Kanoe.cz

Termínová listina ČSK DV 2015

Předsedkyně Závodní komise, paní Hana Kneblová zde zveřejňuje konečnou verzi termínové listiny závodů ČSK DV pro rok 2015.

 Verze ke stažení ve formátu XLS

 

28.3. W 2 Sjezdy na Svitavě KK Brno  
2.4. W 1 Sjezd na Chrudimce Pardubice  
4.-5.4. W 4 Sjezdy na Bečvě Val.Mez.  
11.- 12.4. S 2 Stružnická peřej Č.Lípa  
  W 4 Jarní sjezdy na Lužnici Bechyně  
  W 4 Sjezdy v Hanušovicích VS Desná  
18.-19.4. ČPW 2 Kamenice - klasik Boh.Pha 1.a 2.ČP,MČR 
  S 2 Spálovské slalomy Jablonec  
23.4. W 1 Sjezd na Chrudimce Pardubice  
25.-26.4. ČPW 2 Špindlerův Mlýn - klasik Olomouc 3. a 4.ČP
  S 4 Jarní slalomy v Č. Vrbném SKVS ČB  
2.- 3.5. ČPW 3 Čeňkova Pila - klasik+sprint Loko Plz MČR družstev
  S 2 Trutnovské slalomy Trutnov  
7.5. W 1 Sjezd na Chrudimce Pardubice  
9.-10.5. ČPS 2 USD Veltrusy Kralupy 1.a 2.ČP nomin.
  S 2 Slalomy v Ostravě Tzunami  
  S 2 Slalomy v Táboře VS Tábor  
  W 4 Sjezdy a sprinty na Kamenici Turnov  
13.5. S+Wsp. 2 Slalom a sprint v Olomouci Olomouc KP 1 + 1
16.- 17.5 ČPS 2 USD Trnávka S.Žižkov 3.a 4.ČP nomin.
  ČPW 2 USD Roudnice Č.Lípa MČR sprint
  S+Wsp. 4 Slalomy a sprinty v Zábřehu Zábřeh 2 + 2
23.- 24.5 NKZ 2 USD Veltrusy Kralupy 1.a 2. NKZ
  W 3 Krumlovské sjezdy Č.Kruml.  
30.-31.5. W 4 MČR dorost. a  žáků ve sjezdu Litovel 1. a 2.ČPž
      v Postřelmově    
  S 2 Sušické slalomy Sušice  
4.6. W 1 Sjezd na Chrudimce Pardubice  
6.-7.6. S 2 Slalomy ve Stružnici Č.Lípa VZ +1.a 2. ČPž
13.-14.6. NKZ 2 USD České Vrbné SKVS ČB 3.a 4. NKZ
  S+Wsp. 4 Slalomy a sprinty v Kroměříži Kroměříž 2 + 2
20.- 21.6. S   SP USD Praha Troja    
27.-28.6. S 2 Slalomy na Paraplíčku Žel.Brod 3.a 4.ČPž
  W 2 Sprint a sjezd na Paraplíčku Žel.Brod 3.a 4.ČPž
4. - 5.7. S+Wsp. 4 Slalomy a sprinty v D.Kounicích  VSDK 2 + 2
  S 2 Slalomy v Kadani Kadaň  
4.-5.7. S 2 Křivoklátské slalomy Rakovník  
11.7. W 1 Sjezd ve Strakonicích Soběslav  
11.-12.7. S 2 Slalomy ve Strakonicích Ot.Strak  
  S 2 Slalomy ve Valmezu Val.Mez.  
  W 4 Sjezdy a sprinty ve Dv. Králové Dv.Král. 2 + 2
18.-19.7. S 2 Slalomy na Paraplíčku Žel.Brod  
  S 2 Letní slalomy v Č. Vrbném SKVS ČB MČR vet., C2Mix
25.-26.7.  ČPS 2 USD Troja USK Pha MČR+MČR U23
  W 4 Sj. a sp. v Třebechovicích Třebech. 2 + 2
1.- 2.8. S 2 WAVE 2014 SKVS ČB  
  S 2 Slalomy a sprinty na ř. Moravě VS Desná 2 + 2
  S 2 Slalomy pod Borskou přehradou Loko Plz  
8.-9.8. S 2 Slalomy v Brně KK Brno  
  S 2 O štít města Benátek Benátky  
15.-16.8. S 2 Slalomy v Benátkách Benátky 5. a 6.ČPž
  W 2 Sprint a sjezd v Benátkách Benátky 6. a 6.ČPž
22.-23.8. ČPS 3 Lipno  SKVS ČB 7.a 8.ČP
  ČPW 2 Lipno - klasik+sprint Č.Kruml. 9.a 10.ČP
29.-30.8. ČPW 3  USD Č.Vrbné Pardub.  MČR druž.+ vet.
  S 2 Memoriál J.Froňka Kralupy  
  S+Wsp. 4 Slalomy a sprinty ve Veselí n.M. SK Veselí 2 + 2
5.9.   1 Východoč. vodácký maraton KVT Pardubice  
5.-6.9. S 2 Slalom  KK Opava MČRž + družstva
  W 2 Sprint  KK Opava MČRž + družstva
9.9. S+Wsp. 2 AMČR Olomouc 1 + 1
12.- 13.9. S 2 Slalom Dukla B. MČRd + družstva
  W 2 Sprint Dukla B. MČRd + družstva
19.-20.9. NKZ 2 USD Roudnice Roudnice 5.a 6.NKZ
26.-27.9. S 2 Hanácké slalomy Olomouc  
  S 2 Slalomy v Třebechovicích Třebech.  
  S+W 3 Slalomy a sjezd v Blovicích Blovice 2 + 1
28.9. W 1 Prahou přes tři jezy Junák  
3.10.     BOBR CUP Litovel  
3.-4.10. S 2 Slalomy ve Strakonicích Klatovy  
10.10.   1 Krumlovský maraton Č.Kruml  
17.10. W 2 Podzimní sjezdy na Lužnici Bechyně MČR veteránů
 

Partneři ČSK DV

logo CEPS

letenky na míru


www.monada.cz
zajišťuje fyzioterapii reprezentačnímu týmu vodních slalomářů

ME slalom Tacen

Tacen 2017