- 56 18.05.2024 sobota, Slalom na Paraplíčku + 2.Český pohár veteránů, startovné: mládež 100,- dospělí 200,-
- 57 19.05.2024 neděle, Slalom na Paraplíčku, startovné: mládež 100,- dospělí 200,-
18.05.2024 - 19.05.2024, Klub kanoistiky Železný Brod z.s.
on-line přihlašování od 11.04.2024 00:00:00 do 14.05.2024 20:00:59
C&K Rožátov | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Šerý Michal | 1971 | V | 3 | C&K Rožátov | 088003 | 56 so 57 ne | 13.05.24 17:54:06 | |
celkem C1M: 1 | |||||||||
Delfín Jablonec | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Koplík Tomáš | 1986 | VM | Delfín Jablonec | 046132 | 56 so 57 ne | 13.05.24 23:36:26 | ||
C2M | Benhák Jiří Benhák Ladislav | 1956 1954 | VS | 2 | Delfín Jablonec SK Vodní slalom České Budějovice | 046031 023002 | 56 so 57 ne | 11.05.24 16:43:51 | |
C2M | Kulhánek Jan Musil Pavel | 1978 1964 | VS | Delfín Jablonec Delfín Jablonec | 046012 046015 | 56 so 57 ne | 11.05.24 16:43:51 | ||
K1M | Kořínek Vojtěch | 2004 | 2 | Delfín Jablonec | 046049 | 56 so 57 ne | 11.05.24 16:43:51 | ||
K1M | Kořínek Martin | 1977 | V | 3+ | Delfín Jablonec | 046006 | 56 so 57 ne | 11.05.24 16:43:51 | |
K1M | Jelínek Tomáš | 1975 | V | 3 | Delfín Jablonec | 046077 | 56 so 57 ne | pouze v sobotu | 09.05.24 11:31:08 |
K1M | Winter Eduard | 1956 | VS | 3 | Delfín Jablonec | 046026 | 56 so 57 ne | 10.05.24 08:46:11 | |
K1M | Kulhánek Josef | 1951 | VS | 3 | Delfín Jablonec | 046010 | 56 so 57 ne | 13.05.24 07:51:36 | |
K1Ž | Samešová Věra | 1955 | VS | 3 | Delfín Jablonec | 046018 | 56 so 57 ne | pouze v sobotu | 09.05.24 11:31:08 |
celkem C1M: 1 C2M: 2 K1M: 5 K1Ž: 1 | |||||||||
Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Hvězda Daniel | 2012 | ZM | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011026 | 56 so 57 ne | 10.05.24 17:52:15 | |
C1M | Junek Vojtěch | 2011 | ZS | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011037 | 56 so 57 ne | 10.05.24 17:52:15 | |
C1M | Nožíř David | 2012 | ZM | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011044 | 56 so 57 ne | 10.05.24 17:52:15 | |
C1M | Zach Jeroným | 2013 | ZM | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011003 | 56 so 57 ne | 10.05.24 17:52:15 | |
C1Ž | Malinská Aneta | 2009 | DM | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011051 | 56 so 57 ne | 11.05.24 22:20:28 | |
C1Ž | Mrůzková Marie | 2011 | ZS | 3+ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011086 | 56 so 57 ne | 13.05.24 17:58:09 | |
C1Ž | Křižková Anna | 2012 | ZM | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011043 | 56 so 57 ne | 10.05.24 17:52:15 | |
C1Ž | Vonešová Adéla | 2013 | ZM | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011042 | 56 so 57 ne | 10.05.24 17:52:15 | |
C1Ž | Šenková Aniko | 2013 | ZM | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011050 | 56 so 57 ne | 10.05.24 17:52:15 | ||
K1M | Zach Radovan | 2005 | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011055 | 56 so 57 ne | 13.05.24 23:30:15 | ||
K1M | Mrůzek David | 2010 | ZS | 3+ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011053 | 56 so 57 ne | 13.05.24 17:58:09 | |
K1M | Junek Vojtěch | 2011 | ZS | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011037 | 56 so 57 ne | 10.05.24 17:52:15 | |
K1M | Nožíř David | 2012 | ZM | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011044 | 56 so 57 ne | 10.05.24 17:52:15 | |
K1M | Hvězda Daniel | 2012 | ZM | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011026 | 56 so 57 ne | 10.05.24 17:52:15 | |
K1M | Zach Jeroným | 2013 | ZM | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011003 | 56 so 57 ne | 10.05.24 17:52:15 | |
K1M | Šenk Alexandr | 2008 | DM | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011014 | 56 so 57 ne | 10.05.24 17:52:15 | |
K1Ž | Zaťková Eliška | 2009 | DM | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011062 | 56 so 57 ne | 10.05.24 21:44:23 | |
K1Ž | Mrůzková Marie | 2011 | ZS | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011086 | 56 so 57 ne | 13.05.24 17:58:09 | |
K1Ž | Křižková Anna | 2012 | ZM | 3+ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011043 | 56 so 57 ne | 10.05.24 17:52:15 | |
K1Ž | Šenková Aniko | 2013 | ZM | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011050 | 56 so 57 ne | 10.05.24 17:52:15 | |
K1Ž | Vonešová Adéla | 2013 | ZM | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011042 | 56 so 57 ne | 10.05.24 17:52:15 | |
celkem C1M: 4 C1Ž: 5 K1M: 7 K1Ž: 5 | |||||||||
KK Rakovník | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C2M | Šrámek Jiří Bačina Jan | 1966 1973 | VS | 2 | KK Rakovník SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 017058 043056 | 56 so 57 ne | 06.05.24 19:41:04 | |
C2X | Holý Jiří Šejvlová Lenka | 1957 1973 | VS | 3 | KK Rakovník KK Rakovník | 017007 017002 | 56 so 57 ne | 10.05.24 13:40:53 | |
K1M | Šrámek Jiří | 1966 | VS | 3 | KK Rakovník | 017058 | 56 so 57 ne | 06.05.24 19:41:04 | |
K1Ž | Šejvlová Lenka | 1973 | V | 3+ | KK Rakovník | 017002 | 56 so 57 ne | 10.05.24 13:40:53 | |
celkem C2M: 1 C2X: 1 K1M: 1 K1Ž: 1 | |||||||||
Klub Kanoistika Roudnice n.L. | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Fröhlich Jáchym | 2007 | DS | 2+ | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049065 | 56 so 57 ne | 14.05.24 08:16:56 | |
C1M | Bartoš Vojtěch | 2010 | ZS | 3+ | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049027 | 56 so 57 ne | 14.05.24 08:16:56 | |
C1M | Semerád Vít | 2010 | ZS | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049026 | 56 so 57 ne | 14.05.24 08:16:56 | ||
C1Ž | Bartošová Eliška | 2013 | ZM | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049011 | 56 so 57 ne | 14.05.24 08:16:56 | ||
C1Ž | Pišvejcová Bára | 2013 | ZM | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049016 | 56 so 57 ne | 14.05.24 08:16:56 | ||
