.18 14:25:54 | ||
C2M | Martin Jakub Uhlík Jan | 2009 2008 | PZ | TJ Bohemians Praha TJ Jiskra Bechyně | 001107 076028 | 145 Sat 146 Sun | 02.10.18 14:25:54 | ||
C2X | Milotová Dora Pluta Adam | 2007 2008 | ZM | TJ Bohemians Praha TJ Bohemians Praha | 001120 001109 | 145 Sat 146 Sun | 02.10.18 14:25:54 | ||
K1M | Martin Václav | 1971 | V | 2 | TJ Bohemians Praha | 001027 | 145 Sat 146 Sun | 02.10.18 14:25:54 | |
K1M | Cardoselli Tomas | 2005 | ZS | 2 | TJ Bohemians Praha | 001106 | 145 Sat 146 Sun | 02.10.18 14:25:54 | |
K1M | Dodal Jan | 1953 | V | 3+ | TJ Bohemians Praha | 001008 | 145 Sat 146 Sun | 02.10.18 14:25:54 | |
K1M | Nedvěd Matěj | 2001 | DS | 3+ | TJ Bohemians Praha | 001123 | 145 Sat 146 Sun | 03.10.18 05:45:44 | |
K1M | Pelikán Václav | 2005 | ZS | 3 | TJ Bohemians Praha | 001111 | 145 Sat 146 Sun | 02.10.18 14:25:54 | |
K1M | Cardoselli Lucas | 2010 | PZ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009188 | 145 Sat 146 Sun | 02.10.18 14:25:54 | ||
K1M | Hladík Šimon | 2009 | PZ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009181 | 145 Sat 146 Sun | 02.10.18 14:25:54 | ||
K1M | Kolman Vít | 2010 | PZ | Sportovní klub Žižkov Praha z.s. | 008127 | 145 Sat 146 Sun | 02.10.18 14:25:54 | ||
K1M | Martin Jakub | 2009 | PZ | TJ Bohemians Praha | 001107 | 145 Sat 146 Sun | 02.10.18 14:25:54 | ||
K1M | Pelikán Martin | 2009 | PZ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009189 | 145 Sat 146 Sun | 02.10.18 14:25:54 | ||
K1M | Pluta Adam | 2008 | PZ | TJ Bohemians Praha | 001109 | 145 Sat 146 Sun | 02.10.18 14:25:54 | ||
K1M | Seidl Marek | 2010 | PZ | TJ Bohemians Praha | 001122 | 145 Sat 146 Sun | 02.10.18 14:25:54 | ||
K1M | Sýkora Ondřej | 2010 | PZ | TJ Bohemians Praha | 001108 | 145 Sat 146 Sun | 02.10.18 14:25:54 | ||
K1M | Procházka Jiří | 2006 | ZM | TJ Bohemians Praha | 001126 | 145 Sat 146 Sun | 02.10.18 14:25:54 | ||
K1W | Milotová Dora | 2007 | ZM | 3 | TJ Bohemians Praha | 001120 | 145 Sat 146 Sun | 02.10.18 14:25:54 | |
total C1M: 1 C2M: 4 C2X: 1 K1M: 14 K1W: 1 | |||||||||
TJ ČSAD Plzeň | |||||||||
boat c. | name | born | ac | vt | team | reg.nr. | partic. | notes | written |
K1M | Cubr Filip | 2000 | DS | 2+ | TJ ČSAD Plzeň | 038008 | 145 Sat 146 Sun | 30.09.18 19:11:56 | |
K1M | Čepička Ladislav | 2003 | DM | 2 | TJ ČSAD Plzeň | 038014 | 145 Sat 146 Sun | 30.09.18 19:11:56 | |
K1M | Kraus Václav | 1961 | V | 3+ | TJ ČSAD Plzeň | 038004 | 145 Sat 146 Sun | 30.09.18 19:11:56 | |
K1M | Zýka Petr | 1951 | V | 3 | TJ ČSAD Plzeň | 038022 | 145 Sat 146 Sun | 30.09.18 19:11:56 | |
total K1M: 4 | |||||||||
TJ DUKLA Praha | |||||||||
boat c. | name | born | ac | vt | team | reg.nr. | partic. | notes | written |
C1M | Rubín Daniel | 1975 | V | 3+ | TJ DUKLA Praha | 012032 | 145 Sat 146 Sun | 30.09.18 19:51:04 | |
K1M | Rubín Daniel | 1975 | V | 2 | TJ DUKLA Praha | 012032 | 145 Sat 146 Sun | 30.09.18 19:51:04 | |
