Kanoe.cz

Výsledky ČSKDV

Archiv výsledků Českého svazu kanoistů sekce divoká voda.
Připomínky či jakékoliv historické materiály prosím posílejte na email  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

zobrazit dokumenty ČSKDV, rok 2013        mapa tratí

Výsledky závodů ČSKDV, rok 2013

závoddatumvýsledky
 
Sjezdy na Svitavě Kanoe Klub Spoj Brno
1Sjezd na Svitavě, závod č.123.03.2013xls     
2Sjezd na Svitavě, závod č.2 - viz. rozpis závodu č. 1 23.03.2013xls     
Sjezdy v Krhanicích Technika Praha
3Sjezd v Krhanicích, závod č.1, sobota30.03.2013pdf   
4Sjezd v Krhanicích, závod č.2, sobota30.03.2013  
5Sjezd v Krhanicích, závod č.3, neděle31.03.2013  
6Sjezd v Krhanicích, závod č.4, neděle31.03.2013  
Sjezd na Chrudimce TJ Syntesia Pardubice
11Sjezd na Chrudimce04.04.2013xls     
Sjezdy v Hanušovicích Vodní sporty Desná
7Sjezd v Hanušovicích, závod č.1, sobota06.04.2013xls     
8Sjezd v Hanušovicích, závod č.2, sobota06.04.2013xls     
9Sjezd v Hanušovicích, závod č.3, neděle07.04.2013xls     
10Sjezd v Hanušovicích, závod č.4, neděle07.04.2013xls     
Jarní sjezdy na Lužnici TJ Jiskra Bechyně
12Sjezd na Lužnici, závod č.1, sobota06.04.2013xls     
13Sjezd na Lužnici, závod č.2, sobota06.04.2013xls     
14Sjezd na Lužnici, závod č.3, neděle07.04.2013Závod zrušen:
15Sjezd na Lužnici, závod č.4, neděle07.04.2013Závod zrušen:
Stružnická peřej Sportovní Klub Kanoistika Česká Lípa
19VZ ve slalomu ve Stružnici - sobota, závod č.1 13.04.2013xls     
20VZ ve slalomu ve Stružnici - neděle, závod č.214.04.2013xls     
1. a 2. Český pohár ve sjezdu na Čeňkově Pile TJ Loko Plzeň
21MČR družstev v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile13.04.2013pdf   
221. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile13.04.2013pdf   
232. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile14.04.2013pdf   
3.a 4.Český Pohár ve sjezdu - Kamenice Bohemians Praha
243. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici20.04.2013pdf   
254. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici a MČR v klasickém sjezdu21.04.2013pdf   
Sjezd na Chrudimce TJ Syntesia Pardubice
26Sjezd na Chrudimce25.04.2013xls     
1.a 2.Český pohár ve slalomu - Labe pod Špindlerovým Mlýnem UP Olomouc
271. Český pohár ve slalomu na Labi pod Špindlerovým Mlýnem27.04.2013pdf   
282. Český pohár ve slalomu na Labi pod Špindlerovým Mlýnem28.04.2013pdf   
5.a 6.Český pohár ve sjezdu - Labe pod Špindlerovým Mlýnem UP Olomouc
295. Český pohár v klasickém sjezdu - Labe pod Špindlerovým Mlýnem + MČR U2327.04.2013pdf   
306. Český pohár ve sprintu - Labe pod Špindlerovým Mlýnem + MČR jednotlivců28.04.2013pdf   
Sjezd na Chrudimce TJ Syntesia Pardubice
31Sjezd na Chrudimce02.05.2013xls     
Slalomy v Opavě + 1. a 2. ČP žáků ve slalomu a sprintu KK Opava
32VZ ve slalomu, 1. Media Bohemia Český pohár žáků ve vodním slalomu 201304.05.2013pdf   
33Sprinty v Opavě + 1. ČP žáků ve sprintu04.05.2013pdf   
34VZ ve slalomu, 2. Media Bohemia Český pohár žáků ve vodním slalomu 201305.05.2013pdf   
35Sprinty v Opavě + 2. ČP žáků ve sprintu05.05.2013pdf   
Trutnovské slalomy a sprinty Loko Trutnov
36Trutnovský slalom04.05.2013xls     
37Trutnovský sprint04.05.2013xls     
38Trutnovský slalom05.05.2013xls     
39Trutnovský sprint05.05.2013xls     
Slalomy v Táboře VS Tábor
42Slalomy v Táboře - 44. ročník, 1. Pohár předžáků, Přebor JČ kraje11.05.2013xls     
