- 78 15.06.2024 sobota, Slalom ve Veselí nad Moravou, startovné: mládež 50,- dospělí 50,-
- 79 16.06.2024 neděle, Slalom ve Veselí nad Moravou, startovné: mládež 50,- dospělí 50,-
15.06.2024 - 16.06.2024, SK Veselí nad Moravou
on-line přihlašování od 09.05.2024 00:00:00 do 12.06.2024 12:00:59
Kategorie C1M | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Valenta Josef | 2010 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119238 | 78 so 79 ne | 11.06.24 17:30:29 | |
C1M | Kupka Lukáš | 2007 | DS | 2 | VK Tzunami Ostrava | 118026 | 78 so 79 ne | 11.06.24 21:29:57 | |
C1M | Šamánek Filip | 2010 | ZS | 3+ | Kanoe Klub Spoj Brno | 103003 | 78 so 79 ne | 10.06.24 08:27:05 | |
C1M | Botek Dominik | 2011 | ZS | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119252 | 78 so 79 ne | 11.06.24 17:30:29 | |
C1M | Kafka Martin | 2010 | ZS | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119239 | 78 so 79 ne | 11.06.24 17:30:29 | |
C1M | Hasala Matyáš | 2008 | DM | 3+ | VK Tzunami Ostrava | 118058 | 78 so 79 ne | 11.06.24 21:29:57 | |
C1M | Raděj Alexandr | 2006 | DS | 3 | Raft team H2O Jeseník | 188012 | 78 so 79 ne | 06.06.24 08:51:08 | |
C1M | Nekuda Lukáš | 2010 | ZS | 3 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103018 | 78 so 79 ne | 10.06.24 08:27:05 | |
C1M | Tobiáš Matěj | 2012 | ZM | 3 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103046 | 78 so 79 ne | 10.06.24 08:27:05 | |
C1M | Kuliha Jan | 2011 | ZS | 3 | KK Opava | 121053 | 78 so 79 ne | 11.06.24 14:51:56 | |
C1M | Basaraba Albert | 2012 | ZM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119251 | 78 so 79 ne | 11.06.24 17:30:29 | |
C1M | Čermák Vojtěch | 2010 | ZS | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119253 | 78 so 79 ne | 11.06.24 17:30:29 | |
C1M | Kašpar Jan | 1982 | VM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119004 | 78 so 79 ne | 11.06.24 17:30:29 | |
C1M | Rubint Martin | 1990 | 3 | VK Kroměříž | 112030 | 78 so 79 ne | 11.06.24 19:17:12 | ||
C1M | Machain Jiří | 2012 | ZM | Kanoe Klub Spoj Brno | 562135 | 78 so 79 ne | 10.06.24 08:27:05 | ||
C1M | Kubita Lukáš | 2013 | ZM | KK Opava | 121064 | 78 so 79 ne | 11.06.24 14:51:56 | ||
C1M | Slovák Jakub | 2014 | PZ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119244 | 78 so 79 ne | 11.06.24 17:30:29 | ||
C1M | Blažek Antonín | 2013 | ZM | TJ Vodní Sporty Litovel | 106102 | 78 so 79 ne | 11.06.24 21:18:33 | ||
C1M | Kutý Lukáš | 2014 | PZ | TJ Vodní Sporty Litovel | 106110 | 78 so 79 ne | 11.06.24 21:18:33 | ||
C1M | Novotný Richard | 2014 | PZ | TJ Vodní Sporty Litovel | 106103 | 78 so 79 ne | 11.06.24 21:18:33 | ||
C1M | Šišma Matěj | 2013 | ZM | TJ Vodní Sporty Litovel | 106043 | 78 so 79 ne | 11.06.24 21:18:33 | ||