K1M | Fröhlich Jáchym | 2007 | DS | 2 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049065 | 56 so 57 ne | 14.05.24 08:16:56 | |
K1M | Semerád Jakub | 2006 | DS | 2 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049008 | 56 so 57 ne | 14.05.24 08:16:56 | |
K1M | Semerád Vít | 2010 | ZS | 2 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049026 | 56 so 57 ne | 14.05.24 08:16:56 | |
K1M | Bartoš Vojtěch | 2010 | ZS | 3+ | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049027 | 56 so 57 ne | 14.05.24 08:16:56 | |
K1M | Pišvejc Marek | 2014 | PZ | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049036 | 56 so 57 ne | 14.05.24 08:16:56 | ||
K1M | Mrkvička Filip | 2011 | ZS | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049044 | 56 so 57 ne | 14.05.24 08:16:56 | ||
K1M | Nový Mikuláš | 2013 | ZM | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049045 | 56 so 57 ne | 14.05.24 08:16:56 | ||
K1M | Hart Adam | 2010 | ZS | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049037 | 56 so 57 ne | 14.05.24 08:16:56 | ||
K1Ž | Bartošová Eliška | 2013 | ZM | 3 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049011 | 56 so 57 ne | 14.05.24 08:16:56 | |
K1Ž | Pišvejcová Bára | 2013 | ZM | 3 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049016 | 56 so 57 ne | 14.05.24 08:16:56 | |
celkem C1M: 3 C1Ž: 2 K1M: 8 K1Ž: 2 | |||||||||
Klub kanoistiky Železný Brod z.s. | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | Marek Tomáš | 1973 | V | 3 | Klub kanoistiky Železný Brod z.s. | 070021 | 56 so 57 ne | 13.05.24 20:15:34 | |
K1M | Trnka Tobiáš | 2011 | ZS | 3 | Klub kanoistiky Železný Brod z.s. | 070030 | 56 so 57 ne | 13.05.24 20:15:34 | |
K1M | Skrbek Sebastian | 2008 | DM | 3 | Klub kanoistiky Železný Brod z.s. | 070019 | 56 so 57 ne | 13.05.24 20:15:34 | |
celkem K1M: 3 | |||||||||
Kotva Bráník | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | Kratochvíl Jan | 1978 | V | 2 | Kotva Bráník | 077017 | 56 so 57 ne | 09.05.24 18:49:47 | |
celkem K1M: 1 | |||||||||
KVS Hradec Králové | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | David Ondřej | 1984 | VM | 3+ | KVS Hradec Králové | 045009 | 56 so 57 ne | 12.05.24 18:29:18 | |
C1Ž | Davidová Michaela | 2009 | DM | 2 | KVS Hradec Králové | 045004 | 56 so 57 ne | 12.05.24 18:29:18 | |
K1M | Kubát František | 2014 | PZ | KVS Hradec Králové | 045015 | 56 so 57 ne | 12.05.24 18:29:18 | ||
K1Ž | Davidová Michaela | 2009 | DM | 3+ | KVS Hradec Králové | 045004 | 56 so 57 ne | 12.05.24 18:29:18 | |
K1Ž | Davidová Karolína | 2014 | PZ | KVS Hradec Králové | 045011 | 56 so 57 ne | 12.05.24 18:29:18 | ||
celkem C1M: 1 C1Ž: 1 K1M: 1 K1Ž: 2 | |||||||||
Loko Trutnov | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Hák Jiří | 1952 | VS | 3+ | Loko Trutnov | 060002 | 56 so 57 ne | 09.05.24 20:56:16 | |
C1M | Vídeňský Antonín | 2008 | DM | 3 | Loko Trutnov | 060016 | 56 so 57 ne | 09.05.24 20:56:16 | |
C1M | Míl Pavel | 1967 | VS | 3 | Loko Trutnov | 060038 | 56 so 57 ne | 09.05.24 20:56:16 | |
K1M | Vídeňský Antonín | 2008 | DM | 3 | Loko Trutnov | 060016 | 56 so 57 ne | 09.05.24 20:56:16 | |
K1M | Mach Sebastian | 2008 | DM | 3 | Loko Trutnov | 060003 | 56 so 57 ne | 09.05.24 20:56:16 | |
K1M | Horyna Lukáš | 1980 | VM | 3 | Loko Trutnov | 060011 | 56 so 57 ne | 09.05.24 20:56:16 | |
K1M | Zmítko Alexandr | 2010 | ZS | Loko Trutnov | 060019 | 56 so 57 ne | 09.05.24 20:56:16 | ||
celkem C1M: 3 K1M: 4 | |||||||||
Otava Strakonice | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | Šíma Lukáš | 2006 | DS | 3+ | Otava Strakonice | 027002 | 56 so 57 ne | 14.05.24 18:39:39 | |
K1M | Voják Jakub | 2008 | DM | 3+ | Otava Strakonice | 027024 | 56 so 57 ne | 14.05.24 18:39:39 | |
K1M | Říha Jakub | 2012 | ZM | 3 | Otava Strakonice | 027011 | 56 so 57 ne | 14.05.24 18:39:39 | |
K1M | Škop Josef | 2011 | ZS | 3 | Otava Strakonice | 027026 | 56 so 57 ne | 14.05.24 18:39:39 | |
K1M | Vondra Václav | 1957 | VS | 3 | Otava Strakonice | 027020 | 56 so 57 ne | 14.05.24 18:39:39 | |
K1M | Vopalecký Antonín | 2013 | ZM | 3 | Otava Strakonice | 027037 | 56 so 57 ne | 14.05.24 18:39:39 | |
K1Ž | Kylbergerová Iva | 2007 | DS | 3+ | Otava Strakonice | 027003 | 56 so 57 ne | 14.05.24 18:39:39 | |
K1Ž | Heřmanská Veronika | 2011 | ZS | 3 | Otava Strakonice | 027007 | 56 so 57 ne | 14.05.24 18:39:39 | |
K1Ž | Cháberová Eliška | 2011 | ZS | 3 | Otava Strakonice | 027001 | 56 so 57 ne | 14.05.24 18:39:39 | |
K1Ž | Šímová Viktorie | 2011 | ZS | 3 | Otava Strakonice | 027010 | 56 so 57 ne | 14.05.24 18:39:39 | |
celkem K1M: 6 K1Ž: 4 | |||||||||
SK Domeček Soběslav | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Keš Miroslav | 1967 | VS | 2 | SK Domeček Soběslav | 026020 | 56 so 57 ne | 13.05.24 06:33:31 | |
celkem C1M: 1 | |||||||||
SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Bačina Jan | 2006 | DS | 3+ | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043001 | 56 so 57 ne | 09.05.24 08:01:07 | |
C1M | Filipi Robert | 1964 | VS | 3+ | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043009 | 56 so 57 ne | 09.05.24 08:01:07 | |
C1M | Bačina Jan | 1973 | V | 3 | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043056 | 56 so 57 ne | 09.05.24 08:01:07 | |
C1M | Komínek Vojtěch | 2008 | DM | 3 | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043023 | 56 so 57 ne | 09.05.24 08:01:07 | |
C1M | Merenus Jan | 2012 | ZM | 3 | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043215 | 56 so 57 ne | 09.05.24 08:01:07 | |
C1M | Merenus Matouš | 2015 | PZ | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043010 | 56 so 57 ne | 09.05.24 08:01:07 | ||
C1Ž | Stárková Anna | 2011 | ZS | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043028 | 56 so 57 ne | 09.05.24 08:01:07 | ||
C2X | Merenus Jan Merenusová Barbora | 1983 1984 | VM | 2 | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043035 043214 | 56 so 57 ne | 09.05.24 08:01:07 | |
