- 51 15.05.2024 středa, Krajský přebor ve sprintu v Olomouci, startovné: mládež 50,- dospělí 50,-
15.05.2024 - 15.05.2024, SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
on-line přihlašování od 01.05.2024 00:00:00 do 14.05.2024 09:00:59
Kategorie C1M | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Rubint Martin | 1990 | 1 | VK Kroměříž | 112030 | 51 st | 07.05.24 12:48:01 | ||
C1M | Walter David | 2001 | TJ Šumperk z.s. | 129013 | 51 st | 10.05.24 18:24:03 | |||
C1M | Kutín Filip | 2007 | DS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119218 | 51 st | 13.05.24 08:26:03 | |
C1M | Malý Vojtěch | 2006 | DS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119191 | 51 st | 13.05.24 08:26:03 | |
C1M | Retek Václav Toman | 2007 | DS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119189 | 51 st | 13.05.24 08:26:03 | |
C1M | Střílka Richard | 2006 | DS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119180 | 51 st | 13.05.24 08:26:03 | |
C1M | Svrčina David | 2007 | DS | TJ Šumperk z.s. | 129001 | 51 st | 10.05.24 18:24:03 | ||
C1M | Štýbnar Matěj | 2009 | DM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119209 | 51 st | 13.05.24 08:26:03 | |
C1M | Botek Dominik | 2011 | ZS | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119252 | 51 st | 13.05.24 08:26:03 | |
C1M | Valenta Josef | 2010 | ZS | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119238 | 51 st | 13.05.24 08:26:03 | |
C1M | Čermák Vojtěch | 2010 | ZS | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119253 | 51 st | 13.05.24 08:26:03 | ||
C1M | Kafka Martin | 2010 | ZS | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119239 | 51 st | 13.05.24 08:26:03 | ||
C1M | Král Samuel | 2010 | ZS | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119232 | 51 st | 13.05.24 08:26:03 | ||
C1M | Marek Filip | 2013 | ZM | TJ Šumperk z.s. | 129029 | 51 st | 10.05.24 18:24:03 | ||
C1M | Blažek Antonín | 2013 | ZM | TJ Vodní Sporty Litovel | 106102 | 51 st | 12.05.24 20:49:53 | ||
C1M | Basaraba Albert | 2012 | ZM | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119251 | 51 st | 13.05.24 08:26:03 | ||
C1M | Kutý Lukáš | 2014 | PZ | TJ Vodní Sporty Litovel | 106110 | 51 st | 12.05.24 20:49:53 | ||
celkem C1M: 17 | |||||||||
Kategorie C1Ž | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1Ž | Chromá Nicol | 2004 | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119224 | 51 st | 13.05.24 08:26:03 | ||
C1Ž | Jílková Pavla | 2007 | DS | 1 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119227 | 51 st | 13.05.24 08:26:03 | |
C1Ž | Malá Magdalena | 2007 | DS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119192 | 51 st | 13.05.24 08:26:03 | |
C1Ž | Vrbová Marie | 2007 | DS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119198 | 51 st | 13.05.24 08:26:03 | |
C1Ž | Kočířová Valentýna | 2008 | DM | 1 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119208 | 51 st | 13.05.24 08:26:03 | |
C1Ž | Marousková Tereza | 2009 | DM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119177 | 51 st | 13.05.24 08:26:03 | |
C1Ž | Berylová Karolína | 2011 | ZS | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119235 | 51 st | 13.05.24 08:26:03 | |
C1Ž | Kašparů Emma | 2011 | ZS | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119246 | 51 st | 13.05.24 08:26:03 | |