total C1M: 1 K1M: 1 | |||||||||
TJ Jiskra Bechyně | |||||||||
boat c. | name | born | ac | vt | team | reg.nr. | partic. | notes | written |
K1M | Uhlík Jan | 2008 | PZ | TJ Jiskra Bechyně | 076028 | 145 Sat 146 Sun | 01.10.18 22:03:24 | ||
total K1M: 1 | |||||||||
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | |||||||||
boat c. | name | born | ac | vt | team | reg.nr. | partic. | notes | written |
K1M | Chochola Ondřej | 2004 | ZS | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014078 | 145 Sat 146 Sun | 03.10.18 10:51:39 | |
K1M | Machuta Zdeněk | 1964 | V | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014054 | 145 Sat 146 Sun | 03.10.18 10:51:39 | |
K1M | Brambora Ondřej | 2005 | ZS | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014077 | 145 Sat 146 Sun | 03.10.18 10:51:39 | |
K1M | Sedlařík Adam | 2005 | ZS | 3+ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014073 | 145 Sat 146 Sun | 03.10.18 10:51:39 | |
K1M | Klimeš Vít | 2007 | ZM | 3 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014034 | 145 Sat 146 Sun | 03.10.18 10:51:39 | |
K1M | Mojžiš Matyáš | 2004 | ZS | 3 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014062 | 145 Sat 146 Sun | 03.10.18 10:51:39 | |
K1W | Chocholová Veronika | 2007 | ZM | 3 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014079 | 145 Sat 146 Sun | 03.10.18 10:51:39 | |
total K1M: 6 K1W: 1 | |||||||||
TJ Lužnice Tábor | |||||||||
boat c. | name | born | ac | vt | team | reg.nr. | partic. | notes | written |
C1M | Pešta Jan | 1981 | V | 2 | TJ Lužnice Tábor | 078014 | 145 Sat 146 Sun | 02.10.18 14:46:53 | |
K1M | Kotrba Tomáš | 1977 | V | 3+ | TJ Lužnice Tábor | 078003 | 145 Sat 146 Sun | 02.10.18 14:46:53 | |
K1M | Štembera Dominik | 2004 | ZS | 3 | TJ Lužnice Tábor | 078022 | 145 Sat 146 Sun | 02.10.18 14:46:53 | |
K1M | Pražák Radek | 1972 | V | 3 | TJ Lužnice Tábor | 078012 | 145 Sat 146 Sun | 02.10.18 14:46:53 | |
K1M | Štembera Jakub | 2004 | ZS | TJ Lužnice Tábor | 078023 | 145 Sat 146 Sun | 02.10.18 14:46:53 | ||
total C1M: 1 K1M: 4 | |||||||||
TJ Roztoky | |||||||||
boat c. | name | born | ac | vt | team | reg.nr. | partic. | notes | written |
K1M | Žatecký Jiří | 1969 | V | 3 | TJ Roztoky | 065008 | 145 Sat 146 Sun | 01.10.18 22:15:50 | |
K1W | Žatecká Taťána | 2007 | ZM | 3 | TJ Roztoky | 065014 | 145 Sat 146 Sun | 01.10.18 22:15:50 | |
total K1M: 1 K1W: 1 | |||||||||
TJ SK Hubertus KV | |||||||||
boat c. | name | born | ac | vt | team | reg.nr. | partic. | notes | written |
K1M | Tůma Martin | 1972 | V | 2 | TJ SK Hubertus KV | 034026 | 145 Sat 146 Sun | 02.10.18 18:41:02 | |
K1M | Procházka Miloš | 1954 | V | 2 | TJ SK Hubertus KV | 034036 | 145 Sat 146 Sun | 02.10.18 18:41:02 | |
K1M | Maceček Dušan | 1962 | V | TJ SK Hubertus KV | 034019 | 145 Sat 146 Sun | 02.10.18 18:41:02 | ||
