Kanoe.cz

Microsoft Select License

Informace pro subjekty ČSTV o podmínkách poskytování slev na produkty firmy Microsoft.
Máte zájem o produkty této společnosti za desetinu ceny?
Je v tom ale několik ale...(čtěte v reakcích).

Informace pro subjekty ČSTV o podmínkách poskytování Microsoft Select License

Vážení sportovní přátelé,

Český svaztělesné výchovy v rámci naplňování koncepce rozvoje informatikyv rámci své organizace, vyjednal a uzavřel s firmou Microsoft ČR smlouvu, která vytváří v oblasti využití informačních technologií skutečně široký prostor pro sdruženésubjekty ČSTV, zejména TJ a SK. Smlouva umožňuje nákup vybraných produktů firmy Microsoft s výrazným finančním zvýhodněním.

O CO SE JEDNÁ?

Finanční zvýhodnění spočívá v poskytnuté slevě na licenci, které dosahuje téměř 90% oproti běžným cenám na trhu. Pokud jste si např. chtěli koupit kancelářský balík MS Office nebo jste chtěli legalizovat software o kterém není známo jak se na Vašem PC objevil, byla jedinou možností zakoupení licence (FPP) v ceně přesahující 16.000,- Kč. Jaké prostředky jsou ušetřeny při nákupu přes nově uzavřenou smlouvuje patrné ze srovnávací tabulky:

Název produktu Cena
Office 2003 Win32 Czech CD (FPP)

 16.450,- Kč

Office 2003 Win32 Czech MVL + CD (select)

 1.500,- Kč

Úspora

 14.950,- Kč

Ceny za FPP dle katalogu distributorů.

Výhod a specifik, které se váží na uzavřenou smlouvu je mnoho. Za zmínku stojí, že užívací práva na produkty jsou trvalá, tedy časově neomezená. Další výhodou je možnost zpětného licencování. tzv.downgrade. To znamená, že máte právo si koupit aktuální verzi např.Office 2003, ale nainstalovat si můžete např. Office 97, nebo Office2000 (máte např. starší PC). Až nastane vhodná doba na nákup novéhoPC, nainstalujete si tu verzi, kterou jste si zakoupili, v tomto případě Office 2003.
V nabídce jsou veškeré produkty Microsoft (Aplikace, Systémy, Servery) určenéjak pro samostatné PC (kancelářské balíky Office, programy na tvorbu internetových stránek apod.) tak i systémy pro lokální a rozlehlé sítě, produkty na sdílení dat, vzájemnou výměnu dokumentů (serveryWindows 2003, Exchange 2003 apod.). Z nabídky jsou vyčleněny pouzehry a produkty určené pro domácnost (Home).

Dohodnuté podmínky zajišťují cenu, která je proměnná v závislosti navývoji ceny US$ a tvoří cca 10% normální komerční ceny produktu nejpoužívanějších aplikací (MS Office). Informaci o aktuální ceně Vámi požadovaného produktu získáte na distribučním místě, které sidle Vaší lokality zvolíte (viz http://www.autocont.cz/prod_serv.aspx) - viz dále.

KDO MŮŽE ZVÝHODNĚNÍVYUŽÍVAT ?

Nákup softwarových produktů firmy Microsoft zahrnutých do programu Microsoft Select License se mohou účastnit všechny subjekty sdružené v ČSTV s výjimkou těch, které v roční účetní uzávěrce za rok 2003 vykázaly v nezdaněné činnosti:

  • zisk větší než 200 000,- Kč
  • nebo ztráty větší než 400 000,- Kč
  • případně vykazují celkový majetek(nezdaněný) vyšší jak 35 000 000,- Kč.

Znamená to však také, že TJ/SK, která neodevzdala cestou regionálního sdružení ČSTV svoji roční účetní závěrku za rok 2003, se v současnosti programu nemůže zúčastnit. Po splnění této podmínky však to možnébude.
Subjekty ČSTV, které by nesplňovaly výše uvedená kriteria pro nákup SW, (to znamená, že údaje jejich roční účetní závěrky jsou mimo vymezený interval) mohou jednat s firmou AutoCont Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a dohodnou si tak dodávku uvedeného SW mimo rámec této smlouvy.

