Kanoe.cz

Výsledky ČSKDV

Archiv výsledků Českého svazu kanoistů sekce divoká voda.
Připomínky či jakékoliv historické materiály prosím posílejte na email  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

zobrazit dokumenty ČSKDV, rok 1999        mapa tratí

Výsledky závodů ČSKDV, rok 1999

závoddatumvýsledky
 
3 sjezdy ve Stvořidlech
13 sjezdy ve Stvořidlech20.03.1999  
23 sjezdy ve Stvořidlech20.03.1999  
33 sjezdy ve Stvořidlech21.03.1999  
Morava
1Morava27.03.1999  
2Morava28.03.1999  
Sjezdy v Krhanicích
1Sjezdy v Krhanicích27.03.1999  
2Sjezdy v Krhanicích27.03.1999  
3Sjezdy v Krhanicích28.03.1999  
4Sjezdy v Krhanicích28.03.1999  
51.ročník Severočeského slalomu Děčín
151.ročník Severočeského slalomu03.04.1999pdf   
251.ročník Severočeského slalomu04.04.1999  
Svratka
1Svratka03.04.1999  
2Svratka04.04.1999  
Žimrovice
1Žimrovice10.04.1999  
2Žimrovice11.04.1999  
Slalomy ve Stvořidlech
1Slalomy ve Stvořidlech10.04.1999  
2Slalomy ve Stvořidlech11.04.1999  
Kamenice
1Kamenice17.04.1999  
Kamenice
1Kamenice17.04.1999  
2Kamenice18.04.1999  
1.ČP Kamenice
11.ČP Kamenice18.04.1999  
1.NKZ Trutnov Trutnov
11.NKZ Trutnov24.04.1999  
21.NKZ Trutnov25.04.1999  
Čeňkova Pila
1Čeňkova Pila01.05.1999  
Slalomy na Kamenici
1Slalomy na Kamenici01.05.1999  
2Slalomy na Kamenici02.05.1999  
Česká Skalice Česká Skalice
1Česká Skalice01.05.1999  
2Česká Skalice02.05.1999  
2.ČP Čeňkova Pila
12.ČP Čeňkova Pila02.05.1999  
2.NKZ Hubertus
12.NKZ Hubertus08.05.1999  
22.NKZ Hubertus09.05.1999  
1.ČP Špindlerův Mlýn
11.ČP Špindlerův Mlýn15.05.1999  
21.ČP Špindlerův Mlýn16.05.1999  
Špindlerův Mlýn
1Špindlerův Mlýn15.05.1999  
Špindlerův Mlýn
1Špindlerův Mlýn16.05.1999  
2.ČP Trnávka Žižkov
12.ČP Trnávka22.05.1999  
22.ČP Trnávka23.05.1999  
Plzeň
1Plzeň22.05.1999  
2Plzeň23.05.1999  
Tábor VS Tábor
1Tábor22.05.1999  
2Tábor23.05.1999  
Slalomy na Stružnické peřeji Č.Lípa
1Slalomy na Stružnické peřeji29.05.1999  
2Slalomy na Stružnické peřeji30.05.1999  
Zábřeh
1Zábřeh29.05.1999  
2Zábřeh30.05.1999  
Sušické slalomy Sušice
1Sušické slalomy29.05.1999  
2Sušické slalomy30.05.1999  
Vysoké Mýto Vysoké Mýto
1Vysoké Mýto05.06.1999  
2Vysoké Mýto06.06.1999  
Strakonice Strakonice
1Strakonice05.06.1999  
2Strakonice06.06.1999  
Kroměříž
1Kroměříž05.06.1999  
2Kroměříž06.06.1999  
Kanoe MATTONI 1999
1Kanoe MATTONI 199912.06.1999  
3.NKZ České Vrbné SKVS Č.Budějovice
13.NKZ České Vrbné19.06.1999  
23.NKZ České Vrbné20.06.1999  
Dolní Kounice
1Dolní Kounice26.06.1999  
2Dolní Kounice27.06.1999  
18.ročník Veltruských slalomů Kralupy
118.ročník Veltruských slalomů26.06.1999  
