Kanoe.cz

Maraton na Vltavě

Nevíte co s třetím říjnovým víkendem? Přijeďte v sobotu 16. října za námi do Českého Krumlova na druhý ročník KRUMLOVSKÉHO VODÁCKÉHO MARATONU.
 • Ukázku spotů na Krumlovský Vodácký maraton, které se budou vysílat na RÁDIU FAKTOR Č.Budějovice v termínu 6. - 16.10.2004.
 • Závod je, stejně jako loni, vypsán pro 13.kategorií (kajaky, kanoe, rafty, pramice). Kajaky a kánoe budou hromadně odstartovány z kempu Pod hrází ve Vyšším Brodě aby se vydaly na 36 km dlouhou trať po řece Vltavě. Pro rafty a pramice je připravena trať o 10 kilometrů kratší, takže místo startu bude Rožmberk. Po zkušenostech z loňského ročníku, kdy počasí závodu moc nepřálo a byla skutečná zima (ráno dokonce sněžilo!), pořadatelé rozhodli, že bude opět fungovat osvěžovna s teplým čajem a ovocným občerstvením v kempu Na Pískárně. A odtud je to už opravdový kousek do cíle. Ani tady pořadatelé nepřipravují žádnou výraznou změnu – otočka okolo ostrůvku a závěrečné pádlování asi 40 metrů proti proudu do cíle pod Lazebnickým mostem v centru Českého Krumlova byla zkrátka divácky velmi atraktivní.

  Takže co dodat na závěr
  ... Snad jenom stručný výčet toho, co na Vás skutečně čeká: ... hromadný start ... skvělý tříhodinový závod ... skuteční závodníci, ale i úplní amatéři a vodáčtí nadšenci na startu (a snad i v cíli) ... 15m3 vody v řece Vltavě (letos poteče voda i na trénink) ... bouřlivá vodácká párty s pivem a občerstvením a vyhlášení vítězů na závěr ... skvělé ceny a nevšední zážitky (ze závodu i z párty) Zkrátka a dobře, neseďte doma a udělejte si výlet do Českého Krumlova jako aktivní účastníci II. ročníku KRUMLOVKÉHO VODÁCKÉHO MARATONU nebo i jako diváci povzbuzující nadšence na trati.

  Přihlášky a podrobné informace najdete na www.krumlovskymaraton.com.

  Adresa: Horní nám. 13, 772 00 Olomouc

  GSM: +420 777 780 322

  Fax: +420 553 610 352

  E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

  web: www.krumlovskymaraton.com

  www.zbsport.com

  ME Bělehrad

  belgrade2018 logo 1357.jpg

  Olympijské naděje

  ME juniorů a U23 2017 - Sprint

  ME Sprint - Plovdiv 2017

  ME Marathon 2017

  Mistrovství Evropy juniorů a U23 - sprint

  SP Belehrad

  logo Belehrad

   

  SP SZEGED

  logo szeged2017

   

  SP Montemor-o Velho

  thumb logo sprint SP1

   

  Olympijské naděje - Szeged

  Mistrovství Evropy juniorů a U23 - sprint

   
  nabreziMM
  Český svaz kanoistů se stal podepsáním partnerské smlouvy s Městem Kadaň v roce 2008 partnerem projektu Nábřeží Maxipsa Fíka v Kadani (CZ, 1.09/1.2.00/09.00052).

  RSS rychlost