- 23 13.04.2024 Saturday, MČR družstev v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile, startovné: mládež 250,- dospělí 250,-
13.04.2024 - 14.04.2024, TJ Loko Plzeň
on-line entries from 01.03.2024 00:00:00 till 10.04.2024 23:59:59
Kanoe Klub Spoj Brno | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
boat c. | name | born | ac | vt | team | reg.nr. | partic. | notes | written |
K1M | Satke Adam | 1994 | MT | Kanoe Klub Spoj Brno | 103041 | 23 Sat | 05.04.24 07:46:50 | ||
K1W | Němcová Marie | 2000 | MT | Kanoe Klub Spoj Brno | 103024 | 23 Sat | 05.04.24 07:46:50 | ||
total K1M: 1 K1W: 1 | |||||||||
SK Vltava Č. Krumlov z.s. | |||||||||
boat c. | name | born | ac | vt | team | reg.nr. | partic. | notes | written |
C1M | Novák Martin | 1991 | 1 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024043 | 23 Sat | 08.04.24 19:57:13 | ||
C1M | Novosad Lukáš | 1976 | V | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024001 | 23 Sat | 08.04.24 19:57:13 | |
C1M | Hitha Čeněk | 2008 | DM | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024102 | 23 Sat | 08.04.24 19:57:13 | |
C1W | Plachtová Alexandra | 1998 | 1 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024030 | 23 Sat | 08.04.24 19:57:13 | ||
C2M | Ondřich Adam Vejnar Samuel | 2004 2005 | MT | SK Vltava Č. Krumlov z.s. SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024006 024042 | 23 Sat | 08.04.24 19:57:13 | ||
C2M | Hitha Čeněk Palouda Mikoláš | 2008 2007 | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024102 024004 | 23 Sat | 08.04.24 19:57:13 | ||
K1M | Vejnar Samuel | 2005 | 1 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024042 | 23 Sat | 08.04.24 19:57:13 | ||
K1M | Máče Lukáš | 1977 | V | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024013 | 23 Sat | 08.04.24 19:57:13 | |
K1M | Peška Libor | 1987 | VM | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024039 | 23 Sat | 10.04.24 12:44:38 | ||
K1W | Novosadová Kristina | 2004 | MT | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024024 | 23 Sat | 08.04.24 19:57:13 | ||
K1W | Kučerová Veronika | 1999 | 1 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024093 | 23 Sat | 08.04.24 19:57:13 | ||
total C1M: 3 C1W: 1 C2M: 2 K1M: 3 K1W: 2 | |||||||||
SKK Vysoké Mýto | |||||||||
boat c. | name | born | ac | vt | team | reg.nr. | partic. | notes | written |
C1M | Suchánek Daniel | 1993 | 1 | SKK Vysoké Mýto | 064021 | 23 Sat | 09.04.24 23:01:59 | ||
C2M | Suchánek Daniel Kotrba Matěj | 1993 2007 | MT | SKK Vysoké Mýto SKK Vysoké Mýto | 064021 064036 | 23 Sat | 09.04.24 23:01:59 | ||
K1M | Krejza Filip | 1989 | VM | 2 | SKK Vysoké Mýto | 064010 | 23 Sat | 09.04.24 23:01:59 | |
total C1M: 1 C2M: 1 K1M: 1 | |||||||||
SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | |||||||||
boat c. | name | born | ac | vt | team | reg.nr. | partic. | notes | written |
C1W | Retková Anna | 2005 | 1 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119005 | 23 Sat | 10.04.24 06:58:22 | ||
