- 61 25.05.2024 sobota, Slalom v Sušici 3. Český pohár veteránů, startovné: mládež 100,- dospělí 200,-
- 62 26.05.2024 neděle, Slalom v Sušici, startovné: mládež 100,- dospělí 200,-
25.05.2024 - 26.05.2024, Klub vodních sportů Sušice z.s.
on-line přihlašování od 01.05.2024 00:00:00 do 22.05.2024 18:00:59
Delfín Jablonec | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Kopička Ondřej | 1989 | VM | 2 | Delfín Jablonec | 046108 | 61 so 62 ne | 22.05.24 14:40:35 | |
K1M | Kořínek Martin | 1977 | V | 3+ | Delfín Jablonec | 046006 | 61 so 62 ne | 22.05.24 14:40:35 | |
K1M | Jelínek Tomáš | 1975 | V | 3 | Delfín Jablonec | 046077 | 61 so 62 ne | 14.05.24 17:10:48 | |
K1M | Hortvík David | 2010 | ZS | 3 | Delfín Jablonec | 046101 | 61 so 62 ne | 14.05.24 17:10:48 | |
K1M | Kopička Ondřej | 1989 | VM | 3 | Delfín Jablonec | 046108 | 61 so 62 ne | 22.05.24 14:40:35 | |
K1M | Groncki Tadeáš | 2010 | ZS | Delfín Jablonec | 046123 | 61 so 62 ne | 14.05.24 17:10:48 | ||
K1Ž | Samešová Věra | 1955 | VS | 3 | Delfín Jablonec | 046018 | 61 so 62 ne | pouze v sobotu | 14.05.24 17:10:48 |
K1Ž | Brebtová Rozálie | 2012 | ZM | Delfín Jablonec | 046085 | 61 so 62 ne | pouze v sobotu | 14.05.24 17:10:48 | |
celkem C1M: 1 K1M: 5 K1Ž: 2 | |||||||||
Extreme kayak club, z. s. | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | Kodada Matyas | 2018 | PZ | Extreme kayak club, z. s. | 004003 | 61 so 62 ne | 15.05.24 09:49:35 | ||
K1M | Kodada Miroslav | 1982 | VM | Extreme kayak club, z. s. | 004004 | 61 so 62 ne | 15.05.24 09:49:35 | ||
celkem K1M: 2 | |||||||||
Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Zach Jeroným | 2013 | ZM | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011003 | 61 so 62 ne | 21.05.24 07:37:46 | |
C1M | Nožíř David | 2012 | ZM | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011044 | 61 so 62 ne | 21.05.24 07:37:46 | |
C1M | Junek Vojtěch | 2011 | ZS | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011037 | 61 so 62 ne | 21.05.24 07:37:46 | |
C1Ž | Mrůzková Marie | 2011 | ZS | 3+ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011086 | 61 so 62 ne | 20.05.24 18:41:07 | |
C1Ž | Křižková Anna | 2012 | ZM | 3+ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011043 | 61 so 62 ne | 21.05.24 07:37:46 | |
C1Ž | Vonešová Adéla | 2013 | ZM | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011042 | 61 so 62 ne | 21.05.24 07:37:46 | |
C1Ž | Volfová Nela | 2014 | PZ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011085 | 61 so 62 ne | 21.05.24 07:37:46 | ||
C1Ž | Šenková Aniko | 2013 | ZM | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011050 | 61 so 62 ne | 21.05.24 07:37:46 | ||
C2M | Mrůzek Matěj Mrůzek David | 2015 1976 | V | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. TJ DUKLA Praha | 011087 012010 | 61 so 62 ne | 20.05.24 18:41:07 | |
K1M | Mrůzek David | 2010 | ZS | 3+ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011053 | 61 so 62 ne | 20.05.24 18:41:07 | |
K1M | Junek Vojtěch | 2011 | ZS | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011037 | 61 so 62 ne | 21.05.24 07:37:46 | |
K1M | Zach Jeroným | 2013 | ZM | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011003 | 61 so 62 ne | 21.05.24 07:37:46 | |
K1M | Nožíř David | 2012 | ZM | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011044 | 61 so 62 ne | 21.05.24 07:37:46 | |
K1M | Mrůzek Matěj | 2015 | PZ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011087 | 61 so 62 ne | 20.05.24 18:41:07 | ||
K1M | Císař Filip | 2014 | PZ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011098 | 61 so 62 ne | 21.05.24 07:37:46 | ||
K1M | Gala František | 2015 | PZ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011099 | 61 so 62 ne | 21.05.24 07:37:46 | ||
K1M | Křižka Tomáš | 2015 | PZ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011100 | 61 so 62 ne | 21.05.24 07:37:46 | ||
K1M | Volf Tomáš | 2016 | PZ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011089 | 61 so 62 ne | 21.05.24 07:37:46 | ||
K1Ž | Mrůzková Marie | 2011 | ZS | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011086 | 61 so 62 ne | 20.05.24 18:41:07 | |
K1Ž | Křižková Anna | 2012 | ZM | 3+ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011043 | 61 so 62 ne | 21.05.24 07:37:46 | |
K1Ž | Vonešová Adéla | 2013 | ZM | 3+ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011042 | 61 so 62 ne | 21.05.24 07:37:46 | |
K1Ž | Šenková Aniko | 2013 | ZM | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011050 | 61 so 62 ne | 21.05.24 07:37:46 | |
K1Ž | Pešková Adéla | 2016 | PZ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011097 | 61 so 62 ne | 21.05.24 07:37:46 | ||
K1Ž | Volfová Nela | 2014 | PZ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011085 | 61 so 62 ne | 21.05.24 07:37:46 | ||
celkem C1M: 3 C1Ž: 5 C2M: 1 K1M: 9 K1Ž: 6 | |||||||||
Kanoistický klub Klatovy z.s. | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Kubát Jiří | 1959 | VS | 3+ | Kanoistický klub Klatovy z.s. | 036007 | 61 so 62 ne | 21.05.24 15:14:34 | |
K1M | Pohanka Vít | 2000 | 2+ | Kanoistický klub Klatovy z.s. | 036019 | 61 so 62 ne | 17.05.24 13:52:49 | ||
K1M | Kubát Zdeněk | 1991 | 3 | Kanoistický klub Klatovy z.s. | 036024 | 61 so 62 ne | 20.05.24 18:20:41 | ||
K1Ž | Kubátová Anna | 1960 | VS | 3 | Kanoistický klub Klatovy z.s. | 036009 | 61 so 62 ne | 21.05.24 15:14:34 | |
celkem C1M: 1 K1M: 2 K1Ž: 1 | |||||||||
KK Rakovník | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Vácha Viktor | 1985 | VM | 3+ | KK Rakovník | 017056 | 61 so 62 ne | 14.05.24 11:26:21 | |
C1M | Šrámek Jiří | 1966 | VS | 3 | KK Rakovník | 017058 | 61 so 62 ne | 16.05.24 20:50:20 | |
C1M | Pšenička Luděk | 1960 | VS | 3 | KK Rakovník | 017026 | 61 so 62 ne | 20.05.24 22:58:26 | |
K1M | Šrámek Jiří | 1966 | VS | 3 | KK Rakovník | 017058 | 61 so 62 ne | 16.05.24 20:50:20 | |
K1M | Pšenička Luděk | 1960 | VS | 3 | KK Rakovník | 017026 | 61 so 62 ne | 20.05.24 22:58:26 | |
celkem C1M: 3 K1M: 2 | |||||||||
Klub Kanoistika Roudnice n.L. | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Bartoš Vojtěch | 2010 | ZS | 3+ | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049027 | 61 so 62 ne | 20.05.24 09:57:38 | |
C1M | Pišvejc Marek | 2014 | PZ | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049036 | 61 so 62 ne | 20.05.24 09:57:38 | ||
C1Ž | Pišvejcová Bára | 2013 | ZM | 3 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049016 | 61 so 62 ne | 20.05.24 09:57:38 | |
C1Ž | Bartošová Eliška | 2013 | ZM | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049011 | 61 so 62 ne | 20.05.24 09:57:38 | ||
K1M | Semerád Vít | 2010 | ZS | 2 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049026 | 61 so 62 ne | 20.05.24 09:57:38 | |
K1M | Augustýn Jakub | 2009 | DM | 3+ | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049031 | 61 so 62 ne | 20.05.24 09:57:38 | |
K1M | Bartoš Vojtěch | 2010 | ZS | 3+ | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049027 | 61 so 62 ne | 20.05.24 09:57:38 | |
K1M | Lebr Johan Benedikt | 2009 | DM | 3 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049023 | 61 so 62 ne | 20.05.24 09:57:38 | |
K1M | Mrkvička Filip | 2011 | ZS | 3 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049044 | 61 so 62 ne | 20.05.24 09:57:38 | |
K1M | Hart Adam | 2010 | ZS | 3 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049037 | 61 so 62 ne | 20.05.24 09:57:38 | |
K1M | Pišvejc Marek | 2014 | PZ | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049036 | 61 so 62 ne | 20.05.24 09:57:38 | ||
