Kanoe.cz

Žebříček rozhodčích 2018

Zde naleznete žebříček rozhodčích ČSKDV pro rok 2018.

Všem děkuji za práci v letošní sezóně a těším se, že se příští rok zase všichni ve zdraví sejdeme.

Pokud máte nějaké reklamace nebo se v žebříčku nenajdete, neváhejte mne kontaktovat.

    Žebříček rozhodčích ČSKDV 2018  
Pořadí 2018 Pořadí 2017 Pořadí 2016 Jméno třída oddíl 2018
1 4 2 Kuna Alois 1 SK VS ČB 103
2 6 9 Čiháček Jiří 1 Klatovy 98,5
3 13 5 Kneblová Hana icf TJ Ostrava 91
4 1 7 Bednář Jaroslav 3 SK Česká Lípa 88
5 2 22 Bednářová Soňa 3 SK Česká Lípa 88
6 30 26 Lagnerová Jana 1   86,5
7 8 4 Paraniak Jan 2 SKVS Č. Budějovice 83
8 9 11 Havlíková Iva 1 SK UP Olomouc 80,5
9 5 3 Bohatý Karel 3 SK Třebechovice 80
10     Pípal Zdeněk 3 SKVS ČB 77
11 24   Šedivá Martina 3 SKVS ČB 76,5
12 19 13 Dvořák Jaromír 2 SKVS ČB 73
13 16 12 Kutá Lenka 1 TJVS Litovel 71,5
14     Kolářová Martina 3 SKVS ČB 70
15 7 33 Černohouzová Jindřiška 1 SK UP Olomouc 61
16 11 20 Havlíková Táňa 1 SK UP Olomouc 60,5
17 3 1 Jílek Ladislav icf Vodní sporty Zábřeh 60,5
18 20 16 Macíková Jana icf VSDK 58
19 12 8 Kočí Antonín 2 SK Mondi Štětí 55
20     Frolichová Pavlína 3 SKK Česká Lípa 54,5
21 18 32 Burianová Eva 3 SKVS ČB 52
22 15 18 Šedivá Iva 1 SKK Česká Lípa 49
23     Hala Jiří 3 SKUP Olomouc 47
24 23   Kovář Zbyněk 3 KK Brandýs 46
25 17   Rychterová Zdena icf TJ Dvůr Králové n.L. 45
26 35 49 Břečka Jan 2 SK Veselí n. Mor. 43
27 10 6 Vrána Karel 2 SK Štětí 43
28 38 51 Galušková Anna 3 KVS Sušice 42
29     Rudorferová Hana 3 SKUP Olomouc 35
30 27 23 Fusková Dana 1 TJ VM 34,5
31 43 31 Ivánková Petra 3 SK Veselí 32
32   28 Heger Martin 2 KVS HK 32
33 28 17 Skuhrovcová Ivana 1 SKK Česká Lípa 32
34 21 14 Piskáček Jan 1 SK Mondi Štětí 31
35 22 15 Piskáčková Iva 1 SK Mondi Štětí 31
36 49   Martinová Markéta 2   30,5
37 36 38 Kratochvílová Heda icf SKUP Olomouc 29
38 29 24 Hák Jiří 3 LOKO Trutnov 29
39 55   Mráka Petr 3 SKUP Olomouc 28
40     Retková Jitka 3 SKUP Olomouc 28
41 40   Kratochvílová Michaela 1 SK UP Olomouc 26,5
42 33 41 Jordánová Lenka 3 SK Veselí 25
43   54 Gregorová Stanislava 2 TJ Dvůr Králové 23
44 25 21 Borská Alena 2 SKVS ČB 19,5
45 34   Martin Václav 1 Bohemians Pha 19
46 37 37 Přinda Lukáš 3 USK Praha 19
47 50 56 Řeháková Bára 3 TJVS Litovel 17
48 42 62 Kutý Tomáš 2 TJVS Litovel 15
49 56 29 Přechová Eva 1 KVS Sušice 13
50   19 Bustová Adéla 3 USK Praha 12
51 47 35 Kolařík Vladimír 1 TJ Valašské Meziříčí 12
52 48 36 Kolaříková Michaela 2 TJ Valašské Meziříčí 12
53 45 39 Polívka Karel 3   12
54 32 48 Šedivá Kateřina 1 SKK Česká Lípa 12
55 52 30 Aleš Petr icf TJ Ohře Klášterec 10
56 39 42 Kudějová Jana 1 Elektro 8
57 46 45 Halešová Dana 3 SK Vltava Č. Krumlov 6,5
58 58 55 Brychcí Petr 3 TJ KK Železný Brod 6
59 59 57 Veřtát David 3 TJ KK Železný Brod 6
60 60 58 Veřtát Michael 3 TJ KK Železný Brod 6
61 61 59 Veřtátová Milena   TJ KK Železný Brod 6
62 62 60 Macášek Josef 3 Jiskra Bechyně 5
63 63 61 Macášková Ladislava 3 Jiskra Bechyně 5
64 51 44 Vandasová Lenka 2 Domeček Soběslav 5
65 54 52 Kratochvílová Martina 3 SK Vltava 5