Kanoe.cz

Mrůzková znovu dobyla divokou vodu

V nedělním dlouhém sjezdu si první závodníci zajistili účast na Mistrovství Evropy v italské Valtellině. V mužském kajaku si jízdenku do Itálie vybojoval vítězstvím Aleš Marek a stejnou jistotu má i stříbrný Tomáš Slovák.
Do souboje o Evropu se nově vložil Kamil Mrůzek, který minulý týden nestartoval kvůli nemoci, ale otavských vod vylovil bronz. O postupujících rozhodne až poslední závod za dva týdny ve Špindlerově Mlýně. Jistotu nominace v klasiku mají na deblu také David Lisický s Janem Nesetem a Lukáš Uncajtik s Markem Rygelem. Lukáš Uncajtik si jasným triumfem vybojoval možnost startu i na singlkánoi. Na řeku Addu se v červnu podívá i singlíř Ondřej Rolenc a také dvě ženy – Kateřina Vacíková a Petra Slováková.
 
            V chladných vlnách šumavské Otavy začal závodní program sjezdařům sobotním sprintem. Jasným vítězstvím se po delší době představila Michala Mrůzková, která si podobně suverénně vedla i o den později v klasickém sjezdu. První vítězství v kariéře si na své konto připsal pardubický singlíř Tomáš Kejklíček a z vítězství se radoval i kajakář Tomáš Slovák. V odpoledním mistrovském závodě družstev se medaile rozdělovaly podle klasického klíče, v kajakářských kategoriích bere tituly Olomouc a v kanoistických pro změnu Pardubice. V nedělním klasiku se nejvíce promíchalo pořadí, oproti minulému týdnu, v kajaku. Za vítězným Markem a Slovákem dojel třetí Kamil Mrůzek před Václavem Lagnerem a na Matěje Kropáčka zbylo až šesté místo. Velice pěkným výkonem se prezentoval singlíř Karel Rašner, který překvapivě dojel čtvrtý a řekl si o účast na Mistrovství Evropy.
 
Výsledky 3. ČP ve sprintu
Výsledky MČR hlídek
Výsledky 4. ČP v klasickém sjezdu
 
Průběžná nominace na ME ve sjezdu

Adidas Sickline

SP La Seu

 

Partneři ČSK DV

logo CEPS

letenky na míru


www.monada.cz
zajišťuje fyzioterapii reprezentačnímu týmu vodních slalomářů

ME slalom Tacen

Tacen 2017

Mistrovství Evropy U23 a juniorů ve slalomu

SP Ivrea

logo ivrea
Live stream
Online výsledky
ČT Sport - přímý přenos
neděle 3.9. 13:30-14:30

Mistrovství světa U23 a juniorů ve slalomu

3.SP Markkleeberg

Instagram #czechcanoe

SP Troja 2017

WRR Markkleeberg

AusOpen 2017

SP 2016 Tacen

logo Tacen2016

Tacen (SLO)
9. - 11. 9. 2016

ME U23 a juniorů ve slalomu

Výsledky slalom

 

Facebook ČSK DV

 

Facebook ICF