43Slalomy v Táboře - 44. ročník, 2. Pohár předžáků12.05.2013xls     
3. a 4. Český pohár ve slalomu na Trnávce SK Žižkov
403. Český pohár ve slalomu na Trnávce + nominační závod11.05.2013pdf   
414. Český pohár ve slalomu na Trnávce + nominační závod12.05.2013pdf   
Kroměřížské slalomy a sprinty Kroměříž
44Kroměřížský slalom11.05.2013pdf   
45Kroměřížský sprint11.05.2013pdf   
46Kroměřížský slalom12.05.2013pdf   
47Kroměřížský sprint12.05.2013pdf   
Krajský přebor olomouckého kraje ve slalomu a sprintu UP Olomouc
48Slalom v Olomouci + Krajský přebor olomouckého kraje 15.05.2013pdf   
49Sprint v Olomouci + Krajský přebor olomouckého kraje 15.05.2013pdf   
5. a 6. Český pohár ve slalomu v Troji USK Praha
525. Český pohár ve slalomu v Troji + nominační závod18.05.2013pdf   
536. Český pohár ve slalomu v Troji + nominační závod19.05.2013pdf   
7. a 8. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech Bohemians Praha
507. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech18.05.2013pdf   
518. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech19.05.2013pdf   
1. a 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném SK VS Č. Budějovice
571. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném25.05.2013pdf   
582. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném26.05.2013pdf   
Sjezdy a sprint v Českém Krumlově SK Vltava Č. Krumlov
54Krumlovský Down-Town, sobota Přebor JČ kraje25.05.2013xls     
55Sprint v Českém Krumlově25.05.2013xls     
56Krumlovský Down-Town, neděle26.05.2013xls     
Slalomy a sjezdy na Paraplíčku + 3. a 4. ČP žáků ve slalomu a sjezdu TJ Klub kanoistiky Železný Brod
Akce byla zrušena:
59Sjezd na Paraplíčku + 3. ČP žáků ve sjezdu - NEKONALO SE01.06.2013  
60VZ ve slalomu, 3. Media Bohemia Český pohár žáků ve vodním slalomu 2013-NEKONALO SE01.06.2013  
61Sjezdy na Paraplíčku + 4. ČP žáků ve sjezdu - NEKONALO SE02.06.2013  
62VZ ve slalomu, 4. Media Bohemia Český pohár žáků ve vodním slalomu 2013-NEKONALO SE02.06.2013  
Sjezd na Chrudimce TJ Syntesia Pardubice
63Sjezd na Chrudimce06.06.2013xls     
Sjezdy v Litovli + MČR dorostu v dlouhém sjezdu TJ Vodní Sporty Litovel
64Sjezd v Litovli08.06.2013xls     
65Sjezd v Litovli + MČR dorostu v dlouhém sjezdu - individuální + MČR veteránů v dlouhém sjezdu + 3. Č08.06.2013xls     
66MČR dorostu ve sjezdu - družstva v Litovli09.06.2013xls     
67Sjezd v Litovli + 4. ČP žáků ve sjezdu09.06.2013xls     
AMČR ve slalomu a sprintu v Troji USK Praha
Akce byla zrušena:
68Akademické MČR ve slalomu ZRUŠENO BEZ NÁHRADY11.06.2013  
69Akademické MČR ve sprintu ZRUŠENO BEZ NÁHRADY11.06.2013  
7. a 8. Český pohár ve slalomu + 3. a 4. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši UP Olomouc
707. ČP ve slalomu + 3. NKZ v Liptovském Mikuláši15.06.2013xls     
718. ČP ve slalomu + 4. NKZ v Liptovském Mikuláši16.06.2013-16.06.2016xls     
7107. a 8. Český pohár ve slalomu fin8le15.06.2013 - 16.06.2013xls     
Slalomy a sjezdy ve Strakonicích SK Domeček Soběslav
79Sjezd ve Strakonicích22.06.2013xls     
80Slalom ve Strakonicích, Pohár předžáků22.06.2013xls     
82Slalom ve Strakonicích, Pohár předžáků23.06.2013xls     
Vysokomýtské slalomy a sjezd SKK Vysoké Mýto
76Sjezd na Loučné22.06.2013xls     
77Slalom ve Vysokém Mýtě22.06.2013xls     
78Slalom ve Vysokém Mýtě23.06.2013xls     
