- 71 08.06.2024 sobota, MČR dorostu v klasickém sjezdu + veřejný závod + 5. Český pohár juniorů + 1. Český pohár žáků na La, startovné: mládež 150,- dospělí 100,-
08.06.2024 - 09.06.2024, Loko Trutnov
on-line přihlašování od 02.05.2024 00:00:00 do 04.06.2024 23:59:59
Kanoe Klub Spoj Brno | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Nekuda Lukáš | 2010 | ZS | 3 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103018 | 71 so | 04.06.24 18:01:07 | |
C1M | Šamánek Filip | 2010 | ZS | 3 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103003 | 71 so | 04.06.24 18:01:07 | |
C1Ž | Bergmannová Sandra | 2008 | DM | 1 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103010 | 71 so | 04.06.24 18:01:07 | |
C2M | Bouška David Vybíral Viktor | 2008 2007 | Kanoe Klub Spoj Brno Kanoe Klub Spoj Brno | 103044 103049 | 71 so | 04.06.24 18:01:07 | |||
K1M | Bouška David | 2008 | DM | 2 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103044 | 71 so | 04.06.24 18:01:07 | |
K1M | Vybíral Viktor | 2007 | DS | 2 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103049 | 71 so | 04.06.24 18:01:07 | |
K1M | Machain Jiří | 2012 | ZM | 3 | Kanoe Klub Spoj Brno | 562135 | 71 so | 04.06.24 18:01:07 | |
K1M | Nekuda Lukáš | 2010 | ZS | 3 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103018 | 71 so | 04.06.24 18:01:07 | |
K1M | Nekuda Vladimír | 1983 | VM | 3 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103057 | 71 so | 04.06.24 18:01:07 | |
K1M | Polák Oliver | 2009 | DM | 3 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103053 | 71 so | 04.06.24 18:01:07 | |
K1M | Šamánek Filip | 2010 | ZS | 3 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103003 | 71 so | 04.06.24 18:01:07 | |
K1M | Tobiáš Matěj | 2012 | ZM | 3 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103046 | 71 so | 04.06.24 18:01:07 | |
K1M | Vogl David | 2011 | ZS | 3 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103050 | 71 so | 04.06.24 18:01:07 | |
K1M | Zaoral Matěj | 2011 | ZS | 3 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103055 | 71 so | 04.06.24 18:01:07 | |
K1Ž | Bergmannová Sandra | 2008 | DM | 1 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103010 | 71 so | 04.06.24 18:01:07 | |
K1Ž | Klimešová Kristýna | 2009 | DM | 3 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103016 | 71 so | 04.06.24 18:01:07 | |
K1Ž | Kubíčková Nikola | 2012 | ZM | 3 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103040 | 71 so | 04.06.24 18:01:07 | |
K1Ž | Nekudová Klára | 2013 | ZM | 3 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103004 | 71 so | 04.06.24 18:01:07 | |
celkem C1M: 2 C1Ž: 1 C2M: 1 K1M: 10 K1Ž: 4 | |||||||||
Loko Trutnov | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Kuděj Jan | 2011 | ZS | 3 | Loko Trutnov | 060090 | 71 so | 04.06.24 22:40:33 | |
C1M | Stolín Antonín | 2008 | DM | 3 | Loko Trutnov | 060059 | 71 so | 04.06.24 22:40:33 | |
C1M | Bolehovský Oto | 2011 | ZS | 3 | Loko Trutnov | 060070 | 71 so | 04.06.24 22:40:33 | |
