• Úvod
  • zprávy
  • Troja Florbal Cup 2014 – memoriál Michala Makovského

Troja Florbal Cup 2014 – memoriál Michala Makovského

Konec přihlášek se blíží!!! Necelé dva týdny před uzávěrkou  máme zaregistrováno již 15 týmů. Přihlašovat se stále můžete přes tento formulář.

Rád bych nalákal nerozhodnuté týmy a proto Vám představím novinky pro rok 2014, aneb na co se můžete o víkendu 4. - 5. ledna v Praze Troji těšit. Účast na turnaji již potvrdil stříbrný olympijský medailista a mistr světa z Prahy Vavřinec Hradilek a mistři světa ze Slovenska Matěj Beňus a bratranci Škantárové...

Pro všechny účastníky budou k dispozici na vyzkoušení nové florbalové hole firmy Salming, předního světového výrobce florbalového vybavení. Po dohodě bude možné si florbalky na místě za lepší cenu i pořídit.
salming

O pitný režim v průběhu turnaje se postará výrobce sportovních doplňků té nejvyšší kvality a bez zbytečných umělých barviv, aromat a Aspartamu, společnost Exceed nutrition.

exceed

Ceny do turnaje věnuje také wellness fitness klub I’M FIT,  exkluzivní místo pro znovuobjevení vaší fyzické a duševní pohody.

imfit

Těšit se také můžete na pravou nefalšovanou vodáckou party, která se bude konat v sobotu 4. ledna v restauraci loděnice ihned po skončení základní části. K poslechu zahraje vodácká kapela a celý večer budeme soutěžit o zajímavé ceny od partnerů turnaje. V průběhu celého víkendu budete moci ochutnávat výtečné jídlo a pití od společnosti Troja catering.

trojacateting

Vít Přindiš
Organizátor Troja Florbal Cup 2014
Oddíl USK Praha vodní slalom

Kanoe.cz

Český vodácký server


Český svaz kanoistů, z.s.
Zátopkova 100/2
+420.242429245
info@kanoe.cz
Po-Pá: 9.00 - 16.00