Kanoe.cz

Žebříček aktivity rozhodčích za rok 2004

Pořadí  Příjmení a jméno třída
rozhod. 
2004
body
žebříček
2004
pom.b.
žebř. 
2003
body
žebř.  
 2002
body
žebř.
 2001
body
žebř.
oddíl  Kraj 
1. Kočí Antonín 2 105,5 3 96,0 97,5 104,5 VS Frantschach Štětí Ústecký
2. Kratochvílová Heda 1 103,0 6 119,0 80,5 54,0 SK UP Olomouc Olomoucký
3. Rolečková Libuše  icf 96,5 4 89,0 85,5 58,0 SKK Vysoké Mýto Pardubický
4. Totzauer Günter icf 91,0 4 98,0 66,0 73,5 TJ Ohře Klášterec nad Ohří Ústecký
5. Roleček Luděk icf 90,5 5 91,5 75,5 64,0 SKK Vysoké Mýto Pardubický
6. Kneblová Hana icf 88,5 5 119,0 113,5 117,5 NH Ostrava Moravskoslezský
7. Čvančara Václav 2 79,5 4 53,0 47,5 72,0 Loko Plzeň Plzeňský
8. Čvančarová Zdena icf 79,0 5 66,5 47,5 72,0 Loko Plzeň Plzeňský
9. Čiháček Jiří 1 77,5 5 56,0 38,0 79,0 Klatovy Plzeňský
10. Demjanová Lenka 1 77,5 4 58,0 71,5 93,0 TJ Ohře Klášterec nad Ohří Ústecký
11. Macíková Jana 2 77,0 5 57,5 65,5 40,0 VS Dolní Kounice Brněnský
12. Krapáč Jiří st. 2 74,0 5 42,0 44,5 89,0 TJ Canu Kajak Č. Skalice Královéhradecký
13. Veselský Vladimír icf 74,0 3 53,5 73,5 80,5 SK UP Olomouc Olomoucký
14. Šedivá Iva 1 72,5 4 67,0 54,0 46,5 TJ DDM Česká Lípa Liberecký
15. Polívka Libor 1 70,5 5 44,0 42,5 80,5 Vodní sporty Blovice Plzeňský
16. Husáková Zdena  icf 70,5 4 23,5 17,5 38,5 SK Neomi Praha Praha
17. Kudějová Jana 2 70,0 2 54,0 19,0 27,5 VSK Elektro Praha Praha
18. Černohouzová Jindřiška 1 68,5 5 64,0 63,0 40,5 SK UP Olomouc Olomoucký
19. Roučková Jaroslava 1 68,5 4   59,0 70,0 SK Frantschach Štětí Ústecký
20. Bednář Otakar 2 68,0 4 67,0 37,5 58,0 Kan. Česká Lípa Liberecký
21. Vaněk Jiří 2 66,0 2 21,0 18,5   KK Kralupy Středočeský
22. Jílek Ladislav  icf 64,5 3 65,0 49,0 37,0 Vodní sporty Zábřeh Olomoucký
23. Kolařík Vladimír 1 63,5 5 52,0 38,5 29,0 TJ Valašské Meziříčí Zlínský
24. Vaňková Jana 2 63,0 3 15,0 18,5   KK Kralupy Středočeský
25. Kolaříková Michaela 2 61,5 3 51,5 36,0 26,0 TJ Valašské Meziříčí Zlínský
26. Piskáčková Iva 1 59,5 2 59,0 46,0 43,0 SK Frantschach Štětí Ústecký
27. Jordán Vladimír 1 57,5 4 51,5 53,0 46,0 SK Veselí nad Moravou Brněnský
28. Polívková Irena 1 57,0 4 75,0 52,0 103,0 Vodní sporty Blovice Plzeňský
29. Jeřábek Bohumír 2 57,0 3 40,0 52,0 50,5 Bohemians Praha Praha
30. Havlík Miroslav  icf 56,0 4 61,5 75,0 99,5 SK UP Olomouc Olomoucký
31. Přechová Eva 2 55,5 5 47,0 70,5 63,5 KVS Sušice Plzeňský
32. Lagnerová Jana 2 54,5 5 51,5   0,0 SK Domeček Soběslav Jihočeský
33. Piskáček Jan 1 52,5 3 57,0 51,0 56,0 SK Frantschach Štětí Ústecký
34. Fořt Ivan  icf 51,5 4 53,5 50,5 69,0 PSK Olymp Praha Praha
