• 1
  • 2
  • 3

Ocean Paddling v České republice ?

logo surfskiczProč ne! Stále intenzivnější aktivity českých vodáků a kanoistů v disciplíně vedenou pod ICF jako Canoe Ocean Paddling vyústí pravděpodobně velmi brzy v ustavení sportovně technické komise Ocean Paddling pod ČSK.

Účast na závodech a společné výjezdy na zahraniční akce vedly iniciátory české platformy této sportovní disciplíny k vydání základní informace pro českou kanoistickou veřejnost, vydání základních bezpečnostních doporučení a rad při provozování tohoto sportu, ke koordinaci termínové listiny pro možnou účast českých závodníků na závodech.

Vrcholem roku 2016 bude 1. Mistrovství ČR, pořádané v rámci 6. ročníku německého závodu Ostsee Cup ve Warnemunde u Rostocku ve dnech 6.‐ 7.8. 2016 s doprovodným paddling kempem u Baltského moře. Podrobnosti k závodu budou zvěřejněny v průběhu května.
Start českých sportovců na této soutěži, ale i na dalších, by měla koordinovat právě nově ustavená sportovně ‐ technická komise Ocean Padling v ČSK, jejíž hlavním cílem je šířit osvětu o této disciplíně ICF v České republice.
Hlavními iniciátory nové disciplíny v ČR jsou Michael Odvárko a Zbyněk Laube.

Seznamte se se základními informacemi o nové disciplíně, která vyvíjí v rámci působení v ICF řadu aktivit http://www.canoeicf.com/discipline/canoe‐ocean‐racing . Jednání s vedením Českého svazu kanoistů jsou příslibem pro další rozvoj aktivit Ocean Paddling pro jeho skalní příznivce v České republice.

Na webu kanoe.cz a nebo na facebookovém profilu Surfski.cz (https://www.facebook.com/Surfskicz-633528973448291/) budeme zveřejňovat postupně další informace.

 

 

 

Tagy: ocean paddling

Facebook SurfSki CZ

Kanoe.cz

Český vodácký server


Český svaz kanoistů, z.s.
Zátopkova 100/2
+420.242429245
info@kanoe.cz
Po-Pá: 9.00 - 16.00