K1W | Tůmová Veronika | 2006 | ZM | 2 | TJ SK Hubertus KV | 034027 | 145 Sat 146 Sun | 02.10.18 18:41:02 | |
K1W | Turčinová Anna | 2002 | DM | 3+ | TJ SK Hubertus KV | 034013 | 145 Sat 146 Sun | 02.10.18 18:41:02 | |
total K1M: 3 K1W: 2 | |||||||||
TJ Slavia K. Vary | |||||||||
boat c. | name | born | ac | vt | team | reg.nr. | partic. | notes | written |
C1M | Kvapil Martin | 1976 | V | 2 | TJ Slavia K. Vary | 035009 | 145 Sat 146 Sun | 03.10.18 13:23:52 | |
C1M | Kvapil Matěj | 2009 | PZ | TJ Slavia K. Vary | 035017 | 145 Sat 146 Sun | 03.10.18 13:23:52 | ||
C1W | Kvapilová Gabriela | 1978 | V | 2 | TJ Slavia K. Vary | 035004 | 145 Sat 146 Sun | 03.10.18 13:23:52 | |
K1M | Kubát Jiří | 1988 | 3+ | TJ Slavia K. Vary | 035024 | 145 Sat 146 Sun | 03.10.18 13:23:52 | ||
K1M | Kvapil Matěj | 2009 | PZ | TJ Slavia K. Vary | 035017 | 145 Sat 146 Sun | 03.10.18 13:23:52 | ||
K1W | Kvapilová Gabriela | 1978 | V | 2 | TJ Slavia K. Vary | 035004 | 145 Sat 146 Sun | 03.10.18 13:23:52 | |
total C1M: 2 C1W: 1 K1M: 2 K1W: 1 | |||||||||
TJ Sokol Písek | |||||||||
boat c. | name | born | ac | vt | team | reg.nr. | partic. | notes | written |
C1M | Jícha Dušan | 1982 | V | 2 | TJ Sokol Písek | 080008 | 145 Sat 146 Sun | 23.09.18 01:09:14 | |
total C1M: 1 | |||||||||
Univerzitní sportovní klub Praha | |||||||||
boat c. | name | born | ac | vt | team | reg.nr. | partic. | notes | written |
C1M | Pollert Jaroslav | 1971 | V | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009060 | 145 Sat 146 Sun | 02.10.18 00:07:20 | |
C1M | Jiras Filip | 2005 | ZS | 2 | TJ DUKLA Praha | 012007 | 145 Sat 146 Sun | 02.10.18 21:41:00 | |
C1M | Pollert Jan | 2005 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009129 | 145 Sat 146 Sun | 02.10.18 21:41:38 | |
C1M | Kremr Patrik | 1972 | V | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009108 | 145 Sat 146 Sun | 03.10.18 12:27:58 | |
C1M | Pollert Jáchym | 2004 | ZS | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009136 | 145 Sat 146 Sun | 02.10.18 00:07:20 | |
C1M | Svoboda Adam | 2006 | ZM | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009119 | 145 Sat 146 Sun | 01.10.18 17:36:19 | |
C1W | Freislebenová Patricie | 2003 | DM | 2+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009142 | 145 Sat 146 Sun | 02.10.18 17:49:35 | |
C1W | Erlová Natálie | 2006 | ZM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009019 | 145 Sat 146 Sun | 01.10.18 21:13:27 | |
C1W | Růžičková Kateřina | 2003 | DM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009120 | 145 Sat 146 Sun | 03.10.18 12:18:17 | |
C1W | Kremrová Adéla | 2005 | ZS | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009034 | 145 Sat 146 Sun | 01.10.18 21:40:19 | |
C1W | Kolářová Markéta | 2005 | ZS | 3 | Wild Water Canoe Club FROL | 090033 | 145 Sat 146 Sun | 27.09.18 17:10:52 | |
C2M | Pollert Jáchym Pechač Jonáš | 2004 2004 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub Praha | 009136 009149 | 145 Sat 146 Sun | 01.10.18 19:39:01 | |