K1M | Procházka Vojtěch | 2002 | 1 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119124 | 23 Sat | 10.04.24 06:58:22 | ||
K1W | Retková Anna | 2005 | 1 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119005 | 23 Sat | 10.04.24 06:58:22 | ||
total C1W: 1 K1M: 1 K1W: 1 | |||||||||
TJ Vodní Sporty Litovel | |||||||||
boat c. | name | born | ac | vt | team | reg.nr. | partic. | notes | written |
C1M | Šmakal Petr | 2003 | 1 | TJ Vodní Sporty Litovel | 106088 | 23 Sat | 10.04.24 14:27:04 | ||
C1M | Trnka Tobiáš | 2007 | DS | 1 | TJ Vodní Sporty Litovel | 106111 | 23 Sat | 10.04.24 14:27:04 | |
C1W | Gabrlíková Eliška | 2011 | ZS | TJ Vodní Sporty Litovel | 106099 | 23 Sat | 10.04.24 14:27:04 | ||
C2M | Salaj František Šmakal Petr | 2004 2003 | MT | TJ Vodní Sporty Litovel TJ Vodní Sporty Litovel | 106095 106088 | 23 Sat | 10.04.24 14:27:04 | ||
K1M | Blažek Antonín | 2013 | ZM | TJ Vodní Sporty Litovel | 106102 | 23 Sat | 10.04.24 14:27:04 | ||
K1W | Kutá Lucie | 2011 | ZS | TJ Vodní Sporty Litovel | 106100 | 23 Sat | 10.04.24 14:27:04 | ||
total C1M: 2 C1W: 1 C2M: 1 K1M: 1 K1W: 1 | |||||||||
TJ Bohemians Praha | |||||||||
boat c. | name | born | ac | vt | team | reg.nr. | partic. | notes | written |
C2M | Mornštejn Roman Šťastný Michal | 1969 1965 | VS | 1 | TJ Bohemians Praha TJ Bohemians Praha | 001128 001038 | 23 Sat | 09.04.24 16:43:53 | |
K1M | Matějíček Vojtěch | 2002 | MT | TJ Bohemians Praha | 103036 | 23 Sat | 09.04.24 16:43:53 | ||
K1M | Martin Jakub | 2009 | DM | 2 | TJ Bohemians Praha | 001107 | 23 Sat | 09.04.24 16:43:53 | |
K1M | Hrubec Matěj | 2010 | ZS | 3 | TJ Bohemians Praha | 001094 | 23 Sat | 09.04.24 16:43:53 | |
K1M | Sýkora Ondřej | 2010 | ZS | 3 | TJ Bohemians Praha | 001108 | 23 Sat | 09.04.24 16:43:53 | |
total C2M: 1 K1M: 4 | |||||||||
TJ Loko Plzeň | |||||||||
boat c. | name | born | ac | vt | team | reg.nr. | partic. | notes | written |
K1M | Šindelář Jan | 2002 | MT | TJ Loko Plzeň | 039050 | 23 Sat | 10.04.24 19:58:02 | ||
K1M | Franz Tadeáš | 2010 | ZS | 3 | TJ Loko Plzeň | 039001 | 23 Sat | 10.04.24 19:58:02 | |
K1M | Komiš Jan | 2011 | ZS | 3 | TJ Loko Plzeň | 039011 | 23 Sat | 10.04.24 19:58:02 | |
total K1M: 3 | |||||||||
TJ Syntesia Pardubice | |||||||||
boat c. | name | born | ac | vt | team | reg.nr. | partic. | notes | written |
C1M | Rolenc Ondřej | 1991 | MT | TJ Syntesia Pardubice | 057071 | 23 Sat | Pardubice A | 09.04.24 16:54:56 | |
C1M | Plášil Hynek | 2006 | DS | 2 | TJ Syntesia Pardubice | 057086 | 23 Sat | Pardubice B | 09.04.24 16:54:56 |
C2M | Němec Radek Veselý Ondřej | 2004 2004 | 1 | TJ Syntesia Pardubice TJ Syntesia Pardubice | 057036 057054 | 23 Sat | 09.04.24 16:54:56 | ||
C2M | Šťastný Jan Šťastný Jiří | 1970 1963 | VS | TJ Syntesia Pardubice TJ Syntesia Pardubice | 057047 057055 | 23 Sat | 09.04.24 16:54:56 | ||
K1M | Šrámek David | 2007 | DS | 2 | TJ Syntesia Pardubice | 057136 | 23 Sat | 09.04.24 16:54:56 | |
total C1M: 2 C2M: 2 K1M: 1 | |||||||||
C1M: 8 C1W: 3 C2M: 7 K1M: 15 K1W: 5 total: 38 |