Kanoe.cz

Zpráva o tréninkovém kempu ve sjezdu

Ve dnech 5 - 7.11. 2004 se podařilo uskutečnit první tréninkový kemp sjezdařů v Pardubicích /přiložena fotodokumentace/.

Na poprvé nebyla úcast špatná - 12 singliřů, 7 deblů, 6 kajakářů / z toho  4 dorostenky/, 2 trenéři /p. Řezníček. p. Němec/, 1kameraman /p.Šaroun/, motorový člun a hlavně nejlepší posádka na světě v kategorii C2 Vala-Slůčik.

Ještě v pátek to vypadalo, že nebude přát počasí,ale do sobotního rána se utišil vítr a tak se mohla natáčet technika pádlování jednotlivých závodníků. Hlavně se o ní povídalo v prostorách  kanoistické oddílu -  Obal centrum Pardubice. V klubovně se promítal natočený materiál, každý jednotlivec se dozvěděl, co možná věděl nebo nevěděl, ale hlavně nedělal.

Deblíři pronikli do tajů úspechu slavné posádky /krátká pádla, špatne zasednutá lod/, to byly pouze první poznatky s diskuzí,  před i po tréninku. O technice snad ani psát nebudu. Odjel se krátký závod, lehce se cvičilo, plavalo, koukalo na video, v sobotu i v neděli jsme se dvojfázově projeli na kánoích / v sobotu se končilo v 22.30 hod./

Ty dva dny určitě měly smysl, dozvěděli jsme se hodně, co bylo slíbeno se dodrželo, teď záleží na každém, kam posune svoje snažení, smysl svého trénování a vše s tím spojené.

Z organizačního pohledu jsme  zjistili několik drobných nedostatků - např. důslednější rozdělení do výkonnostních skupin, lepší časový rozvrh, zajištění teplého grogu pro pilota motorového člunu  / kterému děkujeme za trpělivost po oba dva dny/, více kajakářek atd.

Pokud bude chuť, čas, zájem, podmínky, zkusíme udělat další kemp, zase trochu jinak, lépe a třeba na jiném místě.

  /ve spolupráci VALA PRO SPORT a KYLIE SPORT STUDIO napsal Roman Mornštejn /

Adidas Sickline

SP La Seu

 

Partneři ČSK DV

logo CEPS

letenky na míru


www.monada.cz
zajišťuje fyzioterapii reprezentačnímu týmu vodních slalomářů

ME slalom Tacen

Tacen 2017

Mistrovství Evropy U23 a juniorů ve slalomu

SP Ivrea

logo ivrea
Live stream
Online výsledky
ČT Sport - přímý přenos
neděle 3.9. 13:30-14:30

Mistrovství světa U23 a juniorů ve slalomu

3.SP Markkleeberg

Instagram #czechcanoe

SP Troja 2017

WRR Markkleeberg

ME U23 a juniorů ve slalomu

Výsledky slalom

 

Facebook ČSK DV

 

Facebook ICF