K1M | Nový Mikuláš | 2013 | ZM | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049045 | 61 so 62 ne | 20.05.24 09:57:38 | ||
K1M | Šindelář Lukáš | 2011 | ZS | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049049 | 61 so 62 ne | 20.05.24 09:57:38 | ||
K1Ž | Pišvejcová Bára | 2013 | ZM | 3+ | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049016 | 61 so 62 ne | 20.05.24 09:57:38 | |
K1Ž | Bartošová Eliška | 2013 | ZM | 3 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049011 | 61 so 62 ne | 20.05.24 09:57:38 | |
K1Ž | Šindelářová Beáta | 2009 | DM | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049048 | 61 so 62 ne | 20.05.24 09:57:38 | ||
celkem C1M: 2 C1Ž: 2 K1M: 9 K1Ž: 3 | |||||||||
Klub vodních sportů Sušice z.s. | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C2M | Švejd Jáchym Svoboda Benjamín | 2007 2007 | Klub vodních sportů Sušice z.s. Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042025 042031 | 61 so 62 ne | 20.05.24 20:31:25 | |||
K1M | Galuška Zdeněk | 2004 | 2+ | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042035 | 61 so 62 ne | 20.05.24 20:31:25 | ||
K1M | Bouzek Filip | 1992 | 2 | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042024 | 61 so 62 ne | 20.05.24 20:31:25 | ||
K1M | Potužák Jan | 1988 | VM | 2 | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042032 | 61 so 62 ne | 20.05.24 20:31:25 | |
K1M | Švejd Jáchym | 2007 | DS | 2 | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042025 | 61 so 62 ne | 20.05.24 20:31:25 | |
K1M | Švejd Jan | 2004 | 2 | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042022 | 61 so 62 ne | 20.05.24 20:31:25 | ||
K1M | Vozka Aleš | 1989 | VM | 2 | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042029 | 61 so 62 ne | 20.05.24 20:31:25 | |
K1M | Beneš Jindřich | 1985 | VM | 3+ | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042001 | 61 so 62 ne | 21.05.24 18:30:20 | |
K1M | Galuška Vladislav | 1965 | VS | 3 | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042016 | 61 so 62 ne | 20.05.24 20:31:25 | |
K1M | Svoboda Benjamín | 2007 | DS | 3 | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042031 | 61 so 62 ne | 20.05.24 20:31:25 | |
K1M | Koshelev Sergey | 1960 | VS | 3 | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042040 | 61 so 62 ne | 22.05.24 14:01:07 | |
K1M | Šarina Štěpán | 2008 | DM | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042017 | 61 so 62 ne | 20.05.24 20:31:25 | ||
K1Ž | Benešová Marie | 1961 | VS | 3 | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042012 | 61 so 62 ne | 20.05.24 20:31:25 | |
K1Ž | Galušková Anna | 1970 | V | 3 | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042003 | 61 so 62 ne | 20.05.24 20:31:25 | |
K1Ž | Kodýdková Bára | 2008 | DM | 3 | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042038 | 61 so 62 ne | 20.05.24 20:31:25 | |
celkem C2M: 1 K1M: 11 K1Ž: 3 | |||||||||
KVS Hradec Králové | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | David Ondřej | 1984 | VM | 3+ | KVS Hradec Králové | 045009 | 61 so 62 ne | 20.05.24 13:29:59 | |
C1M | Hauck Marek | 1977 | V | 3+ | KVS Hradec Králové | 045035 | 61 so 62 ne | 20.05.24 13:29:59 | |
C1M | Hauck Marek | 2007 | DS | 3+ | KVS Hradec Králové | 045019 | 61 so 62 ne | 20.05.24 13:29:59 | |
C1Ž | Davidová Michaela | 2009 | DM | 2 | KVS Hradec Králové | 045004 | 61 so 62 ne | 20.05.24 13:29:59 | |
C1Ž | Haucková Gabriela | 2002 | 2 | KVS Hradec Králové | 045006 | 61 so 62 ne | 20.05.24 13:29:59 | ||
C2M | Hauck Marek Kliment Tomáš | 2007 2008 | 2 | KVS Hradec Králové Vodácký oddíl Horšovský Týn | 045019 066012 | 61 so 62 ne | 20.05.24 13:29:59 | ||
K1M | Hauck Marek | 2007 | DS | 2 | KVS Hradec Králové | 045019 | 61 so 62 ne | 20.05.24 13:29:59 | |
K1M | Kubát František | 2014 | PZ | KVS Hradec Králové | 045015 | 61 so 62 ne | 20.05.24 13:29:59 | ||
K1Ž | Haucková Gabriela | 2002 | 2+ | KVS Hradec Králové | 045006 | 61 so 62 ne | 20.05.24 13:29:59 | ||
K1Ž | Davidová Michaela | 2009 | DM | 3+ | KVS Hradec Králové | 045004 | 61 so 62 ne | 20.05.24 13:29:59 | |
K1Ž | Davidová Karolína | 2014 | PZ | KVS Hradec Králové | 045011 | 61 so 62 ne | 20.05.24 13:29:59 | ||
celkem C1M: 3 C1Ž: 2 C2M: 1 K1M: 2 K1Ž: 3 | |||||||||
Loko Trutnov | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Hák Jiří | 1952 | VS | 3+ | Loko Trutnov | 060002 | 61 so 62 ne | 22.05.24 11:17:56 | |
C1M | Gomboš Miroslav | 2009 | DM | 3 | Loko Trutnov | 060006 | 61 so 62 ne | 22.05.24 11:17:56 | |
C1M | Míl Pavel | 1967 | VS | 3 | Loko Trutnov | 060038 | 61 so 62 ne | 22.05.24 11:17:56 | |
K1M | Gomboš Miroslav | 2009 | DM | 3 | Loko Trutnov | 060006 | 61 so 62 ne | 22.05.24 11:17:56 | |
K1M | Mach Sebastian | 2008 | DM | 3 | Loko Trutnov | 060003 | 61 so 62 ne | 22.05.24 11:17:56 | |
K1M | Zmítko Alexandr | 2010 | ZS | Loko Trutnov | 060019 | 61 so 62 ne | 22.05.24 11:17:56 | ||
K1M | Matěna Jonáš | 2014 | PZ | Loko Trutnov | 060023 | 61 so 62 ne | 22.05.24 11:17:56 | ||
celkem C1M: 3 K1M: 4 | |||||||||
Otava Strakonice | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | Škop Jan | 2007 | DS | 2 | Otava Strakonice | 027016 | 61 so 62 ne | 21.05.24 22:55:23 | |
K1M | Šíma Lukáš | 2006 | DS | 3+ | Otava Strakonice | 027002 | 61 so 62 ne | 21.05.24 22:55:23 | |
K1M | Voják Jakub | 2008 | DM | 3+ | Otava Strakonice | 027024 | 61 so 62 ne | 21.05.24 22:55:23 | |
K1M | Holub Kryštof | 2010 | ZS | 3 | Otava Strakonice | 027034 | 61 so 62 ne | 21.05.24 22:55:23 | |
K1M | Kocum Šimon | 2008 | DM | 3 | Otava Strakonice | 027004 | 61 so 62 ne | 21.05.24 22:55:23 | |
K1M | Říha Jakub | 2012 | ZM | 3 | Otava Strakonice | 027011 | 61 so 62 ne | 21.05.24 22:55:23 | |
K1M | Škop Josef | 2011 | ZS | 3 | Otava Strakonice | 027026 | 61 so 62 ne | 21.05.24 22:55:23 | |
K1M | Vondra Václav | 1957 | VS | 3 | Otava Strakonice | 027020 | 61 so 62 ne | 21.05.24 22:55:23 | |
K1M | Vopalecký Antonín | 2013 | ZM | 3 | Otava Strakonice | 027037 | 61 so 62 ne | 21.05.24 22:55:23 | |
K1M | Paulík Tomáš | 2008 | DM | Otava Strakonice | 027019 | 61 so 62 ne | 21.05.24 22:55:23 | ||
K1Ž | Kylbergerová Iva | 2007 | DS | 3+ | Otava Strakonice | 027003 | 61 so 62 ne | 21.05.24 22:55:23 | |
K1Ž | Heřmanská Veronika | 2011 | ZS | 3 | Otava Strakonice | 027007 | 61 so 62 ne | 21.05.24 22:55:23 | |
K1Ž | Cháberová Eliška | 2011 | ZS | 3 | Otava Strakonice | 027001 | 61 so 62 ne | 21.05.24 22:55:23 | |
celkem K1M: 10 K1Ž: 3 | |||||||||
SK Domeček Soběslav | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Keš Miroslav | 1967 | VS | 2 | SK Domeček Soběslav | 026020 | 61 so 62 ne | 20.05.24 09:46:46 | |
K1Ž | Lagnerová Jana | 1959 | VS | 3+ | SK Domeček Soběslav | 026010 | 61 so 62 ne | 20.05.24 09:46:46 | |
celkem C1M: 1 K1Ž: 1 | |||||||||
SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Filipi Robert | 1964 | VS | 3+ | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043009 | 61 so 62 ne | 20.05.24 09:43:54 | |
C1M | Komínek Vojtěch | 2008 | DM | 3 | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043023 | 61 so 62 ne | 20.05.24 09:43:54 | |
C1M | Merenus Jan | 2012 | ZM | 3 | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043215 | 61 so 62 ne | 20.05.24 09:43:54 | |
C1M | Komínek Mikuláš | 2013 | ZM | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043017 | 61 so 62 ne | 20.05.24 09:43:54 | ||
C1M | Komínek Štěpán | 2011 | ZS | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043019 | 61 so 62 ne | 20.05.24 09:43:54 | ||
C1M | Merenus Jan | 1983 | VM | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043035 | 61 so 62 ne | 20.05.24 09:43:54 | ||