C2M | Pollert Jonáš Pollert Jaroslav | 2007 1971 | V | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub Praha | 009113 009060 | 145 Sat 146 Sun | 02.10.18 00:07:20 | |
C2X | Frencl Josef Freislebenová Patricie | 2002 2003 | DM | 1 | Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub Praha | 009134 009142 | 145 Sat 146 Sun | 02.10.18 17:49:35 | |
C2X | Jiras Filip Jirasová Klára | 2005 2008 | ZS | 2 | TJ DUKLA Praha Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 012007 011094 | 145 Sat 146 Sun | 02.10.18 21:41:00 | |
K1M | Černík Štěpán | 2006 | ZM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009036 | 145 Sat 146 Sun | 30.09.18 16:38:51 | |
K1M | Frencl Josef | 2002 | DM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009134 | 145 Sat 146 Sun | 02.10.18 17:49:35 | |
K1M | Jinek Hugo | 2005 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009146 | 145 Sat 146 Sun | 02.10.18 23:31:40 | |
K1M | Babouček Antonín | 2007 | ZM | 3+ | Wild Water Canoe Club FROL | 090039 | 145 Sat 146 Sun | 19.09.18 09:47:19 | |
K1M | Jahoda Jakub | 2004 | ZS | 3+ | Wild Water Canoe Club FROL | 090022 | 145 Sat 146 Sun | 22.09.18 14:03:01 | |
K1M | Rendón Enrique | 2005 | ZS | 3+ | TJ Bohemians Praha | 001023 | 145 Sat 146 Sun | 25.09.18 09:48:33 | |
K1M | Hadraba Martin | 2005 | ZS | 3+ | Wild Water Canoe Club FROL | 090014 | 145 Sat 146 Sun | 27.09.18 10:11:58 | |
K1M | Kárník Tadeáš | 2006 | ZM | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009029 | 145 Sat 146 Sun | 30.09.18 20:43:55 | |
K1M | Svoboda Adam | 2006 | ZM | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009119 | 145 Sat 146 Sun | 01.10.18 17:36:19 | |
K1M | Stehno Petr | 2003 | DM | 3+ | Wild Water Canoe Club FROL | 090034 | 145 Sat 146 Sun | 01.10.18 18:57:44 | |
K1M | Pechač Jonáš | 2004 | ZS | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009149 | 145 Sat 146 Sun | 01.10.18 19:39:01 | |
K1M | Čmejrek Cyril | 2004 | ZS | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009140 | 145 Sat 146 Sun | 02.10.18 17:33:14 | |
K1M | Burger Jáchym | 2006 | ZM | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009050 | 145 Sat 146 Sun | 02.10.18 18:17:23 | |
K1M | Zvolský Kristian Ladislav | 2006 | ZM | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009161 | 145 Sat 146 Sun | 02.10.18 21:41:38 | |
K1M | Pollert Antonín | 2006 | ZM | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009022 | 145 Sat 146 Sun | 02.10.18 21:41:38 | |
K1M | Císařovský Adam | 2005 | ZS | 3 | Wild Water Canoe Club FROL | 090016 | 145 Sat 146 Sun | 20.09.18 13:38:18 | |
K1M | Vraný Matěj | 2006 | ZM | 3 | Wild Water Canoe Club FROL | 090007 | 145 Sat 146 Sun | 28.09.18 12:54:49 | |
K1M | Jančar Štěpán | 2007 | ZM | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009020 | 145 Sat 146 Sun | 01.10.18 21:45:53 | |
