Kanoe.cz

Sjezdové noviny - na Lipně podruhé

Blíží se k nám Lipno a s ním také druhé číslo Sjezdových novin 08. Pomožte nám, aby se další vydání povedlo. Čekáme na Vaše fotky, texty, nápady, návrhy atd.
Díky všem co se zapojili do výroby prvního čísla. Vítězem fotosoutěže se stal Michal Marek se svým snímkem Richarda Hály z Lipna. Za své dílo dostane oficiální triko české sjezdové reprezentace a poukázku na odběr zboží v hodnotě 500kč. V literární soutěži se bohužel žádný příspěvek neobjevil a tak jsme museli sáhnout do vlastních řad
 
Nové soutěže
Stejně jako v prvním případě budeme mít opět fotosoutěž. Tentokrát prosím posílejte fotografie ze sprintového víkendu v Českých Budějovicích. Hodně lidí fotilo, tak si to nenechejte doma a podělte se o své záběry (foto v plné kvalitě ve formátu jpeg na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a připojte název a autora)
Druhá možnost, jak se podělit o své zážitky, je formou literární. Téma reportáže je: „Mé začátky se sjezdem“. Napište svůj příběh z mládí, stejně jako v případě fotek, a zašlete na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. (rozsah 1 – 2 strany A4). Motivací, kromě otištění Vaší práce a následného plácání po ramenou od kamarádů , může být i triko české reprezentace a opět poukázky na odběr zboží od jednoho z našich partnerů.
 
Název
Název Sjezd není úplně originální a tak by bylo dobré vymyslet nějaký nový, jasný, akční, úderný název. Vybraný nápad bude použit a opět odměněn.
 
Pokud byste chtěli cokoliv změnit, udělat jinak a lépe, je to možné. Rádi bychom mezi námi přivítali nové tváře, které vnesou třeba i jiný pohled a nové myšlenky. Pokud máte podněty a názory na toto téma, nebojte se a napište to do reakcí pod článek, nebo přímo na můj email. Díky moc a snad se Vám bude další číslo líbit.
 
Za redakci Sjezdových novin David Knebel

ČEZ PRAGUE RSX

Instagram #czechcanoe

Auto od AutoTreid

thumb ATT075 Vizual Seat Arona 02b

2x automobil Seat Arona na jeden rok od společnosti Autotreid“.
Sledujte, kdo vede!

Mistrovství světa U23 a juniorů ve slalomu

 

Partneři ČSK DV

UNIQA logo 2018   


letenky na míru
  


www.monada.cz
zajišťuje fyzioterapii reprezentačnímu týmu vodních slalomářů

2019 Oceania Championships

ICF Ranking Markkleeberg

Výsledky slalom

 

Facebook ČSK DV

 

Facebook ICF