Kanoe.cz

Z MS v raftingu zlato a stříbro

Obě české posádky získaly v závěrečné disciplíně sjezdu tituly mistrů světa a ze závodů si tedy česká posádka žen přiveze zlatou medaili za celkové vítězství a posádka mužů medaili stříbrnou.

Žhavý komentář Standy Hájka přímo  z dějiště:

Kluci vyrazili v první finálové skupině, hned na startu se s nikým nemačkali a odjeli do úplně jiné stopy než soupeři. Po 200 metrech se vynořili přes mělčinu před nimi a už nikoho nepustili před sebe. Po 1:10 hodině se objevili v závěrečné peřejí. Za sebou nechali Rusy, které ještě zajeli o několik vteřin Němci v druhé rundě.  Takže - Mistři světa ve sjezdu Šamánci a druzí v celkovém pořadí kombinace!!!

Holky vyrazily s náhradníci Karolínou jako čtvrté na startovní linii. Také zvolily českou cestu, ale nepodařilo se jim předjet Zélanďanky ani Slovenky. Za nimi pak jely minimálně 40 minut. Nevím jak to udělaly, říkaly něco o tom, že se musí jet i hlavou a ne jen svalama, a tak na cestě předjely nejprve Slovenky a na slalomové pasáži i Novozélanďanky. V cíli se objevily jako PRVNÍ!!!! Nechaly oba soupeře za sebou. Do pořadí ještě mohou promluvit američanky, které jely o dvě minuty po nich, ale rozhodně nebyly lepší jak naše.  Takže - Češky jsou mistryně světa po slalomu i ve SJEZDU a TEDY I V OVER ALL!!!!!!!!!
Musím už rychle končit, není čas na hrdinství.

DĚKUJEME DĚKUJEME Vám za podporu, klukům i holkám za skvělý výkon. Holky jely hodinu a čtvrt.

Standa

Mistrovství světa R4 - rafting

Mistrovství Evropy - rafting

Logo ERC 2015 BiH 300x225

 

Facebook IRF

 

Facebook SVoČR - Rafting