K1M | Bačina Jan | 2006 | DS | 2 | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043001 | 56 so 57 ne | 09.05.24 08:01:07 | |
K1M | Filipi Robert | 1964 | VS | 3+ | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043009 | 56 so 57 ne | 09.05.24 08:01:07 | |
K1M | Komínek Vojtěch | 2008 | DM | 3+ | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043023 | 56 so 57 ne | 09.05.24 08:01:07 | |
K1M | Čapek Ondřej | 2012 | ZM | 3 | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043025 | 56 so 57 ne | 09.05.24 08:01:07 | |
K1M | Hovorka Matouš | 2009 | DM | 3 | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043024 | 56 so 57 ne | 09.05.24 08:01:07 | |
K1M | Kettner Jiří | 2013 | ZM | 3 | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043011 | 56 so 57 ne | 09.05.24 08:01:07 | |
K1M | Komínek Mikuláš | 2013 | ZM | 3 | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043017 | 56 so 57 ne | 09.05.24 08:01:07 | |
K1M | Komínek Štěpán | 2011 | ZS | 3 | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043019 | 56 so 57 ne | 09.05.24 08:01:07 | |
K1M | Merenus Jan | 2012 | ZM | 3 | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043215 | 56 so 57 ne | 09.05.24 08:01:07 | |
K1M | Merenus Matouš | 2015 | PZ | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043010 | 56 so 57 ne | 09.05.24 08:01:07 | ||
K1Ž | Bednářová Anna | 2002 | 3+ | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043006 | 56 so 57 ne | 09.05.24 08:01:07 | ||
K1Ž | Bláhová Karolína | 2007 | DS | 3 | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043008 | 56 so 57 ne | 09.05.24 08:01:07 | |
K1Ž | Stárková Anna | 2011 | ZS | 3 | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043028 | 56 so 57 ne | 09.05.24 08:01:07 | |
K1Ž | Hudrlíková Magdaléna | 2012 | ZM | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043027 | 56 so 57 ne | 09.05.24 08:01:07 | ||
celkem C1M: 6 C1Ž: 1 C2X: 1 K1M: 10 K1Ž: 4 | |||||||||
SK Štětí | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | Piskáček Jan | 1966 | VS | 3+ | SK Štětí | 050016 | 56 so 57 ne | 12.05.24 21:48:29 | |
K1M | Těhle Zbyněk | 1964 | VS | 3 | SK Štětí | 050022 | 56 so 57 ne | 12.05.24 21:48:29 | |
celkem K1M: 2 | |||||||||
SK Třebechovice | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1Ž | Samková Valerie | 2011 | ZS | 2 | SK Třebechovice | 061003 | 56 so 57 ne | 09.05.24 16:53:51 | |
K1M | Samek Petr | 2008 | DM | 2 | SK Třebechovice | 061004 | 56 so 57 ne | 09.05.24 16:53:51 | |
K1M | Pavlík Jiří | 1964 | VS | 3+ | SK Třebechovice | 061021 | 56 so 57 ne | 09.05.24 16:53:51 | |
K1M | Rusz Josef | 2009 | DM | 3 | SK Třebechovice | 061028 | 56 so 57 ne | 09.05.24 16:53:51 | |
K1Ž | Samková Valerie | 2011 | ZS | 3+ | SK Třebechovice | 061003 | 56 so 57 ne | 09.05.24 16:53:51 | |
K1Ž | Ruszová Jitka | 2013 | ZM | SK Třebechovice | 061030 | 56 so 57 ne | 09.05.24 16:53:51 | ||
celkem C1Ž: 1 K1M: 3 K1Ž: 2 | |||||||||
SK Vltava Č. Krumlov z.s. | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | Koudelka Tomáš | 1964 | VS | 3+ | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024027 | 56 so 57 ne | 13.05.24 21:49:49 | |
celkem K1M: 1 | |||||||||
SK Vodní slalom České Budějovice | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Boček Zdeněk | 1975 | V | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023006 | 56 so 57 ne | 14.05.24 11:53:18 | |
C1M | Prüher Jakub | 1968 | VS | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023088 | 56 so 57 ne | 14.05.24 11:53:18 | |
C1M | Pinkava Lukáš | 1976 | V | 3+ | SK Vodní slalom České Budějovice | 023016 | 56 so 57 ne | 14.05.24 11:53:18 | |
K1M | Boček Zdeněk | 1975 | V | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023006 | 56 so 57 ne | 14.05.24 11:53:18 | |
K1M | Pinkava Lukáš | 1976 | V | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023016 | 56 so 57 ne | 14.05.24 11:53:18 | |
celkem C1M: 3 K1M: 2 | |||||||||
SK VS Benátky nad Jizerou | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | Abraham Tomáš | 1992 | 2 | SK VS Benátky nad Jizerou | 010013 | 56 so 57 ne | 10.05.24 23:41:59 | ||
K1M | Mikeš Jan | 2012 | ZM | 3 | SK VS Benátky nad Jizerou | 010007 | 56 so 57 ne | 10.05.24 13:26:53 | |
K1M | Špalek Vojtěch | 1996 | SK VS Benátky nad Jizerou | 010100 | 56 so 57 ne | 10.05.24 13:26:53 | |||
K1Ž | Beranová Tereza | 2011 | ZS | 3 | SK VS Benátky nad Jizerou | 010134 | 56 so 57 ne | 10.05.24 13:26:53 | |
celkem K1M: 3 K1Ž: 1 | |||||||||
Sk VS Slávia Hradec Králové | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C2X | Kašparová Anna Jindrák Petr | 1985 1969 | VS | 2 | Sk VS Slávia Hradec Králové Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z. s. | 055012 007041 | 56 so 57 ne | Pouze sobota | 12.05.24 21:46:12 |
K1Ž | Kašparová Anna | 1985 | VM | 2 | Sk VS Slávia Hradec Králové | 055012 | 56 so 57 ne | Pouze sobota | 12.05.24 21:46:12 |
celkem C2X: 1 K1Ž: 1 | |||||||||
SPORT Zbraslav, z. s. | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Větrovský Jiří | 1966 | VS | 2 | SPORT Zbraslav, z. s. | 095002 | 56 so 57 ne | 10.05.24 18:56:16 | |
C2M | Větrovský Jiří Jindrák Petr | 1966 1969 | VS | 2 | SPORT Zbraslav, z. s. Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z. s. | 095002 007041 | 56 so 57 ne | 10.05.24 18:56:16 | |
celkem C1M: 1 C2M: 1 | |||||||||
Sportovní klub Žižkov Praha z.s. | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Míka Viktor | 1977 | V | 2 | Sportovní klub Žižkov Praha z.s. | 008016 | 56 so 57 ne | 10.05.24 20:55:57 | |
C2X | Míka Viktor Borská Alena | 1977 1976 | V | 3 | Sportovní klub Žižkov Praha z.s. TJ Bohemians Praha | 008016 001067 | 56 so 57 ne | 10.05.24 20:55:57 | |
K1M | Míka Viktor | 1977 | V | 2 | Sportovní klub Žižkov Praha z.s. | 008016 | 56 so 57 ne | 10.05.24 20:55:57 | |
celkem C1M: 1 C2X: 1 K1M: 1 | |||||||||
