Kanoe.cz

Písecká desítka - výsledky

11.ročník závodu "Písecká desítka".
Memoriál Vladimíra Treybala Aktuální výsledky
Výsledky
9.dubna 2005
 
K 1   Benjamínci   -   2 km
 
            1.   Michal    Burián                                 Týn nad/Vltavou                9:51
            2.   Jakub      Kobera                              Týn nad Vltavou                9:59
            3.   Tomáš    Kaločai                               Týn nad Vltavou               10:51
            4.   Jiří          Kobera                               Týn nad Vltavou               11:10
            5.   Václav    Šoula                                  Týn nad Vltavou               11:14
            6.    Jan         Souček                              Zbraslav                           11:15
 
 
K 1   Benjamínky  -  2 km
 
            1.  Kristýna    Brunová                            Sedlčany                           8:50
            2.  Jitka          Luňáčková                        Týn nad Vltavou                8:51
            3.  Anna         Šveňhová                         Týn nad Vltavou              9:46
            4.  Jana          Pokorná                            Zbraslav                         11:30
            5.  Anna        Šusová                               Týn nad Vltavou             11:50
            6.  Kristýna   Študlarová                          Týn nad Vltavou             12:10
            7.  Ludmila   Koberová                             Týn nad Vltavou             12:26
            8.  Marie       Luňáčková                           Týn nad Vltavou             13:30
            9.  Johana     Luňáčková                          Týn nad Vltavou             14:25
 
 
K 1  žáci  -  6 km
 
            1. Daniel      Havel                                  Sedlčany                           24:20
            2. Lukáš       Kusovský                           Modřany                            24:30
            3. Radim      Junek                                  Týn nad Vltavou                26:21
            4. Tomáš     Horák                                  Týn nad Vltavou                26:26
            5. Martin     Spousta                               Modřany                            27:57
            6. Zdeněk    Šonka                                 Týn nad Vltavou                28:20
            7. Marek     Házi                                     Bechyně                            32:42
 
 
K 1  žákyně - 6 km
 
1. Karolína    Kumžáková                                   USK Praha                    23:01
2. Eliška        Dlouhá                                          Týn nad Vltavou           24:30
3. Martina     Hegnerová                                    Prazdroj Plzeň             25:00
4. Anna         Bromová                                       Týn nad Vltavou           25:20
5. Katka        Kubíková                                      Týn nad Vltavou           25:50
 
 
C 1 žáci - 6 km
 
1. Roman     Novák                                           USK Praha                   28:34
2. Ondřej     Trubač                                          Týn nad Vltavou          30:30
3. Vojtěch   Dlouhý                                           Týn nad Vltavou          31:20
4. Martin     Smolík                                            Nymburk                     32:30
5. Jan          Dlouhý                                           Týn nad Vltavou          33:30
6. Jan          Vrdlovec                                         Sparta Praha              34:10 - benjamínek
 
 
K 1 ženy,juniorky,dorostenky   - 8 km
 
1. Lenka   Luňáčková                                       Týn nad Vltavou           32:40 - ženy  1.
2. Kateřina  Šourková                                       Modřany                      33:20 - ženy  2.
3. Lenka      Hanušová                                      Týn nad Vltavou          33: 20 - dky   1.
4. Dominika Hájková                                         USK  Praha                  33:30 -  dky   2.
5. Tereza       Šímová                                        Týn nad Vltavou          34:15 -  dky   3.
6. Tereza       Vlasáková                                   USK Praha                   38:05  -  dky   4.
7. Helena        Šusová                                      Týn nad Vltavou          41:20  -  jun    1.
 
 
C 1 muži, dorostenci,veteráni  - 8 km
 
1. Tomáš    Jottner                                           LS  Brno                     39:01  - muži  1.
2. Jaroslav  Luňáček                                         Týn nad Vltavou         43:00 - muži   2.
3. Vladimír Pikl                                                  České Budějovice       44:00 - muži   3.
4. Jan          Luňáček                                         Týn nad Vltavou         45:10 -  dci     1.
5. Libor       Smolík                                            Nymburk                     46:01 -  dci     2.
6. Michal    Polanský                                         Sparta Praha              49:10  -  vet     1.
7. Jan          Pazourek                                       Bechyně                     50:21  - muži   4.
-  Sláva       Ciboch                                            České Budějovice      nedojel
-  Jan           Klimek                                            Týn nad Vltavou        nedojel
 
 
K 1  muži,junioři,dorostenci   -  10 km
 
1. Martin Kolanda                                   KVS Praha                        35:04  muži - 1.
2. Jan       Zahradník                              Dukla Praha                      35:09  muži - 2.
3. Pavel   Dufek                                      Modřany                           36:11 muži - 3.
4. Matěj   Mikula                                     USK Praha                        36:39  jun - 1.
5. Petr      Hrbek                                     LS Brno                            37:40 muži -  4.
6. Tomáš  Pavlík                                     USK Praha                        38:10 jun - 2.
7. Jiří        Šatra                                      Zbraslav                           39:01  muži - 5.
8. Jan       Kolanda                                  KVS Praha                        39:02  muži - 6.
9. Pavel   Kusovský                                Modřany                            39:03 jun - 3.
10.Jiří      Haluza                                     USK Praha                        39:11 dci - 1.
11.Michal Háša                                       Bechyně                            40:20  muži - 7.
12.Roman Kurčenko                               České Budějovice              46:00 muži - 8.
 
 
 
K 1 veteráni /  A- do 45 let, B - nad 45 let/
 
1. Milan     Janeček                                Znojmo                             38:37  - B - 1.
2. Gustav   Kučera                                 Sokol Písek                       39:50  - A - 1.
3. Tomáš    Suder                                  Bohemians Praha              39:55 -  A-  2.
4. Milan     Kučera                                  Sokol Písek                       40:10 -  B - 2.
5. Jiří          Lukeš                                  Sokol Písek                        40:12 -  A- 3.
6. Antonín  Spáčil                                  Znojmo                              40: 50 - B - 3.
7. Miroslav Pánek                                  Lok.Praha                          41:22  - B - 4.
8. Jiří          Kobera                                Týn nad Vltavou                42:30  - A - 4.
9. Viktor Podloucký                                Dukla Praha                      44: 30 - B - 5
10. Richard  Mikula                                  Modřany                          43:40  - B - 6.
11.Luboš   Lstibůrek                             Sokol Písek                        43:41 -  B - 7.
12. Petr     Dlouhý                                 Týn nad Vltavou                49:54  - A - 5.
 
 
Vítěz Memoriálu Vladimíra Treybala 2005 :    Martin Kolanda   KVS Praha

Mistrovství Evropy U23 a juniorů ve slalomu

Momenty sportu

Momenty sportu

Instagram #czechcanoe

Český pohár Skupiny ČEZ

Auto od AutoTreid

thumb ATT075 Vizual Seat Arona 02b

2x automobil Seat Arona na jeden rok od společnosti Autotreid“.
Sledujte, kdo vede!

Sport podporuje

logo Praha 100px