- 85 22.06.2024 sobota, 3. Český pohár žáků ve slalomu v Českém Vrbném, startovné: mládež 100,- dospělí 0,-
- 86 23.06.2024 neděle, 4. Český pohár žáků ve slalomu v Českém Vrbném, startovné: mládež 100,- dospělí 0,-
22.06.2024 - 23.06.2024, SK Vodní slalom České Budějovice
on-line přihlašování od 15.05.2024 00:00:00 do 19.06.2024 23:59:59
Kategorie C1M | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Rousek David | 2010 | ZS | 2 | KK Opava | 121057 | 85 so 86 ne | 06.06.24 14:22:39 | |
C1M | Táborský Vojtěch | 2010 | ZS | 3+ | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066028 | 85 so 86 ne | 09.06.24 20:44:42 | |
C1M | Bartoš Vojtěch | 2010 | ZS | 3+ | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049027 | 85 so 86 ne | 13.06.24 00:01:33 | |
C1M | Kuliha Jan | 2011 | ZS | 3 | KK Opava | 121053 | 85 so 86 ne | 06.06.24 14:22:39 | |
C1M | Kastner Adam | 2012 | ZM | 3 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066032 | 85 so 86 ne | 09.06.24 20:44:42 | |
C1M | Vejvančický Petr | 2013 | ZM | 3 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066029 | 85 so 86 ne | 09.06.24 20:44:42 | |
C1M | Hoření Hynek | 2011 | ZS | 3 | TJ DNT VS Kadaň | 047024 | 85 so 86 ne | 10.06.24 07:12:52 | |
C1M | Uhlík Vojtěch | 2010 | ZS | 3 | TJ Jiskra Bechyně | 076017 | 85 so 86 ne | 10.06.24 19:48:06 | |
C1M | Semerád Vít | 2010 | ZS | 3 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049026 | 85 so 86 ne | 13.06.24 00:01:33 | |
C1M | Kubita Lukáš | 2013 | ZM | KK Opava | 121064 | 85 so 86 ne | 06.06.24 14:22:39 | ||
C1M | Žáček Vojtěch | 2013 | ZM | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066035 | 85 so 86 ne | 09.06.24 20:44:42 | ||
C1M | Pišvejc Marek | 2014 | PZ | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049036 | 85 so 86 ne | 13.06.24 00:01:33 | ||
celkem C1M: 12 | |||||||||
Kategorie C1Ž | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1Ž | Lebedová Adéla | 2010 | ZS | 2+ | KK Opava | 121014 | 85 so 86 ne | 06.06.24 14:22:39 | |
C1Ž | Michajlovičová Ester | 2012 | ZM | 3 | VK Tzunami Ostrava | 118004 | 85 so 86 ne | 09.06.24 20:45:09 | |
C1Ž | Štěpinová Tereza | 2010 | ZS | 3 | TJ DNT VS Kadaň | 047001 | 85 so 86 ne | 10.06.24 07:12:52 | |
C1Ž | Pišvejcová Bára | 2013 | ZM | 3 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049016 | 85 so 86 ne | 13.06.24 00:01:33 | |
C1Ž | Foltysová Lily Anne | 2011 | ZS | KK Opava | 121074 | 85 so 86 ne | 06.06.24 14:22:39 | ||
C1Ž | Bartošová Eliška | 2013 | ZM | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049011 | 85 so 86 ne | 13.06.24 00:01:33 | ||
celkem C1Ž: 6 | |||||||||
Kategorie K1M | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | Rousek David | 2010 | ZS | 2 | KK Opava | 121057 | 85 so 86 ne | 06.06.24 14:22:39 | |
K1M | Beck Hynek | 2012 | ZM | 2 | TJ Loko Žatec | 052033 | 85 so 86 ne | 07.06.24 09:37:19 | |
K1M | Semerád Vít | 2010 | ZS | 2 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049026 | 85 so 86 ne | 13.06.24 00:01:33 | |
K1M | Bartoš Vojtěch | 2010 | ZS | 2 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049027 | 85 so 86 ne | 13.06.24 00:01:33 | |
K1M | Kuliha Jan | 2011 | ZS | 3+ | KK Opava | 121053 | 85 so 86 ne | 06.06.24 14:22:39 | |