C1M | Kos Ondřej | 2011 | ZS | TJ Vodní Sporty Litovel | 106115 | 78 so 79 ne | 11.06.24 21:18:33 | ||
celkem C1M: 22 | |||||||||
Kategorie C1Ž | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1Ž | Lovecká Nela | 2011 | ZS | 3+ | SK Veselí nad Moravou | 133016 | 78 so 79 ne | 23.05.24 06:59:14 | |
C1Ž | Šamánková Klára | 2013 | ZM | 3+ | Kanoe Klub Spoj Brno | 103002 | 78 so 79 ne | 10.06.24 08:27:05 | |
C1Ž | Kašparů Emma | 2011 | ZS | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119246 | 78 so 79 ne | 11.06.24 17:30:29 | |
C1Ž | Minárová Natálie | 2001 | 3+ | VK Tzunami Ostrava | 118036 | 78 so 79 ne | 11.06.24 21:29:57 | ||
C1Ž | Nekudová Klára | 2013 | ZM | 3 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103004 | 78 so 79 ne | 10.06.24 08:27:05 | |
C1Ž | Píšalová Karolína | 2009 | DM | 3 | KK Opava | 121070 | 78 so 79 ne | 11.06.24 14:51:56 | |
C1Ž | Čermáková Anežka | 2013 | ZM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119254 | 78 so 79 ne | 11.06.24 17:30:29 | |
C1Ž | Hanušová Johanka | 2010 | ZS | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119267 | 78 so 79 ne | 11.06.24 17:30:29 | |
C1Ž | Koplíková Adéla | 2009 | DM | 3 | VK Kroměříž | 112054 | 78 so 79 ne | 11.06.24 19:17:12 | |
C1Ž | Gabrlíková Eliška | 2011 | ZS | 3 | TJ Vodní Sporty Litovel | 106099 | 78 so 79 ne | 11.06.24 21:18:33 | |
C1Ž | Foltysová Lily Anne | 2011 | ZS | KK Opava | 121074 | 78 so 79 ne | 11.06.24 14:51:56 | ||
C1Ž | Kašparů Julie | 2014 | PZ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119029 | 78 so 79 ne | 11.06.24 17:30:29 | ||
C1Ž | Macháčková Nikol | 2013 | ZM | TJ Vodní Sporty Litovel | 106008 | 78 so 79 ne | 11.06.24 21:18:33 | ||
celkem C1Ž: 13 | |||||||||
Kategorie C2X | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C2X | Píšalová Karolína Foltysová Lily Anne | 2009 2011 | 3 | KK Opava KK Opava | 121070 121074 | 78 so 79 ne | 11.06.24 14:51:56 | ||
C2X | Foltysová Tereza Abigail Kuliha Jan | 2009 2011 | 3 | KK Opava KK Opava | 121081 121053 | 78 so 79 ne | 11.06.24 14:51:56 | ||
celkem C2X: 2 | |||||||||
Kategorie K1M | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | Košík Michal | 1995 | 2 | SK Veselí nad Moravou | 133058 | 78 so 79 ne | 23.05.24 06:59:14 | ||
K1M | Tomeček Adam | 2008 | DM | 2 | SK Veselí nad Moravou | 133015 | 78 so 79 ne | 23.05.24 06:59:14 | |
K1M | Tomeček Petr | 1978 | V | 2 | SK Veselí nad Moravou | 133031 | 78 so 79 ne | 23.05.24 06:59:14 | |
K1M | Bergmann Ondřej | 2000 | 2 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103026 | 78 so 79 ne | 10.06.24 08:27:05 | ||
K1M | Valenta Josef | 2010 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119238 | 78 so 79 ne | 11.06.24 17:30:29 | |
K1M | Šišpera Tomáš | 2008 | DM | 3+ | SK Veselí nad Moravou | 133041 | 78 so 79 ne | 23.05.24 06:59:14 | |