K1M | Pollert Jonáš | 2007 | ZM | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009113 | 145 Sat 146 Sun | 02.10.18 00:07:20 | |
K1W | Galušková Karolína | 1995 | 1 | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 009137 | 145 Sat 146 Sun | 03.10.18 13:27:55 | ||
K1W | Sedláková Magdalena | 2005 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009099 | 145 Sat 146 Sun | 21.09.18 17:48:05 | |
K1W | Kolářová Markéta | 2005 | ZS | 2 | Wild Water Canoe Club FROL | 090033 | 145 Sat 146 Sun | 27.09.18 17:10:52 | |
K1W | Erlová Natálie | 2006 | ZM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009019 | 145 Sat 146 Sun | 01.10.18 21:13:27 | |
K1W | Kremrová Adéla | 2005 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009034 | 145 Sat 146 Sun | 01.10.18 21:40:19 | |
K1W | Růžičková Kateřina | 2003 | DM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009120 | 145 Sat 146 Sun | 03.10.18 12:18:17 | |
K1W | Burgerová Ester | 2004 | ZS | 3+ | Wild Water Canoe Club FROL | 090019 | 145 Sat 146 Sun | 02.10.18 18:17:23 | |
K1W | Pollertová Ema | 2003 | DM | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009008 | 145 Sat 146 Sun | 02.10.18 21:41:38 | |
K1W | Jelínková Sára | 2005 | ZS | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009012 | 145 Sat 146 Sun | 02.10.18 21:41:38 | |
K1W | Kristl Anouk | 2003 | DM | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009015 | 145 Sat 146 Sun | 02.10.18 21:41:38 | |
K1W | Jirasová Klára | 2008 | PZ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011094 | 145 Sat 146 Sun | 02.10.18 21:41:00 | ||
total C1M: 6 C1W: 5 C2M: 2 C2X: 2 K1M: 19 K1W: 11 | |||||||||
Vodácký oddíl Horšovský Týn | |||||||||
boat c. | name | born | ac | vt | team | reg.nr. | partic. | notes | written |
C1M | Hartl Jakub | 2004 | ZS | 2 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066024 | 145 Sat 146 Sun | 01.10.18 22:46:19 | |
C1M | Hojda Ladislav | 1973 | V | 2 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066002 | 145 Sat 146 Sun | 01.10.18 22:46:19 | |
C1M | Kuneš Daniel | 2003 | DM | 3+ | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066020 | 145 Sat 146 Sun | 01.10.18 22:46:19 | |
C1W | Hojdová Eliška | 2005 | ZS | 2 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066007 | 145 Sat 146 Sun | 01.10.18 22:46:19 | |
C1W | Hojdová Markéta | 2007 | ZM | 3+ | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066017 | 145 Sat 146 Sun | 01.10.18 22:46:19 | |
C2M | Kuneš Daniel Hartl Jakub | 2003 2004 | DM | 2 | Vodácký oddíl Horšovský Týn Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066020 066024 | 145 Sat 146 Sun | 01.10.18 22:46:19 | |
K1M | Táborský Jan | 2003 | DM | 2 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066027 | 145 Sat 146 Sun | ne | 01.10.18 22:46:19 |
K1M | Krbec Ondřej | 2004 | ZS | 3 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066023 | 145 Sat 146 Sun | 01.10.18 22:46:19 | |
