Kanoe.cz

Žebříček rozhodčích ČSKDV za rok 2006

Ahoj všichni,

 

  Celkový žebříček rozhodčích - stav k 15. listopadu 2006

  Celkový žebříček rozhodčích, do kterého budou na konec zařazeni i ti, kteří své průkazdy pošlou
       do 15. 12. 2006.


 Poř.

 Příjmení a jméno

 třída

 2006
body

 PB

body
2005

 oddíl

kraj 

 1.  Jílek Ladislav

 icf

128,0 

 6

 40,5 

 Vodní sporty Zábřeh  OL
 2.  Rolečková Libuše

 icf

 107,0 

 6

  107,5 

 SKK Vysoké Mýto  PCE
 3.  Kočí Antonín

 1

 107,0 

 4

 101,5 

 SK Mondi Štětí  UL
 4.  Macíková Jana

 icf

 103,0 

 6

 70,0 

 VS Dolní Kounice  JM
 5.  Kneblová Hana

 icf

 98,5 

 7

 98,5 

 Mittal Ostrava  MS 
 6.  Kratochvílová Heda

 icf

 96,5 

 6

 91,5 

 SK UP Olomouc  OL
 7.  Bednář Otakar

 2

95,5 

 4

 64,0 

 DDM Česká Lípa  LB
 8.  Totzauer Günter

 icf

92,5 

 6

89,0 

 TJ Ohře Klášterec  UL
 9.  Čiháček Jiří  1

91,5 

 5

69,0 

 Klatovy  PZ
 10.  Demjanová Lenka  icf

81,0 

 6

65,0 

 TJ Ohře Klášterec  UL 
 11.  Šedivá Iva  1

 80,5 

 5

54,5 

 TJ DDM Česká Lípa  LB
 12.  Jeřábek Bohumír  2

76,5 

 3

85,0 

 Bohemians Praha  Pha
 13.  Skuhrovcová Ivana  2

75,5 

 4

56,5 

 TJ DDM Česká Lípa  LB
 14.  Lagnerová Jana  1

74,0 

 6

54,5 

 SK Domeček Soběslav  JČ 
 15.  Kratochvílová Lenka  1

73,0 

 4

42,5 

 SK UP Olomouc  OL
 16.  Roleček Luděk  icf

72,0 

 7

85,0 

 SKK Vysoké Mýto  PCE
 17.  Šichor Zdeněk  icf

69,0 

 5

56,0 

 Vodní sporty Zábřeh  OL
 18.  Břečka Jan  2

66,5 

 3

45,0 

 SK Veselí nad Moravou  JM
 19.  Jordán Vladimír  1

66,0 

 5

80,5 

 SK Veselí nad Moravou  JM
 20.  Fusková Dana  3

64,0 

 3

32,0 

 TJ Valašské Meziříčí  ZL
 21.  Pechlátová Eva  1

63,5 

 6

59,5 

 KVS Sušice  PZ
 22.  Martin Václav  1

61,5 

 4

34,5 

 Bohemians Praha  Pha
 23.  Jordánová Lenka  3

61,0 

 4

31,0 

 SK Veselí nad Moravou  JM
 24.  Kolařík Vladimír  1

59,0 

 4

59,0 

 TJ Valašské Meziříčí  ZL
 25.  Čvančarová Zdena  icf

57,0 

 5

55,5 

 Loko Plzeň  PZ
 26.  Havlíková Táňa  1

55,5 

 3

37,0 

 SK UP Olomouc  OL
 27.  Piskáčková Iva  1

55,0 

 3

57,5 

 SK Mondi Štětí  UL
 28.  Husáková Zdena  1

54,5 

 3

52,5 

 SK Neomi Praha  Pha
 29.  Bařina Vladimír  3

52,5 

 3

 20,0 

 SK Přerov  OL
 30.  Kolaříková Michaela  2

 52,0 

 4

64,0 

 TJ Valašské Meziříčí  ZL
 31.  Piskáček Jan  1

52,0 

 4

57,5 

 SK Mondi Štětí  UL
 32.  Čvančara Václav  2

