Výsledky ČSK-SRK
Archiv výsledků Českého svazu kanoistů sekce rychlostní kanoistika
Připomínky či jakékoliv historické materiály prosím posílejte na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Termínová listina a výsledky závodů Rychlostní kanoistika, rok 2024
Kalendář akcí a výsledky
závod | datum | výsledky | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Test přihlášek | ČSK | |||||
ry | Testovací závod pro přihlašování | 01.04.2024 | ||||
Novoveský přespolák + ČP benjamínků | TJ Ostrožská Nová Ves | |||||
propozice | ||||||
1 ry | Novoveský přespolák + ČP benjamínků | 06.04.2024 | ||||
Písecká desítka | Sokol Písek | |||||
propozice | ||||||
2 ry | Písecká desítka | 06.04.2024 | ||||
Zbraslavská 10 #1 | Sport Zbraslav | |||||
propozice | ||||||
3 ry | Zbraslavská 10 #1 | 10.04.2024 | ||||
Dlouhé tratě na Moravě | Kanoistika Kojetín | |||||
propozice | ||||||
4 ry | Dlouhé tratě na Moravě | 13.04.2024 | ||||
Brněnský dvoukilák + ČP benjamínků | Canoe & Kayak Club LODNI SPORTY BRNO, pobočný spolek | |||||
propozice | ||||||
5 ry | Brněnský dvoukilák + ČP benjamínků | 14.04.2024 | ||||
I.nominační závod RDS | ČSK + NOC Račice | |||||
5 ry | I.nominační závod RDS | 19.04.2024 - 21.04.2024 | ||||
I.NZ RDS | NOC Račice + | |||||
propozice | ||||||
6 ry | I.NZ RDS | 19.04.2024 - 21.04.2024 | ||||
I.ČP mládeže - vytrvalost | NOC Račice + | |||||
propozice | ||||||
7 ry | I.ČP mládeže - vytrvalost | 20.04.2024 - 21.04.2024 | ||||
88. maraton Týniště - Hradec | Sokol Hradec Králové | |||||
propozice | ||||||
8 ry | 88. maraton Týniště - Hradec | 27.04.2024 | ||||
Memoriál Dr Karla Popela + ČP benjamínků | Klub vodních sportů Praha | |||||
propozice | ||||||
9 ry | Memoriál Dr Karla Popela + ČP benjamínků | 01.05.2024 | ||||
VC Chomutova + ČP benjamínků | Sportclub 80 Chomutov | |||||
propozice | ||||||
10 ry | VC Chomutova + ČP benjamínků | 04.05.2024 | ||||
Ústecký kilometr | Rychlostní kanoistika Ústí nad Labem z.s. | |||||
propozice | ||||||
11 ry | Ústecký kilometr | 05.05.2024 | ||||
Krátké tratě na Pastvinách + ČP benjamínků | Sportovní klub Žamberk | |||||
propozice | ||||||
12 ry | Krátké tratě na Pastvinách + ČP benjamínků | 11.05.2024 | ||||
Dlouhé tratě na Pastvinách | Sportovní klub Žamberk | |||||
propozice | ||||||
13 ry | Dlouhé tratě na Pastvinách | 12.05.2024 | ||||
Vlajka Prahy I. | Kanoistický klub Sparta Praha | |||||
propozice | ||||||
14 ry | Vlajka Prahy I. | 15.05.2024 | ||||
II NZ RDS + II.ČP mládeže - krátké tratě | NOC Račice + | |||||
propozice | ||||||
15 ry | II NZ RDS + II.ČP mládeže - krátké tratě | 17.05.2024 - 19.05.2024 | ||||
Zbraslavská 10 #2 | Sport Zbraslav | |||||
propozice | ||||||
16 ry | Zbraslavská 10 #2 | 22.05.2024 | ||||
Nymburská 500 + ČP benjamínků | Lokomotiva Nymburk | |||||
propozice | ||||||
17 ry | Nymburská 500 + ČP benjamínků | 25.05.2024 | ||||
Vlajka Prahy II. | Kanoistický klub Sparta Praha | |||||
propozice | ||||||
18 ry | Vlajka Prahy II. | 29.05.2024 | ||||
III.ČP mládeže - NZ juniorů | NOC Račice + | |||||
propozice | ||||||
19 ry | III.ČP mládeže - NZ juniorů | 31.05.2024 - 02.06.2024 | ||||
88. Hradecký kiiometr | Sokol Hradec Králové | |||||
propozice | ||||||
20 ry | 88. Hradecký kiiometr | 08.06.2024 | ||||
Moravský pohár - ČP benjamínků | Kanoistika Kojetín | |||||
propozice | ||||||
21 ry | Moravský pohár - ČP benjamínků | 08.06.2024 | ||||
Moravský pohár 2024 | Kanoistika Kojetín | |||||
propozice | ||||||
22 ry | Moravský pohár 2024 | 09.06.2024 | ||||
Černožice + ČP benjamínků | TJ Černožice, z.s. | |||||
propozice | ||||||
23 ry | Černožice + ČP benjamínků | 09.06.2024 | ||||
Zbraslavská 10 #3 | Sport Zbraslav | |||||
propozice | ||||||