C1M | Vídeňský Antonín | 2008 | DM | Loko Trutnov | 060016 | 71 so | 04.06.24 22:40:33 | ||
C2M | Portych Matyáš Stolín Antonín | 2008 2008 | 3 | Loko Trutnov Loko Trutnov | 060099 060059 | 71 so | 04.06.24 22:40:33 | ||
K1M | Kuděj Jan | 2011 | ZS | 3 | Loko Trutnov | 060090 | 71 so | 04.06.24 22:40:33 | |
K1M | Bolehovský Oto | 2011 | ZS | 3 | Loko Trutnov | 060070 | 71 so | 04.06.24 22:40:33 | |
K1M | Gomboš Miroslav | 2009 | DM | 3 | Loko Trutnov | 060006 | 71 so | 04.06.24 22:40:33 | |
K1M | Portych Matyáš | 2008 | DM | 3 | Loko Trutnov | 060099 | 71 so | 04.06.24 22:40:33 | |
K1M | Florián Michal | 2011 | ZS | Loko Trutnov | 060094 | 71 so | 04.06.24 22:40:33 | ||
K1M | Urban Jakub | 2012 | ZM | Loko Trutnov | 060029 | 71 so | 04.06.24 22:40:33 | ||
K1M | Vídeňský Antonín | 2008 | DM | Loko Trutnov | 060016 | 71 so | 04.06.24 22:40:33 | ||
K1M | Portych Ondřej | 2011 | ZS | Loko Trutnov | 060100 | 71 so | 04.06.24 22:40:33 | ||
K1Ž | Viková Anna | 2008 | DM | 1 | Loko Trutnov | 060091 | 71 so | 04.06.24 22:40:33 | |
K1Ž | Moštěková Rozálie | 2012 | ZM | Loko Trutnov | 060105 | 71 so | 04.06.24 22:40:33 | ||
celkem C1M: 4 C2M: 1 K1M: 8 K1Ž: 2 | |||||||||
SK Veselí nad Moravou | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1Ž | Lovecká Nela | 2011 | ZS | SK Veselí nad Moravou | 133016 | 71 so | 22.05.24 11:01:57 | ||
K1M | Tomeček Adam | 2008 | DM | 2 | SK Veselí nad Moravou | 133015 | 71 so | 22.05.24 11:01:57 | |
K1M | Tomeček David | 2011 | ZS | 3 | SK Veselí nad Moravou | 133020 | 71 so | 22.05.24 11:01:57 | |
K1M | Šišpera Tomáš | 2008 | DM | 3 | SK Veselí nad Moravou | 133041 | 71 so | 22.05.24 11:01:57 | |
K1Ž | Lovecká Nela | 2011 | ZS | 3 | SK Veselí nad Moravou | 133016 | 71 so | 22.05.24 11:01:57 | |
K1Ž | Sedláčková Karolína | 2011 | ZS | SK Veselí nad Moravou | 133019 | 71 so | 22.05.24 11:01:57 | ||
celkem C1Ž: 1 K1M: 3 K1Ž: 2 | |||||||||
SK Vltava Č. Krumlov z.s. | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Hitha Čeněk | 2008 | DM | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024102 | 71 so | 04.06.24 22:20:00 | |
C1M | Kopřiva Filip | 2008 | DM | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024069 | 71 so | 04.06.24 22:20:00 | |
C1M | Sedláček Štěpán | 2011 | ZS | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024087 | 71 so | 04.06.24 22:20:00 | ||
C1M | Šafařík Viktor | 2011 | ZS | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024002 | 71 so | jen ČPž | 04.06.24 22:20:00 | |
C1Ž | Novotná Natálie | 2010 | ZS | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024095 | 71 so | 04.06.24 22:20:00 | |
C1Ž | Celnerová Amélie | 2010 | ZS | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024075 | 71 so | 04.06.24 22:20:00 | |
C1Ž | Kasperová Kateřina | 2012 | ZM | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024011 | 71 so | jen ČPž | 04.06.24 22:20:00 | |
C1Ž | Kintzlová Beata | 2012 | ZM | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024041 | 71 so | jen ČPž | 04.06.24 22:20:00 | |