35. Šichor Zdeněk icf 50,5 3 34,0 37,5 87,5 Vodní sporty Zábřeh Olomoucký
36. Crha Rudolf 1 50,0 4 35,0 28,5 29,5 Karbo Benátky nad Jizerou Středočeský
37. Kratochvílová Lenka 2 49,5 4 65,5 72,0 47,5 SK UP Olomouc Olomoucký
38. Schadelbauerová Petra 2 47,5 1 34,0 19,5 25,5 TJ Ohře Klášterec nad Ohří Ústecký
39. Pechlátová Eva 1 42,5 4 47,0 79,5 77,0 KVS Sušice Plzeňský
40. Marko Josef 1 41,5 2 44,0 43,0 57,5   Karlovarský
41. Martinová Markéta 2 39,5 3 33,0 43,0 30,0 Bohemians Praha Praha
42. Martin Václav 2 39,5 2 30,0 25,5 13,5 Bohemians Praha Praha
43. Žůrková Jana 2 38,5 3 25,0 32,5 47,5 VK Kroměříž Zlínský
44. Havlíková Iva 1 38,0 4 44,5 53,5 96,0 SK UP Olomouc Olomoucký
45. Skuhrovcová Ivana 3 37,5 3 22,0     TJ DDM Česká Lípa Liberecký
46. Tesárek Václav 1 36,0 4 44,0 38,5 72,0 Chemie Praha? Praha
47. Tesárková Blanka 1 36,0 3 44,0 25,5 67,0 Chemie Praha? Praha - východ
48. Kasanda Tomáš 3 36,0 2       SK VS České Budějovice Jihočeský
49. Rolečková Lenka 2 35,0 4 50,5 30,0 40,5 SKK Vysoké Mýto Pardubický
50. Macášek Josef 3 33,0 1 20,0   0,0 Jiskra Bechyně Jihočeský
51. Kozumplík Miloš 3 32,5 3       SK Kanoistika Veselí n. Moravou Jihomoravský
52. Vrána Karel 2 32,0 3 80,0 65,5 81,0 SK Frantschach Štětí Ústecký
53. Havlíková Táňa 2 31,5 4 48,0 57,0 85,0 SK UP Olomouc Olomoucký
54. Černá Milena 2 30,5 2 40,0   29,0 KK Roudnice nad Labem Ústecký
55. Břečka Jan 2 30,0 2 48,0 44,5 39,5 SK Veselí nad Moravou Jihomoravský
56. Vokněrová Olga 2 30,0 1 46,0   18,5 SK Neomi Praha Pr
57. Koliba František icf 29,5 3 34,0 39,5 69,0 VŠTJ Karviná Moravskoslezský
58. Bohatý Libor 3 27,5 3 30,5 25,0   SKVS Slavia H. Králové Královéhradecký
59. Jordánová Lenka 3 27,0 3 30,0 25,0 33,0 SK Veselí nad Moravou Jihomoravský
60.-61. Hák Jiří 3 27,0 1 20,0 40,0 20,0 Loko Trutnov Královéhradecký
60.-61. Jícha Michal 3 27,0 1 37,0 11   Sokol Písek Jihočeský
62. Pokorný Pavel 3 26,0 2 19,0     KVS Písek Jihočeský
63. Hrabec Bohumil 3 24,0 1   13,0 7,0 VK Kroměříž Zlínský
64. Peřina Vladimír 2 23,5 3 30,0 25,0 38,5 TJ Kovofiniš Ledeč n. Sázavou Vysočina
65.-66. Měšťan Ladislav 2 23,0 3 25,0 35,0 22,5 TJ Jiskra Bechyně Jihočeský
65.-66. Měšťan Zdeněk 2 23,0 3 25,0 14,0 0,0 TJ Jiskra Bechyně Jihočeský
67. Macášková Ladislava 3 23,0 2 19,0   0,0 Jiskra Bechyně Jihočeský
68.-69. Voves Ladislav 3 22,0 1 19,0 20,0 19,5 Kaučuk Kralupy Středočeský
68.-69. Winterová Marie 1 22,0 1 18,0 17,5 45,0 TJ Delfín Jablonec nad Nisou Liberecký
70. Puškarčuková Miroslava 3 21,0 2       TJ DDM Česká Lípa Liberecký
71.-72. Černý František 3 21,0 1       KK Roudnice nad Labem Ústecký
71.-72. Výborná Emilie