Kanoe.cz

Termínová listina 2013

Od dnešního dne je možno zadávat lokální závody do on-line kalendáře pro rok 2013.

Postup pro vkládání závodu:

1. Na www.kanoe.cz/rychlost naleznete administrační rozhraní které jste dosud využívali pro editaci tréninkových deníků, posílání přihlášek na závody a podobně. V tomto rozhraní naleznete po přihlášení položku závody.

2. Zde máte k dispozici dvě záložky.

3. záložka vložit závod vám otevře kalendář nové sezony ve kterém jsou uloženy již vložené závody a to ze strany STK, ale i jednotlivých oddílů. Zde si vyberete vám vyhovující termín na který kliknete. Otevře se formulář ve kterém vyplníte vše potřebné a odešlete. Objeví se další formulář ve kterém zadáte kategorie a tratě na kterých se bude ve vámi zadaném závodě soutěžit. Pokud některou část nevyplníte nebo budete potřebovat provést změnu máte k dispozici možnost opravy (editace) vámi vloženého závodu.

4. Do jednoho termínu lze vložit libovolný počet závodů. Záleží pouze na vás jak se mezi sebou dohodnete v případě kdy si závody navzájem konkurují.

5. Nelze vkládat závody do termínů. které jsou ze strany STK blokovány pro hlavní závody sezony. Tyto termíny jsou vyznačeny šedou barvou.

6. Editování, úpravy a opravy již vložených závodů provedete v záložce Propozice. Zde si vyberete závod který chcete upravit, vyberete položku upravit závod, a vstoupíte do stejného formuláře jako při vkládání. Provedete změny a odešlete. Změny se okamžitě objeví ve zveřejněných propozicích v případě změny termínu závodu i v kalendáři. 

7. Upravovat můžete pouze závod, který byl vložen z vašeho přístupového jména a hesla pro administrační rozhraní.

Vážení kolegové dali jsme si s tímto systémem on-line vkládání závodů hodně práce (především M.Vávra, který to celé naprogramoval). Pokusili jsme se prostřednictvím testování odladit veškeré nedostatky, přesto se může nějaký námi nepředpokládaný problém vyskytnout a v takovém případě prosím kontaktujte mne, nebo M.Vávru.

Děkuji za pochopení a spolupráci.

Honza Mareš

ME Bělehrad

belgrade2018 logo 1357.jpg

Olympijské naděje

ME juniorů a U23 2017 - Sprint

ME Sprint - Plovdiv 2017

ME Marathon 2017

Mistrovství Evropy juniorů a U23 - sprint

SP Belehrad

logo Belehrad

 

SP SZEGED

logo szeged2017

 

SP Montemor-o Velho

thumb logo sprint SP1

 

Olympijské naděje - Szeged

Mistrovství Evropy juniorů a U23 - sprint

 
nabreziMM
Český svaz kanoistů se stal podepsáním partnerské smlouvy s Městem Kadaň v roce 2008 partnerem projektu Nábřeží Maxipsa Fíka v Kadani (CZ, 1.09/1.2.00/09.00052).

RSS rychlost