C1Ž | Myšková Dorota | 2012 | ZM | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024078 | 71 so | jen ČPž | 04.06.24 22:20:00 | |
C2M | Hitha Čeněk Palouda Mikoláš | 2008 2007 | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024102 024004 | 71 so | 04.06.24 22:20:00 | ||
C2M | Šafařík Pavel Hanzel Jáchym | 2008 2008 | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. TJ Loko Plzeň | 024037 039039 | 71 so | 04.06.24 22:20:00 | ||
C2M | Kopřiva Filip Myška Matěj | 2008 2009 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024069 024079 | 71 so | 04.06.24 22:20:00 | |||
C2Ž | Šafaříková Alena Švehlová Rozárie | 2006 2008 | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. SK Vodní slalom České Budějovice | 024098 023015 | 71 so | 04.06.24 22:20:00 | ||
K1M | Palouda Mikoláš | 2007 | DS | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024004 | 71 so | 04.06.24 22:20:00 | |
K1M | Šafařík Pavel | 2008 | DM | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024037 | 71 so | 04.06.24 22:20:00 | |
K1M | Lamač Kristián | 2007 | DS | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024048 | 71 so | 04.06.24 22:20:00 | |
K1M | Myška Matěj | 2009 | DM | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024079 | 71 so | 04.06.24 22:20:00 | |
K1M | Řepa Martin | 2011 | ZS | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024119 | 71 so | jen ČPž | 04.06.24 22:20:00 |
K1M | Šafařík Viktor | 2011 | ZS | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024002 | 71 so | jen ČPž | 04.06.24 22:20:00 |
K1M | Talíř Matyáš | 2007 | DS | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024104 | 71 so | 04.06.24 22:20:00 | |
K1M | Matušinec Petr | 2012 | ZM | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024120 | 71 so | jen ČPž | 04.06.24 22:20:00 | |
K1M | Vošalík Štěpán | 2013 | ZM | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024113 | 71 so | jen ČPž | 04.06.24 22:20:00 | |
K1M | Kasper Matěj | 2013 | ZM | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024101 | 71 so | jen ČPž | 04.06.24 22:20:00 | |
K1Ž | Novotná Natálie | 2010 | ZS | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024095 | 71 so | 04.06.24 22:20:00 | |
K1Ž | Šafaříková Alena | 2006 | DS | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024098 | 71 so | 04.06.24 22:20:00 | |
K1Ž | Celnerová Amélie | 2010 | ZS | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024075 | 71 so | 04.06.24 22:20:00 | |
K1Ž | Kasperová Kateřina | 2012 | ZM | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024011 | 71 so | jen ČPž | 04.06.24 22:20:00 |
K1Ž | Kintzlová Beata | 2012 | ZM | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024041 | 71 so | jen ČPž | 04.06.24 22:20:00 |
K1Ž | Myšková Dorota | 2012 | ZM | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024078 | 71 so | jen ČPž | 04.06.24 22:20:00 | |
celkem C1M: 4 C1Ž: 5 C2M: 3 C2Ž: 1 K1M: 10 K1Ž: 6 | |||||||||
SK Vodní slalom České Budějovice | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1Ž | Švehlová Rozárie | 2008 | DM | SK Vodní slalom České Budějovice | 023015 | 71 so | 04.06.24 21:29:48 | ||