C1M | Merenus Matouš | 2015 | PZ | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043010 | 61 so 62 ne | 20.05.24 09:43:54 | ||
C1Ž | Stárková Anna | 2011 | ZS | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043028 | 61 so 62 ne | 20.05.24 09:43:54 | ||
K1M | Filipi Robert | 1964 | VS | 3+ | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043009 | 61 so 62 ne | 20.05.24 09:43:54 | |
K1M | Komínek Vojtěch | 2008 | DM | 3+ | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043023 | 61 so 62 ne | 20.05.24 09:43:54 | |
K1M | Čapek Ondřej | 2012 | ZM | 3 | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043025 | 61 so 62 ne | 20.05.24 09:43:54 | |
K1M | Komínek Mikuláš | 2013 | ZM | 3 | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043017 | 61 so 62 ne | 20.05.24 09:43:54 | |
K1M | Komínek Štěpán | 2011 | ZS | 3 | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043019 | 61 so 62 ne | 20.05.24 09:43:54 | |
K1M | Merenus Jan | 2012 | ZM | 3 | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043215 | 61 so 62 ne | 20.05.24 09:43:54 | |
K1M | Merenus Matouš | 2015 | PZ | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043010 | 61 so 62 ne | 20.05.24 09:43:54 | ||
K1Ž | Bednářová Anna | 2002 | 3+ | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043006 | 61 so 62 ne | 20.05.24 09:43:54 | ||
K1Ž | Stárková Anna | 2011 | ZS | 3 | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043028 | 61 so 62 ne | 20.05.24 09:43:54 | |
K1Ž | Hudrlíková Magdaléna | 2012 | ZM | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043027 | 61 so 62 ne | 20.05.24 09:43:54 | ||
celkem C1M: 7 C1Ž: 1 K1M: 7 K1Ž: 3 | |||||||||
SK Štětí | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | Piskáček Jan | 1966 | VS | 3+ | SK Štětí | 050016 | 61 so 62 ne | 19.05.24 22:31:45 | |
celkem K1M: 1 | |||||||||
SK Třebechovice | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1Ž | Samková Valerie | 2011 | ZS | 2 | SK Třebechovice | 061003 | 61 so 62 ne | 18.05.24 17:57:10 | |
K1M | Pavlík Jiří | 1964 | VS | 3+ | SK Třebechovice | 061021 | 61 so 62 ne | 18.05.24 17:57:10 | |
K1M | Pavlík Pavel | 1998 | 3+ | SK Třebechovice | 061014 | 61 so 62 ne | 18.05.24 17:57:10 | ||
K1Ž | Samková Valerie | 2011 | ZS | 2 | SK Třebechovice | 061003 | 61 so 62 ne | 18.05.24 17:57:10 | |
celkem C1Ž: 1 K1M: 2 K1Ž: 1 | |||||||||
SK Vltava Č. Krumlov z.s. | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Máče Lukáš | 1977 | V | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024013 | 61 so 62 ne | 21.05.24 22:11:34 | |
C1M | Sedláček Štěpán | 2011 | ZS | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024087 | 61 so 62 ne | 21.05.24 22:11:34 | |
C1M | Myška Matěj | 2009 | DM | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024079 | 61 so 62 ne | 21.05.24 22:11:34 | |
C1M | Fikejs Jáchym | 2014 | PZ | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024066 | 61 so 62 ne | 21.05.24 22:11:34 | ||
C1M | Matušinec Petr | 2012 | ZM | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024120 | 61 so 62 ne | 21.05.24 22:11:34 | ||
C1M | Šafařík Viktor | 2011 | ZS | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024002 | 61 so 62 ne | 21.05.24 22:11:34 | ||
C1Ž | Novotná Natálie | 2010 | ZS | 3+ | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024095 | 61 so 62 ne | 21.05.24 22:11:34 | |
C1Ž | Celnerová Amélie | 2010 | ZS | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024075 | 61 so 62 ne | 21.05.24 22:11:34 | |
C1Ž | Myšková Dorota | 2012 | ZM | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024078 | 61 so 62 ne | 21.05.24 22:11:34 | ||
C1Ž | Kintzlová Beata | 2012 | ZM | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024041 | 61 so 62 ne | 21.05.24 22:11:34 | ||
K1M | Máče Lukáš | 1977 | V | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024013 | 61 so 62 ne | 21.05.24 22:11:34 | |
K1M | Myška Matěj | 2009 | DM | 3+ | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024079 | 61 so 62 ne | 21.05.24 22:11:34 | |
K1M | Koudelka Tomáš | 1964 | VS | 3+ | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024027 | 61 so 62 ne | 21.05.24 22:11:34 | |
K1M | Fikejs Adam | 1985 | VM | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024086 | 61 so 62 ne | 21.05.24 22:11:34 | |
K1M | Sedláček Štěpán | 2011 | ZS | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024087 | 61 so 62 ne | 21.05.24 22:11:34 | |
K1M | Kintzl Daniel | 1978 | V | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024029 | 61 so 62 ne | 21.05.24 22:11:34 | |
K1M | Šafařík Viktor | 2011 | ZS | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024002 | 61 so 62 ne | 21.05.24 22:11:34 | |
K1M | Fikejs Jáchym | 2014 | PZ | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024066 | 61 so 62 ne | 21.05.24 22:11:34 | ||
K1M | Řepa Martin | 2011 | ZS | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024119 | 61 so 62 ne | 21.05.24 22:11:34 | ||
K1M | Vošalík Štěpán | 2013 | ZM | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024113 | 61 so 62 ne | 21.05.24 22:11:34 | ||
K1M | Kasper Matěj | 2013 | ZM | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024101 | 61 so 62 ne | 21.05.24 22:11:34 | ||
K1M | Matušinec Petr | 2012 | ZM | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024120 | 61 so 62 ne | 21.05.24 22:11:34 | ||
K1Ž | Novotná Natálie | 2010 | ZS | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024095 | 61 so 62 ne | 21.05.24 22:11:34 | |
K1Ž | Myšková Dorota | 2012 | ZM | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024078 | 61 so 62 ne | 21.05.24 22:11:34 | |
K1Ž | Kintzlová Beata | 2012 | ZM | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024041 | 61 so 62 ne | 21.05.24 22:11:34 | |
K1Ž | Celnerová Amélie | 2010 | ZS | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024075 | 61 so 62 ne | 21.05.24 22:11:34 | |
K1Ž | Kasperová Kateřina | 2012 | ZM | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024011 | 61 so 62 ne | 21.05.24 22:11:34 | ||
celkem C1M: 6 C1Ž: 4 K1M: 12 K1Ž: 5 | |||||||||
SK Vodní slalom České Budějovice | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Weber Oldřich | 1987 | VM | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023133 | 61 so 62 ne | 22.05.24 00:24:39 | |
C1M | Kuna Alois | 1960 | VS | 3 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023059 | 61 so 62 ne | 22.05.24 00:24:39 | |
C1M | Vadlejch Jan | 1989 | VM | 3 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023027 | 61 so 62 ne | 22.05.24 00:24:39 | |
C1Ž | Hybrantová Anna | 2011 | ZS | 3 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023176 | 61 so 62 ne | 22.05.24 00:24:39 | |
C1Ž | Toncarová Blanka | 2010 | ZS | 3 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023183 | 61 so 62 ne | 22.05.24 00:24:39 | |
C1Ž | Štindlová Johana | 2009 | DM | 3 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023179 | 61 so 62 ne | 22.05.24 00:24:39 | |
C1Ž | Hybrantová Eliška | 2009 | DM | SK Vodní slalom České Budějovice | 023175 | 61 so 62 ne | 22.05.24 00:24:39 | ||
C1Ž | Petrová Lenka | 2011 | ZS | SK Vodní slalom České Budějovice | 023040 | 61 so 62 ne | 22.05.24 00:24:39 | ||
C2X | Kolářová Martina Rubín Daniel | 1978 1975 | V | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice TJ DUKLA Praha | 023093 012032 | 61 so 62 ne | 22.05.24 00:24:39 | |
K1M | Pinkava Lukáš | 1976 | V | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023016 | 61 so 62 ne | 22.05.24 00:24:39 | |
K1M | Mulač Viktor | 1975 | V | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023028 | 61 so 62 ne | 22.05.24 00:24:39 | |
