Kanoe.cz

Podpořte Pollertovi a Satkovou v boji o ceny World Paddle Awards 2016

wpaPrestižní anketa pro nejlepší vodáky světa je opět tu. Hlasujte za české zástupce v boji o zlaté pádlo na World Paddle Awards 2016. Martina Satková byla nominována v kategorii nejlepších juniorů a Jaroslav Pollert se synem Jaroslavem Pollertem juniorem bojují o titul v kategorii „Industry Professional“.

Kromě sedmi hlavních kategorií se letos speciálně vyhlásí ještě další čtyři olympijské. Hlasování probíhá až do 20. listopadu přes sociální sítě facebook a Google+. Slavnostní galavečer je pak naplánován na 18. února 2017 v portugalském Montebelo Aguieira Lake Resort & Spa.

ttttZa české barvy byli letos nominováni dva zástupci. Mezi juniorkami bojuje o pomyslný trůn vodní slalomářka i excelentní sjezdařka Martina Satková. Jen 18letá rodačka z Brna je vycházející světovou hvězdou a letos již posbírala pěknou sbírku medailí z juniorských i seniorských šampionátů. Za Martinu hlasujte lajky zde na spodní straně stránky http://www.worldpaddleawards.com/nominees/2016-martina-satkova-czech-republic.

V kategorii Industry Professional se do úzkého výběru šesti nejlepších dostala dvojice z rodu Pollertových. Vděčí za to hlavně svým úspěchům na akademické půdě ČVUT, odkud už poslali do světa návrhy několika profesionálních umělých slalomových tratí. Ani v Riu tomu nebylo jinak. Na Olympijských hrách v Tokiu 2020 bychom měli jejich dílo vidět v akci opět. Syn Jaroslav už letos obdržel i prestižní cenu International Olympic Committee Sports and Inovation Award za originální a inovativní práci, která přispívá rozvoji sportu. Pro naši dvojici hlasujte zde: http://www.worldpaddleawards.com/nominees/2016-jaroslav-pollert-sr-jr-czech-republic.

Kompletní nominované ve všech kategoriích najdete zde: http://www.worldpaddleawards.com/news/2016-world-paddle-awards-nominees-announced.

Vítěze v jednotlivých kategoriích pak organizátoři pozvou na slavnostní galavečer v Portugalsku, kde vítězové obdrží cenu – zlaté pádlo. Pozvánky by měli nominovaní případně obdržet v prosinci. Hlasy fanoušků budou mít na konečné výsledky váhu asi 50procentní. Loni se stal nejlepším sportovcem a sportovkyní rychlostní kanoista Rene Holten Poulsen z Dánska a Novozélanďanka Lisa Carringtonová.

World Paddle Awards (WPA) vznikly pod taktovkou Sportscene.tv z důvodu, že neexistovala instituce a mezinárodní akce, která by oslavovala nejpozoruhodnější muže a ženy v tomto sportovním odvětví a jejich výkony ze světa kanoistiky. Jednoduše řečeno, WPA si klade za cíl obeznámit svět a ocenit - sportovce, trenéry, dobrovolníky, média, organizátory akcí, výrobce... a neuvěřitelné výkony, které dosáhli nebo službu, kterou poskytli v průběhu uplynulého roku. Více o WPA.

Adidas Sickline

SP La Seu

 

Partneři ČSK DV

logo CEPS

letenky na míru


www.monada.cz
zajišťuje fyzioterapii reprezentačnímu týmu vodních slalomářů

ME slalom Tacen

Tacen 2017

Mistrovství Evropy U23 a juniorů ve slalomu

SP Ivrea

logo ivrea
Live stream
Online výsledky
ČT Sport - přímý přenos
neděle 3.9. 13:30-14:30

Mistrovství světa U23 a juniorů ve slalomu

3.SP Markkleeberg

Instagram #czechcanoe

SP Troja 2017

WRR Markkleeberg

ME U23 a juniorů ve slalomu

Výsledky slalom

 

Facebook ČSK DV

 

Facebook ICF