celkem K1Ž: 1 | |||||||||
SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Kutín Filip | 2007 | DS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119218 | 71 so | 04.06.24 23:37:45 | |
C1M | Malý Vojtěch | 2006 | DS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119191 | 71 so | 04.06.24 23:37:45 | |
C1M | Střílka Richard | 2006 | DS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119180 | 71 so | 04.06.24 23:37:45 | |
C1M | Basaraba Albert | 2012 | ZM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119251 | 71 so | pouze ČP žáků | 04.06.24 23:37:45 |
C1M | Botek Dominik | 2011 | ZS | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119252 | 71 so | pouze ČP žáků | 04.06.24 23:37:45 |
C1M | Valenta Josef | 2010 | ZS | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119238 | 71 so | pouze ČP žáků | 04.06.24 23:37:45 |
C1M | Král Samuel | 2010 | ZS | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119232 | 71 so | pouze ČP žáků | 04.06.24 23:37:45 | |
C1Ž | Jílková Pavla | 2007 | DS | 1 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119227 | 71 so | 04.06.24 23:37:45 | |
C1Ž | Kočířová Valentýna | 2008 | DM | 1 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119208 | 71 so | 04.06.24 23:37:45 | |
C1Ž | Malá Magdalena | 2007 | DS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119192 | 71 so | 04.06.24 23:37:45 | |
C1Ž | Vrbová Marie | 2007 | DS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119198 | 71 so | 04.06.24 23:37:45 | |
C1Ž | Berylová Karolína | 2011 | ZS | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119235 | 71 so | pouze ČP žáků | 04.06.24 23:37:45 |
C1Ž | Kašparů Emma | 2011 | ZS | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119246 | 71 so | pouze ČP žáků | 04.06.24 23:37:45 |
C1Ž | Marousková Tereza | 2009 | DM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119177 | 71 so | 04.06.24 23:37:45 | |
C1Ž | Čermáková Anežka | 2013 | ZM | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119254 | 71 so | pouze ČP žáků | 04.06.24 23:37:45 | |
C1Ž | Hanušová Johanka | 2010 | ZS | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119267 | 71 so | pouze ČP žáků | 04.06.24 23:37:45 | |
C2M | Retek Toman Václav Retek Václav Toman | 2007 2007 | 1 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119188 119189 | 71 so | 04.06.24 23:37:45 | ||
C2M | Kutín Filip Malý Vojtěch | 2007 2006 | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119218 119191 | 71 so | 04.06.24 23:37:45 | ||
C2M | Čermák Vojtěch Kafka Martin | 2010 2010 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119253 119239 | 71 so | pouze ČP žáků | 04.06.24 23:37:45 | ||
C2M | Novák Tobiáš Tomeček Adam | 2008 2008 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky SK Veselí nad Moravou | 119182 133015 | 71 so | 04.06.24 23:37:45 | |||
K1M | Kasatskyi Denys | 2007 | DS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119026 | 71 so | 04.06.24 23:37:45 | |
