Kanoe.cz

MČR C2 Mix ve slalomu i ve sjezdu

Mistrovství ČR v kategorii C2 Mix a C2W bude letos společně s MČR veteránů 18.-19.7. na horní trati ve Vrbném. Kromě toho se ke snaze o oživení mixů připojili i organizátoři sjezdových závodů a  23.-24.5. bude v Českém Krumlově i MČR C2 Mix ve sjezdu. 

Po loňském prvním ročníku slalomového MČR mixů se letos sejdou závody v této nostalgické a zároveň možná i perspektivní kategorii se závody veteránů. Je jasné, že největší výzvou je tento závod pro veterány a veteránky, aby spolu usedli do deblovky a využili tento závod opravdu maximálně jízdou na dva tituly současně.

Loni se celé závody moc povedly. Trať byla a zase bude postavena v horní části kanálu ve Vrbném, takže není čeho se obávat i v případě dvojic, které spolu už delší dobu nejezdí. Stejně jako loni, C2Mix a C2W se pojedou jako samostatné kategorie, takže ženy moho startovat v obou z nich a muži mohou jet C2 i C2Mix v jednom závodě. 

Kategorii C2Mix se rozhodli oživit i sjezdaři a proto ke slalomovým závodům mixů přibudou v květnu i závody ve sjezdu na jedinečné trati v Českém Krumlově.

Pořadatelé obou mistrovství srdečně zvou nejen pamětníky (jezdilo se oficiálně do MS v Bala v roce 1981), ale i mladou generaci, kde máme díky rozvoji C1W mnoho šikovných kanoistek, které jistě rády usednou i do deblu.

 

Adidas Sickline

SP La Seu

 

Partneři ČSK DV

logo CEPS

letenky na míru


www.monada.cz
zajišťuje fyzioterapii reprezentačnímu týmu vodních slalomářů

ME slalom Tacen

Tacen 2017

Mistrovství Evropy U23 a juniorů ve slalomu

SP Ivrea

logo ivrea
Live stream
Online výsledky
ČT Sport - přímý přenos
neděle 3.9. 13:30-14:30

Mistrovství světa U23 a juniorů ve slalomu

3.SP Markkleeberg

Instagram #czechcanoe

SP Troja 2017

WRR Markkleeberg

ME U23 a juniorů ve slalomu

Výsledky slalom

 

Facebook ČSK DV

 

Facebook ICF