K1M | Petr Martin | 2008 | DM | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023043 | 61 so 62 ne | 22.05.24 00:24:39 | |
K1M | Druska Vojtěch | 2006 | DS | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023021 | 61 so 62 ne | 22.05.24 00:24:39 | |
K1M | Hotový Václav | 2006 | DS | 3+ | SK Vodní slalom České Budějovice | 023057 | 61 so 62 ne | 22.05.24 00:24:39 | |
K1M | Hybrant Vlastimil | 1980 | VM | 3 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023092 | 61 so 62 ne | 22.05.24 00:24:39 | |
K1M | Sukdol Filip | 2008 | DM | SK Vodní slalom České Budějovice | 023102 | 61 so 62 ne | 22.05.24 00:24:39 | ||
K1Ž | Hybrantová Anna | 2011 | ZS | 3 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023176 | 61 so 62 ne | 22.05.24 00:24:39 | |
K1Ž | Hybrantová Eliška | 2009 | DM | 3 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023175 | 61 so 62 ne | 22.05.24 00:24:39 | |
K1Ž | Štindlová Johana | 2009 | DM | 3 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023179 | 61 so 62 ne | 22.05.24 00:24:39 | |
K1Ž | Toncarová Blanka | 2010 | ZS | 3 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023183 | 61 so 62 ne | 22.05.24 00:24:39 | |
K1Ž | Kolářová Martina | 1978 | V | 3 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023093 | 61 so 62 ne | 22.05.24 00:24:39 | |
K1Ž | Petrová Lenka | 2011 | ZS | 3 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023040 | 61 so 62 ne | 22.05.24 00:24:39 | |
celkem C1M: 3 C1Ž: 5 C2X: 1 K1M: 7 K1Ž: 6 | |||||||||
SK VS Benátky nad Jizerou | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | Mikeš Jan | 2012 | ZM | 3 | SK VS Benátky nad Jizerou | 010007 | 61 so 62 ne | 19.05.24 19:02:47 | |
K1M | Špalek Vojtěch | 1996 | 3 | SK VS Benátky nad Jizerou | 010100 | 61 so 62 ne | 19.05.24 19:02:47 | ||
K1Ž | Beranová Tereza | 2011 | ZS | 3 | SK VS Benátky nad Jizerou | 010134 | 61 so 62 ne | 19.05.24 19:02:47 | |
K1Ž | Pešková Martina | 1978 | V | SK VS Benátky nad Jizerou | 010015 | 61 so 62 ne | 20.05.24 18:27:31 | ||
celkem K1M: 2 K1Ž: 2 | |||||||||
Sokol Trója | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | Poduška Patrik | 1976 | V | 3+ | Sokol Trója | 086006 | 61 so 62 ne | 17.05.24 13:26:48 | |
celkem K1M: 1 | |||||||||
SPORT Zbraslav, z. s. | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Větrovský Jiří | 1966 | VS | 2 | SPORT Zbraslav, z. s. | 095002 | 61 so 62 ne | 11.05.24 04:52:08 | |
celkem C1M: 1 | |||||||||
Sportovní klub Žižkov Praha z.s. | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Kolman Filip | 1973 | V | 3 | Sportovní klub Žižkov Praha z.s. | 008022 | 61 so 62 ne | 14.05.24 13:55:04 | |
C1M | Kolman Vít | 2010 | ZS | 3 | Sportovní klub Žižkov Praha z.s. | 008127 | 61 so 62 ne | 14.05.24 13:55:04 | |
C1M | Kolman Vojtěch | 2007 | DS | 3 | Sportovní klub Žižkov Praha z.s. | 008844 | 61 so 62 ne | 14.05.24 13:55:04 | |
C1M | Kolman Jakub | 2013 | ZM | Sportovní klub Žižkov Praha z.s. | 008804 | 61 so 62 ne | 14.05.24 13:55:04 | ||
C1M | Špaček Jiří | 1974 | V | Sportovní klub Žižkov Praha z.s. | 008005 | 61 so 62 ne | 21.05.24 18:47:54 | ||
C2M | Kolman Filip Kolman Vít | 1973 2010 | V | 3 | Sportovní klub Žižkov Praha z.s. Sportovní klub Žižkov Praha z.s. | 008022 008127 | 61 so 62 ne | 14.05.24 13:55:04 | |
C2M | Kolman Vojtěch Kolman Jakub | 2007 2013 | Sportovní klub Žižkov Praha z.s. Sportovní klub Žižkov Praha z.s. | 008844 008804 | 61 so 62 ne | 14.05.24 13:55:04 | |||
K1M | Kolman Vít | 2010 | ZS | 3 | Sportovní klub Žižkov Praha z.s. | 008127 | 61 so 62 ne | 14.05.24 13:55:04 | |
K1M | Kolman Jakub | 2013 | ZM | Sportovní klub Žižkov Praha z.s. | 008804 | 61 so 62 ne | 14.05.24 13:55:04 | ||
celkem C1M: 5 C2M: 2 K1M: 2 | |||||||||
TJ Bohemians Praha | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Martin Jakub | 2009 | DM | 2 | TJ Bohemians Praha | 001107 | 61 so 62 ne | 21.05.24 22:14:39 | |
C1M | Fabián Filip | 2010 | ZS | 3 | TJ Bohemians Praha | 001029 | 61 so 62 ne | 21.05.24 22:14:39 | |
C1M | Hrubec Matěj | 2010 | ZS | 3 | TJ Bohemians Praha | 001094 | 61 so 62 ne | 21.05.24 22:14:39 | |
C1M | Sýkora Ondřej | 2010 | ZS | 3 | TJ Bohemians Praha | 001108 | 61 so 62 ne | 21.05.24 22:14:39 | |
C1M | Vyhnánek Jiří | 2013 | ZM | TJ Bohemians Praha | 001042 | 61 so 62 ne | 21.05.24 22:14:39 | ||
C2M | Bokr Tomáš Rubín Daniel | 1990 1975 | 2 | TJ Bohemians Praha TJ DUKLA Praha | 001081 012032 | 61 so 62 ne | 21.05.24 22:14:39 | ||
C2M | Sýkora Ondřej Pinkava Jonáš | 2010 2011 | 3 | TJ Bohemians Praha Univerzitní sportovní klub Praha | 001108 009023 | 61 so 62 ne | 21.05.24 22:14:39 | ||
C2M | Vyhnánek Jiří Pawinger Vincent | 2013 2012 | TJ Bohemians Praha TJ Bohemians Praha | 001042 001053 | 61 so 62 ne | 21.05.24 22:14:39 | |||
C2X | Bokrová Kristýna Martin Jakub | 1991 2009 | 2 | TJ Bohemians Praha TJ Bohemians Praha | 001033 001107 | 61 so 62 ne | 21.05.24 22:14:39 | ||
K1M | Martin Jakub | 2009 | DM | 2 | TJ Bohemians Praha | 001107 | 61 so 62 ne | 21.05.24 22:14:39 | |
K1M | Martin Václav | 1971 | V | 2 | TJ Bohemians Praha | 001027 | 61 so 62 ne | 21.05.24 22:14:39 | |
K1M | Hrubec Matěj | 2010 | ZS | 3+ | TJ Bohemians Praha | 001094 | 61 so 62 ne | 21.05.24 22:14:39 | |
K1M | Sýkora Ondřej | 2010 | ZS | 3+ | TJ Bohemians Praha | 001108 | 61 so 62 ne | 21.05.24 22:14:39 | |
K1M | Fabián Filip | 2010 | ZS | 3 | TJ Bohemians Praha | 001029 | 61 so 62 ne | 21.05.24 22:14:39 | |
K1M | Pawinger Vincent | 2012 | ZM | 3 | TJ Bohemians Praha | 001053 | 61 so 62 ne | 21.05.24 22:14:39 | |
K1M | Vyhnánek Jiří | 2013 | ZM | 3 | TJ Bohemians Praha | 001042 | 61 so 62 ne | 21.05.24 22:14:39 | |
K1M | Vyhnánek Martin | 2015 | PZ | TJ Bohemians Praha | 001009 | 61 so 62 ne | 21.05.24 22:14:39 | ||
K1Ž | Bokrová Kristýna | 1991 | 3+ | TJ Bohemians Praha | 001033 | 61 so 62 ne | 21.05.24 22:14:39 | ||
K1Ž | Borská Alena | 1976 | V | 3 | TJ Bohemians Praha | 001067 | 61 so 62 ne | 21.05.24 22:14:39 | |
K1Ž | Stanovská Viktorie | 2010 | ZS | TJ Bohemians Praha | 200328 | 61 so 62 ne | 21.05.24 22:14:39 | ||
K1Ž | Vaňková Marie Vera | 2015 | PZ | TJ Bohemians Praha | 001068 | 61 so 62 ne | 21.05.24 22:14:39 | ||
celkem C1M: 5 C2M: 3 C2X: 1 K1M: 8 K1Ž: 4 | |||||||||
TJ ČSAD Plzeň | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | Kraus Václav | 1961 | VS | 3+ | TJ ČSAD Plzeň | 038004 | 61 so 62 ne | 19.05.24 20:44:07 | |
celkem K1M: 1 | |||||||||
TJ DNT VS Kadaň | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1Ž | Štěpinová Tereza | 2010 | ZS | 3 | TJ DNT VS Kadaň | 047001 | 61 so 62 ne | 22.05.24 13:57:55 | |
K1M | Němec Aleš | 1976 | V | 2 | TJ DNT VS Kadaň | 047015 | 61 so 62 ne | 22.05.24 13:57:55 | |
K1M | Franc Karel | 2010 | ZS | 3 | TJ DNT VS Kadaň | 047007 | 61 so 62 ne | 22.05.24 13:57:55 | |
K1M | Štěpina Dominik | 2012 | ZM | 3 | TJ DNT VS Kadaň | 047021 | 61 so 62 ne | 22.05.24 13:57:55 | |
K1Ž | Černá Lucie | 1977 | V | 3+ | TJ DNT VS Kadaň | 047013 | 61 so 62 ne | 22.05.24 13:57:55 | |
K1Ž | Štěpinová Tereza | 2010 | ZS | 3+ | TJ DNT VS Kadaň | 047001 | 61 so 62 ne | 22.05.24 13:57:55 | |
celkem C1Ž: 1 K1M: 3 K1Ž: 2 | |||||||||
TJ DUKLA Praha | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1Ž | Matulková Jana | 1996 | 1 | TJ DUKLA Praha | 012064 | 61 so 62 ne | 20.05.24 15:32:34 | ||
K1M | Rubín Daniel | 1975 | V | 2 | TJ DUKLA Praha | 012032 | 61 so 62 ne | 20.05.24 15:32:34 | |
K1M | Rašek Adam | 2010 | ZS | 3+ | TJ DUKLA Praha | 012055 | 61 so 62 ne | 20.05.24 15:32:34 | |
K1Ž | Matulková Jana | 1996 | 1 | TJ DUKLA Praha | 012064 | 61 so 62 ne | 20.05.24 15:32:34 | ||
