Kanoe.cz

Výsledky prvního kola výběru do SCM 2012

Žebříčky sportovců vytvořené na základě výběrových kritérií do SCM pro rok 2012, předběžné informace o testech

 - konečné žebříčky závodníků v jednotlivých ročnících dle bodových zisků SCM

 
V tabulkách pro jednotlivé věkové a lodní kategorie jsou uvedeny všechny výsledky závodů, ze kterých byly bodové zisky započítávány. V kategoriích žactva jsou započítávány 4 nejvyšší bodové zisky na krátkých tratích a 2 největší bodové zisky z dlouhých tratí. V kategoriích dorostu je započítáváno 6 nejvyšších bodových zisků z krátkých tratí a 2 nejvyšší bodové zisky z dlouhých tratí. V kategoriích juniorů je započítáváno 7 nejvyšších bodových zisků z krátkých tratí a 2 nejvyšší bodové zisky z dlouhých tratí.

V žebříčcích jsou znázorněny počty sportovců, kteří prošli prvním kolem výběru do SCM 2012 Červeně jsou znázorněni sportovci skupiny A, žlutě skupina B a růžově skupina C.
 
Všichni zájemci o zařazení do SCM pro rok 2012 z vybraných sportovců v prvním kole se musí zůčastnit druhého kola výběru, které se bude konat ve dvou termínech:
 
Pro oddíly DEC, CHO, KAD, KVS, PPL, SPA, UNL, USK, ZBR obecné testy proběhnou v sobotu 5.11. v Praze.
 
Pro oddíly CER, HRA, JAB, LIB, NYM, OLO, ONV, PCE, PDM, POD, SEZ, SHK, TYN, ZAM obecné testy proběhnou v neděli 6.11.  v Nymburku.
 
Pozvání na testy s podrobnějšími informacemi obdží závodníci a trenéři mailem.
 
Pro sportovce, kteří se nebudou moci zúčastnit druhého kola výběru do SCM v řádnem termínu nebo pro sportovce, kteří v řádném termínu neuspějí, je vypsán náhradní termín, který se bude konat 3 týdny po řádném termínu. Informace o pravidlech obecných testů lze najít v kritériích o řádek níže.
 
 - kritéria pro zařazování sportovců do SCM pro rok 2012
 - tabulky bodování obecných testů (druhé kolo výběru do SCM)
 
 
Jednou z povinností členů SCM je vedení tréninkového deníku. Od 19.9.2011 začíná nový tréninkový rok a tím i vedení nového tréninkového deníku. Každý ze závodníků, kteří prošli 1. kolem výběru, obdržel prázdný deník.
 
- popis jednotlivých STU v deníku členů SCM od 19.9.2011
 
Dotazy nebo připomínky k výsledkům 1.kola výběru do SCM a dotazy k obecným testům prosím zasílejte na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

ME Bělehrad

belgrade2018 logo 1357.jpg

Olympijské naděje

ME juniorů a U23 2017 - Sprint

ME Sprint - Plovdiv 2017

ME Marathon 2017

Mistrovství Evropy juniorů a U23 - sprint

SP Belehrad

logo Belehrad

 

SP SZEGED

logo szeged2017

 

SP Montemor-o Velho

thumb logo sprint SP1

 

Olympijské naděje - Szeged

Mistrovství Evropy juniorů a U23 - sprint

 
nabreziMM
Český svaz kanoistů se stal podepsáním partnerské smlouvy s Městem Kadaň v roce 2008 partnerem projektu Nábřeží Maxipsa Fíka v Kadani (CZ, 1.09/1.2.00/09.00052).

RSS rychlost