K1M | Maděrka Tobiáš | 2009 | DM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119214 | 71 so | 04.06.24 23:37:45 | |
K1M | Novák Tobiáš | 2008 | DM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119182 | 71 so | 04.06.24 23:37:45 | |
K1M | Štýbnar Matěj | 2009 | DM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119209 | 71 so | 04.06.24 23:37:45 | |
K1M | Basaraba Albert | 2012 | ZM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119251 | 71 so | pouze ČP žáků | 04.06.24 23:37:45 |
K1M | Botek Dominik | 2011 | ZS | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119252 | 71 so | pouze ČP žáků | 04.06.24 23:37:45 |
K1M | Čermák Vojtěch | 2010 | ZS | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119253 | 71 so | pouze ČP žáků | 04.06.24 23:37:45 |
K1M | Kafka Martin | 2010 | ZS | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119239 | 71 so | pouze ČP žáků | 04.06.24 23:37:45 |
K1M | Král Samuel | 2010 | ZS | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119232 | 71 so | pouze ČP žáků | 04.06.24 23:37:45 |
K1M | Kratochvíl Jakub | 2009 | DM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119175 | 71 so | 04.06.24 23:37:45 | |
K1M | Valenta Josef | 2010 | ZS | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119238 | 71 so | pouze ČP žáků | 04.06.24 23:37:45 |
K1Ž | Berylová Karolína | 2011 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119235 | 71 so | pouze ČP žáků | 04.06.24 23:37:45 |
K1Ž | Jílková Pavla | 2007 | DS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119227 | 71 so | 04.06.24 23:37:45 | |
K1Ž | Kočířová Valentýna | 2008 | DM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119208 | 71 so | 04.06.24 23:37:45 | |
K1Ž | Kratochvílová Adéla | 2007 | DS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119176 | 71 so | 04.06.24 23:37:45 | |
K1Ž | Čermáková Anežka | 2013 | ZM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119254 | 71 so | pouze ČP žáků | 04.06.24 23:37:45 |
K1Ž | Hanušová Johanka | 2010 | ZS | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119267 | 71 so | pouze ČP žáků | 04.06.24 23:37:45 |
K1Ž | Kašparů Emma | 2011 | ZS | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119246 | 71 so | pouze ČP žáků | 04.06.24 23:37:45 |
celkem C1M: 7 C1Ž: 9 C2M: 4 K1M: 11 K1Ž: 7 | |||||||||
TJ Vodní Sporty Litovel | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Trnka Tobiáš | 2007 | DS | 1 | TJ Vodní Sporty Litovel | 106111 | 71 so | 03.06.24 20:51:36 | |
C1M | Čamek David | 2006 | DS | 2 | TJ Vodní Sporty Litovel | 106084 | 71 so | 03.06.24 20:51:36 | |
C1M | Čamek Petr | 2009 | DM | 3 | TJ Vodní Sporty Litovel | 106085 | 71 so | 03.06.24 20:51:36 | |
C1M | Stratil Filip | 2006 | DS | 3 | TJ Vodní Sporty Litovel | 106086 | 71 so | 03.06.24 20:51:36 | |
C1M | Blažek Antonín | 2013 | ZM | TJ Vodní Sporty Litovel | 106102 | 71 so | 03.06.24 20:51:36 | ||
C1M | Nantl Jakub | 2013 | ZM | TJ Vodní Sporty Litovel | 106037 | 71 so | 03.06.24 20:51:36 | ||
