Kanoe.cz

Písecká desítka - výsledky

11.ročník závodu "Písecká desítka".
Memoriál Vladimíra Treybala Aktuální výsledky
Výsledky
9.dubna 2005
 
K 1   Benjamínci   -   2 km
 
            1.   Michal    Burián                                 Týn nad/Vltavou                9:51
            2.   Jakub      Kobera                              Týn nad Vltavou                9:59
            3.   Tomáš    Kaločai                               Týn nad Vltavou               10:51
            4.   Jiří          Kobera                               Týn nad Vltavou               11:10
            5.   Václav    Šoula                                  Týn nad Vltavou               11:14
            6.    Jan         Souček                              Zbraslav                           11:15
 
 
K 1   Benjamínky  -  2 km
 
            1.  Kristýna    Brunová                            Sedlčany                           8:50
            2.  Jitka          Luňáčková                        Týn nad Vltavou                8:51
            3.  Anna         Šveňhová                         Týn nad Vltavou              9:46
            4.  Jana          Pokorná                            Zbraslav                         11:30
            5.  Anna        Šusová                               Týn nad Vltavou             11:50
            6.  Kristýna   Študlarová                          Týn nad Vltavou             12:10
            7.  Ludmila   Koberová                             Týn nad Vltavou             12:26
            8.  Marie       Luňáčková                           Týn nad Vltavou             13:30
            9.  Johana     Luňáčková                          Týn nad Vltavou             14:25
 
 
K 1  žáci  -  6 km
 
            1. Daniel      Havel                                  Sedlčany                           24:20
            2. Lukáš       Kusovský                           Modřany                            24:30
            3. Radim      Junek                                  Týn nad Vltavou                26:21
            4. Tomáš     Horák                                  Týn nad Vltavou                26:26
            5. Martin     Spousta                               Modřany                            27:57
            6. Zdeněk    Šonka                                 Týn nad Vltavou                28:20
            7. Marek     Házi                                     Bechyně                            32:42
 
 
K 1  žákyně - 6 km
 
1. Karolína    Kumžáková                                   USK Praha                    23:01
2. Eliška        Dlouhá                                          Týn nad Vltavou           24:30
3. Martina     Hegnerová                                    Prazdroj Plzeň             25:00
4. Anna         Bromová                                       Týn nad Vltavou           25:20
5. Katka        Kubíková                                      Týn nad Vltavou           25:50
 
 
C 1 žáci - 6 km
 
1. Roman     Novák                                           USK Praha                   28:34
2. Ondřej     Trubač                                          Týn nad Vltavou          30:30
3. Vojtěch   Dlouhý                                           Týn nad Vltavou          31:20
4. Martin     Smolík                                            Nymburk                     32:30
5. Jan          Dlouhý                                           Týn nad Vltavou          33:30
6. Jan          Vrdlovec                                         Sparta Praha              34:10 - benjamínek
 
 
K 1 ženy,juniorky,dorostenky   - 8 km
 
1. Lenka   Luňáčková                                       Týn nad Vltavou           32:40 - ženy  1.
2. Kateřina  Šourková                                       Modřany                      33:20 - ženy  2.
3. Lenka      Hanušová                                      Týn nad Vltavou          33: 20 - dky   1.
4. Dominika Hájková                                         USK  Praha                  33:30 -  dky   2.
5. Tereza       Šímová                                        Týn nad Vltavou          34:15 -  dky   3.
6. Tereza       Vlasáková                                   USK Praha                   38:05  -  dky   4.
7. Helena        Šusová                                      Týn nad Vltavou          41:20  -  jun    1.
 