TJ Bohemians Praha | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | Vyhnánek Jiří | 2013 | ZM | TJ Bohemians Praha | 001042 | 56 so 57 ne | 10.05.24 21:14:52 | ||
K1M | Vyhnánek Martin | 2015 | PZ | TJ Bohemians Praha | 001009 | 56 so 57 ne | 10.05.24 21:14:52 | ||
K1Ž | Borská Alena | 1976 | V | 3 | TJ Bohemians Praha | 001067 | 56 so 57 ne | 10.05.24 07:20:18 | |
celkem K1M: 2 K1Ž: 1 | |||||||||
TJ ČSAD Plzeň | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | Kraus Václav | 1961 | VS | 3+ | TJ ČSAD Plzeň | 038004 | 56 so 57 ne | 10.05.24 06:51:20 | |
celkem K1M: 1 | |||||||||
TJ DNT VS Kadaň | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Hoření Hynek | 2011 | ZS | 3 | TJ DNT VS Kadaň | 047024 | 56 so 57 ne | 09.05.24 09:35:39 | |
C1Ž | Štěpinová Tereza | 2010 | ZS | 3 | TJ DNT VS Kadaň | 047001 | 56 so 57 ne | 09.05.24 09:35:39 | |
C2X | Hoření Hynek Vybulková Julie | 2011 2011 | 3 | TJ DNT VS Kadaň TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 047024 014012 | 56 so 57 ne | 09.05.24 09:35:39 | ||
K1M | Němec Aleš | 1976 | V | 2 | TJ DNT VS Kadaň | 047015 | 56 so 57 ne | 09.05.24 09:35:39 | |
K1M | Hoření Hynek | 2011 | ZS | 3+ | TJ DNT VS Kadaň | 047024 | 56 so 57 ne | 09.05.24 09:35:39 | |
K1M | Franc Karel | 2010 | ZS | 3 | TJ DNT VS Kadaň | 047007 | 56 so 57 ne | 09.05.24 09:35:39 | |
K1M | Štěpina Dominik | 2012 | ZM | 3 | TJ DNT VS Kadaň | 047021 | 56 so 57 ne | 09.05.24 09:35:39 | |
K1Ž | Štěpinová Tereza | 2010 | ZS | 3+ | TJ DNT VS Kadaň | 047001 | 56 so 57 ne | 09.05.24 09:35:39 | |
celkem C1M: 1 C1Ž: 1 C2X: 1 K1M: 4 K1Ž: 1 | |||||||||
TJ Dvůr Králové | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | Jánský Pavel | 1975 | V | 3 | TJ Dvůr Králové | 053013 | 56 so 57 ne | 13.05.24 08:50:48 | |
K1M | Marek Vojtěch | 2013 | ZM | TJ Dvůr Králové | 053022 | 56 so 57 ne | 07.05.24 21:52:40 | ||
K1Ž | Marková Jitka | 1978 | V | 3 | TJ Dvůr Králové | 053033 | 56 so 57 ne | 07.05.24 21:52:40 | |
celkem K1M: 2 K1Ž: 1 | |||||||||
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Doležal Štěpán | 2015 | PZ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014099 | 56 so 57 ne | 15.05.24 00:49:56 | ||
C1M | Vybulka Matěj | 2012 | ZM | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014018 | 56 so 57 ne | 15.05.24 00:49:56 | ||
C1M | Svoboda František | 2014 | PZ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014072 | 56 so 57 ne | 15.05.24 00:49:56 | ||
C1Ž | Hronová Ludmila | 2011 | ZS | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014088 | 56 so 57 ne | 15.05.24 00:49:56 | |
C1Ž | Vybulková Julie | 2011 | ZS | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014012 | 56 so 57 ne | 15.05.24 00:49:56 | |
C1Ž | Machutová Hana | 2011 | ZS | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014057 | 56 so 57 ne | 15.05.24 00:49:56 | |
C1Ž | Havlínová Eliška | 2014 | PZ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014071 | 56 so 57 ne | 15.05.24 00:49:56 | ||
C1Ž | Zapletalová Viktorie | 2013 | ZM | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014080 | 56 so 57 ne | 15.05.24 00:49:56 | ||
C2X | Doležal Tomáš Doležalová Zuzana | 1976 1980 | V | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014061 014060 | 56 so 57 ne | 15.05.24 00:49:56 | |
K1M | Adamec Jakub | 1984 | VM | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014020 | 56 so 57 ne | 15.05.24 00:49:56 | |
K1M | Hron Robin | 1979 | V | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014023 | 56 so 57 ne | 15.05.24 00:49:56 | |
K1M | Machuta Zdeněk | 1964 | VS | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014054 | 56 so 57 ne | 15.05.24 00:49:56 | |
K1M | Řejha Jiří | 1981 | VM | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014048 | 56 so 57 ne | 15.05.24 00:49:56 | |
K1M | Kysela David | 1977 | V | 3+ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014024 | 56 so 57 ne | 15.05.24 00:49:56 | |
K1M | Adamec Jáchym | 2011 | ZS | 3+ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014043 | 56 so 57 ne | 15.05.24 00:49:56 | |
K1M | Vybulka Matěj | 2012 | ZM | 3 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014018 | 56 so 57 ne | 15.05.24 00:49:56 | |
K1M | Doležal Štěpán | 2015 | PZ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014099 | 56 so 57 ne | 15.05.24 00:49:56 | ||
K1M | Svoboda František | 2014 | PZ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014072 | 56 so 57 ne | 15.05.24 00:49:56 | ||
K1M | Řejha Vít | 2015 | PZ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014085 | 56 so 57 ne | 15.05.24 00:49:56 | ||
K1M | Koudelka Jan | 2015 | PZ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014039 | 56 so 57 ne | 15.05.24 00:49:56 | ||
K1Ž | Vybulková Julie | 2011 | ZS | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014012 | 56 so 57 ne | 15.05.24 00:49:56 | |
K1Ž | Kudějová Kristýna | 1988 | VM | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014053 | 56 so 57 ne | 15.05.24 00:49:56 | |
K1Ž | Hronová Šárka | 2009 | DM | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014087 | 56 so 57 ne | 15.05.24 00:49:56 | |
K1Ž | Hronová Ludmila | 2011 | ZS | 3+ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014088 | 56 so 57 ne | 15.05.24 00:49:56 | |
K1Ž | Machutová Hana | 2011 | ZS | 3+ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014057 | 56 so 57 ne | 15.05.24 00:49:56 | |
K1Ž | Doležalová Zuzana | 1980 | VM | 3+ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014060 | 56 so 57 ne | 15.05.24 00:49:56 | |
K1Ž | Zapletalová Viktorie | 2013 | ZM | 3 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014080 | 56 so 57 ne | 15.05.24 00:49:56 | |
K1Ž | Řejhová Veronika | 2012 | ZM | 3 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014084 | 56 so 57 ne | 15.05.24 00:49:56 | |