C1M | Šišma Matěj | 2013 | ZM | TJ Vodní Sporty Litovel | 106043 | 71 so | 03.06.24 20:51:36 | ||
C1Ž | Gabrlíková Eliška | 2011 | ZS | TJ Vodní Sporty Litovel | 106099 | 71 so | 03.06.24 20:51:36 | ||
C1Ž | Kutá Lucie | 2011 | ZS | TJ Vodní Sporty Litovel | 106100 | 71 so | 03.06.24 20:51:36 | ||
C1Ž | Macháčková Nikol | 2013 | ZM | TJ Vodní Sporty Litovel | 106008 | 71 so | 03.06.24 20:51:36 | ||
C2M | Trnka Tobiáš Čamek David | 2007 2006 | 2 | TJ Vodní Sporty Litovel TJ Vodní Sporty Litovel | 106111 106084 | 71 so | 03.06.24 20:51:36 | ||
C2M | Šišma Matěj Blažek Antonín | 2013 2013 | TJ Vodní Sporty Litovel TJ Vodní Sporty Litovel | 106043 106102 | 71 so | 03.06.24 20:51:36 | |||
C2M | Nantl Jakub Kos Ondřej | 2013 2011 | TJ Vodní Sporty Litovel TJ Vodní Sporty Litovel | 106037 106115 | 71 so | 03.06.24 20:51:36 | |||
K1M | Kos Ondřej | 2011 | ZS | TJ Vodní Sporty Litovel | 106115 | 71 so | 03.06.24 20:51:36 | ||
K1Ž | Gabrlíková Eliška | 2011 | ZS | 3 | TJ Vodní Sporty Litovel | 106099 | 71 so | 03.06.24 20:51:36 | |
K1Ž | Kutá Lucie | 2011 | ZS | 3 | TJ Vodní Sporty Litovel | 106100 | 71 so | 03.06.24 20:51:36 | |
K1Ž | Macháčková Nikol | 2013 | ZM | 3 | TJ Vodní Sporty Litovel | 106008 | 71 so | 03.06.24 20:51:36 | |
K1Ž | Blažková Alžběta | 2010 | ZS | TJ Vodní Sporty Litovel | 106101 | 71 so | 03.06.24 20:51:36 | ||
K1Ž | Remsová Marie | 2012 | ZM | TJ Vodní Sporty Litovel | 106065 | 71 so | 03.06.24 20:51:36 | ||
K1Ž | Smyčková Johana | 2013 | ZM | TJ Vodní Sporty Litovel | 106117 | 71 so | 03.06.24 20:51:36 | ||
K1Ž | Škopová Sofie | 2012 | ZM | TJ Vodní Sporty Litovel | 106066 | 71 so | 03.06.24 20:51:36 | ||
K1Ž | Šotolová Radka Abigail | 2012 | ZM | TJ Vodní Sporty Litovel | 106038 | 71 so | 03.06.24 20:51:36 | ||
K1Ž | Zapletalová Klára | 2013 | ZM | TJ Vodní Sporty Litovel | 106051 | 71 so | 03.06.24 20:51:36 | ||
celkem C1M: 7 C1Ž: 3 C2M: 3 K1M: 1 K1Ž: 9 | |||||||||
TJ Bohemians Praha | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Štochl Vojtěch | 2007 | DS | 3 | TJ Bohemians Praha | 001010 | 71 so | 03.06.24 23:05:20 | |
C1M | Míka Hynek | 2006 | DS | TJ Bohemians Praha | 026001 | 71 so | 03.06.24 23:05:20 | ||
C2M | Hrubec Matěj Fabián Filip | 2010 2010 | 3 | TJ Bohemians Praha TJ Bohemians Praha | 001094 001029 | 71 so | 03.06.24 23:05:20 | ||
K1M | Míka Hynek | 2006 | DS | 1 | TJ Bohemians Praha | 026001 | 71 so | 03.06.24 23:05:20 | |
K1M | Fabián Filip | 2010 | ZS | 2 | TJ Bohemians Praha | 001029 | 71 so | 03.06.24 23:05:20 | |
K1M | Martin Jakub | 2009 | DM | 2 | TJ Bohemians Praha | 001107 | 71 so | 03.06.24 23:05:20 | |
K1M | Kot Michal | 2006 | DS | 2 | TJ Bohemians Praha | 001139 | 71 so | 03.06.24 23:05:20 | |
K1M | Pluta Adam | 2008 | DM | 2 | TJ Bohemians Praha | 001109 | 71 so | 03.06.24 23:05:20 | |
K1M | Pelikán Václav | 2005 | 2 | TJ Bohemians Praha | 001111 | 71 so | 03.06.24 23:05:20 | ||
K1M | Hrubec Matěj | 2010 | ZS | 3 | TJ Bohemians Praha | 001094 | 71 so | 03.06.24 23:05:20 | |
K1M | Štochl Vojtěch | 2007 | DS | 3 | TJ Bohemians Praha | 001010 | 71 so | 03.06.24 23:05:20 | |