 
C 1 muži, dorostenci,veteráni  - 8 km
 
1. Tomáš    Jottner                                           LS  Brno                     39:01  - muži  1.
2. Jaroslav  Luňáček                                         Týn nad Vltavou         43:00 - muži   2.
3. Vladimír Pikl                                                  České Budějovice       44:00 - muži   3.
4. Jan          Luňáček                                         Týn nad Vltavou         45:10 -  dci     1.
5. Libor       Smolík                                            Nymburk                     46:01 -  dci     2.
6. Michal    Polanský                                         Sparta Praha              49:10  -  vet     1.
7. Jan          Pazourek                                       Bechyně                     50:21  - muži   4.
-  Sláva       Ciboch                                            České Budějovice      nedojel
-  Jan           Klimek                                            Týn nad Vltavou        nedojel
 
 
K 1  muži,junioři,dorostenci   -  10 km
 
1. Martin Kolanda                                   KVS Praha                        35:04  muži - 1.
2. Jan       Zahradník                              Dukla Praha                      35:09  muži - 2.
3. Pavel   Dufek                                      Modřany                           36:11 muži - 3.
4. Matěj   Mikula                                     USK Praha                        36:39  jun - 1.
5. Petr      Hrbek                                     LS Brno                            37:40 muži -  4.
6. Tomáš  Pavlík                                     USK Praha                        38:10 jun - 2.
7. Jiří        Šatra                                      Zbraslav                           39:01  muži - 5.
8. Jan       Kolanda                                  KVS Praha                        39:02  muži - 6.
9. Pavel   Kusovský                                Modřany                            39:03 jun - 3.
10.Jiří      Haluza                                     USK Praha                        39:11 dci - 1.
11.Michal Háša                                       Bechyně                            40:20  muži - 7.
12.Roman Kurčenko                               České Budějovice              46:00 muži - 8.
 
 
 
K 1 veteráni /  A- do 45 let, B - nad 45 let/
 
1. Milan     Janeček                                Znojmo                             38:37  - B - 1.
2. Gustav   Kučera                                 Sokol Písek                       39:50  - A - 1.
3. Tomáš    Suder                                  Bohemians Praha              39:55 -  A-  2.
4. Milan     Kučera                                  Sokol Písek                       40:10 -  B - 2.
5. Jiří          Lukeš                                  Sokol Písek                        40:12 -  A- 3.
6. Antonín  Spáčil                                  Znojmo                              40: 50 - B - 3.
7. Miroslav Pánek                                  Lok.Praha                          41:22  - B - 4.
8. Jiří          Kobera                                Týn nad Vltavou                42:30  - A - 4.
9. Viktor Podloucký                                Dukla Praha                      44: 30 - B - 5
10. Richard  Mikula                                  Modřany                          43:40  - B - 6.
11.Luboš   Lstibůrek                             Sokol Písek                        43:41 -  B - 7.
12. Petr     Dlouhý                                 Týn nad Vltavou                49:54  - A - 5.
 
 
Vítěz Memoriálu Vladimíra Treybala 2005 :    Martin Kolanda   KVS Praha

Adidas Sickline

Olympijské naděje

SP La Seu

Mistrovství Evropy U23 a juniorů ve slalomu

ME juniorů a U23 2017 - Sprint

Instagram #czechcanoe

Paddleboarding

logo CFSUP 2017 8.-9.4. SUP START
13.5. Prague Marathon
10.-11.6. SUP Mácháč
30.7. SUP Slapy-Praha
26.-27.8. Lipno Fest
9.9. Týn nad Vltavou
14.10. Krumlovský maraton

Napsali o nás

Články o vodních sportech Soutěž: Fotograf na cestách
23.10.2017, reflex.cz
Z bouřené vody do České národní banky. Hilgertová startuje novou kariéru
21.10.2017, sport.lidovky.cz
Kde končí olympijské kolekce? Kabát z Nagana dlouho visel na chalupě, přiznala Neumannová
21.10.2017, irozhlas.cz
Hilgertová: Pádlo na hřebík ještě nevěším, ale čas na změnu dozrál
20.10.2017, sport.idnes.cz
Hilgertová a její začátek konce. Může být pomalý i velmi rychlý, říká
20.10.2017, sport.idnes.cz

všechny články