Kanoe.cz

Festival Wave - již potřetí - nabitější než kdy dřív

Festival Wave 2008 startuje již potřetí a nezaváhá ani na setinu vteřiny a vyráží. Vyráží vás bavit, seznámit a poměřit s těmi nejlepšími, vyráží vám ukázat jiný svět divoké vody a vyráží vám přidat nejen nezapomenutelné zážitky, ale i nějakou tu šedinu napětí navíc.
„Come and enjoy“: www.wave-festival.com
 

            „Připravit, pozor, start“. Každý závodník to dobře zná. Nezaváhá ani na desetinu vteřiny, jede naplno, ukáže to nejlepší, co v něm je.

Festival Wave 2008 startuje již potřetí a nezaváhá ani na setinu vteřiny a vyráží. Vyráží vás bavit, seznámit a poměřit s těmi nejlepšími, vyráží vám ukázat jiný svět divoké vody a vyráží vám přidat nejen nezapomenutelné zážitky, ale i nějakou tu šedinu napětí navíc.

            „Chceme růst“, ano to jsou naše slova, padla po Wave2007, a také je dodržíme. Wave2008 se pustí do tratě 4. srpna 2008 a cílovou fotobuňku protne až 10. srpna. A bude nejen delší, ale především rozsáhlejší a nabitější.

            Vodní slalom je sport velmi specifický a hodně listů kalendáře se musí otočit, než se závodník naučí víc než základním dovednostem. Je to cesta nejen zdlouhavá, ale i náročná, proto první tři dni Wave2008 budou patřit mezinárodnímu tréninkovému kempu žáků. Věříme, že tato velká příležitost trénovat pod vedením zkušených trenérů a se špičkovými závodníky přinese nejmladším závodníkům především do budoucna velmi mnoho. A to ať už se jedná o samotný posun ve vodním slalomu, nebo také i v chuti do dalšího tréninku. Navíc je to jedinečná příležitost navázat kontakty, získat nové přátele a v neposlední řadě si celý kemp pořádně užít.

            Neoficiální světový pohár žáků - Teen CupTM- opanuje čtvrtek a pátek. Na trati ICF slalom race, tj. spodní části slalomové trati, se žáci poperou nejen o vítězství, ale také o právo startu v ICF slalom race Wave2008, hlavním závodě Wave2008. Pět nejlepších se postaví na start s největšími světovými hvězdami vodního slalomu, což není jen velká výzva, ale rozhodně i příležitost předvést se před před publikem i slalomářským světem. Ani ostatní žáci ale nepřijdou zkrátka, protože pro ně bude v sobotu připraven zcela jedinečný závod. Závod podle pravidel navrhovaných od roku 2009.

            Samozřejmě nebudou chybět oblíbené „Crossové“ závody - Boater (Masso) Cross a Inline Cross. Rafting pro každého doplněný nejen skoky, surfováním a plaváním, ale také pro absolutní požitek z divoké vody i River Boardingem. Večerní koncerty ani celodenní doplňkové atrakce rozhodně Wave2008 ve své nabídce má.

            Díky tombole si navíc budete moci odnést více než „jen“ vítězství, ale také například poukaz na tandemový seskok padákem či řadu dalších nejen sportovních cen.

            Věříme, že předchozí ročníky ukázaly co je to festival vodních sportů Wave a my budeme v nastaveném směru pokračovat a věříme, že i stoupat po stupnici vaší spokojenosti stále výš.

             „Come and enjoy“, ano, jen na Wave2008 „přijďte a užívejte“, Wave je akce připravená pro vás.

 
Kompletní a především aktuální informace na www.wave-festival.com
 
 
Daniel Stach

MS Rio 2018

logo Rio2018

1.SP Liptovský Mikuláš

4.SP Tacen

Krumlovský maraton

KVM 2018

Finále SP La Seu

3.SP Augsburg

Instagram #czechcanoe

MS juniorů a U23

2.SP Krakov

SP KrakowOnline výsledky
Fotogalerie

Přímý přenos
ČT Sport
sobota K1ž, C1m
semi
8:50-11:20
finále 11:50-13:20
 neděle C1ž, K1m
semi 8:50, 10:05, 10:45
finále 11:50-13:20

Mistrovství Evropy

Auto od AutoTreid

thumb ATT075 Vizual Seat Arona 02b

2x automobil Seat Arona na jeden rok od společnosti Autotreid“.
Sledujte, kdo vede!

Adidas Sickline

SP La Seu

 

Partneři ČSK DV

logo CEPS

letenky na míru


www.monada.cz
zajišťuje fyzioterapii reprezentačnímu týmu vodních slalomářů

ME slalom Tacen

Tacen 2017

SP Ivrea

logo ivrea
Live stream
Online výsledky
ČT Sport - přímý přenos
neděle 3.9. 13:30-14:30

Mistrovství světa U23 a juniorů ve slalomu

3.SP Markkleeberg

WRR Markkleeberg

Výsledky slalom

 

Facebook ČSK DV

 

Facebook ICF