K1Ž | Havlínová Eliška | 2014 | PZ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014071 | 56 so 57 ne | 15.05.24 00:49:56 | ||
K1Ž | Hronová Hana | 2013 | ZM | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014089 | 56 so 57 ne | 15.05.24 00:49:56 | ||
celkem C1M: 3 C1Ž: 5 C2X: 1 K1M: 11 K1Ž: 10 | |||||||||
TJ Loko Plzeň | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Franz Tadeáš | 2010 | ZS | 3 | TJ Loko Plzeň | 039001 | 56 so 57 ne | 14.05.24 13:26:15 | |
C1Ž | Štulcová Valentýna | 2010 | ZS | 3 | TJ Loko Plzeň | 039040 | 56 so 57 ne | 14.05.24 13:26:15 | |
K1M | Komiš Jan | 2011 | ZS | 3+ | TJ Loko Plzeň | 039011 | 56 so 57 ne | 14.05.24 13:26:15 | |
K1M | Franz Tadeáš | 2010 | ZS | 3+ | TJ Loko Plzeň | 039001 | 56 so 57 ne | 14.05.24 13:26:15 | |
K1M | Čapek Jiří | 2011 | ZS | 3 | TJ Loko Plzeň | 039036 | 56 so 57 ne | 14.05.24 13:26:15 | |
K1M | Ježek Filip | 2011 | ZS | 3 | TJ Loko Plzeň | 039043 | 56 so 57 ne | 14.05.24 13:26:15 | |
K1Ž | Štulcová Valentýna | 2010 | ZS | 3 | TJ Loko Plzeň | 039040 | 56 so 57 ne | 14.05.24 13:26:15 | |
celkem C1M: 1 C1Ž: 1 K1M: 4 K1Ž: 1 | |||||||||
TJ Loko Žatec | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Synek Přemysl | 2007 | DS | 2 | TJ Loko Žatec | 052060 | 56 so 57 ne | 13.05.24 08:37:52 | |
C1M | Beck Hynek | 2012 | ZM | TJ Loko Žatec | 052033 | 56 so 57 ne | 13.05.24 08:37:52 | ||
C1M | Milyan Štěpán | 2012 | ZM | TJ Loko Žatec | 052031 | 56 so 57 ne | 13.05.24 08:37:52 | ||
C1Ž | Petriková Barbora | 2008 | DM | 3+ | TJ Loko Žatec | 052046 | 56 so 57 ne | 13.05.24 08:37:52 | |
K1M | Synek Přemysl | 2007 | DS | 2 | TJ Loko Žatec | 052060 | 56 so 57 ne | 13.05.24 08:37:52 | |
K1M | Beck Hynek | 2012 | ZM | 3+ | TJ Loko Žatec | 052033 | 56 so 57 ne | 13.05.24 08:37:52 | |
K1M | Milyan Daniel | 1971 | V | 3+ | TJ Loko Žatec | 052012 | 56 so 57 ne | 13.05.24 08:37:52 | |
K1M | Milyan Štěpán | 2012 | ZM | 3+ | TJ Loko Žatec | 052031 | 56 so 57 ne | 13.05.24 08:37:52 | |
K1M | Drnec Tobiáš | 2013 | ZM | 3 | TJ Loko Žatec | 052038 | 56 so 57 ne | 13.05.24 08:37:52 | |
K1M | Milyan Kryštof | 2016 | PZ | TJ Loko Žatec | 052022 | 56 so 57 ne | 13.05.24 08:37:52 | ||
K1M | Sajdl František | 1970 | V | TJ Loko Žatec | 052018 | 56 so 57 ne | 13.05.24 08:37:52 | ||
K1M | Klíma Mikuláš | 2012 | ZM | TJ Loko Žatec | 052010 | 56 so 57 ne | 13.05.24 08:37:52 | ||
K1M | Kuneš Jan | 2008 | DM | TJ Loko Žatec | 052058 | 56 so 57 ne | 13.05.24 08:37:52 | ||
K1Ž | Petriková Barbora | 2008 | DM | 2 | TJ Loko Žatec | 052046 | 56 so 57 ne | 13.05.24 08:37:52 | |
K1Ž | Milyanová Andrea | 1987 | VM | 3+ | TJ Loko Žatec | 052081 | 56 so 57 ne | 13.05.24 08:37:52 | |
K1Ž | Milyanová Anežka | 2014 | PZ | TJ Loko Žatec | 052001 | 56 so 57 ne | 13.05.24 08:37:52 | ||
celkem C1M: 3 C1Ž: 1 K1M: 9 K1Ž: 3 | |||||||||
TJ Ohře Klášterec | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Volák Jaroslav | 1990 | 2 | TJ Ohře Klášterec | 048068 | 56 so 57 ne | 14.05.24 06:31:46 | ||
C1M | Rolinec František | 2008 | DM | 3+ | TJ Ohře Klášterec | 048020 | 56 so 57 ne | 14.05.24 06:31:46 | |
C1M | Kováč Tobiáš | 2011 | ZS | 3+ | TJ Ohře Klášterec | 048024 | 56 so 57 ne | 14.05.24 06:31:46 | |
C1M | Růžička Marcel | 2009 | DM | 3 | TJ Ohře Klášterec | 048045 | 56 so 57 ne | 14.05.24 06:31:46 | |
K1M | Rolinec František | 2008 | DM | 2 | TJ Ohře Klášterec | 048020 | 56 so 57 ne | 14.05.24 06:31:46 | |
K1M | Volák Jaroslav | 1990 | 2 | TJ Ohře Klášterec | 048068 | 56 so 57 ne | 14.05.24 06:31:46 | ||
K1M | Kováč Tobiáš | 2011 | ZS | 3+ | TJ Ohře Klášterec | 048024 | 56 so 57 ne | 14.05.24 06:31:46 | |
K1M | Přinda Marek | 1983 | VM | 3+ | TJ Ohře Klášterec | 048042 | 56 so 57 ne | 14.05.24 06:31:46 | |
K1M | Barták Lukáš | 2009 | DM | 3 | TJ Ohře Klášterec | 048032 | 56 so 57 ne | 14.05.24 06:31:46 | |
K1M | Jedlička Adam Kryštof | 2012 | ZM | 3 | TJ Ohře Klášterec | 048037 | 56 so 57 ne | 14.05.24 06:31:46 | |
K1M | Růžička Marcel | 2009 | DM | 3 | TJ Ohře Klášterec | 048045 | 56 so 57 ne | 14.05.24 06:31:46 | |
K1M | Říha Janek | 2013 | ZM | 3 | TJ Ohře Klášterec | 200679 | 56 so 57 ne | 14.05.24 06:31:46 | |
K1M | Říha Vítek | 2014 | PZ | TJ Ohře Klášterec | 200678 | 56 so 57 ne | 14.05.24 06:31:46 | ||
celkem C1M: 4 K1M: 9 | |||||||||
TJ Semily | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Mrůzek Kamil | 1977 | V | 3+ | TJ Semily | 059017 | 56 so 57 ne | 09.05.24 20:02:33 | |
C1M | Mrůzek Šimon | 2011 | ZS | 3+ | TJ Semily | 059055 | 56 so 57 ne | 09.05.24 20:02:33 | |
C1M | Lacina Richard | 1967 | VS | 3+ | TJ Semily | 059022 | 56 so 57 ne | 09.05.24 20:02:33 | |
C1M | Zuna Jáchym | 2010 | ZS | 3 | TJ Semily | 059051 | 56 so 57 ne | 09.05.24 20:02:33 | |
C1M | Mrůzek Matouš | 2013 | ZM | TJ Semily | 059054 | 56 so 57 ne | 09.05.24 20:02:33 | ||
K1M | Mrůzek Kamil | 1977 | V | 2 | TJ Semily | 059017 | 56 so 57 ne | 09.05.24 20:02:33 | |
K1M | Mrůzek Šimon | 2011 | ZS | 3+ | TJ Semily | 059055 | 56 so 57 ne | 09.05.24 20:02:33 | |
K1M | Zuna Jáchym | 2010 | ZS | 3+ | TJ Semily | 059051 | 56 so 57 ne | 09.05.24 20:02:33 | |
K1M | Mrůzek Matouš | 2013 | ZM | 3 | TJ Semily | 059054 | 56 so 57 ne | 09.05.24 20:02:33 | |
K1M | Slavík Vojtěch | 2012 | ZM | 3 | TJ Semily | 059009 | 56 so 57 ne | 09.05.24 20:02:33 | |
K1Ž | Paulů Erika | 2013 | ZM | TJ Semily | 059001 | 56 so 57 ne | 09.05.24 20:02:33 | ||
celkem C1M: 5 K1M: 5 K1Ž: 1 | |||||||||
TJ Slavia K. Vary | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Kvapil Kryštof | 2012 | ZM | 3+ | TJ Slavia K. Vary | 035001 | 56 so 57 ne | 14.05.24 10:58:21 | |
C1Ž | Kvapilová Gabriela | 1978 | V | 2 | TJ Slavia K. Vary | 035004 | 56 so 57 ne | 14.05.24 10:58:21 | |
K1M | Kvapil Kryštof | 2012 | ZM | 3+ | TJ Slavia K. Vary | 035001 | 56 so 57 ne | 14.05.24 10:58:21 | |
K1Ž | Kvapilová Gabriela | 1978 | V | 2 | TJ Slavia K. Vary | 035004 | 56 so 57 ne | 14.05.24 10:58:21 | |
celkem C1M: 1 C1Ž: 1 K1M: 1 K1Ž: 1 | |||||||||