K1M | Drnec Tobiáš | 2013 | ZM | 3+ | TJ Loko Žatec | 052038 | 85 so 86 ne | 07.06.24 09:37:19 | |
K1M | Milyan Štěpán | 2012 | ZM | 3+ | TJ Loko Žatec | 052031 | 85 so 86 ne | 07.06.24 09:37:19 | |
K1M | Táborský Vojtěch | 2010 | ZS | 3+ | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066028 | 85 so 86 ne | 09.06.24 20:44:42 | |
K1M | Hoření Hynek | 2011 | ZS | 3+ | TJ DNT VS Kadaň | 047024 | 85 so 86 ne | 10.06.24 07:12:52 | |
K1M | Uhlík Vojtěch | 2010 | ZS | 3+ | TJ Jiskra Bechyně | 076017 | 85 so 86 ne | 10.06.24 19:48:06 | |
K1M | Kubita Lukáš | 2013 | ZM | 3 | KK Opava | 121064 | 85 so 86 ne | 06.06.24 14:22:39 | |
K1M | Klíma Mikuláš | 2012 | ZM | 3 | TJ Loko Žatec | 052010 | 85 so 86 ne | 07.06.24 09:37:19 | |
K1M | Kastner Adam | 2012 | ZM | 3 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066032 | 85 so 86 ne | 09.06.24 20:44:42 | |
K1M | Vejvančický Petr | 2013 | ZM | 3 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066029 | 85 so 86 ne | 09.06.24 20:44:42 | |
K1M | Žáček Vojtěch | 2013 | ZM | 3 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066035 | 85 so 86 ne | 09.06.24 20:44:42 | |
K1M | Bartoš Jonáš | 2012 | ZM | 3 | VK Tzunami Ostrava | 118062 | 85 so 86 ne | 09.06.24 20:45:09 | |
K1M | Yakovenko Seraphim | 2010 | ZS | 3 | VK Tzunami Ostrava | 118007 | 85 so 86 ne | 09.06.24 20:45:09 | |
K1M | Franc Karel | 2010 | ZS | 3 | TJ DNT VS Kadaň | 047007 | 85 so 86 ne | 10.06.24 07:12:52 | |
K1M | Štěpina Dominik | 2012 | ZM | 3 | TJ DNT VS Kadaň | 047021 | 85 so 86 ne | 10.06.24 07:12:52 | |
K1M | Hart Adam | 2010 | ZS | 3 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049037 | 85 so 86 ne | 13.06.24 00:01:33 | |
K1M | Mrkvička Filip | 2011 | ZS | 3 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049044 | 85 so 86 ne | 13.06.24 00:01:33 | |
K1M | Pišvejc Marek | 2014 | PZ | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049036 | 85 so 86 ne | 13.06.24 00:01:33 | ||
K1M | Nový Mikuláš | 2013 | ZM | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049045 | 85 so 86 ne | 13.06.24 00:01:33 | ||
celkem K1M: 23 | |||||||||
Kategorie K1Ž | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1Ž | Lebedová Adéla | 2010 | ZS | 2 | KK Opava | 121014 | 85 so 86 ne | 06.06.24 14:22:39 | |
K1Ž | Michajlovičová Ester | 2012 | ZM | 2 | VK Tzunami Ostrava | 118004 | 85 so 86 ne | 09.06.24 20:45:09 | |
K1Ž | Foltysová Lily Anne | 2011 | ZS | 3+ | KK Opava | 121074 | 85 so 86 ne | 06.06.24 14:22:39 | |
K1Ž | Štěpinová Tereza | 2010 | ZS | 3+ | TJ DNT VS Kadaň | 047001 | 85 so 86 ne | 10.06.24 07:12:52 | |
K1Ž | Pišvejcová Bára | 2013 | ZM | 3+ | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049016 | 85 so 86 ne | 13.06.24 00:01:33 | |
K1Ž | Legerská Thea | 2012 | ZM | 3 | VK Tzunami Ostrava | 118011 | 85 so 86 ne | 09.06.24 20:45:09 | |
K1Ž | Bartošová Eliška | 2013 | ZM | 3 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049011 | 85 so 86 ne | 13.06.24 00:01:33 | |
K1Ž | Milyanová Anežka | 2014 | PZ | TJ Loko Žatec | 052001 | 85 so 86 ne | 07.06.24 09:37:19 | ||
celkem K1Ž: 8 | |||||||||
počty C1M: 12 C1Ž: 6 K1M: 23 K1Ž: 8 celkem: 49 |
Zapsáno na oddílových přihlašovacích nástěnkách:
SK vodní slalom České Budějovice: 2TJ Kralupy: 2
USK Praha: 2
C1M: 1 K1M: 5 celkem : 6