K1M | Kliment Tomáš | 2008 | PZ | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066012 | 145 Sat 146 Sun | 01.10.18 22:46:19 | ||
K1M | Kvasnička Matěj | 2008 | PZ | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066026 | 145 Sat 146 Sun | 01.10.18 22:46:19 | ||
K1M | Vejvančický Pavel | 2009 | PZ | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066019 | 145 Sat 146 Sun | 01.10.18 22:46:19 | ||
K1M | Táborský Vojtěch | 2010 | PZ | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066028 | 145 Sat 146 Sun | ne | 01.10.18 22:46:19 | |
K1W | Hojdová Eliška | 2005 | ZS | 2 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066007 | 145 Sat 146 Sun | 01.10.18 22:46:19 | |
K1W | Hojdová Markéta | 2007 | ZM | 2 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066017 | 145 Sat 146 Sun | 01.10.18 22:46:19 | |
total C1M: 3 C1W: 2 C2M: 1 K1M: 6 K1W: 2 | |||||||||
VS Blovice | |||||||||
boat c. | name | born | ac | vt | team | reg.nr. | partic. | notes | written |
C1M | Chod David | 1982 | V | 2 | VS Blovice | 033014 | 145 Sat 146 Sun | 03.10.18 14:28:41 | |
C1M | Vránek Jan | 2004 | ZS | 3 | TJ Loko Plzeň | 033009 | 145 Sat 146 Sun | 03.10.18 14:28:41 | |
K1M | Chod Václav | 1961 | V | 2 | VS Blovice | 033001 | 145 Sat 146 Sun | 03.10.18 14:28:41 | |
K1M | Vránek Jan | 2004 | ZS | 3+ | TJ Loko Plzeň | 033009 | 145 Sat 146 Sun | 03.10.18 14:28:41 | |
K1M | Salák Petr | 2004 | ZS | 3 | VS Blovice | 033004 | 145 Sat 146 Sun | 03.10.18 14:28:41 | |
total C1M: 2 K1M: 3 | |||||||||
VS Tábor | |||||||||
boat c. | name | born | ac | vt | team | reg.nr. | partic. | notes | written |
C1M | Habich Tomáš | 1997 | 2 | VS Tábor | 030061 | 145 Sat 146 Sun | 02.10.18 15:54:01 | ||
C1M | Vaněk Matěj | 2004 | ZS | 2 | VS Tábor | 030044 | 145 Sat 146 Sun | 02.10.18 15:54:01 | |
C1M | Válek Michal | 1974 | V | 3+ | VS Tábor | 030022 | 145 Sat 146 Sun | 02.10.18 15:54:01 | |
C1M | Válek Michal | 2006 | ZM | 3+ | VS Tábor | 030025 | 145 Sat 146 Sun | 02.10.18 15:54:01 | |
C1M | Kubeš Vladimír | 1961 | V | 3+ | VS Tábor | 030011 | 145 Sat 146 Sun | 02.10.18 15:54:01 | |
C1M | Čapek Vojtěch | 2002 | DM | 3 | VS Tábor | 030069 | 145 Sat 146 Sun | 02.10.18 15:54:01 | |
C1M | Velenovský Jiří | 1978 | V | VS Tábor | 030072 | 145 Sat 146 Sun | 02.10.18 15:54:01 | ||
C1W | Pospíšilová Jitka | 1989 | 2 | VS Tábor | 030019 | 145 Sat 146 Sun | 02.10.18 15:54:01 | ||
C1W | Vaňková Klára | 2001 | DS | 2 | VS Tábor | 030043 | 145 Sat 146 Sun | 02.10.18 15:54:01 | |
C2M | Válek Michal Kubeš Vladimír | 1974 1961 | V | 2 | VS Tábor VS Tábor | 030022 030011 | 145 Sat 146 Sun | 02.10.18 15:54:01 | |
C2M | Riant Martin Velenovský Jiří | 1977 1978 | V | 3 | VS Tábor VS Tábor | 030065 030072 | 145 Sat 146 Sun | 02.10.18 15:54:01 | |
C2M | Novák Matouš Novák Václav | 2006 2005 | ZS | 3 | VS Tábor VS Tábor | 030024 030071 | 145 Sat 146 Sun | 02.10.18 15:54:01 | |