TJ Sokol Písek | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Jícha Dušan | 1982 | VM | 3 | TJ Sokol Písek | 080008 | 56 so 57 ne | 07.05.24 21:36:56 | |
celkem C1M: 1 | |||||||||
TJ Šumperk z.s. | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Svrčina David | 2007 | DS | 2 | TJ Šumperk z.s. | 129001 | 56 so 57 ne | 14.05.24 10:20:39 | |
C1M | Marek Filip | 2013 | ZM | 3 | TJ Šumperk z.s. | 129029 | 56 so 57 ne | 14.05.24 10:20:39 | |
C1Ž | Hlocká Alexandra | 2012 | ZM | TJ Šumperk z.s. | 129025 | 56 so 57 ne | 14.05.24 10:20:39 | ||
C1Ž | Šimková Vanesa | 2012 | ZM | TJ Šumperk z.s. | 129015 | 56 so 57 ne | 14.05.24 10:20:39 | ||
K1M | Kuziuk Oleksii | 2008 | DM | 3+ | TJ Šumperk z.s. | 129027 | 56 so 57 ne | 14.05.24 10:20:39 | |
K1M | Rouča Jaroslav | 1970 | V | 3+ | TJ Šumperk z.s. | 129034 | 56 so 57 ne | 14.05.24 10:20:39 | |
K1M | Svrčina David | 2007 | DS | 3+ | TJ Šumperk z.s. | 129001 | 56 so 57 ne | 14.05.24 10:20:39 | |
K1M | Marek Filip | 2013 | ZM | 3 | TJ Šumperk z.s. | 129029 | 56 so 57 ne | 14.05.24 10:20:39 | |
K1Ž | Göbelová Ema | 2010 | ZS | 3 | TJ Šumperk z.s. | 129008 | 56 so 57 ne | 14.05.24 10:20:39 | |
K1Ž | Hlocká Alexandra | 2012 | ZM | 3 | TJ Šumperk z.s. | 129025 | 56 so 57 ne | 14.05.24 10:20:39 | |
K1Ž | Šimková Vanesa | 2012 | ZM | 3 | TJ Šumperk z.s. | 129015 | 56 so 57 ne | 14.05.24 10:20:39 | |
celkem C1M: 2 C1Ž: 2 K1M: 4 K1Ž: 3 | |||||||||
TJ Syntesia Pardubice | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Outrata Jindřich | 1970 | V | 3+ | TJ Syntesia Pardubice | 057033 | 56 so 57 ne | 12.05.24 23:06:25 | |
C2X | Konvalinková Irena Outrata Jindřich | 1977 1970 | V | 2 | TJ Syntesia Pardubice TJ Syntesia Pardubice | 057042 057033 | 56 so 57 ne | 12.05.24 23:06:25 | |
K1M | Cinko Radek | 1993 | 3+ | TJ Syntesia Pardubice | 057065 | 56 so 57 ne | 10.05.24 10:11:05 | ||
K1M | Outrata Jindřich | 1970 | V | 3+ | TJ Syntesia Pardubice | 057033 | 56 so 57 ne | 12.05.24 23:06:25 | |
K1M | Peška Václav | 2012 | ZM | 3 | TJ Syntesia Pardubice | 057163 | 56 so 57 ne | 10.05.24 10:11:05 | |
K1M | Makán Jiří | 2015 | PZ | TJ Syntesia Pardubice | 057178 | 56 so 57 ne | 10.05.24 10:11:05 | ||
K1Ž | Vašinová Magdalena | 2013 | ZM | TJ Syntesia Pardubice | 057173 | 56 so 57 ne | 10.05.24 10:11:05 | ||
celkem C1M: 1 C2X: 1 K1M: 4 K1Ž: 1 | |||||||||
TJ Turnov | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Miller Jan | 1968 | VS | 2 | TJ Turnov | 062010 | 56 so 57 ne | 02.05.24 20:53:06 | |
C1M | Miller Jan | 1997 | 2 | TJ Turnov | 062001 | 56 so 57 ne | 11.05.24 17:02:01 | ||
C2X | Jarolímek Otto Jarolímková Věra | 1961 1966 | VS | 3 | TJ Turnov TJ Turnov | 062006 062012 | 56 so 57 ne | 10.05.24 21:03:03 | |
K1M | Jarolímek Otto | 1961 | VS | 3 | TJ Turnov | 062006 | 56 so 57 ne | 10.05.24 21:03:03 | |
K1M | Pokorný Pavel | 2005 | 3 | TJ Turnov | 062039 | 56 so 57 ne | 10.05.24 21:03:03 | ||
celkem C1M: 2 C2X: 1 K1M: 2 | |||||||||
Univerzitní sportovní klub Praha | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Hladík Šimon | 2009 | DM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009181 | 56 so 57 ne | 15.05.24 00:58:03 | |
C1M | Ježek Stanislav | 1976 | V | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009035 | 56 so 57 ne | 15.05.24 00:58:03 | |
C1M | Dvorník Štěpán | 2010 | ZS | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009017 | 56 so 57 ne | 15.05.24 00:58:03 | |
C1M | Kolář Lukáš | 2010 | ZS | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009069 | 56 so 57 ne | 15.05.24 00:58:03 | |
C1M | Král Vít | 2012 | ZM | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009159 | 56 so 57 ne | 15.05.24 00:58:03 | |
C1M | Kratochvíl Devi | 2011 | ZS | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009164 | 56 so 57 ne | 15.05.24 00:58:03 | |
C1M | Pinkava Jonáš | 2011 | ZS | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009023 | 56 so 57 ne | 15.05.24 00:58:03 | |
C1M | Štefan Vojtěch | 2011 | ZS | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009065 | 56 so 57 ne | 15.05.24 00:58:03 | |
C1M | Kostkan Lukáš | 2011 | ZS | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009141 | 56 so 57 ne | 15.05.24 00:58:03 | |
C1M | Krpálek Jáchym | 2011 | ZS | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009100 | 56 so 57 ne | 15.05.24 00:58:03 | |
C1M | Votava Michal | 2010 | ZS | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009176 | 56 so 57 ne | 15.05.24 00:58:03 | |
C1M | Dvorník Jonáš | 2012 | ZM | Univerzitní sportovní klub Praha | 009002 | 56 so 57 ne | 15.05.24 00:58:03 | ||
C1M | Geiger Mikuláš | 2010 | ZS | Univerzitní sportovní klub Praha | 009029 | 56 so 57 ne | 15.05.24 00:58:03 | ||
C1M | Kratochvíl Mika | 2013 | ZM | Univerzitní sportovní klub Praha | 119270 | 56 so 57 ne | 15.05.24 00:58:03 | ||
C1Ž | Adámková Klára | 2010 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009157 | 56 so 57 ne | 15.05.24 00:58:03 | |
C1Ž | Bačáková Radka | 1983 | VM | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009101 | 56 so 57 ne | 15.05.24 00:58:03 | |
C1Ž | Jumrová Johana | 2011 | ZS | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009109 | 56 so 57 ne | 15.05.24 00:58:03 | |
C1Ž | Linhartová Patricie | 2009 | DM | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009131 | 56 so 57 ne | 15.05.24 00:58:03 | |
C1Ž | Linhartová Emílie | 2009 | DM | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009119 | 56 so 57 ne | 15.05.24 00:58:03 | |
C1Ž | Pokorná Emílie | 2010 | ZS | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009126 | 56 so 57 ne | 15.05.24 00:58:03 | |
C1Ž | Nesnídalová Lucie | 2002 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009080 | 56 so 57 ne | 15.05.24 00:58:03 | |||
K1M | Dvorník Štěpán | 2010 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009017 | 56 so 57 ne | 15.05.24 00:58:03 | |
