Kanoe.cz

Bodové zisky SCM po dvou závodech ČP

Průběžné pořadí pro 1. kolo výběru do SCM 2012 po II. závodě ČP

Systém výběru do SCM zůstane podobný jako v předchozím roce. Počty vybraných v jednotlivých kategoriích budou jako každoročně upraveny s ohledem na letošní sportovní úroveň a početnost jednotlivých kategorií.

Žebříčky jednotlivých ročníků dle bodů SCM po dvou závodech ČP

Základ kritérií pro zařazování sportovců do SCM

V tabulkách pro jednotlivé věkové a lodní kategorie jsou uvedeny všechny závody, ze kterých budou bodové zisky započítávány. Budou započítávány pouze nejvyšší bodové zisky a to následovně: V kategoriích žactva budou započítávány jen 4 nejvyšší bodové zisky na krátkých tratích a 2 největší bodové zisky z dlouhých tratí. V kategoriích dorostu bude započítáváno 6 nejvyšších bodových zisků z krátkých tratí a 2 nejvyšší bodové zisky z dlouhých tratí. V kategoriích juniorů bude započítáváno 7 nejvyšších bodových zisků z krátkých tratí a 2 nejvyšší bodové zisky z dlouhých tratí. Počty započítávaných závodů jsou určeny především ve snaze minimalizovat ovlivnění žebříčků absencí závodníků na některých závodech z důvodu nemoci a pod. Protože mnoho závodníků ještě nemá započítáno tolik úspěšně zvládnutých závodů, které lze započítat, bude se pořadí a rozdíly bodových zisků ještě značně měnit.

Dotazy nebo připomínky, event. reklamace bodování prosím zasílejte na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Krumlovský maraton

KVM 2018

ME Bělehrad

belgrade2018 logo 1357.jpg

Olympijské naděje

ME juniorů a U23 2017 - Sprint

ME Sprint - Plovdiv 2017

ME Marathon 2017

Mistrovství Evropy juniorů a U23 - sprint

SP Belehrad

logo Belehrad

 

SP SZEGED

logo szeged2017

 

SP Montemor-o Velho

thumb logo sprint SP1

 

Olympijské naděje - Szeged

Mistrovství Evropy juniorů a U23 - sprint

 
nabreziMM
Český svaz kanoistů se stal podepsáním partnerské smlouvy s Městem Kadaň v roce 2008 partnerem projektu Nábřeží Maxipsa Fíka v Kadani (CZ, 1.09/1.2.00/09.00052).

RSS rychlost