C2M | Válek Michal Vaněk Matěj | 2006 2004 | ZS | 3 | VS Tábor VS Tábor | 030025 030044 | 145 Sat 146 Sun | 02.10.18 15:54:01 | |
C2X | Riantová Marie Čapek Vojtěch | 2006 2002 | DM | VS Tábor VS Tábor | 030068 030069 | 145 Sat 146 Sun | 02.10.18 15:54:01 | ||
K1M | Kopeček Michal | 2007 | ZM | 2 | VS Tábor | 030034 | 145 Sat 146 Sun | 02.10.18 15:54:01 | |
K1M | Novák Václav | 2005 | ZS | 2 | VS Tábor | 030071 | 145 Sat 146 Sun | 02.10.18 15:54:01 | |
K1M | Vaněk Matěj | 2004 | ZS | 2 | VS Tábor | 030044 | 145 Sat 146 Sun | 02.10.18 15:54:01 | |
K1M | Válek Michal | 2006 | ZM | 3+ | VS Tábor | 030025 | 145 Sat 146 Sun | 02.10.18 15:54:01 | |
K1M | Novák Matouš | 2006 | ZM | 3+ | VS Tábor | 030024 | 145 Sat 146 Sun | 02.10.18 15:54:01 | |
K1M | Velenovský Jiří | 1978 | V | 3+ | VS Tábor | 030072 | 145 Sat 146 Sun | 02.10.18 15:54:01 | |
K1M | Čapek Vojtěch | 2002 | DM | 3+ | VS Tábor | 030069 | 145 Sat 146 Sun | 02.10.18 15:54:01 | |
K1M | Volf Matěj | 2003 | DM | 3+ | VS Tábor | 030064 | 145 Sat 146 Sun | 02.10.18 15:54:01 | |
K1M | Novák Matěj | 2004 | ZS | 3+ | VS Tábor | 030039 | 145 Sat 146 Sun | 02.10.18 15:54:01 | |
K1M | Velenovský Vojtěch | 2008 | PZ | VS Tábor | 030074 | 145 Sat 146 Sun | 02.10.18 15:54:01 | ||
K1M | Riant Antonín | 2010 | PZ | VS Tábor | 030040 | 145 Sat 146 Sun | 02.10.18 15:54:01 | ||
K1W | Pospíšilová Jitka | 1989 | 2 | VS Tábor | 030019 | 145 Sat 146 Sun | 02.10.18 15:54:01 | ||
K1W | Riantová Marie | 2006 | ZM | 3+ | VS Tábor | 030068 | 145 Sat 146 Sun | 02.10.18 15:54:01 | |
K1W | Nováková Marcela | 1974 | V | 3 | VS Tábor | 030070 | 145 Sat 146 Sun | 02.10.18 15:54:01 | |
K1W | Riantová Anežka | 2008 | PZ | VS Tábor | 030067 | 145 Sat 146 Sun | 02.10.18 15:54:01 | ||
total C1M: 7 C1W: 2 C2M: 4 C2X: 1 K1M: 11 K1W: 4 | |||||||||
Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z. s. | |||||||||
boat c. | name | born | ac | vt | team | reg.nr. | partic. | notes | written |
C2X | Jindrák Petr Jindráková Eliška | 1969 2007 | V | 2 | Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z. s. Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z. s. | 007041 007011 | 145 Sat 146 Sun | 03.10.18 11:48:01 | |
K1M | Jindrák Petr | 1969 | V | 3+ | Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z. s. | 007041 | 145 Sat 146 Sun | 03.10.18 11:48:01 | |
K1W | Jindráková Eliška | 2007 | ZM | Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z. s. | 007011 | 145 Sat 146 Sun | 03.10.18 11:48:01 | ||
total C2X: 1 K1M: 1 K1W: 1 | |||||||||
Wild Water Canoe Club FROL | |||||||||
boat c. | name | born | ac | vt | team | reg.nr. | partic. | notes | written |
K1M | Babouček Ondřej | 1977 | V | 3 | Wild Water Canoe Club FROL | 090001 | 145 Sat 146 Sun | 01.10.18 10:27:00 | |
total K1M: 1 | |||||||||
C1M: 47 C1W: 15 C2M: 16 C2X: 7 K1M: 138 K1W: 44 total: 267 |