celkem C1Ž: 1 K1M: 2 K1Ž: 1 | |||||||||
TJ Dvůr Králové | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | Marek Vojtěch | 2013 | ZM | TJ Dvůr Králové | 053022 | 61 so 62 ne | 20.05.24 10:27:46 | ||
K1Ž | Marková Jitka | 1978 | V | 3 | TJ Dvůr Králové | 053033 | 61 so 62 ne | 20.05.24 10:27:46 | |
celkem K1M: 1 K1Ž: 1 | |||||||||
TJ Jiskra Bechyně | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Háša Michal | 1981 | VM | 2 | TJ Jiskra Bechyně | 076013 | 61 so 62 ne | 22.05.24 14:03:43 | |
C1M | Uhlík Vojtěch | 2010 | ZS | 3 | TJ Jiskra Bechyně | 076017 | 61 so 62 ne | 22.05.24 14:03:43 | |
C2M | Háša Michal Martin Václav | 1981 1971 | V | 2 | TJ Jiskra Bechyně TJ Bohemians Praha | 076013 001027 | 61 so 62 ne | 22.05.24 14:03:43 | |
K1M | Háša Michal | 1981 | VM | 2 | TJ Jiskra Bechyně | 076013 | 61 so 62 ne | 22.05.24 14:03:43 | |
K1M | Uhlík Vojtěch | 2010 | ZS | 3+ | TJ Jiskra Bechyně | 076017 | 61 so 62 ne | 22.05.24 14:03:43 | |
celkem C1M: 2 C2M: 1 K1M: 2 | |||||||||
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Vaněk Jiří | 1987 | VM | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014009 | 61 so 62 ne | 21.05.24 23:06:50 | |
C1M | Doležal Vít | 2011 | ZS | 3+ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014063 | 61 so 62 ne | 21.05.24 23:06:50 | |
C1M | Doležal Štěpán | 2015 | PZ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014099 | 61 so 62 ne | 21.05.24 23:06:50 | ||
C1M | Vybulka Matěj | 2012 | ZM | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014018 | 61 so 62 ne | 21.05.24 23:06:50 | ||
C1M | Svoboda František | 2014 | PZ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014072 | 61 so 62 ne | 21.05.24 23:06:50 | ||
C1Ž | Hronová Ludmila | 2011 | ZS | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014088 | 61 so 62 ne | 21.05.24 23:06:50 | |
C1Ž | Machutová Hana | 2011 | ZS | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014057 | 61 so 62 ne | 21.05.24 23:06:50 | |
C1Ž | Vybulková Julie | 2011 | ZS | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014012 | 61 so 62 ne | 21.05.24 23:06:50 | |
C1Ž | Zapletalová Viktorie | 2013 | ZM | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014080 | 61 so 62 ne | 21.05.24 23:06:50 | ||
C1Ž | Havlínová Eliška | 2014 | PZ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014071 | 61 so 62 ne | 21.05.24 23:06:50 | ||
C2M | Adamec Jáchym Vybulka Matěj | 2011 2012 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014043 014018 | 61 so 62 ne | 21.05.24 23:06:50 | |||
C2X | Adamec Jakub Kudějová Kristýna | 1984 1988 | VM | 3 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014020 014053 | 61 so 62 ne | 21.05.24 23:06:50 | |
K1M | Doležal Vít | 2011 | ZS | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014063 | 61 so 62 ne | 21.05.24 23:06:50 | |
K1M | Adamec Jakub | 1984 | VM | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014020 | 61 so 62 ne | 21.05.24 23:06:50 | |
K1M | Hron Robin | 1979 | V | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014023 | 61 so 62 ne | 21.05.24 23:06:50 | |
K1M | Machuta Zdeněk | 1964 | VS | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014054 | 61 so 62 ne | 21.05.24 23:06:50 | |
K1M | Řejha Jiří | 1981 | VM | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014048 | 61 so 62 ne | 21.05.24 23:06:50 | |
K1M | Hrňák Matouš | 2009 | DM | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014093 | 61 so 62 ne | 21.05.24 23:06:50 | |
K1M | Neugebauer Roman | 1965 | VS | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014096 | 61 so 62 ne | 21.05.24 23:06:50 | |
K1M | Kovárník Matěj | 2010 | ZS | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014051 | 61 so 62 ne | 21.05.24 23:06:50 | |
K1M | Adamec Jáchym | 2011 | ZS | 3+ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014043 | 61 so 62 ne | 21.05.24 23:06:50 | |
K1M | Páca Jan | 2009 | DM | 3+ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014004 | 61 so 62 ne | 21.05.24 23:06:50 | |
K1M | Vybulka Matěj | 2012 | ZM | 3 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014018 | 61 so 62 ne | 21.05.24 23:06:50 | |
K1M | Doležal Štěpán | 2015 | PZ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014099 | 61 so 62 ne | 21.05.24 23:06:50 | ||
K1M | Koudelka Jan | 2015 | PZ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014039 | 61 so 62 ne | 21.05.24 23:06:50 | ||
K1M | Řejha Vít | 2015 | PZ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014085 | 61 so 62 ne | 21.05.24 23:06:50 | ||
K1M | Svoboda František | 2014 | PZ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014072 | 61 so 62 ne | 21.05.24 23:06:50 | ||
K1M | Čermák Matyáš | 2012 | ZM | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014108 | 61 so 62 ne | 21.05.24 23:06:50 | ||
K1Ž | Vaňková Kristýna | 1991 | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014040 | 61 so 62 ne | 21.05.24 23:06:50 | ||
K1Ž | Hronová Ludmila | 2011 | ZS | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014088 | 61 so 62 ne | 21.05.24 23:06:50 | |
K1Ž | Kudějová Kristýna | 1988 | VM | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014053 | 61 so 62 ne | 21.05.24 23:06:50 | |
K1Ž | Vybulková Julie | 2011 | ZS | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014012 | 61 so 62 ne | 21.05.24 23:06:50 | |
K1Ž | Hronová Šárka | 2009 | DM | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014087 | 61 so 62 ne | 21.05.24 23:06:50 | |
K1Ž | Machutová Hana | 2011 | ZS | 3+ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014057 | 61 so 62 ne | 21.05.24 23:06:50 | |
K1Ž | Zýková Barbora | 1990 | 3+ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014038 | 61 so 62 ne | 21.05.24 23:06:50 | ||
K1Ž | Hronová Hana | 2013 | ZM | 3 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014089 | 61 so 62 ne | 21.05.24 23:06:50 | |
K1Ž | Řejhová Veronika | 2012 | ZM | 3 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014084 | 61 so 62 ne | 21.05.24 23:06:50 | |
K1Ž | Zapletalová Viktorie | 2013 | ZM | 3 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014080 | 61 so 62 ne | 21.05.24 23:06:50 | |
K1Ž | Johanidesová Ema | 2014 | PZ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014098 | 61 so 62 ne | 21.05.24 23:06:50 | ||
K1Ž | Zábranská Monika | 1977 | V | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014070 | 61 so 62 ne | 21.05.24 23:06:50 | ||
K1Ž | Havlínová Eliška | 2014 | PZ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014071 | 61 so 62 ne | 21.05.24 23:06:50 | ||
K1Ž | Hrňáková Dorota | 2014 | PZ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014103 | 61 so 62 ne | 21.05.24 23:06:50 | ||
K1Ž | Přibylová Anna | 2016 | PZ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014102 | 61 so 62 ne | 21.05.24 23:06:50 | ||
celkem C1M: 5 C1Ž: 5 C2M: 1 C2X: 1 K1M: 16 K1Ž: 15 | |||||||||
TJ Loko Plzeň | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Franz Tadeáš | 2010 | ZS | 3 | TJ Loko Plzeň | 039001 | 61 so 62 ne | 21.05.24 20:37:56 | |
C1M | Tesař Petr | 2006 | DS | 3 | TJ Loko Plzeň | 039042 | 61 so 62 ne | 21.05.24 20:37:56 | |
C1M | Čapek Jiří | 2011 | ZS | TJ Loko Plzeň | 039036 | 61 so 62 ne | 21.05.24 20:37:56 | ||
C1Ž | Štulcová Valentýna | 2010 | ZS | 3 | TJ Loko Plzeň | 039040 | 61 so 62 ne | 21.05.24 20:37:56 | |
K1M | Panzer Aleš | 1974 | V | 2 | TJ Loko Plzeň | 039023 | 61 so 62 ne | 21.05.24 20:37:56 | |
K1M | Franz Tadeáš | 2010 | ZS | 3+ | TJ Loko Plzeň | 039001 | 61 so 62 ne | 21.05.24 20:37:56 | |
K1M | Komiš Jan | 2011 | ZS | 3+ | TJ Loko Plzeň | 039011 | 61 so 62 ne | 21.05.24 20:37:56 | |