K1M | Šamánek Pavel | 1972 | V | 3+ | Kanoe Klub Spoj Brno | 103038 | 78 so 79 ne | 10.06.24 08:27:05 | |
K1M | Šamánek Filip | 2010 | ZS | 3+ | Kanoe Klub Spoj Brno | 103003 | 78 so 79 ne | 10.06.24 08:27:05 | |
K1M | Kuliha Jan | 2011 | ZS | 3+ | KK Opava | 121053 | 78 so 79 ne | 11.06.24 14:51:56 | |
K1M | Botek Dominik | 2011 | ZS | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119252 | 78 so 79 ne | 11.06.24 17:30:29 | |
K1M | Kafka Martin | 2010 | ZS | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119239 | 78 so 79 ne | 11.06.24 17:30:29 | |
K1M | Kupka Lukáš | 2007 | DS | 3+ | VK Tzunami Ostrava | 118026 | 78 so 79 ne | 11.06.24 21:29:57 | |
K1M | Břečka Jan | 1958 | VS | 3 | SK Veselí nad Moravou | 133002 | 78 so 79 ne | 23.05.24 06:59:14 | |
K1M | Lovecký Petr | 1977 | V | 3 | SK Veselí nad Moravou | 133018 | 78 so 79 ne | 23.05.24 06:59:14 | |
K1M | Šantavý Michal | 2004 | 3 | SK Veselí nad Moravou | 133003 | 78 so 79 ne | 23.05.24 06:59:14 | ||
K1M | Tomeček David | 2011 | ZS | 3 | SK Veselí nad Moravou | 133020 | 78 so 79 ne | 23.05.24 06:59:14 | |
K1M | Raděj Alexandr | 2006 | DS | 3 | Raft team H2O Jeseník | 188012 | 78 so 79 ne | 06.06.24 08:51:08 | |
K1M | Zaoral Matěj | 2011 | ZS | 3 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103055 | 78 so 79 ne | 10.06.24 08:27:05 | |
K1M | Gross Benedikt | 2005 | 3 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103006 | 78 so 79 ne | 10.06.24 08:27:05 | ||
K1M | Bouška David | 2008 | DM | 3 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103044 | 78 so 79 ne | 10.06.24 08:27:05 | |
K1M | Polák Oliver | 2009 | DM | 3 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103053 | 78 so 79 ne | 10.06.24 08:27:05 | |
K1M | Vybíral Viktor | 2007 | DS | 3 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103049 | 78 so 79 ne | 10.06.24 08:27:05 | |
K1M | Nekuda Lukáš | 2010 | ZS | 3 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103018 | 78 so 79 ne | 10.06.24 08:27:05 | |
K1M | Tobiáš Matěj | 2012 | ZM | 3 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103046 | 78 so 79 ne | 10.06.24 08:27:05 | |
K1M | Machain Jiří | 2012 | ZM | 3 | Kanoe Klub Spoj Brno | 562135 | 78 so 79 ne | 10.06.24 08:27:05 | |
K1M | Hájek Roman | 1963 | VS | 3 | VK Tzunami Ostrava | 118032 | 78 so 79 ne | 11.06.24 08:09:38 | |
K1M | Kubita Lukáš | 2013 | ZM | 3 | KK Opava | 121064 | 78 so 79 ne | 11.06.24 14:51:56 | |
K1M | Basaraba Albert | 2012 | ZM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119251 | 78 so 79 ne | 11.06.24 17:30:29 | |
K1M | Čermák Vojtěch | 2010 | ZS | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119253 | 78 so 79 ne | 11.06.24 17:30:29 | |
K1M | Kašpar Jan | 1982 | VM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119004 | 78 so 79 ne | 11.06.24 17:30:29 | |
