Kanoe.cz

SMS.cz Adrenalin Cup 2010

Výsledky a pár fotografií z letošního ročníku extrémního závodu štafet, jehož součástí je běh, jízda na kole, paragliding a jízda na kajaku. Řadě týmů k víztězství či dobrémů umístění pomohli i závodnící známí od vody - a nejen jízdou na kajaku.

Čtrnáctý ročník SMS.cz Adrenalin Cupu proběhl v sobotu 26.června v Beskydech.
Na start unikátního extrémně náročného závodu čtyřčlenných štafet se letos postavilo celkem 55 týmů. Vítězství z Ostravice si odvezl tým Salomon s běžcem Romanem Skalským, bikerem Jaroslavem Kulhavým, paraglidistou Tomášem Bílkem a kajakářem Lukášem Kubričanem. Do cíle se dostali v čase 3:12:57.

V Ostravici se představila i řada další známých sportovních osobností (např. Tomáš Kraus, Martin Koukal, Dušan Kožíšek, Tomáš Brauner atd.). V rámci Adrenalin Cupu odstartoval pod patronátem špičkového českého horolezce Leopolda Sulovského taky 2. ročník závodu Radegast Beskydský šerpa. Vítězství v tomto originálním závodě si připsal tým Neškodní jedinci.

Za tým Radegast se na start běhu postavil Pavel Kubričan (č. 4 na fotce) a s časem 01:18:24 doběhl na úctyhodném 12. místě.

 

 

Nejvetší zastoupení měli vodáci samozřejmě v discpilíně jim nejbližší - jízdě na kajaku.
Za "profesionální týmy" startovali například Lukáš Kubričan (Salomon), Tomáš Slovák (OpavaNet/SalomonRun), Kamil Mrůzek (Nissan) a další. viz výsledky http://www.results.cz/ac2010/kajak.html

 
 
 

Partneři ČSK DV

UNIQA logo 2018   


letenky na míru
  


www.monada.cz
zajišťuje fyzioterapii reprezentačnímu týmu vodních slalomářů

Výsledky mezinárodní

Canoe ICF
results & rankings

Archiv výsledků
canoeslalom.net

Generální partner logo Skupina ČEZ 

Hlavní partneři

logo AutoTreidlogo Litovellogo Galasportlogo OPTREALlogo GRM      

Partneři

logo HIKOlogo PlantInspektaO
Mediální partneři
logo Ceska Televizelogo Media Bohemia