K1M | Tesař Petr | 2006 | DS | 3+ | TJ Loko Plzeň | 039042 | 61 so 62 ne | 21.05.24 20:37:56 | |
K1M | Čapek Jiří | 2011 | ZS | 3 | TJ Loko Plzeň | 039036 | 61 so 62 ne | 21.05.24 20:37:56 | |
K1M | Ježek Filip | 2011 | ZS | 3 | TJ Loko Plzeň | 039043 | 61 so 62 ne | 21.05.24 20:37:56 | |
K1Ž | Štulcová Valentýna | 2010 | ZS | 3 | TJ Loko Plzeň | 039040 | 61 so 62 ne | 21.05.24 20:37:56 | |
K1Ž | Brotánková Petra | 2001 | 3 | TJ Loko Plzeň | 039015 | 61 so 62 ne | 21.05.24 20:37:56 | ||
celkem C1M: 3 C1Ž: 1 K1M: 6 K1Ž: 2 | |||||||||
TJ Loko Žatec | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Synek Přemysl | 2007 | DS | 2 | TJ Loko Žatec | 052060 | 61 so 62 ne | 20.05.24 19:47:35 | |
C1M | Milyan Štěpán | 2012 | ZM | 3 | TJ Loko Žatec | 052031 | 61 so 62 ne | 20.05.24 19:47:35 | |
C1M | Beck Hynek | 2012 | ZM | 3 | TJ Loko Žatec | 052033 | 61 so 62 ne | 20.05.24 19:47:35 | |
C1Ž | Milyanová Anežka | 2014 | PZ | TJ Loko Žatec | 052001 | 61 so 62 ne | 20.05.24 19:47:35 | ||
K1M | Legutko Josef | 2006 | DS | 2 | TJ Loko Žatec | 052065 | 61 so 62 ne | 20.05.24 19:47:35 | |
K1M | Petříček Adam | 2007 | DS | 2 | TJ Loko Žatec | 052026 | 61 so 62 ne | 20.05.24 19:47:35 | |
K1M | Svoboda Martin | 2005 | 2 | TJ Loko Žatec | 052034 | 61 so 62 ne | 20.05.24 19:47:35 | ||
K1M | Synek Přemysl | 2007 | DS | 2 | TJ Loko Žatec | 052060 | 61 so 62 ne | 20.05.24 19:47:35 | |
K1M | Beck Hynek | 2012 | ZM | 3+ | TJ Loko Žatec | 052033 | 61 so 62 ne | 20.05.24 19:47:35 | |
K1M | Dovala Jakub | 2007 | DS | 3+ | TJ Loko Žatec | 052043 | 61 so 62 ne | 20.05.24 19:47:35 | |
K1M | Milyan Daniel | 1971 | V | 3+ | TJ Loko Žatec | 052012 | 61 so 62 ne | 20.05.24 19:47:35 | |
K1M | Milyan Štěpán | 2012 | ZM | 3+ | TJ Loko Žatec | 052031 | 61 so 62 ne | 20.05.24 19:47:35 | |
K1M | Strasser Marek | 2004 | 3+ | TJ Loko Žatec | 052025 | 61 so 62 ne | 20.05.24 19:47:35 | ||
K1M | Drnec Tobiáš | 2013 | ZM | 3 | TJ Loko Žatec | 052038 | 61 so 62 ne | 20.05.24 19:47:35 | |
K1M | Klíma Mikuláš | 2012 | ZM | 3 | TJ Loko Žatec | 052010 | 61 so 62 ne | 20.05.24 19:47:35 | |
K1M | Kuneš Jan | 2008 | DM | 3 | TJ Loko Žatec | 052058 | 61 so 62 ne | 20.05.24 19:47:35 | |
K1M | Milyan Kryštof | 2016 | PZ | TJ Loko Žatec | 052022 | 61 so 62 ne | 20.05.24 19:47:35 | ||
K1Ž | Petriková Barbora | 2008 | DM | 2 | TJ Loko Žatec | 052046 | 61 so 62 ne | 20.05.24 19:47:35 | |
K1Ž | Milyanová Andrea | 1987 | VM | 3+ | TJ Loko Žatec | 052081 | 61 so 62 ne | 20.05.24 19:47:35 | |
K1Ž | Strasserová Barbora | 2001 | 3+ | TJ Loko Žatec | 052011 | 61 so 62 ne | 20.05.24 19:47:35 | ||
K1Ž | Synková Valentýna | 2007 | DS | 3 | TJ Loko Žatec | 052070 | 61 so 62 ne | 20.05.24 19:47:35 | |
K1Ž | Milyanová Anežka | 2014 | PZ | TJ Loko Žatec | 052001 | 61 so 62 ne | 20.05.24 19:47:35 | ||
celkem C1M: 3 C1Ž: 1 K1M: 13 K1Ž: 5 | |||||||||
TJ Ohře Klášterec | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Volák Jaroslav | 1990 | 2 | TJ Ohře Klášterec | 048068 | 61 so 62 ne | 22.05.24 07:32:21 | ||
C1M | Rolinec František | 2008 | DM | 3+ | TJ Ohře Klášterec | 048020 | 61 so 62 ne | 22.05.24 07:32:21 | |
C1M | Růžička Marcel | 2009 | DM | 3 | TJ Ohře Klášterec | 048045 | 61 so 62 ne | 22.05.24 07:32:21 | |
C1M | Jedlička Adam Kryštof | 2012 | ZM | TJ Ohře Klášterec | 048037 | 61 so 62 ne | 22.05.24 07:32:21 | ||
K1M | Rolinec František | 2008 | DM | 2 | TJ Ohře Klášterec | 048020 | 61 so 62 ne | 22.05.24 07:32:21 | |
K1M | Volák Jaroslav | 1990 | 2 | TJ Ohře Klášterec | 048068 | 61 so 62 ne | 22.05.24 07:32:21 | ||
K1M | Jedlička Adam Kryštof | 2012 | ZM | 3 | TJ Ohře Klášterec | 048037 | 61 so 62 ne | 22.05.24 07:32:21 | |
K1M | Růžička Marcel | 2009 | DM | 3 | TJ Ohře Klášterec | 048045 | 61 so 62 ne | 22.05.24 07:32:21 | |
K1Ž | Čermáková Natálie | 2011 | ZS | 3+ | TJ Ohře Klášterec | 048044 | 61 so 62 ne | 22.05.24 07:32:21 | |
celkem C1M: 4 K1M: 4 K1Ž: 1 | |||||||||
TJ Roztoky | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Krejčí Antonín | 1955 | VS | TJ Roztoky | 065002 | 61 so 62 ne | 21.05.24 12:34:08 | ||
C2M | Krejčí Hynek Krejčí Antonín | 1978 1955 | VS | 3 | TJ Roztoky TJ Roztoky | 065026 065002 | 61 so 62 ne | 21.05.24 12:34:08 | |
C2M | Vaněk Alexandr Vaněk Jiří | 2017 1987 | VM | TJ Roztoky TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 065004 014009 | 61 so 62 ne | 21.05.24 12:34:08 | ||
K1M | Krejčí Hynek | 1978 | V | 3 | TJ Roztoky | 065026 | 61 so 62 ne | 21.05.24 12:34:08 | |
K1M | Žatecký Jiří | 1969 | VS | 3 | TJ Roztoky | 065008 | 61 so 62 ne | 21.05.24 12:34:08 | |
K1Ž | Žatecká Taťána | 2007 | DS | 3 | TJ Roztoky | 065014 | 61 so 62 ne | 21.05.24 12:34:08 | |
celkem C1M: 1 C2M: 2 K1M: 2 K1Ž: 1 | |||||||||
TJ SK Hubertus KV | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | Tůma Martin | 1972 | V | 2 | TJ SK Hubertus KV | 034026 | 61 so 62 ne | 21.05.24 19:11:12 | |
K1M | Lepík Filip | 1976 | V | 2 | TJ SK Hubertus KV | 034017 | 61 so 62 ne | 21.05.24 19:11:12 | |
K1M | Smetánka Radek | 1976 | V | 3+ | TJ SK Hubertus KV | 034022 | 61 so 62 ne | 21.05.24 19:11:12 | |
K1M | Lepík Vlastimil | 1950 | VS | 3 | TJ SK Hubertus KV | 034018 | 61 so 62 ne | 21.05.24 19:11:12 | |
K1M | Dolejš Martin | 1980 | VM | 3 | TJ SK Hubertus KV | 034015 | 61 so 62 ne | 21.05.24 19:11:12 | |
K1M | Neuwirth Josef | 1961 | VS | 3 | TJ SK Hubertus KV | 034021 | 61 so 62 ne | 21.05.24 19:11:12 | |
K1M | Přibyla Tomáš | 1975 | V | TJ SK Hubertus KV | 034002 | 61 so 62 ne | 21.05.24 19:11:12 | ||
K1Ž | Přibylová Karolína | 1978 | V | 3 | TJ SK Hubertus KV | 034016 | 61 so 62 ne | 21.05.24 19:11:12 | |
celkem K1M: 7 K1Ž: 1 | |||||||||
TJ Slavia K. Vary | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Kvapil Martin | 1976 | V | 2 | TJ Slavia K. Vary | 035009 | 61 so 62 ne | 21.05.24 14:05:28 | |
C1M | Kvapil Matěj | 2009 | DM | 2 | TJ Slavia K. Vary | 035017 | 61 so 62 ne | 21.05.24 14:05:28 | |
C1M | Kvapil Kryštof | 2012 | ZM | 3+ | TJ Slavia K. Vary | 035001 | 61 so 62 ne | 21.05.24 14:05:28 | |
C1M | Blahník Miroslav | 1980 | VM | 3 | TJ Slavia K. Vary | 035014 | 61 so 62 ne | 21.05.24 14:05:28 | |
C1Ž | Kvapilová Gabriela | 1978 | V | 2 | TJ Slavia K. Vary | 035004 | 61 so 62 ne | 21.05.24 14:05:28 | |
K1M | Kvapil Matěj | 2009 | DM | 2 | TJ Slavia K. Vary | 035017 | 61 so 62 ne | 21.05.24 14:05:28 | |
K1M | Kvapil Kryštof | 2012 | ZM | 3+ | TJ Slavia K. Vary | 035001 | 61 so 62 ne | 21.05.24 14:05:28 | |
K1M | Kubát Jiří | 1988 | VM | 3+ | TJ Slavia K. Vary | 035024 | 61 so 62 ne | 21.05.24 14:05:28 | |
K1M | Blahník Miroslav | 1980 | VM | 3 | TJ Slavia K. Vary | 035014 | 61 so 62 ne | 21.05.24 14:05:28 | |
K1M | Jacoš Pavel | 1988 | VM | 3 | TJ Slavia K. Vary | 035023 | 61 so 62 ne | 21.05.24 14:05:28 | |
K1M | Dolejš Petr | 1974 | V | TJ Slavia K. Vary | 035007 | 61 so 62 ne | 21.05.24 14:05:28 | ||
K1Ž | Kvapilová Gabriela | 1978 | V | 2 | TJ Slavia K. Vary | 035004 | 61 so 62 ne | 21.05.24 14:05:28 | |
celkem C1M: 4 C1Ž: 1 K1M: 6 K1Ž: 1 | |||||||||
TJ Sokol Písek | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Jícha Dušan | 1982 | VM | 3 | TJ Sokol Písek | 080008 | 61 so 62 ne | 07.05.24 21:41:48 | |
celkem C1M: 1 | |||||||||
TJ Turnov | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Miller Jan | 1968 | VS | 2 | TJ Turnov | 062010 | 61 so 62 ne | 02.05.24 20:49:20 | |
celkem C1M: 1 | |||||||||
Univerzitní sportovní klub Praha | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Suchý Zbyšek | 2011 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009052 | 61 so 62 ne | 22.05.24 17:51:35 | |