JAK NAKUPOVAT ?

Prodej SW subjektům ČSTV se v rámci smluvního licenčního programu uskuteční prostřednictvím firmy Autocont a.s.,která byla firmou Microsoft tímto úkolem pověřena a obdržela pro tento způsob prodeje potřebnou akreditaci. Autocont a.s. má k tomuto účelu vybudovánu hustou distribuční síť po celé republice. Seznam prodejen Autocont a.s. je dostupný na http://www.autocont.cz/prod_serv.aspx.

Všechny pobočky firmy Autocont mají k dispozici v elektronické podobě seznam všech subjektů ČSTV, které účetní závěrku za rok 2003 odevzdaly a mají tedy oprávnění k nákupu za zvýhodněných podmínek. Subjekt ČSTV se při nákupu prokáže dokladem, který hok nákupu opravňuje. Těmito doklady jsou pro :

  • TJ/SK - Evidenční list ČSTV  (vydává příslušné regionální-okresní sdružení ČSTV),
  • regionální-okresní sdružení ČSTV - Licence ČSTV  (vydává VV ČSTV Praha),
  • krajská sdružení ČSTV - Registrační list (vydává VV ČSTV Praha)
  • sdružené republikové svazy - notářsky ověřené stanovy svazu s potvrzením registrace u MV ČR.

Kam se obrátit na konkrétní radu, pomoc při nákupu, zjištění cen apod.? Společnost AutoCont CZ a.s. disponuje širokou sítí poboček, kam je možno se kdykoliv obrátit a potřebné informace získat. Stále aktuální adresy všech poboček společnosti naleznete na internetu na výše uvedené adrese.

KDY SE MŮŽE ZAČÍT NAKUPOVAT ?

V současnédobě je smlouva na centrále firmy Microsoft v Irsku, kde probíhají administrativní úkony k jejímu zaregistrování. Jakmile bude smlouva s aktuálními termíny zahájení prodeje k dispozici, obratem Vás budeme všemi dostupnými cestami informovat.
Předpokládá se, že zahájení prodeje bude k 1. květnu 2004.

Věříme, že započatá spolupráce mezi ČSTV společnostmi AutoCont CZ a.s. a Microsoft ČR bude úspěšná a sportovním klubům, sdruženým v ČSTV bude další pomocí v jejich práci.

Ing.Jindřich Langr Mgr. Jan Boháč
IT manažer ČSTV generální sekretář ČSTV

MS Rio 2018

logo Rio2018

1.SP Liptovský Mikuláš

4.SP Tacen

Krumlovský maraton

KVM 2018

Finále SP La Seu

3.SP Augsburg

Instagram #czechcanoe

MS juniorů a U23

2.SP Krakov

SP KrakowOnline výsledky
Fotogalerie

Přímý přenos
ČT Sport
sobota K1ž, C1m
semi
8:50-11:20
finále 11:50-13:20
 neděle C1ž, K1m
semi 8:50, 10:05, 10:45
finále 11:50-13:20

Mistrovství Evropy

Auto od AutoTreid

thumb ATT075 Vizual Seat Arona 02b

2x automobil Seat Arona na jeden rok od společnosti Autotreid“.
Sledujte, kdo vede!

Adidas Sickline

SP La Seu

 

Partneři ČSK DV

logo CEPS

letenky na míru


www.monada.cz
zajišťuje fyzioterapii reprezentačnímu týmu vodních slalomářů

ME slalom Tacen

Tacen 2017

SP Ivrea

logo ivrea
Live stream
Online výsledky
ČT Sport - přímý přenos
neděle 3.9. 13:30-14:30

Mistrovství světa U23 a juniorů ve slalomu

3.SP Markkleeberg

WRR Markkleeberg

Výsledky slalom

 

Facebook ČSK DV

 

Facebook ICF