771Slalom ve Vysokém Mýtě dru6stva22.06.2013xls     
Slalomy a sprinty ve Veselí nad Moravou SK Veselí nad Moravou
72Slalom ve Veselí nad Moravou22.06.2013xls     
73Sprint ve Veselí nad Moravou22.06.2013xls     
74Slalom ve Veselí nad Moravou23.06.2013xls     
75Sprint ve Veselí nad Moravou23.06.2013xls     
Slalomy na Křivoklátu + 5. a 6. ČP žáků ve slalomu KK Rakovník
83VZ ve slalomu, 5. Media Bohemia Český pohár žáků ve vodním slalomu 201329.06.2013xls     
84VZ ve slalomu, 6. Media Bohemia Český pohár žáků ve vodním slalomu 201330.06.2013xls     
Slalomy a sprinty v Dolních Kounicích VS Dolní Kounice
87Slalom v Dolních Kounicích06.07.2013pdf   
88Sprint v Dolních Kounicích06.07.2013Závod zrušen:
89Slalom v Dolních Kounicích07.07.2013pdf   
90Sprint v Dolních Kounicích07.07.2013Závod zrušen:
Slalomy v Kadani + MČR veteránů TJ DNT VS Kadaň
85Slalom v Kadani + MČR veteránů ve slalomu+pohár předžáků06.07.2013pdf   
86Slalom v Kadani + pohár předžáků07.07.2013pdf   
Slalomy v Sušici TJ KVS Sušice
91Slalom v Sušici13.07.2013xls     
92Slalom v Sušici14.07.2013xls     
Slalomy v Písku KVS Písek
93Slalom v Písku - konaný v USD České Vrbné20.07.2013xls     
94Slalom v Písku - konaný v USD České Vrbné21.07.2013xls     
Sjezdy a sprinty ve Dvoře Králové TJ Dvůr Králové
95Sprint ve Dvoře Králové20.07.2013xls     
96Sprint ve Dvoře Králové 20.07.2013xls     
97Sjezd ve Dvoře Králové21.07.2013xls     
98Sjezd ve Dvoře Králové21.07.2013xls     
Sjezdy na Orlici SK Třebechovice
99Sjezd na Orlici27.07.2013xls     
100Sjezd na Orlici27.07.2013xls     
101Sjezd na Orlici28.07.2013xls     
102Sjezd na Orlici28.07.2013xls     
Slalomy v Brně Kanoe Klub Spoj Brno
103Slalom v Brně03.08.2013xls     
104Slalom v Brně04.08.2013xls     
Slalomy na Paraplíčku TJ Klub kanoistiky Železný Brod
151Slalom na Paraplíčku03.08.2013xls     
152Slalom na Paraplíčku04.08.2013xls     
Teen CUP v Českém Vrbném SK VS Č. Budějovice
105ECA Junior Cup, Závod olympijských nadějí, kvalifikace08.08.2013pdf   
105ECA Junior Cup, Závod olympijských nadějí, semifin8le09.08.2013pdf   
105ECA Junior Cup, Závod olympijských nadějí, finále09.08.2013pdf   
9. a 10. Český pohár ve slalomu + MČR seniorů a U 23 v Troji USK Praha
108MČR seniorů a U23 družstev v Troji10.08.2013pdf   
1099. ČP ve slalomu + MČR U 23 v Troji10.08.2013pdf   
11010. ČP ve slalomu + MČR seniorů v Troji11.08.2013pdf   
Wave 2013 SK VS Č. Budějovice
1061. závod WAWE 2013 v Českém Vrbném10.08.2013pdf   
1072. závod WAWE 2013 v Českém Vrbném11.08.2013  
Slalomy a sjezd pod Borskou přehradou TJ Loko Plzeň
111Sjezd pod Borskou přehradou10.08.2013  
112Slalom pod Borskou přehradou10.08.2013pdf   
113Slalom pod Borskou přehradou11.08.2013pdf   
Slalomy O štít města Benátek SK VS Karbo Benátky
114Slalom O štít města Benátek17.08.2013xls     
115Slalom O štít města Benátek18.08.2013xls     
Memoriál Jaroslava Froňka TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
116Memoriál Jaroslava Froňka, sobota24.08.2013xls     
117Memoriál Jaroslava Froňka, neděle25.08.2013xls     
9. a 10. Český pohár ve sprintu + MČR + 5. a 6. ČP žáků ve sprintu v Českém Vrbném TJ Syntesia Pardubice
118MČR družstev ve sprintu seniorů a veteránů 24.08.2013pdf   
119Sprinty v Českém Vrbném + 5.ČP žáků ve sprintu24.08.2013pdf   
1209. Český pohár ve sprintu + MČR veteránů24.08.2013pdf   