C1M | Pollert Jaroslav | 1971 | V | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009060 | 61 so 62 ne | 22.05.24 17:51:35 | |
C1M | Dvorník Štěpán | 2010 | ZS | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009017 | 61 so 62 ne | 22.05.24 17:51:35 | |
C1M | Král Vít | 2012 | ZM | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009159 | 61 so 62 ne | 22.05.24 17:51:35 | |
C1M | Pinkava Jonáš | 2011 | ZS | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009023 | 61 so 62 ne | 22.05.24 17:51:35 | |
C1M | Štefan Vojtěch | 2011 | ZS | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009065 | 61 so 62 ne | 22.05.24 17:51:35 | |
C1M | Kolář Lukáš | 2010 | ZS | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009069 | 61 so 62 ne | 22.05.24 17:51:35 | |
C1M | Kostkan Lukáš | 2011 | ZS | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009141 | 61 so 62 ne | 22.05.24 17:51:35 | |
C1M | Krpálek Jáchym | 2011 | ZS | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009100 | 61 so 62 ne | 22.05.24 17:51:35 | |
C1M | Votava Michal | 2010 | ZS | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009176 | 61 so 62 ne | 22.05.24 17:51:35 | |
C1M | Poduška Mikuláš | 2012 | ZM | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009132 | 61 so 62 ne | 22.05.24 17:51:35 | |
C1M | Hradilek Václav | 1982 | VM | Univerzitní sportovní klub Praha | 009014 | 61 so 62 ne | 22.05.24 17:51:35 | ||
C1M | Hradecký Daniel | 2013 | ZM | Univerzitní sportovní klub Praha | 009179 | 61 so 62 ne | 22.05.24 17:51:35 | ||
C1M | Špaček Matyáš | 2014 | PZ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009177 | 61 so 62 ne | 22.05.24 17:51:35 | ||
C1M | Kos Eduard | 2014 | PZ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009178 | 61 so 62 ne | 22.05.24 17:51:35 | ||
C1M | Vávra Jiří | 2013 | ZM | Univerzitní sportovní klub Praha | 009187 | 61 so 62 ne | 22.05.24 17:51:35 | ||
C1M | Perný Jakub Sami | 2012 | ZM | Univerzitní sportovní klub Praha | 009202 | 61 so 62 ne | 22.05.24 17:51:35 | ||
C1M | Holub Vincent | 2011 | ZS | Univerzitní sportovní klub Praha | 009163 | 61 so 62 ne | 22.05.24 17:51:35 | ||
C1Ž | Jumrová Johana | 2011 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009109 | 61 so 62 ne | 22.05.24 17:51:35 | |
C1Ž | Podušková Julie | 2010 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009128 | 61 so 62 ne | 22.05.24 17:51:35 | |
C1Ž | Linhartová Emílie | 2009 | DM | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009119 | 61 so 62 ne | 22.05.24 17:51:35 | |
C1Ž | Bačáková Radka | 1983 | VM | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009101 | 61 so 62 ne | 22.05.24 17:51:35 | |
C1Ž | Pokorná Emílie | 2010 | ZS | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009126 | 61 so 62 ne | 22.05.24 17:51:35 | |
C1Ž | Havlišová Kristína | 2013 | ZM | Univerzitní sportovní klub Praha | 009174 | 61 so 62 ne | 22.05.24 17:51:35 | ||
C1Ž | Votavová Anežka | 2012 | ZM | Univerzitní sportovní klub Praha | 009175 | 61 so 62 ne | 22.05.24 17:51:35 | ||
K1M | Dvorník Štěpán | 2010 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009017 | 61 so 62 ne | 22.05.24 17:51:35 | |
K1M | Král Tomáš | 1979 | V | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009056 | 61 so 62 ne | 22.05.24 17:51:35 | |
K1M | Hilar Mikoláš | 2009 | DM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009063 | 61 so 62 ne | 22.05.24 17:51:35 | |
K1M | Petřík Marek | 2008 | DM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009088 | 61 so 62 ne | 22.05.24 17:51:35 | |
K1M | Štefan Vojtěch | 2011 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009065 | 61 so 62 ne | 22.05.24 17:51:35 | |
K1M | Kolář Lukáš | 2010 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009069 | 61 so 62 ne | 22.05.24 17:51:35 | |
K1M | Burger Jonatan | 2011 | ZS | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009155 | 61 so 62 ne | 22.05.24 17:51:35 | |
K1M | Kostkan Lukáš | 2011 | ZS | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009141 | 61 so 62 ne | 22.05.24 17:51:35 | |
K1M | Král Vít | 2012 | ZM | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009159 | 61 so 62 ne | 22.05.24 17:51:35 | |
K1M | Matějka Michael | 1997 | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009077 | 61 so 62 ne | 22.05.24 17:51:35 | ||
K1M | Pinkava Jonáš | 2011 | ZS | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009023 | 61 so 62 ne | 22.05.24 17:51:35 | |
K1M | Pollert Jonáš | 2007 | DS | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009113 | 61 so 62 ne | 22.05.24 17:51:35 | |
K1M | Krpálek Jáchym | 2011 | ZS | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009100 | 61 so 62 ne | 22.05.24 17:51:35 | |
K1M | Hradecký Daniel | 2013 | ZM | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009179 | 61 so 62 ne | 22.05.24 17:51:35 | |
K1M | Poduška Mikuláš | 2012 | ZM | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009132 | 61 so 62 ne | 22.05.24 17:51:35 | |
K1M | Holub Vincent | 2011 | ZS | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009163 | 61 so 62 ne | 22.05.24 17:51:35 | |
K1M | Buš Teodor | 2013 | ZM | Univerzitní sportovní klub Praha | 009130 | 61 so 62 ne | 22.05.24 17:51:35 | ||
K1M | Matuštík Robert | 2013 | ZM | Univerzitní sportovní klub Praha | 009198 | 61 so 62 ne | 22.05.24 17:51:35 | ||
K1M | Řehoř Vojtěch | 2014 | PZ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009196 | 61 so 62 ne | 22.05.24 17:51:35 | ||
K1M | Balín Oskar | 2013 | ZM | Univerzitní sportovní klub Praha | 009203 | 61 so 62 ne | 22.05.24 17:51:35 | ||
K1M | Hradilek Bořivoj | 2014 | PZ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009199 | 61 so 62 ne | 22.05.24 17:51:35 | ||
K1M | Pavelka Hugo | 2013 | ZM | Univerzitní sportovní klub Praha | 009124 | 61 so 62 ne | 22.05.24 17:51:35 | ||
K1M | Jančar Jáchym | 2014 | PZ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009121 | 61 so 62 ne | 22.05.24 17:51:35 | ||
K1M | Špaček Matyáš | 2014 | PZ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009177 | 61 so 62 ne | 22.05.24 17:51:35 | ||
K1M | Vávra Jiří | 2013 | ZM | Univerzitní sportovní klub Praha | 009187 | 61 so 62 ne | 22.05.24 17:51:35 | ||
K1M | Perný Jakub Sami | 2012 | ZM | Univerzitní sportovní klub Praha | 009202 | 61 so 62 ne | 22.05.24 17:51:35 | ||
K1M | Kos Eduard | 2014 | PZ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009178 | 61 so 62 ne | 22.05.24 17:51:35 | ||
K1Ž | Bačáková Radka | 1983 | VM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009101 | 61 so 62 ne | 22.05.24 17:51:35 | |
K1Ž | Podušková Julie | 2010 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009128 | 61 so 62 ne | 22.05.24 17:51:35 | |
K1Ž | Linhartová Emílie | 2009 | DM | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009119 | 61 so 62 ne | 22.05.24 17:51:35 | |
K1Ž | Jumrová Johana | 2011 | ZS | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009109 | 61 so 62 ne | 22.05.24 17:51:35 | |
K1Ž | Pokorná Emílie | 2010 | ZS | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009126 | 61 so 62 ne | 22.05.24 17:51:35 | |
K1Ž | Nedvědová Anna | 1980 | VM | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009168 | 61 so 62 ne | 22.05.24 17:51:35 | |
K1Ž | Votavová Anežka | 2012 | ZM | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009175 | 61 so 62 ne | 22.05.24 17:51:35 | |
K1Ž | Karbanová Nikola | 2015 | PZ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009201 | 61 so 62 ne | 22.05.24 17:51:35 | ||
K1Ž | Jenešová Magdaléna | 2013 | ZM | Univerzitní sportovní klub Praha | 009095 | 61 so 62 ne | 22.05.24 17:51:35 | ||
