Kanoe.cz

Benjamin Boukpeti, bronzový z Pekingu, na festivalu Wave 2009

Mezinárodní tréninkový kemp, neoficiální světový pohár žáků, ICF slalom race, Samba Boater Cross, Super Masso Cross, rafting, beach volejbal, frisbee i koncerty. České Vrbné u Českých Budějovic, 27.7. – 2.8.2009 - Mezinárodní festival vodních sportů Wave 2009.

 

Každý rok je vlna větší a větší a ani rok 2009 nebude výjimkou. Zachován je týdenní program. Startuje mezinárodním tréninkovým kempem mládeže pod vedením Vladislava Galušky, kde trenéry jsou esa světového vodního slalomu, včetně Benjamina Boukpetiho, který se s Nicem Peschier připojí v pondělí večer. Letos navíc otevíráme brány, aby se jezdci mohli učit skutečně ty nejlepší kousky, ještě víc – přihlásit se mohou slalomáři/slalomářky ročníku narození 1991 a mladší, tj. do 18 ti let. Následuje neoficiální světový pohár žáků Teen CupTM a páteční koncerty odstartují hlavní program. ICF Slalom Race se mimo Benjamina Bukpetiho zúčastní i například loňský vítěz Nico Bettge, deblíři Müller – Müller a další závodníci v tuto chvíli celkem ze 14 států světa. Benjamin Boukpeti Zároveň se na horním úseku trati pojede druhý závod, Wave Kids 2009, pro mladé závodníky, kteří se nemohou zúčastnit ICF Slalom Race. Na všechny závody i tréninkový kemp máte stále ještě možnost se přihlásit na webu www.wave-festival.com.

Populární Boater Cross, zvaný Masso Cross, bude letos ještě pikantnější. Díky spolupráci se společností Železný získá nové jméno - Samba Boater Cross – a hlavně, pojede se o loď ve speciální Wave edici v hodnotě 19 000 Kč.

Připraveny jsou pro vás ještě další dvě novinky: nová disciplína a spolupráce se společností Dartfish. Novou disciplínou je frisbee, létající talíř. Připraveni budou hráči z Českobudějovického týmu 3SB. Nejen že předvedou hru ve variantě Ultimate, ale především budou k dispozici, aby každého naučili pěkné kousky.

První plody spolupráce s firmou Dartfish najdete na stránce představující hvězdy festivalu Wave 2009. Samozřejmě je to jen začátek. Dartfih se zabývá vývojem softwaru pro zefektivnění tréninku a nabídky exkluzivních efektů srovnání jezdců. Dobře známé jsou jízdy dvou závodníků současně, kdy se záznamy jízd překrývají – ideální pro srovnání výkonu a techniky závodníků.

Rozhodně nepřijdete ani o tombolu, ve které čekají nové lodě i tandemové seskoky padákem.

Sledujte Wave web , chystáme pro vás ještě další novinky… Hyper novinky… Přihlášky, kontakty a další, především ty nejčerstvější, informace najdete na www.wave-festival.com.

Autor: Daniel Stach

1.SP Liptovský Mikuláš

MS juniorů a U23

3.SP Augsburg

2.SP Krakov

SP KrakowOnline výsledky
Fotogalerie

Přímý přenos
ČT Sport
sobota K1ž, C1m
semi
8:50-11:20
finále 11:50-13:20
 neděle C1ž, K1m
semi 8:50, 10:05, 10:45
finále 11:50-13:20

Instagram #czechcanoe

Mistrovství Evropy

Český pohár Skupiny ČEZ

Auto od AutoTreid

thumb ATT075 Vizual Seat Arona 02b

2x automobil Seat Arona na jeden rok od společnosti Autotreid“.
Sledujte, kdo vede!

Adidas Sickline

SP La Seu

 

Partneři ČSK DV

logo CEPS

letenky na míru


www.monada.cz
zajišťuje fyzioterapii reprezentačnímu týmu vodních slalomářů

ME slalom Tacen

Tacen 2017

Mistrovství Evropy U23 a juniorů ve slalomu

SP Ivrea

logo ivrea
Live stream
Online výsledky
ČT Sport - přímý přenos
neděle 3.9. 13:30-14:30

Mistrovství světa U23 a juniorů ve slalomu

3.SP Markkleeberg

WRR Markkleeberg

ME U23 a juniorů ve slalomu

Výsledky slalom

 

Facebook ČSK DV

 

Facebook ICF