121Sprinty v Českém Vrbném + 6.ČP žáků ve sprintu25.08.2013pdf   
12210. Český pohár ve sprintu + MČR U2325.08.2013pdf   
11. a 12. Český pohár ve slalomu + 5. a 6. Národní kontrolní závod na Lipně SK VS Č. Budějovice
12311. Český pohár ve slalomu + 5. NKZ na Lipně 31.08.2013pdf   
12412. Český pohár ve slalomu + 6. NKZ na Lipně 01.09.2013pdf   
11. a 12. Český pohár ve sjezdu a sprintu na Lipně TJ Vodní Sporty Litovel
12511. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně31.08.2013pdf   
12612. Český pohár sprintu na Lipně01.09.2013pdf   
Sjezd na Chrudimce TJ Syntesia Pardubice
127Sjezd na Chrudimce05.09.2013xls     
MČR žáků ve slalomu a sprintu ve Valašském Meziříčí TJ Valašské Meziříčí
128MČR žáků družstev ve slalomu ve Valašském Meziříčí07.09.2013pdf   
129Finále Media Bohemia Českého poháru žáků ve vodním slalomu 2013 + MČR žáků ve slalomu 07.09.2013pdf   
130MČR žáků družstev ve sprintu ve Valašském Meziříčí08.09.2013pdf   
131MČR žáků ve sprintu ve Valašském Meziříčí08.09.2013pdf   
1310MČR žáků v kombinaci08.09.2013pdf   
2013 ICF Mistrovství světa ve vodním slalomu USK Praha
1502013 ICF Mistrovství světa ve vodním slalomu11.09.2013-15.09.2013pdf   
MČR dorostu ve slalomu a sprintu ve Veltrusech TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
133MČR dorostu družstev ve slalomu ve Veltrusech21.09.2013pdf   
134MČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech21.09.2013pdf   
135MČR dorostu družstev ve sprintu ve Veltrusech22.09.2013pdf   
136MČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech22.09.2013pdf   
1360MČR dorostu v kombinaci22.09.2013pdf   
Slalomy v Třebechovicích SK Třebechovice
141Slalom v Třebechovicích28.09.2013xls     
142Slalom v Třebechovicích29.09.2013xls     
Hanácké slalomy UP Olomouc
137Hanácký slalom28.09.2013xls     
138Hanácký slalom29.09.2013xls     
Sjezd Prahou přes 3 jezy Dvojka Praha
143Sjezd Prahou pře 3 jezy28.09.2013pdf   
MČR žáků v dlouhém sjezdu na Hynkově UP Olomouc
139MČR žáků v klasickém sjezdu na Hynkově28.09.2013xls     
140MČR žáků družstev v klasickém sjezdu na Hynkově29.09.2013xls     
BOBR CUP TJ Vodní Sporty Litovel
144BOBR CUP05.10.2013pdf   
Klatovské slalomy ve Strakonicích Kanoistický klub Klatovy o.s.
145Klatovský slalom ve Strakonicích - memoriál Karla Vanči05.10.2013xls     
146Klatovský slalom ve Strakonicích06.10.2013xls     
Krumlovský maraton SK Vltava Č. Krumlov
147Krumlovský maraton12.10.2013pdf   
1470Krumlovský maraton sprint12.10.2013pdf   
Sjezdy na Lužnici TJ Jiskra Bechyně
148Sjezd na Lužnici19.10.2013xls     
149Sjezd na Lužnici19.10.2013xls     

SP La Seu

 

Partneři ČSK DV

logo CEPS

letenky na míru


www.monada.cz
zajišťuje fyzioterapii reprezentačnímu týmu vodních slalomářů

ME slalom Tacen

Tacen 2017

Mistrovství Evropy U23 a juniorů ve slalomu

SP Ivrea

logo ivrea
Live stream
Online výsledky
ČT Sport - přímý přenos
neděle 3.9. 13:30-14:30

Mistrovství světa U23 a juniorů ve slalomu

3.SP Markkleeberg

Instagram #czechcanoe

SP Troja 2017

Generální partner logo Skupina ČEZ 

Hlavní partneři

logo CEPSlogo LITOVELlogo Galasportlogo OPTREALlogo GRM systemlogo AutoTreid      

Partneři

logo HIKOlogo PlantInspekta
Mediální partneři
logo Ceska Televizelogo Media Bohemia
 

WRR Markkleeberg

SP 2016 Tacen

logo Tacen2016

Tacen (SLO)
9. - 11. 9. 2016

ME U23 a juniorů ve slalomu

Výsledky slalom

 

Online přihlašování