C1Ž | Ondráčková Barbora | 2010 | ZS | TJ Šumperk z.s. | 129028 | 51 st | 10.05.24 18:24:03 | ||
C1Ž | Gabrlíková Eliška | 2011 | ZS | TJ Vodní Sporty Litovel | 106099 | 51 st | 12.05.24 20:49:53 | ||
C1Ž | Hanušová Johanka | 2010 | ZS | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119267 | 51 st | 13.05.24 08:26:03 | ||
C1Ž | Hlocká Alexandra | 2012 | ZM | TJ Šumperk z.s. | 129025 | 51 st | 10.05.24 18:24:03 | ||
C1Ž | Šimková Vanesa | 2012 | ZM | TJ Šumperk z.s. | 129015 | 51 st | 10.05.24 18:24:03 | ||
C1Ž | Čermáková Anežka | 2013 | ZM | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119254 | 51 st | 13.05.24 08:26:03 | ||
celkem C1Ž: 14 | |||||||||
Kategorie C2M | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C2M | Retek Toman Václav Retek Václav Toman | 2007 2007 | 1 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119188 119189 | 51 st | 13.05.24 08:26:03 | ||
C2M | Malý Vojtěch Kutín Filip | 2006 2007 | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119191 119218 | 51 st | 13.05.24 08:26:03 | ||
C2M | Novák Tobiáš Štýbnar Matěj | 2008 2009 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119182 119209 | 51 st | 13.05.24 08:26:03 | |||
celkem C2M: 3 | |||||||||
Kategorie K1M | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | Štýbnar Vojtěch | 2005 | 1 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119197 | 51 st | 13.05.24 08:26:03 | ||
K1M | Mráka Jan | 2004 | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119154 | 51 st | 13.05.24 08:26:03 | ||
K1M | Šotek Adam | 2005 | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119118 | 51 st | 13.05.24 08:26:03 | ||
K1M | Walter David | 2001 | TJ Šumperk z.s. | 129013 | 51 st | 10.05.24 18:24:03 | |||
K1M | Kratochvíl Petr | 1971 | V | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119040 | 51 st | 13.05.24 08:26:03 | |
K1M | Kasatskyi Denys | 2007 | DS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119026 | 51 st | 13.05.24 08:26:03 | |
K1M | Svrčina David | 2007 | DS | TJ Šumperk z.s. | 129001 | 51 st | 10.05.24 18:24:03 | ||
K1M | Retek Toman Václav | 2007 | DS | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119188 | 51 st | 13.05.24 08:26:03 | ||
K1M | Maděrka Tobiáš | 2009 | DM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119214 | 51 st | 13.05.24 08:26:03 | |
K1M | Novák Tobiáš | 2008 | DM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119182 | 51 st | 13.05.24 08:26:03 | |
K1M | Štýbnar Matěj | 2009 | DM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119209 | 51 st | 13.05.24 08:26:03 | |
K1M | Kratochvíl Jakub | 2009 | DM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119175 | 51 st | 13.05.24 08:26:03 | |
K1M | Botek Dominik | 2011 | ZS | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119252 | 51 st | 13.05.24 08:26:03 | |
K1M | Čermák Vojtěch | 2010 | ZS | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119253 | 51 st | 13.05.24 08:26:03 | |
K1M | Kafka Martin | 2010 | ZS | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119239 | 51 st | 13.05.24 08:26:03 | |
K1M | Král Samuel | 2010 | ZS | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119232 | 51 st | 13.05.24 08:26:03 | |
K1M | Valenta Josef | 2010 | ZS | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119238 | 51 st | 13.05.24 08:26:04 | |