218.ročník Veltruských slalomů27.06.1999  
Veselí n/M
1Veselí n/M03.07.1999  
2Veselí n/M04.07.1999  
Křivoklát Rakovník
1Křivoklát03.07.1999  
2Křivoklát04.07.1999  
Jihočeský pohár, memoriál Lídy Polesné SKVS Č.Budějovice
1Jihočeský pohár, memoriál Lídy Polesné24.07.1999  
2Jihočeský pohár, memoriál Lídy Polesné25.07.1999  
Jihočeský pohár SKVS Č.Budějovice
1Jihočeský pohár31.07.1999  
2Jihočeský pohár01.08.1999  
3.ČP Troja
13.ČP Troja31.07.1999  
23.ČP Troja01.08.1999  
17.ročník Podřipského slalomu Roudnice
117.ročník Podřipského slalomu07.08.1999  
217.ročník Podřipského slalomu08.08.1999  
Slalomy pod Borskou přehradou Loko Plzeň
1Slalomy pod Borskou přehradou14.08.1999  
2Slalomy pod Borskou přehradou15.08.1999  
30.ročník slalomu O štít města Benátek Benátky
130.ročník slalomu O štít města Benátek21.08.1999  
230.ročník slalomu O štít města Benátek22.08.1999  
MČR veteránů Benátky - slalom Benátky
1MČR veteránů Benátky - slalom21.08.1999  
2MČR veteránů Benátky - sjezd21.08.1999  
Vír
1Vír21.08.1999  
2Vír22.08.1999  
MČR dospělých Lipno a ČP slalom
1MČR dospělých Lipno a ČP slalom28.08.1999  
2MČR dospělých Lipno a ČP slalom29.08.1999  
Lipno
1Lipno28.08.1999  
4.ČP Lipno
14.ČP Lipno29.08.1999  
MČR žáků Stružnice Č.Lípa
1MČR žáků Stružnice04.09.1999  
2MČR žáků Stružnice05.09.1999  
MČR dorostu Roudnice
1MČR dorostu Roudnice11.09.1999  
2MČR dorostu Roudnice12.09.1999  
4.NKZ Žimrovice
14.NKZ Žimrovice18.09.1999  
24.NKZ Žimrovice19.09.1999  
4.ročník Memoriálu J.Froňka st. Veltrusy Kralupy
14.ročník Memoriálu J.Froňka st. Veltrusy25.09.1999  
24.ročník Memoriálu J.Froňka st. Veltrusy26.09.1999  
4.ČP Trnávka
14.ČP Trnávka26.09.1999  
Hynkov
1Hynkov02.10.1999  
2Hynkov03.10.1999  
Blovice Blovice
1Blovice02.10.1999  
2Blovice03.10.1999  
Chrudimka
1Chrudimka09.10.1999  
2Chrudimka10.10.1999  

SP La Seu

 

Partneři ČSK DV

logo CEPS

letenky na míru


www.monada.cz
zajišťuje fyzioterapii reprezentačnímu týmu vodních slalomářů

ME slalom Tacen

Tacen 2017

Mistrovství Evropy U23 a juniorů ve slalomu

SP Ivrea

logo ivrea
Live stream
Online výsledky
ČT Sport - přímý přenos
neděle 3.9. 13:30-14:30

Mistrovství světa U23 a juniorů ve slalomu

3.SP Markkleeberg

Instagram #czechcanoe

SP Troja 2017

Generální partner logo Skupina ČEZ 

Hlavní partneři

logo CEPSlogo LITOVELlogo Galasportlogo OPTREALlogo GRM systemlogo AutoTreid      

Partneři

logo HIKOlogo PlantInspekta
Mediální partneři
logo Ceska Televizelogo Media Bohemia
 

WRR Markkleeberg

SP 2016 Tacen

logo Tacen2016

Tacen (SLO)
9. - 11. 9. 2016

ME U23 a juniorů ve slalomu

Výsledky slalom

 

Online přihlašování