51,0 

 4

50,0 

 Loko Plzeň  PZ
 33.  Fusek Radomír  3

50,5 

 3

13,5 

 TJ Valašské Meziříčí  ZL
 34.  Žůrková Jana  2

48,5 

 4

46,5 

 VK Kroměříž  ZL
 35.  Havlíková Iva  1

49,0 

 4

35,0 

 SK UP Olomouc  OL
 36.  Martinová Markéta  2

48,5 

 4

41,5 

 Bohemians Praha  Pha
 37.  Rychterová Zdena  1

48,5 

 4

40,5 

 TJ Dvůr Králové nad Lab.  HK
 38.  Fořt Ivan  icf

45,0 

 3

51,5 

 PSK Olymp Praha  Pha
 39.  Polívka Pavel  1

 43,5 

 2

24,0 

 Vodní sporty Blovice  PZ
 40.  Crha Rudolf  1

43,0 

 2

42,0 

 Karbo Benátky n. Jizerou  SČ
 41.  Černohouzová Jindřiška  1

 42,5 

  5 

52,0 

 SK UP Olomouc  OL
 42.  Kudějová Jana  2

41,0 

 2

53,5 

 VSK Elektro Praha  Pha
 43.  Přechová Eva  1

 36,5 

 3 

41,5 

 KVS Sušice  PZ
 44.  Koliba František  icf

36,0 

 1 

35,0 

 Mittal Ostrava  MS
 45.  Hák Jiří  3

36,0 

3

7,0 

 Loko Trutnov  HK
 46.  Havlík Miroslav  icf

35,0 

3

40,0 

 SK UP Olomouc  OL
 47.  Stodola Ondřej  2

 35,0 

 2

 28,0 

 SKK Vysoké Mýto  PCE
 48.  Kubů Jiří  2

35,0 

 1

23,0 

 SKK Vysoké Mýto  PCE
 49.  Polívková Irena  1

 34,5 

 3 

31,0 

 Vodní sporty Blovice  PZ
 50.  Rouček Jiří  2

33,5 

 2

35,5 

 KK Roudnice nad Labem  UL
 51.  Vrána Karel  2

 32,5 

 3

68,0 

 SK Mondi Śtětí  UL
 52.  Polívka Libor  1

31,0 

 3

34,0 

 Vodní sporty Blovice  PZ
 53.  Klečák Zdeněk  1

 30,5 

 4

21,5 

 TJ Slavia VŠ Plzeň  PZ
 54.  Rolečková Lenka  icf

30,5 

 2

32,5 

 SKK Vysoké Mýto  PCE
 55.  Klečáková Věra  icf

29,5 

 3

21,5 

 TJ Slavia VŠ Plzeň  PZ
 56.  Jordán František  3

29,5 

 2

7,0 

 SK Veselí nad Moravou  JM
 57.  Loskotová Jitka  3

28,0 

 2

0,0 

 SKK Vysoké Mýto  PCE
 58.  Schadelbauerová Petra  2

27,0 

 3

41,0 

 TJ Ohře Klášterec nad Orlicí  UL
 59.  Vokněrová Olga  2

25,5 

 1

18,0 

 SK Neomi Praha  Pha
 60.  Kozumplík Miloš  3

25,0 

 2

20,0 

 SK Veselí nad Moravou  JM
 61.  Kuřina Jiří  3

25,0 

 1

19,0 

 SK Veselí nad Moravou  JM
 62.

 Cmajdálka Josef 

 3

25,0 

 1

19,0 

 SK Veselí nad Moravou  JM
 63.  Roučková Jaroslava  1

24,0 

 3

30,5 

 SK Mondi Štětí  UL
 64.  Veselský Vladimír  icf

23,0 

 3

30,5 

 SK UP Olomouc  OL
 65.  Puškarčuková Miroslava  3

23,0 

 2

57,0 

 TJ DDM Česká Lípa  LB
 66.  Černá Milena  2

22,0 

 3

19,0 

 KK Roudnice nad Labem  UL
 67.  Macášek Josef  3

21,5 

 2

26,0 

 TJ Jiskra Bechyně  JČ
 68.

