Kanoe.cz

Novoveský přespolák i se slalomáři či dragony

prespolak 15m

Poslední březnovou neděli se za podpory Zlínského kraje uskutečnil v Ostrožské Nové Vsi na uherskohradišťsku první letošní závod v pádlování na hladké vodě, jehož součástí byl odpolední přespolní běh. Rychlostní kanoisté tak zahájili třetí ročník Velkomoravské ligy. Boj s chronometrem svedla rovněž dračí loď, nechyběli ani slalomáři ze sousedního Veselí nad Moravou...

Dopolední program XXXVIII.Novoveského přespoláku na vodě ovládl hranický vicemistr světa a Evropy Jakub Zavřel. Mezi děvčaty byla nejrychlejší adeptka na sportovce uherskohradišťska Kateřina Pjajčíková a kánoím dominoval domácí David Janík. Hladinu jezera Kunovská tabule v Ostrožské Nové Vsi brázdilo 78 závodních lodí. Nejrychlejším běžcem dne se stal Luděk Durďák z Rohatce, ženou pak Eva Kyseláková z Chylic. Na některou z tratí se v okolí jezera vydalo po svých celkem 74 sportovců, přičemž nejmladší účastnici bylo sotva tři roky. Podrobnosti včetně kompletních výsledků a fotografií najdete na internetových stránkách pořadatele onv-canoe.cz.

Krumlovský maraton

KVM 2018

ME Bělehrad

belgrade2018 logo 1357.jpg

Olympijské naděje

ME juniorů a U23 2017 - Sprint

ME Sprint - Plovdiv 2017

ME Marathon 2017

Mistrovství Evropy juniorů a U23 - sprint

SP Belehrad

logo Belehrad

 

SP SZEGED

logo szeged2017

 

SP Montemor-o Velho

thumb logo sprint SP1

 

Olympijské naděje - Szeged

Mistrovství Evropy juniorů a U23 - sprint

 
nabreziMM
Český svaz kanoistů se stal podepsáním partnerské smlouvy s Městem Kadaň v roce 2008 partnerem projektu Nábřeží Maxipsa Fíka v Kadani (CZ, 1.09/1.2.00/09.00052).

RSS rychlost