Kanoe.cz

Poháry na Trnávce a MČR hlídek

Mistrovské medaile v závodě družstev si podle předpokladů rozebrali kanoisté USK Praha a Dukly Brandýs. Na umělé slalomové dráze u Želiva si tituly oba oddíly rozdělily půl na půl.

Vítězství získaly kajakářky a také singlkánoisté USK. Kajakáři a deblkánoisté jsou nejrychlejší v Brandýse. Jedinou medaili, kterou zástupci ostatních oddílů vytrhli ze spárů dvou nejsilnějších klubů, je bronz kajakářů z Ostravy.

Bez olympioniků na trati uspěly v individuálních závodech další tváře. Stejně jako na posledních Pohárech ve Špindlu se prosadila dvojice deblkánoistů Ladislav Vlček – Martin Hammer, která vyhrála oba závody a poradila si tentokrát s posádkou Jiras – Máder. Dva triumfy z divokých vod vybojoval také singlkánoista Tomáš Indruch. Dvakrát zlatá byla na Trnávce i kajakářka Marie Řihošková. V sobotu ještě její vítězství před Irenou Pavelkovou bylo těsné (o necelou vteřinu), zato náskok nedělní nad druhou Pavelkovou činil celých deset vteřin. Pouze v kategorii kajakářů se o víkendu zrodili vítězové dva. Sobotní vítězství patří Luboši Hilgertovi, který předjel oddílového kolegu Ondřeje Raaba. O den později si přesvědčivé prvenství vybojoval Ivan Pišvejc, který v sobotu znovu doplatil na penalizace a uzavřel finálovou desítku. Za vítězným Pišvejcem se srovnal Hilgert s Raabem.

Výsledky: MČR družstev,  7. ČP, 8. ČP

 

 

Adidas Sickline

SP La Seu

 

Partneři ČSK DV

logo CEPS

letenky na míru


www.monada.cz
zajišťuje fyzioterapii reprezentačnímu týmu vodních slalomářů

ME slalom Tacen

Tacen 2017

Mistrovství Evropy U23 a juniorů ve slalomu

SP Ivrea

logo ivrea
Live stream
Online výsledky
ČT Sport - přímý přenos
neděle 3.9. 13:30-14:30

Mistrovství světa U23 a juniorů ve slalomu

3.SP Markkleeberg

Instagram #czechcanoe

SP Troja 2017

WRR Markkleeberg

AusOpen 2017

Kanoista divoké vody 2016

SP 2016 Tacen

logo Tacen2016

Tacen (SLO)
9. - 11. 9. 2016

ME U23 a juniorů ve slalomu

Výsledky slalom

 

Facebook ČSK DV

 

Facebook ICF