Kanoe.cz

Podpořte Pollertovi a Satkovou v boji o ceny World Paddle Awards 2016

wpaPrestižní anketa pro nejlepší vodáky světa je opět tu. Hlasujte za české zástupce v boji o zlaté pádlo na World Paddle Awards 2016. Martina Satková byla nominována v kategorii nejlepších juniorů a Jaroslav Pollert se synem Jaroslavem Pollertem juniorem bojují o titul v kategorii „Industry Professional“.

Kromě sedmi hlavních kategorií se letos speciálně vyhlásí ještě další čtyři olympijské. Hlasování probíhá až do 20. listopadu přes sociální sítě facebook a Google+. Slavnostní galavečer je pak naplánován na 18. února 2017 v portugalském Montebelo Aguieira Lake Resort & Spa.

ttttZa české barvy byli letos nominováni dva zástupci. Mezi juniorkami bojuje o pomyslný trůn vodní slalomářka i excelentní sjezdařka Martina Satková. Jen 18letá rodačka z Brna je vycházející světovou hvězdou a letos již posbírala pěknou sbírku medailí z juniorských i seniorských šampionátů. Za Martinu hlasujte lajky zde na spodní straně stránky http://www.worldpaddleawards.com/nominees/2016-martina-satkova-czech-republic.

V kategorii Industry Professional se do úzkého výběru šesti nejlepších dostala dvojice z rodu Pollertových. Vděčí za to hlavně svým úspěchům na akademické půdě ČVUT, odkud už poslali do světa návrhy několika profesionálních umělých slalomových tratí. Ani v Riu tomu nebylo jinak. Na Olympijských hrách v Tokiu 2020 bychom měli jejich dílo vidět v akci opět. Syn Jaroslav už letos obdržel i prestižní cenu International Olympic Committee Sports and Inovation Award za originální a inovativní práci, která přispívá rozvoji sportu. Pro naši dvojici hlasujte zde: http://www.worldpaddleawards.com/nominees/2016-jaroslav-pollert-sr-jr-czech-republic.

Kompletní nominované ve všech kategoriích najdete zde: http://www.worldpaddleawards.com/news/2016-world-paddle-awards-nominees-announced.

Vítěze v jednotlivých kategoriích pak organizátoři pozvou na slavnostní galavečer v Portugalsku, kde vítězové obdrží cenu – zlaté pádlo. Pozvánky by měli nominovaní případně obdržet v prosinci. Hlasy fanoušků budou mít na konečné výsledky váhu asi 50procentní. Loni se stal nejlepším sportovcem a sportovkyní rychlostní kanoista Rene Holten Poulsen z Dánska a Novozélanďanka Lisa Carringtonová.

World Paddle Awards (WPA) vznikly pod taktovkou Sportscene.tv z důvodu, že neexistovala instituce a mezinárodní akce, která by oslavovala nejpozoruhodnější muže a ženy v tomto sportovním odvětví a jejich výkony ze světa kanoistiky. Jednoduše řečeno, WPA si klade za cíl obeznámit svět a ocenit - sportovce, trenéry, dobrovolníky, média, organizátory akcí, výrobce... a neuvěřitelné výkony, které dosáhli nebo službu, kterou poskytli v průběhu uplynulého roku. Více o WPA.

1.SP Liptovský Mikuláš

MS juniorů a U23

3.SP Augsburg

2.SP Krakov

SP KrakowOnline výsledky
Fotogalerie

Přímý přenos
ČT Sport
sobota K1ž, C1m
semi
8:50-11:20
finále 11:50-13:20
 neděle C1ž, K1m
semi 8:50, 10:05, 10:45
finále 11:50-13:20

Instagram #czechcanoe

Mistrovství Evropy

Český pohár Skupiny ČEZ

Auto od AutoTreid

thumb ATT075 Vizual Seat Arona 02b

2x automobil Seat Arona na jeden rok od společnosti Autotreid“.
Sledujte, kdo vede!

Adidas Sickline

SP La Seu

 

Partneři ČSK DV

logo CEPS

letenky na míru


www.monada.cz
zajišťuje fyzioterapii reprezentačnímu týmu vodních slalomářů

ME slalom Tacen

Tacen 2017

Mistrovství Evropy U23 a juniorů ve slalomu

SP Ivrea

logo ivrea
Live stream
Online výsledky
ČT Sport - přímý přenos
neděle 3.9. 13:30-14:30

Mistrovství světa U23 a juniorů ve slalomu

3.SP Markkleeberg

WRR Markkleeberg

ME U23 a juniorů ve slalomu

Výsledky slalom

 

Facebook ČSK DV

 

Facebook ICF