K1M | Pawinger Vincent | 2012 | ZM | 3 | TJ Bohemians Praha | 001053 | 71 so | 03.06.24 23:05:20 | |
K1M | Pluta Štěpán | 2012 | ZM | 3 | TJ Bohemians Praha | 001110 | 71 so | 03.06.24 23:05:20 | |
K1M | Seidl Marek | 2010 | ZS | 3 | TJ Bohemians Praha | 001122 | 71 so | 03.06.24 23:05:20 | |
K1M | Sýkora Ondřej | 2010 | ZS | 3 | TJ Bohemians Praha | 001108 | 71 so | 03.06.24 23:05:20 | |
K1M | Vyhnánek Jiří | 2013 | ZM | TJ Bohemians Praha | 001042 | 71 so | 03.06.24 23:05:20 | ||
K1Ž | Stanovská Viktorie | 2010 | ZS | 3 | TJ Bohemians Praha | 200328 | 71 so | 03.06.24 23:05:20 | |
celkem C1M: 2 C2M: 1 K1M: 13 K1Ž: 1 | |||||||||
TJ Dvůr Králové | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | Marek Lukáš | 1980 | VM | 2 | TJ Dvůr Králové | 053001 | 71 so | 03.06.24 21:07:53 | |
K1M | Marek Vojtěch | 2013 | ZM | TJ Dvůr Králové | 053022 | 71 so | jen ČPŽ | 03.06.24 21:07:53 | |
celkem K1M: 2 | |||||||||
TJ Jiskra Bechyně | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | Háša Michal | 1981 | VM | 2 | TJ Jiskra Bechyně | 076013 | 71 so | 27.05.24 06:40:21 | |
K1M | Uhlík Vojtěch | 2010 | ZS | 3 | TJ Jiskra Bechyně | 076017 | 71 so | 27.05.24 06:40:21 | |
celkem K1M: 2 | |||||||||
TJ Loko Plzeň | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Hanzel Jáchym | 2008 | DM | 1 | TJ Loko Plzeň | 039039 | 71 so | 04.06.24 19:05:53 | |
C1M | Čapek Jiří | 2011 | ZS | TJ Loko Plzeň | 039036 | 71 so | 04.06.24 19:05:53 | ||
C1Ž | Štulcová Valentýna | 2010 | ZS | 3 | TJ Loko Plzeň | 039040 | 71 so | 04.06.24 19:05:53 | |
C2M | Panzer Martin Franz Jakub | 2007 2007 | 2 | TJ Loko Plzeň TJ Loko Plzeň | 039033 039034 | 71 so | 04.06.24 19:05:53 | ||
K1M | Panzer Martin | 2007 | DS | 1 | TJ Loko Plzeň | 039033 | 71 so | 04.06.24 19:05:53 | |
K1M | Franz Jakub | 2007 | DS | 2 | TJ Loko Plzeň | 039034 | 71 so | 04.06.24 19:05:53 | |
K1M | Franz Tadeáš | 2010 | ZS | 2 | TJ Loko Plzeň | 039001 | 71 so | 04.06.24 19:05:53 | |
K1M | Sládek Michal | 2009 | DM | 2 | TJ Loko Plzeň | 039005 | 71 so | 04.06.24 19:05:53 | |
K1M | Čapek Jiří | 2011 | ZS | 3 | TJ Loko Plzeň | 039036 | 71 so | 04.06.24 19:05:53 | |
K1M | Ježek Filip | 2011 | ZS | 3 | TJ Loko Plzeň | 039043 | 71 so | 04.06.24 19:05:53 | |
K1M | Komiš Jan | 2011 | ZS | 3 | TJ Loko Plzeň | 039011 | 71 so | 04.06.24 19:05:53 | |
K1Ž | Štulcová Valentýna | 2010 | ZS | 2 | TJ Loko Plzeň | 039040 | 71 so | 04.06.24 19:05:53 | |
celkem C1M: 2 C1Ž: 1 C2M: 1 K1M: 7 K1Ž: 1 | |||||||||
TJ Semily | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Zuna Vilém | 2007 | DS | 2 | TJ Semily | 059052 | 71 so | 04.06.24 09:34:48 | |
C1M | Zuna Jáchym | 2010 | ZS | 3 | TJ Semily | 059051 | 71 so | 04.06.24 09:34:48 | |
C1M | Mrůzek Šimon | 2011 | ZS | TJ Semily | 059055 | 71 so | 04.06.24 09:34:48 | ||
C2M | Novotný Štěpán Slavík Daniel | 2006 2006 | 2 | TJ Semily TJ Semily | 059024 059026 | 71 so | 04.06.24 09:34:48 | ||
K1M | Slavík Daniel | 2006 | DS | 2 | TJ Semily | 059026 | 71 so | 04.06.24 09:34:48 | |
