Kanoe.cz

SMS.cz Adrenalin Cup 2010

Výsledky a pár fotografií z letošního ročníku extrémního závodu štafet, jehož součástí je běh, jízda na kole, paragliding a jízda na kajaku. Řadě týmů k víztězství či dobrémů umístění pomohli i závodnící známí od vody - a nejen jízdou na kajaku.

Čtrnáctý ročník SMS.cz Adrenalin Cupu proběhl v sobotu 26.června v Beskydech.
Na start unikátního extrémně náročného závodu čtyřčlenných štafet se letos postavilo celkem 55 týmů. Vítězství z Ostravice si odvezl tým Salomon s běžcem Romanem Skalským, bikerem Jaroslavem Kulhavým, paraglidistou Tomášem Bílkem a kajakářem Lukášem Kubričanem. Do cíle se dostali v čase 3:12:57.

V Ostravici se představila i řada další známých sportovních osobností (např. Tomáš Kraus, Martin Koukal, Dušan Kožíšek, Tomáš Brauner atd.). V rámci Adrenalin Cupu odstartoval pod patronátem špičkového českého horolezce Leopolda Sulovského taky 2. ročník závodu Radegast Beskydský šerpa. Vítězství v tomto originálním závodě si připsal tým Neškodní jedinci.

Za tým Radegast se na start běhu postavil Pavel Kubričan (č. 4 na fotce) a s časem 01:18:24 doběhl na úctyhodném 12. místě.

 

 

Nejvetší zastoupení měli vodáci samozřejmě v discpilíně jim nejbližší - jízdě na kajaku.
Za "profesionální týmy" startovali například Lukáš Kubričan (Salomon), Tomáš Slovák (OpavaNet/SalomonRun), Kamil Mrůzek (Nissan) a další. viz výsledky http://www.results.cz/ac2010/kajak.html

 
 

Mistrovství Evropy

Výsledky mezinárodní

Canoe ICF
results & rankings

Archiv výsledků
canoeslalom.net

 

Partneři ČSK DV

logo CEPS

letenky na míru


www.monada.cz
zajišťuje fyzioterapii reprezentačnímu týmu vodních slalomářů

Generální partner logo Skupina ČEZ 

Hlavní partneři

logo LITOVELlogo Galasportlogo OPTREALlogo GRM systemlogo AutoTreid      

Partneři

logo HIKOlogo PlantInspektalogo canon


Mediální partneři
logo Ceska Televizelogo Media Bohemia