K1M | Kos Ondřej | 2011 | ZS | TJ Vodní Sporty Litovel | 106115 | 51 st | 12.05.24 20:49:53 | ||
K1M | Basaraba Albert | 2012 | ZM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119251 | 51 st | 13.05.24 08:26:03 | |
K1M | Marek Filip | 2013 | ZM | TJ Šumperk z.s. | 129029 | 51 st | 10.05.24 18:24:03 | ||
K1M | Kylar Jan | 2013 | ZM | TJ Šumperk z.s. | 129030 | 51 st | 10.05.24 18:24:03 | ||
K1M | Šišma Matěj | 2013 | ZM | TJ Vodní Sporty Litovel | 106043 | 51 st | 12.05.24 20:49:53 | ||
K1M | Nantl Jakub | 2013 | ZM | TJ Vodní Sporty Litovel | 106037 | 51 st | 12.05.24 20:49:53 | ||
K1M | Novotný Richard | 2014 | PZ | TJ Vodní Sporty Litovel | 106103 | 51 st | 12.05.24 20:49:53 | ||
K1M | Haniš Vilém | 2015 | PZ | TJ Vodní Sporty Litovel | 106035 | 51 st | 12.05.24 20:49:53 | ||
celkem K1M: 25 | |||||||||
Kategorie K1Ž | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1Ž | Chromá Nicol | 2004 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119224 | 51 st | 13.05.24 08:26:04 | |||
K1Ž | Jílková Pavla | 2007 | DS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119227 | 51 st | 13.05.24 08:26:04 | |
K1Ž | Kratochvílová Adéla | 2007 | DS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119176 | 51 st | 13.05.24 08:26:04 | |
K1Ž | Kočířová Valentýna | 2008 | DM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119208 | 51 st | 13.05.24 08:26:04 | |
K1Ž | Gabrlíková Eliška | 2011 | ZS | 3 | TJ Vodní Sporty Litovel | 106099 | 51 st | 12.05.24 20:49:53 | |
K1Ž | Berylová Karolína | 2011 | ZS | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119235 | 51 st | 13.05.24 08:26:04 | |
K1Ž | Hanušová Johanka | 2010 | ZS | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119267 | 51 st | 13.05.24 08:26:04 | |
K1Ž | Kašparů Emma | 2011 | ZS | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119246 | 51 st | 13.05.24 08:26:04 | |
K1Ž | Ondráčková Barbora | 2010 | ZS | TJ Šumperk z.s. | 129028 | 51 st | 10.05.24 18:24:03 | ||
K1Ž | Kutá Lucie | 2011 | ZS | TJ Vodní Sporty Litovel | 106100 | 51 st | 12.05.24 20:49:53 | ||
K1Ž | Čermáková Anežka | 2013 | ZM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119254 | 51 st | 13.05.24 08:26:04 | |
K1Ž | Hlocká Alexandra | 2012 | ZM | TJ Šumperk z.s. | 129025 | 51 st | 10.05.24 18:24:03 | ||
K1Ž | Šimková Vanesa | 2012 | ZM | TJ Šumperk z.s. | 129015 | 51 st | 10.05.24 18:24:03 | ||
K1Ž | Očenášková Kateřina | 2013 | ZM | TJ Vodní Sporty Litovel | 106076 | 51 st | 12.05.24 20:49:53 | ||
K1Ž | Macháčková Nikol | 2013 | ZM | TJ Vodní Sporty Litovel | 106008 | 51 st | 12.05.24 20:49:53 | ||
K1Ž | Šotolová Radka Abigail | 2012 | ZM | TJ Vodní Sporty Litovel | 106038 | 51 st | 12.05.24 20:49:53 | ||
K1Ž | Kršková Anna | 2013 | ZM | TJ Vodní Sporty Litovel | 106068 | 51 st | 12.05.24 20:49:53 | ||
K1Ž | Remsová Marie | 2012 | ZM | TJ Vodní Sporty Litovel | 106065 | 51 st | 12.05.24 20:49:53 | ||
K1Ž | Škopová Sofie | 2012 | ZM | TJ Vodní Sporty Litovel | 106066 | 51 st | 12.05.24 20:49:53 | ||
K1Ž | Zapletalová Klára | 2013 | ZM | TJ Vodní Sporty Litovel | 106051 | 51 st | 12.05.24 20:49:53 | ||
K1Ž | Vlčková Klára | 2015 | PZ | TJ Vodní Sporty Litovel | 106046 | 51 st | 12.05.24 20:49:53 | ||
K1Ž | Škopová Klaudie | 2015 | PZ | TJ Vodní Sporty Litovel | 106067 | 51 st | 12.05.24 20:49:53 | ||
celkem K1Ž: 22 | |||||||||
počty C1M: 17 C1Ž: 14 C2M: 3 K1M: 25 K1Ž: 22 celkem: 81 |