 Kratochvílová Michaela

 3

 20,0 

 3

0,0 

 SK UP Olomouc  OL
 69.  Sedláčková Jiřina  2

19,5 

 1

0,0 

 SK Neomi Praha  Pha
 70.  Černý František  3

 15,0 

 2

12,0 

 KK Roudnice nad Labem  UL
 71.  Bohatý Libor  3

14,0 

 2

28,0 

 SKVS Slavia Hradec Králové  HK
 72.  Peřina Vladimír  2

13,5 

 2

25,5 

 TJ Kovofiniš Ledeč n. Sáz.  VY
 73.  Vaňková Jana  2

13,0 

 2

63,0 

 KK Kaučuk Kralupy  SČ
 74.  Pešková Monika  3

13,0 

 2

25,5 

 KK Kaučuk Kralupy  SČ
 75.  Aleš Petr  icf

 13,0 

 2

0,0 

 TJ Ohře Klášterec nad Orlicí  SM
 76.  Lagner Václav  3

11,0 

 2

0,0 

 SK Domeček Soběslav  JČ
 77.  Veřtát Michael  3

11,0 

 2

0,0 

 Kanoistika Železný Brod  LB
 78.  Zichová Sylvie  3

11,0 

 2

0,0 

 Kanoistika Železný Brod  LB
 79.  Macášková Ladislava  3

9,5 

 2

16,0 

 TJ Jiskra Bechyně  JČ
 80.  Měšťan Ladislav  2

9,5 

 2

15,0 

 TJ Jiskra Bechyně  JČ
 81.  Měšťan Zdeněk  2

9,5 

 2

15,0 

 TJ Jiskra Bechyně  JČ
 82.  Brychcí Petr  3

7,5 

 2

0,0 

 Kanoistika Železný Brod  LB
 83.  Veřtát David  3

7,5 

 2

0,0 

 Kanoistika Železný Brod  LB
 84.  Polívka Karel  3

7,0 

 1

7,0 

 SKVS Slavia Hradec Králové  HK
 85.  Vaněk Jiří  2

 6,0 

 1

35,0 

 KK Kaučuk Kralupy  SČ
 86.  Jíchová Alexandra  3

6,0 

  1 

6,0 

 Sokol Písek  JČ
 87.  Vaňková Petra  3

 5,0 

 1

26,0 

 KK Kaučuk Kralupy  SČ
 88.  Brož Václav  3

3,0 

  1 

1,0 

 Technika Praha  Pha
 89.  Mišoň Pavel  3

3,0 

 1

 1,0 

 Technika Praha  Pha
 90.  Knotek Hugo  3

3,0 

  1 

 1,0 

 Technika Praha  Pha

předkládám vám žebříček rozhodčích dle aktivity v roce 2006 sestavený dle výkazů zaslaných do 15. 11. 2006. Pořadí je určeno celkovým ziskem bodů za závody, pokud je počet stejný, rozhoduje o vyšším umístění vyšší počet získaných pomocných bodů, pokud i tento počet je shodný, rozhoduje dál o pořadí vyšší počet bodů získaných v r. 2005 a kdyby i tento byl náhodou stejný, tak vyšší počet bodů za rok 2004 atd. (počet bodů za předcházejících 5 let je uveden v excelovém souboru - viz níže).
Celkový vítěz žebříčku získává zatím blíže neurčenou soupravu broušeného skla, která mu bude předána na semináři rozhodčích v únoru 2007.
Prvních deset rozhodčích získává vstupenku na „Kanoistu roku 2006“, který se bude konat 2. prosince 2006 v Olomouci. Dále rozhodčí na prvních pěti místech získávají ještě ke vstupence tričko vzor „rozhodčí 2007“; to v příštím roce obdrží také všichni rozhodčí, kteří budou delegováni na závody řízené ČSKDV (tj. ČP, NKZ a MČR).
A to ještě není všechno – rozhodčí 3. třídy, kteří se umístili na prvních pěti místech ve své třídě získávají taktéž tričko vzor „rozhodčí 2007“.
Vstupenky již byly odeslány poštou, na dodání triček se domluvíme až budou hotová (teď jsou objednaná a po dodání se na ně ještě bude vyšívat logo ČSK s nápisem „Rozhodčí ČSKDV“, takže předpokládáme, že budou hotová možná už před Vánoci). Na dodání triček se domluvíme – buď osobně při nějaké příležitosti (nebo při školení či semináři) nebo poštou.
Další informace ohledně triček na příští rok budou v Aktualitách, které by měly vyjít začátkem prosince a tam by také měly být další informace o připravovaném semináři a školení rozhodčích, delegacích na rok 2007 apod.
Přeji vám všem příjemné přípravy na Vánoce.
Líba Rolečková