K1M | Fijalík Ondřej | 1982 | VM | 3 | VK Kroměříž | 112066 | 78 so 79 ne | 11.06.24 19:17:12 | |
K1M | Hrabec Bohumil | 1960 | VS | 3 | VK Kroměříž | 112014 | 78 so 79 ne | 11.06.24 19:17:12 | |
K1M | Blažek Antonín | 2013 | ZM | 3 | TJ Vodní Sporty Litovel | 106102 | 78 so 79 ne | 11.06.24 21:18:33 | |
K1M | Kos Ondřej | 2011 | ZS | 3 | TJ Vodní Sporty Litovel | 106115 | 78 so 79 ne | 11.06.24 21:18:33 | |
K1M | Bartoš Jonáš | 2012 | ZM | 3 | VK Tzunami Ostrava | 118062 | 78 so 79 ne | 11.06.24 21:29:57 | |
K1M | Hasala Matyáš | 2008 | DM | 3 | VK Tzunami Ostrava | 118058 | 78 so 79 ne | 11.06.24 21:29:57 | |
K1M | Kupka Petr | 1981 | VM | 3 | VK Tzunami Ostrava | 118053 | 78 so 79 ne | 11.06.24 21:29:57 | |
K1M | Šrámek Jan | 2011 | ZS | 3 | VK Tzunami Ostrava | 118005 | 78 so 79 ne | 11.06.24 21:29:57 | |
K1M | Yakovenko Seraphim | 2010 | ZS | 3 | VK Tzunami Ostrava | 118007 | 78 so 79 ne | 11.06.24 21:29:57 | |
K1M | Doležal Filip | 2004 | SK Veselí nad Moravou | 133023 | 78 so 79 ne | 23.05.24 06:59:14 | |||
K1M | Ivánek Roman | 2002 | SK Veselí nad Moravou | 133063 | 78 so 79 ne | 23.05.24 06:59:14 | |||
K1M | Rolenc Jakub | 2004 | SK Veselí nad Moravou | 133025 | 78 so 79 ne | 23.05.24 06:59:14 | |||
K1M | Zeman Šimon | 2004 | SK Veselí nad Moravou | 133127 | 78 so 79 ne | 23.05.24 06:59:14 | |||
K1M | Vogl David | 2011 | ZS | Kanoe Klub Spoj Brno | 103050 | 78 so 79 ne | 10.06.24 08:27:05 | ||
K1M | Žídek Matěj | 2014 | PZ | KK Opava | 121082 | 78 so 79 ne | 11.06.24 14:51:56 | ||
K1M | Basaraba Eduard | 2016 | PZ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119056 | 78 so 79 ne | 11.06.24 17:30:29 | ||
K1M | Slovák Jakub | 2014 | PZ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119244 | 78 so 79 ne | 11.06.24 17:30:29 | ||
K1M | Kutý Lukáš | 2014 | PZ | TJ Vodní Sporty Litovel | 106110 | 78 so 79 ne | 11.06.24 21:18:33 | ||
K1M | Novotný Richard | 2014 | PZ | TJ Vodní Sporty Litovel | 106103 | 78 so 79 ne | 11.06.24 21:18:33 | ||
K1M | Šišma Matěj | 2013 | ZM | TJ Vodní Sporty Litovel | 106043 | 78 so 79 ne | 11.06.24 21:18:33 | ||
K1M | Michalčák Ondřej | 2012 | ZM | Vodní sporty Zábřeh | 135008 | 78 so 79 ne | 12.06.24 08:43:35 | ||
celkem K1M: 51 | |||||||||
Kategorie K1Ž | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1Ž | Lovecká Nela | 2011 | ZS | 2 | SK Veselí nad Moravou | 133016 | 78 so 79 ne | 23.05.24 06:59:14 | |
K1Ž | Kempná Andrea | 2006 | DS | 2 | VK Tzunami Ostrava | 118029 | 78 so 79 ne | 11.06.24 08:09:38 | |
K1Ž | Píšalová Karolína | 2009 | DM | 2 | KK Opava | 121070 | 78 so 79 ne | 11.06.24 14:51:56 | |
K1Ž | Kašparů Emma | 2011 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119246 | 78 so 79 ne | 11.06.24 17:30:29 | |