K1M | Hilar Mikoláš | 2009 | DM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009063 | 56 so 57 ne | 15.05.24 00:58:03 | |
K1M | Hladík Šimon | 2009 | DM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009181 | 56 so 57 ne | 15.05.24 00:58:03 | |
K1M | Jančar Filip | 1976 | V | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009118 | 56 so 57 ne | 15.05.24 00:58:03 | |
K1M | Kolář Lukáš | 2010 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009069 | 56 so 57 ne | 15.05.24 00:58:03 | |
K1M | Král Ondřej | 2008 | DM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009079 | 56 so 57 ne | 15.05.24 00:58:03 | |
K1M | Král Tomáš | 1979 | V | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009056 | 56 so 57 ne | 15.05.24 00:58:03 | |
K1M | Kratochvíl Devi | 2011 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009164 | 56 so 57 ne | 15.05.24 00:58:03 | |
K1M | Pelikán Martin | 2009 | DM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009189 | 56 so 57 ne | 15.05.24 00:58:03 | |
K1M | Štefan Vojtěch | 2011 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009065 | 56 so 57 ne | 15.05.24 00:58:03 | |
K1M | Vlnas Ota | 2010 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009151 | 56 so 57 ne | 15.05.24 00:58:03 | |
K1M | Burger Jonatan | 2011 | ZS | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009155 | 56 so 57 ne | 15.05.24 00:58:03 | |
K1M | Kostkan Lukáš | 2011 | ZS | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009141 | 56 so 57 ne | 15.05.24 00:58:03 | |
K1M | Král Vít | 2012 | ZM | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009159 | 56 so 57 ne | 15.05.24 00:58:03 | |
K1M | Pinkava Jonáš | 2011 | ZS | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009023 | 56 so 57 ne | 15.05.24 00:58:03 | |
K1M | Dvorník Jonáš | 2012 | ZM | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009002 | 56 so 57 ne | 15.05.24 00:58:03 | |
K1M | Geiger Mikuláš | 2010 | ZS | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009029 | 56 so 57 ne | 15.05.24 00:58:03 | |
K1M | Kratochvíl Mika | 2013 | ZM | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 119270 | 56 so 57 ne | 15.05.24 00:58:03 | |
K1M | Krpálek Jáchym | 2011 | ZS | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009100 | 56 so 57 ne | 15.05.24 00:58:03 | |
K1M | Langer Viktor | 2012 | ZM | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009160 | 56 so 57 ne | 15.05.24 00:58:03 | |
K1M | Hradecký Daniel | 2013 | ZM | Univerzitní sportovní klub Praha | 009179 | 56 so 57 ne | 15.05.24 00:58:03 | ||
K1M | Kos Eduard | 2014 | PZ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009178 | 56 so 57 ne | 15.05.24 00:58:03 | ||
K1M | Matějka Michael | 1997 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009077 | 56 so 57 ne | 15.05.24 00:58:03 | |||
K1M | Perný Jakub Sami | 2012 | ZM | Univerzitní sportovní klub Praha | 009202 | 56 so 57 ne | 15.05.24 00:58:03 | ||
K1M | Rapp Ondřej | 1997 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009190 | 56 so 57 ne | 15.05.24 00:58:03 | |||
K1M | Špaček Matyáš | 2014 | PZ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009177 | 56 so 57 ne | 15.05.24 00:58:03 | ||
K1M | Vávra Jiří | 2013 | ZM | Univerzitní sportovní klub Praha | 009187 | 56 so 57 ne | 15.05.24 00:58:03 | ||
K1Ž | Nesnídalová Lucie | 2002 | 1 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009080 | 56 so 57 ne | 15.05.24 00:58:03 | ||
K1Ž | Adámková Klára | 2010 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009157 | 56 so 57 ne | 15.05.24 00:58:03 | |
K1Ž | Bačáková Radka | 1983 | VM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009101 | 56 so 57 ne | 15.05.24 00:58:03 | |
K1Ž | Ježková Kateřina | 2009 | DM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009192 | 56 so 57 ne | 15.05.24 00:58:03 | |
K1Ž | Koucká Mariana | 2007 | DS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009111 | 56 so 57 ne | 15.05.24 00:58:03 | |
K1Ž | Linhartová Patricie | 2009 | DM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009131 | 56 so 57 ne | 15.05.24 00:58:03 | |
K1Ž | Mrázová Ema | 2009 | DM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009186 | 56 so 57 ne | 15.05.24 00:58:03 | |
K1Ž | Jumrová Johana | 2011 | ZS | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009109 | 56 so 57 ne | 15.05.24 00:58:03 | |
K1Ž | Linhartová Emílie | 2009 | DM | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009119 | 56 so 57 ne | 15.05.24 00:58:03 | |
K1Ž | Pokorná Emílie | 2010 | ZS | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009126 | 56 so 57 ne | 15.05.24 00:58:03 | |
K1Ž | Mašková Alena | 1976 | V | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009025 | 56 so 57 ne | 15.05.24 00:58:03 | |
K1Ž | Mazúrková Lola | 2013 | ZM | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009171 | 56 so 57 ne | 15.05.24 00:58:03 | |
K1Ž | Votavová Anežka | 2012 | ZM | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009175 | 56 so 57 ne | 15.05.24 00:58:03 | |
K1Ž | Havlišová Kristína | 2013 | ZM | Univerzitní sportovní klub Praha | 009174 | 56 so 57 ne | 15.05.24 00:58:03 | ||
celkem C1M: 14 C1Ž: 7 K1M: 27 K1Ž: 14 | |||||||||
Vodácký oddíl Horšovský Týn | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Kliment Tomáš | 2008 | DM | 2 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066012 | 56 so 57 ne | 12.05.24 22:06:15 | |
C1M | Kouřil Hynek | 2009 | DM | 2 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066031 | 56 so 57 ne | 12.05.24 22:06:15 | |
C1M | Kvasnička Matěj | 2008 | DM | 2 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066026 | 56 so 57 ne | 12.05.24 22:06:15 | |
C1M | Táborský Vojtěch | 2010 | ZS | 3+ | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066028 | 56 so 57 ne | 12.05.24 22:06:15 | |
C1M | Vejvančický Petr | 2013 | ZM | 3 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066029 | 56 so 57 ne | 12.05.24 22:06:15 | |