24 ry | Zbraslavská 10 #3 | 12.06.2024 | ||||
Vlajka Prahy III. | Kanoistický klub Sparta Praha | |||||
propozice | ||||||
25 ry | Vlajka Prahy III. | 12.06.2024 | ||||
Kadaňský Kilometr | Vodní sporty Kadaň | |||||
propozice | ||||||
27 ry | Kadaňský Kilometr | 15.06.2024 | ||||
Přerovská 200 + ČP Benjamínků | Kanoistika Přerov z.s. | |||||
propozice | ||||||
26 ry | Přerovská 200 + ČP Benjamínků | 15.06.2024 | ||||
Memoriál Karla Leštiny | Vodní sporty Kadaň | |||||
propozice | ||||||
28 ry | Memoriál Karla Leštiny | 16.06.2024 | ||||
Budějovice - Praha | Univerzitní sportovní klub Praha, spolek | |||||
propozice | ||||||
29 ry | Budějovice - Praha | 21.06.2024 - 23.06.2024 | ||||
Slapy - Praha | Univerzitní sportovní klub Praha, spolek | |||||
propozice | ||||||
30 ry | Slapy - Praha | 23.06.2024 | ||||
Sedlecká 500 + ČP benjamínků | Spartak Sedlec | |||||
propozice | ||||||
32 ry | Sedlecká 500 + ČP benjamínků | 29.06.2024 | ||||
Světový pohár ve sprint quadriatlonu 2024 | Kanoistický klub Týn nad Vltavou | |||||
propozice | ||||||
31 ry | Světový pohár ve sprint quadriatlonu 2024 | 29.06.2024 | ||||
O štít města Plzně | Prazdroj Plzeň | |||||
propozice | ||||||
33 ry | O štít města Plzně | 30.06.2024 | ||||
Zbraslavská 10 #4 | Sport Zbraslav | |||||
propozice | ||||||
34 ry | Zbraslavská 10 #4 | 17.07.2024 | ||||
Mistrovství ČR krátké tratě - IV. ČP mládeže | NOC Račice + | |||||
propozice | ||||||
35 ry | Mistrovství ČR krátké tratě - IV. ČP mládeže | 25.07.2024 - 28.07.2024 | ||||
Mistrovství ČR v maratónu | Lokomotiva Nymburk | |||||
propozice | ||||||
36 ry | Mistrovství ČR v maratónu | 10.08.2024 | ||||
Zbraslavská 10 #5 | Sport Zbraslav | |||||
propozice | ||||||
37 ry | Zbraslavská 10 #5 | 21.08.2024 | ||||
ICF Mistrovství světa | ICF | |||||
ry | ICF Mistrovství světa MS | 23.08.2024 - 25.08.2024 | ||||
Mezinárodní Mistrovství Moravy Slovácká 500 | TJ Ostrožská Nová Ves | |||||
propozice | ||||||
38 ry | Mezinárodní Mistrovství Moravy Slovácká 500 | 23.08.2024 - 25.08.2024 | ||||
Jablonecký trojúhelník | RK Jablonec o. s. | |||||
propozice | ||||||
39 ry | Jablonecký trojúhelník | 31.08.2024 | ||||
Pohár Sezemic | Prosport Sezemice | |||||
propozice | ||||||
41 ry | Pohár Sezemic | 07.09.2024 | ||||
Putovní pohár Frýdku-Místku | TJ Frýdek - Místek | |||||
propozice | ||||||
40 ry | Putovní pohár Frýdku-Místku | 07.09.2024 | ||||
Černožický kilometr | TJ Černožice, z.s. | |||||
propozice | ||||||
42 ry | Černožický kilometr | 08.09.2024 | ||||
Zbraslavská 10 #6 | Sport Zbraslav | |||||
propozice | ||||||
43 ry | Zbraslavská 10 #6 | 11.09.2024 | ||||
Vlajka Prahy IV. | Kanoistický klub Sparta Praha | |||||
propozice | ||||||
44 ry | Vlajka Prahy IV. | 11.09.2024 | ||||
Mistrovství ČR na 5 km - V. ČP mládeže | Prosport Sezemice | |||||
propozice | ||||||
45 ry | Mistrovství ČR na 5 km - V. ČP mládeže | 14.09.2024 - 15.09.2024 | ||||
Memoriál Bóži Karlíka a BacundaCup | Tatran Sedlčany | |||||
propozice | ||||||
46 ry | Memoriál Bóži Karlíka a BacundaCup | 21.09.2024 | ||||
K4 Prague Open 9.ročník | Sport Zbraslav | |||||
propozice | ||||||
47 ry | K4 Prague Open 9.ročník | 26.09.2024 | ||||
Velká cena Sparty | Kanoistický klub Sparta Praha | |||||
propozice | ||||||
48 ry | Velká cena Sparty | 28.09.2024 | ||||
Zvíkovský maraton | Sokol Písek | |||||
propozice | ||||||
49 ry | Zvíkovský maraton | 05.10.2024 | ||||
Běžecký kanoistický půlmaratón | TJ Frýdek - Místek | |||||
propozice | ||||||
50 ry | Běžecký kanoistický půlmaratón | 05.10.2024 |
Význam zkratek:
ry - rychlost sc - školení
MS - Mistrovství světa ME - Mistrovství Evropy SP - Světový pohár jun - Junioři U23 - U23 MČR - Mistrovství ČR
- odkaz