K1Ž | Hájková Eliška | 2012 | ZM | Univerzitní sportovní klub Praha | 009200 | 61 so 62 ne | 22.05.24 17:51:35 | ||
K1Ž | Železná Aneta | 2015 | PZ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009193 | 61 so 62 ne | 22.05.24 17:51:35 | ||
K1Ž | Slezáková Matylda | 2012 | ZM | Univerzitní sportovní klub Praha | 009195 | 61 so 62 ne | 22.05.24 17:51:35 | ||
K1Ž | Fridrichová Alice Ludmila | 2012 | ZM | Univerzitní sportovní klub Praha | 009204 | 61 so 62 ne | 22.05.24 17:51:35 | ||
K1Ž | Havlišová Kristína | 2013 | ZM | Univerzitní sportovní klub Praha | 009174 | 61 so 62 ne | 22.05.24 17:51:35 | ||
celkem C1M: 18 C1Ž: 7 K1M: 27 K1Ž: 14 | |||||||||
Vodácký oddíl Horšovský Týn | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Kliment Tomáš | 2008 | DM | 2 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066012 | 61 so 62 ne | 16.05.24 22:08:58 | |
C1M | Kouřil Hynek | 2009 | DM | 2 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066031 | 61 so 62 ne | 16.05.24 22:08:58 | |
C1M | Kuneš Daniel | 2003 | 2 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066020 | 61 so 62 ne | 16.05.24 22:08:58 | ||
C1M | Kvasnička Matěj | 2008 | DM | 2 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066026 | 61 so 62 ne | 16.05.24 22:08:58 | |
C1M | Pivoňka Zdeněk | 1982 | VM | 2 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066006 | 61 so 62 ne | 16.05.24 22:08:58 | |
C1M | Táborský Vojtěch | 2010 | ZS | 3+ | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066028 | 61 so 62 ne | 16.05.24 22:08:58 | |
C1M | Wendl Miloslav | 1978 | V | 3+ | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066011 | 61 so 62 ne | 16.05.24 22:08:58 | |
C1M | Hojda Ladislav | 1973 | V | 3 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066002 | 61 so 62 ne | 16.05.24 22:08:58 | |
C1M | Vejvančický Petr | 2013 | ZM | 3 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066029 | 61 so 62 ne | 16.05.24 22:08:58 | |
C1M | Kastner Adam | 2012 | ZM | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066032 | 61 so 62 ne | 16.05.24 22:08:58 | ||
C1M | Žáček Vojtěch | 2013 | ZM | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066035 | 61 so 62 ne | 16.05.24 22:08:58 | ||
C1M | Hojda Jakub | 1993 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066001 | 61 so 62 ne | 16.05.24 22:08:58 | |||
C2M | Kouřil Hynek Táborský Vojtěch | 2009 2010 | 2 | Vodácký oddíl Horšovský Týn Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066031 066028 | 61 so 62 ne | 16.05.24 22:08:58 | ||
C2M | Kastner Adam Žáček Vojtěch | 2012 2013 | Vodácký oddíl Horšovský Týn Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066032 066035 | 61 so 62 ne | 16.05.24 22:08:58 | |||
K1M | Kvasnička Matěj | 2008 | DM | 2 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066026 | 61 so 62 ne | 16.05.24 22:08:58 | |
K1M | Vejvančický Pavel | 2009 | DM | 3+ | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066019 | 61 so 62 ne | 16.05.24 22:08:58 | |
K1M | Táborský Vojtěch | 2010 | ZS | 3+ | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066028 | 61 so 62 ne | 16.05.24 22:08:58 | |
K1M | Kliment Tomáš | 2008 | DM | 3+ | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066012 | 61 so 62 ne | 16.05.24 22:08:58 | |
K1M | Vejvančický Petr | 2013 | ZM | 3 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066029 | 61 so 62 ne | 16.05.24 22:08:58 | |
K1M | Kastner Adam | 2012 | ZM | 3 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066032 | 61 so 62 ne | 16.05.24 22:08:58 | |
K1M | Žáček Vojtěch | 2013 | ZM | 3 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066035 | 61 so 62 ne | 16.05.24 22:08:58 | |
K1M | Molton Oliver Nicolas | 2012 | ZM | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066033 | 61 so 62 ne | 16.05.24 22:08:58 | ||
celkem C1M: 12 C2M: 2 K1M: 8 | |||||||||
Vodní sporty Ostrava, z.s. | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1Ž | Srpová Stela | 2006 | DS | 3+ | Vodní sporty Ostrava, z.s. | 120003 | 61 so 62 ne | 21.05.24 22:12:49 | |
K1Ž | Srpová Stela | 2006 | DS | 2 | Vodní sporty Ostrava, z.s. | 120003 | 61 so 62 ne | 21.05.24 22:12:49 | |
celkem C1Ž: 1 K1Ž: 1 | |||||||||
VS Tábor | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Habich Lukáš | 1991 | 2 | VS Tábor | 030003 | 61 so 62 ne | 22.05.24 00:31:12 | ||
C1M | Krofta Dominik | 1993 | 3+ | VS Tábor | 030047 | 61 so 62 ne | 22.05.24 00:31:12 | ||
C1M | Krofta Zdeněk | 1959 | VS | 3 | VS Tábor | 030045 | 61 so 62 ne | 22.05.24 00:31:12 | |
C1M | Zajíc Kryštof | 2010 | ZS | 3 | VS Tábor | 030083 | 61 so 62 ne | 22.05.24 00:31:12 | |
C1M | Novák Václav | 2005 | VS Tábor | 030071 | 61 so 62 ne | 22.05.24 00:31:12 | |||
C1Ž | Válková Tereza | 2012 | ZM | 3 | VS Tábor | 030054 | 61 so 62 ne | 22.05.24 00:31:12 | |
C2M | Krofta Dominik Krofta Zdeněk | 1993 1959 | 2 | VS Tábor VS Tábor | 030047 030045 | 61 so 62 ne | 22.05.24 00:31:12 | ||
K1M | Novák Václav | 2005 | 1 | VS Tábor | 030071 | 61 so 62 ne | 22.05.24 00:31:12 | ||
K1M | Velenovský Vojtěch | 2008 | DM | 2 | VS Tábor | 030074 | 61 so 62 ne | 22.05.24 00:31:12 | |
K1M | Velenovský Jiří | 1978 | V | 3+ | VS Tábor | 030072 | 61 so 62 ne | 22.05.24 00:31:12 | |
K1M | Riant Antonín | 2010 | ZS | 3+ | VS Tábor | 030040 | 61 so 62 ne | 22.05.24 00:31:12 | |
K1M | Velenovský Jonáš | 2011 | ZS | 3 | VS Tábor | 030073 | 61 so 62 ne | 22.05.24 00:31:12 | |
K1Ž | Válková Tereza | 2012 | ZM | 3+ | VS Tábor | 030054 | 61 so 62 ne | 22.05.24 00:31:12 | |
celkem C1M: 5 C1Ž: 1 C2M: 1 K1M: 5 K1Ž: 1 | |||||||||
Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z. s. | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | Vyhnánek Jiří | 1974 | V | 3+ | Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z. s. | 007034 | 61 so 62 ne | 22.05.24 15:35:45 | |
K1Ž | Veselá Linda | 1980 | VM | 2 | Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z. s. | 007035 | 61 so 62 ne | 22.05.24 15:35:45 | |
celkem K1M: 1 K1Ž: 1 | |||||||||
Wild Water Canoe Club FROL | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Slavík Vojtěch | 2005 | 2 | Wild Water Canoe Club FROL | 090011 | 61 so 62 ne | 20.05.24 07:29:11 | ||
C1M | Zachystal Adam | 2010 | ZS | 3 | Wild Water Canoe Club FROL | 001137 | 61 so 62 ne | 21.05.24 19:12:58 | |
K1M | Císařovský Adam | 2005 | 2 | Wild Water Canoe Club FROL | 090016 | 61 so 62 ne | 15.05.24 20:44:47 | ||
K1M | Beran Tobiáš | 2008 | DM | 2 | Wild Water Canoe Club FROL | 090024 | 61 so 62 ne | 20.05.24 14:22:12 | |
K1M | Císařovský Petr | 1977 | V | 3+ | Wild Water Canoe Club FROL | 090010 | 61 so 62 ne | 15.05.24 20:44:47 | |
K1M | Štefan Marek | 1974 | V | 3+ | Wild Water Canoe Club FROL | 090013 | 61 so 62 ne | 19.05.24 20:37:02 | |
K1M | Slavík Vojtěch | 2005 | 3+ | Wild Water Canoe Club FROL | 090011 | 61 so 62 ne | 20.05.24 07:29:11 | ||
K1M | Gína Štěpán | 2006 | DS | 3+ | Wild Water Canoe Club FROL | 090022 | 61 so 62 ne | 20.05.24 14:22:12 | |
K1M | Zachystal Adam | 2010 | ZS | 3+ | Wild Water Canoe Club FROL | 001137 | 61 so 62 ne | 21.05.24 19:12:58 | |
K1M | Štefan Tomáš | 2009 | DM | 3 | Wild Water Canoe Club FROL | 090026 | 61 so 62 ne | 19.05.24 20:37:02 | |
K1M | Beran Tomáš | 1979 | V | 3 | Wild Water Canoe Club FROL | 090037 | 61 so 62 ne | 20.05.24 14:22:12 | |
K1M | Šavel Vojtěch | 2010 | ZS | 3 | Wild Water Canoe Club FROL | 090023 | 61 so 62 ne | 20.05.24 14:22:12 | |
K1M | Teichmann Robin | 2007 | DS | 3 | Wild Water Canoe Club FROL | 090038 | 61 so 62 ne | 20.05.24 14:22:12 | |
celkem C1M: 2 K1M: 11 | |||||||||
počty C1M: 105 C1Ž: 39 C2M: 15 C2X: 3 K1M: 213 K1Ž: 90 celkem: 465 |