C1M | Kastner Adam | 2012 | ZM | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066032 | 56 so 57 ne | 12.05.24 22:06:15 | ||
C1M | Žáček Vojtěch | 2013 | ZM | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066035 | 56 so 57 ne | 12.05.24 22:06:15 | ||
C2M | Kouřil Hynek Táborský Vojtěch | 2009 2010 | 2 | Vodácký oddíl Horšovský Týn Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066031 066028 | 56 so 57 ne | 14.05.24 19:29:08 | ||
K1M | Kvasnička Matěj | 2008 | DM | 2 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066026 | 56 so 57 ne | 12.05.24 22:06:15 | |
K1M | Kliment Tomáš | 2008 | DM | 3+ | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066012 | 56 so 57 ne | 12.05.24 22:06:15 | |
K1M | Táborský Vojtěch | 2010 | ZS | 3+ | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066028 | 56 so 57 ne | 12.05.24 22:06:15 | |
K1M | Vejvančický Pavel | 2009 | DM | 3+ | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066019 | 56 so 57 ne | 12.05.24 22:06:15 | |
K1M | Kastner Adam | 2012 | ZM | 3 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066032 | 56 so 57 ne | 12.05.24 22:06:15 | |
K1M | Vejvančický Petr | 2013 | ZM | 3 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066029 | 56 so 57 ne | 12.05.24 22:06:15 | |
K1M | Žáček Vojtěch | 2013 | ZM | 3 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066035 | 56 so 57 ne | 12.05.24 22:06:15 | |
celkem C1M: 7 C2M: 1 K1M: 7 | |||||||||
Vodní sporty Ostrava, z.s. | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1Ž | Srpová Stela | 2006 | DS | 3+ | Vodní sporty Ostrava, z.s. | 120003 | 56 so 57 ne | 09.05.24 12:40:20 | |
K1Ž | Srpová Stela | 2006 | DS | 2 | Vodní sporty Ostrava, z.s. | 120003 | 56 so 57 ne | 09.05.24 12:40:20 | |
celkem C1Ž: 1 K1Ž: 1 | |||||||||
VS Tábor | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Krofta Dominik | 1993 | 3+ | VS Tábor | 030047 | 56 so 57 ne | 13.05.24 14:24:19 | ||
C1M | Kubeš Vladimír | 1961 | VS | 3+ | VS Tábor | 030011 | 56 so 57 ne | 13.05.24 14:24:19 | |
C1M | Krofta Zdeněk | 1959 | VS | 3 | VS Tábor | 030045 | 56 so 57 ne | 13.05.24 14:24:19 | |
C1M | Zajíc Kryštof | 2010 | ZS | 3 | VS Tábor | 030083 | 56 so 57 ne | 13.05.24 14:24:19 | |
C1Ž | Válková Tereza | 2012 | ZM | 3 | VS Tábor | 030054 | 56 so 57 ne | 13.05.24 14:24:19 | |
C1Ž | Pospíšilová Jitka | 1989 | VM | 3 | VS Tábor | 030019 | 56 so 57 ne | 13.05.24 14:24:19 | |
C2M | Krofta Dominik Krofta Zdeněk | 1993 1959 | 2 | VS Tábor VS Tábor | 030047 030045 | 56 so 57 ne | 13.05.24 14:24:19 | ||
C2X | Pospíšilová Jitka Boček Zdeněk | 1989 1975 | V | 2 | VS Tábor SK Vodní slalom České Budějovice | 030019 023006 | 56 so 57 ne | 13.05.24 14:24:19 | |
K1M | Riant Antonín | 2010 | ZS | 3+ | VS Tábor | 030040 | 56 so 57 ne | 13.05.24 14:24:19 | |
K1M | Maťha Marduk | 2010 | ZS | 3+ | VS Tábor | 030051 | 56 so 57 ne | 13.05.24 14:24:19 | |
K1M | Riant Josef | 2013 | ZM | 3 | VS Tábor | 030056 | 56 so 57 ne | 13.05.24 14:24:19 | |
K1M | Velenovský Jonáš | 2011 | ZS | 3 | VS Tábor | 030073 | 56 so 57 ne | 13.05.24 14:24:19 | |
K1Ž | Pospíšilová Jitka | 1989 | VM | 2 | VS Tábor | 030019 | 56 so 57 ne | 13.05.24 14:24:19 | |
K1Ž | Válková Tereza | 2012 | ZM | 3+ | VS Tábor | 030054 | 56 so 57 ne | 13.05.24 14:24:19 | |
celkem C1M: 4 C1Ž: 2 C2M: 1 C2X: 1 K1M: 4 K1Ž: 2 | |||||||||
Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z. s. | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | Vyhnánek Jiří | 1974 | V | 3+ | Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z. s. | 007034 | 56 so 57 ne | 13.05.24 12:37:50 | |
K1M | Jindrák Petr | 1969 | VS | 3 | Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z. s. | 007041 | 56 so 57 ne | jen sobota | 13.05.24 12:37:50 |
K1Ž | Veselá Linda | 1980 | VM | 2 | Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z. s. | 007035 | 56 so 57 ne | 13.05.24 12:37:50 | |
celkem K1M: 2 K1Ž: 1 | |||||||||
Wild Water Canoe Club FROL | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Slavík Vojtěch | 2005 | 2 | Wild Water Canoe Club FROL | 090011 | 56 so 57 ne | 10.05.24 18:53:34 | ||
C1M | Gína Štěpán | 2006 | DS | Wild Water Canoe Club FROL | 090022 | 56 so 57 ne | 10.05.24 22:49:42 | ||
K1M | Beran Tobiáš | 2008 | DM | 2 | Wild Water Canoe Club FROL | 090024 | 56 so 57 ne | 10.05.24 17:03:21 | |
K1M | Císařovský Adam | 2005 | 2 | Wild Water Canoe Club FROL | 090016 | 56 so 57 ne | 10.05.24 17:03:21 | ||
K1M | Dvořák Erik Elias | 2001 | 2 | Wild Water Canoe Club FROL | 090040 | 56 so 57 ne | 13.05.24 12:28:47 | ||
K1M | Horák David | 1976 | V | 3+ | Wild Water Canoe Club FROL | 090008 | 56 so 57 ne | 03.05.24 21:17:46 | |
K1M | Štefan Marek | 1974 | V | 3+ | Wild Water Canoe Club FROL | 090013 | 56 so 57 ne | 08.05.24 21:07:06 | |
K1M | Císařovský Petr | 1977 | V | 3+ | Wild Water Canoe Club FROL | 090010 | 56 so 57 ne | 10.05.24 17:03:21 | |
K1M | Gína Štěpán | 2006 | DS | 3+ | Wild Water Canoe Club FROL | 090022 | 56 so 57 ne | 13.05.24 22:05:47 | |
K1M | Šavel Vojtěch | 2010 | ZS | 3 | Wild Water Canoe Club FROL | 090023 | 56 so 57 ne | 08.05.24 12:27:34 | |
K1M | Štefan Tomáš | 2009 | DM | 3 | Wild Water Canoe Club FROL | 090026 | 56 so 57 ne | 08.05.24 21:07:06 | |
K1M | Zachystal Adam | 2010 | ZS | 3 | Wild Water Canoe Club FROL | 001137 | 56 so 57 ne | 09.05.24 20:23:15 | |
K1M | Hadraba Michal | 1976 | V | 3 | Wild Water Canoe Club FROL | 090032 | 56 so 57 ne | 09.05.24 21:32:49 | |
K1M | Beran Tomáš | 1979 | V | 3 | Wild Water Canoe Club FROL | 090037 | 56 so 57 ne | 10.05.24 17:03:21 | |
K1M | Slavík Vojtěch | 2005 | 3 | Wild Water Canoe Club FROL | 090011 | 56 so 57 ne | 10.05.24 18:53:34 | ||
celkem C1M: 2 K1M: 13 | |||||||||
počty C1M: 76 C1Ž: 31 C2M: 6 C2X: 9 K1M: 169 K1Ž: 64 celkem: 355 |
Zapsáno na oddílových přihlašovacích nástěnkách:
USK Praha: 2C1M: 1 K1M: 1 celkem : 2