K1Ž | Minárová Natálie | 2001 | 2 | VK Tzunami Ostrava | 118036 | 78 so 79 ne | 11.06.24 21:29:57 | ||
K1Ž | Danišová Terezie | 2001 | 3+ | Raft team H2O Jeseník | 188016 | 78 so 79 ne | 06.06.24 08:51:08 | ||
K1Ž | Procházková Pavla | 1983 | VM | 3+ | Kanoe Klub Spoj Brno | 103011 | 78 so 79 ne | 10.06.24 08:27:05 | |
K1Ž | Šamánková Klára | 2013 | ZM | 3+ | Kanoe Klub Spoj Brno | 103002 | 78 so 79 ne | 10.06.24 08:27:05 | |
K1Ž | Foltysová Lily Anne | 2011 | ZS | 3+ | KK Opava | 121074 | 78 so 79 ne | 11.06.24 14:51:56 | |
K1Ž | Hanušová Johanka | 2010 | ZS | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119267 | 78 so 79 ne | 11.06.24 17:30:29 | |
K1Ž | Koplíková Adéla | 2009 | DM | 3+ | VK Kroměříž | 112054 | 78 so 79 ne | 11.06.24 19:17:12 | |
K1Ž | Gabrlíková Eliška | 2011 | ZS | 3+ | TJ Vodní Sporty Litovel | 106099 | 78 so 79 ne | 11.06.24 21:18:33 | |
K1Ž | Klimešová Kristýna | 2009 | DM | 3 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103016 | 78 so 79 ne | 10.06.24 08:27:05 | |
K1Ž | Kubíčková Nikola | 2012 | ZM | 3 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103040 | 78 so 79 ne | 10.06.24 08:27:05 | |
K1Ž | Nekudová Klára | 2013 | ZM | 3 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103004 | 78 so 79 ne | 10.06.24 08:27:05 | |
K1Ž | Foltysová Tereza Abigail | 2009 | DM | 3 | KK Opava | 121081 | 78 so 79 ne | 11.06.24 14:51:56 | |
K1Ž | Čermáková Anežka | 2013 | ZM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119254 | 78 so 79 ne | 11.06.24 17:30:29 | |
K1Ž | Macháčková Nikol | 2013 | ZM | 3 | TJ Vodní Sporty Litovel | 106008 | 78 so 79 ne | 11.06.24 21:18:33 | |
K1Ž | Šotolová Radka Abigail | 2012 | ZM | 3 | TJ Vodní Sporty Litovel | 106038 | 78 so 79 ne | 11.06.24 21:18:33 | |
K1Ž | Košíková Denisa | 2002 | SK Veselí nad Moravou | 133047 | 78 so 79 ne | 23.05.24 06:59:14 | |||
K1Ž | Kašpárková Emily | 2010 | ZS | KK Opava | 121084 | 78 so 79 ne | 11.06.24 14:51:56 | ||
K1Ž | Kašparů Julie | 2014 | PZ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119029 | 78 so 79 ne | 11.06.24 17:30:29 | ||
K1Ž | Kršková Anna | 2013 | ZM | TJ Vodní Sporty Litovel | 106068 | 78 so 79 ne | 11.06.24 21:18:33 | ||
K1Ž | Remsová Marie | 2012 | ZM | TJ Vodní Sporty Litovel | 106065 | 78 so 79 ne | 11.06.24 21:18:33 | ||
K1Ž | Vlčková Klára | 2015 | PZ | TJ Vodní Sporty Litovel | 106046 | 78 so 79 ne | 11.06.24 21:18:33 | ||
K1Ž | Zapletalová Klára | 2013 | ZM | TJ Vodní Sporty Litovel | 106051 | 78 so 79 ne | 11.06.24 21:18:33 | ||
K1Ž | Kupková Zuzana | 2015 | PZ | VK Tzunami Ostrava | 118039 | 78 so 79 ne | 11.06.24 21:29:57 | ||
celkem K1Ž: 27 | |||||||||
počty C1M: 22 C1Ž: 13 C2X: 2 K1M: 51 K1Ž: 27 celkem: 115 |
Zapsáno na oddílových přihlašovacích nástěnkách:
VK Kroměříž: 2C1Ž: 1 K1Ž: 1 celkem : 2