K1M | Novotný Štěpán | 2006 | DS | 2 | TJ Semily | 059024 | 71 so | 04.06.24 09:34:48 | |
K1M | Mrůzek Šimon | 2011 | ZS | 3 | TJ Semily | 059055 | 71 so | 04.06.24 09:34:48 | |
K1M | Zuna Jáchym | 2010 | ZS | 3 | TJ Semily | 059051 | 71 so | 04.06.24 09:34:48 | |
K1M | Slavík Vojtěch | 2012 | ZM | 3 | TJ Semily | 059009 | 71 so | 04.06.24 09:34:48 | |
K1M | Novotný Jaroslav | 2010 | ZS | 3 | TJ Semily | 059058 | 71 so | 04.06.24 09:34:48 | |
K1M | Roleček Antonín | 2011 | ZS | TJ Semily | 059003 | 71 so | 04.06.24 09:34:48 | ||
K1Ž | Lacinová Leona | 1974 | V | 3 | TJ Semily | 059008 | 71 so | 04.06.24 09:34:48 | |
celkem C1M: 3 C2M: 1 K1M: 7 K1Ž: 1 | |||||||||
TJ Syntesia Pardubice | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Plášil Hynek | 2006 | DS | 2 | TJ Syntesia Pardubice | 057086 | 71 so | 04.06.24 20:38:40 | |
C1M | Ruffer Jakub | 2007 | DS | 2 | TJ Syntesia Pardubice | 057099 | 71 so | 04.06.24 20:38:40 | |
C1M | Slezák Adam | 2006 | DS | 2 | TJ Syntesia Pardubice | 057132 | 71 so | 04.06.24 20:38:40 | |
C1M | Baťa Václav | 2009 | DM | 3 | TJ Syntesia Pardubice | 057162 | 71 so | 04.06.24 20:38:40 | |
C1M | Černý Matyáš | 2008 | DM | 3 | TJ Syntesia Pardubice | 057152 | 71 so | 04.06.24 20:38:40 | |
C1M | Hovorka Dominik | 2009 | DM | 3 | TJ Syntesia Pardubice | 057154 | 71 so | 04.06.24 20:38:40 | |
C1Ž | Marková Kristýna | 2009 | DM | 2 | TJ Syntesia Pardubice | 057169 | 71 so | 04.06.24 20:38:40 | |
C2M | Šrámek David Slezák Adam | 2007 2006 | 1 | TJ Syntesia Pardubice TJ Syntesia Pardubice | 057136 057132 | 71 so | 04.06.24 20:38:40 | ||
C2M | Bek Matyáš Ruffer Jakub | 2006 2007 | 2 | TJ Syntesia Pardubice TJ Syntesia Pardubice | 063063 057099 | 71 so | 04.06.24 20:38:40 | ||
C2M | Baťa Václav Hovorka Dominik | 2009 2009 | 3 | TJ Syntesia Pardubice TJ Syntesia Pardubice | 057162 057154 | 71 so | 04.06.24 20:38:40 | ||
C2M | Bundová Simona Střílková Jana | 2004 2004 | 3 | TJ Syntesia Pardubice SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 057008 119181 | 71 so | 04.06.24 20:38:40 | ||
K1M | Bek Matyáš | 2006 | DS | 2 | TJ Syntesia Pardubice | 063063 | 71 so | 04.06.24 20:38:40 | |
K1M | Šrámek David | 2007 | DS | 2 | TJ Syntesia Pardubice | 057136 | 71 so | 04.06.24 20:38:40 | |
K1M | Dziak Adam | 2009 | DM | 3 | TJ Syntesia Pardubice | 057155 | 71 so | 04.06.24 20:38:40 | |
K1M | Konvalinka Štěpán | 2009 | DM | 3 | TJ Syntesia Pardubice | 057027 | 71 so | 04.06.24 20:38:40 | |
K1M | Pajtina Tomáš | 2008 | DM | 3 | TJ Syntesia Pardubice | 057104 | 71 so | 04.06.24 20:38:40 | |
K1M | Peška Václav | 2012 | ZM | 3 | TJ Syntesia Pardubice | 057163 | 71 so | 04.06.24 20:38:40 | |
K1M | Stehno Maxmilián | 2010 | ZS | 3 | TJ Syntesia Pardubice | 057124 | 71 so | 04.06.24 20:38:40 | |
K1Ž | Marková Kristýna | 2009 | DM | 2 | TJ Syntesia Pardubice | 057169 | 71 so | 04.06.24 20:38:40 | |
K1Ž | Kejklíčková Nela | 2012 | ZM | 3 | TJ Syntesia Pardubice | 057168 | 71 so | 04.06.24 20:38:40 | |
K1Ž | Vašinová Magdalena | 2013 | ZM | TJ Syntesia Pardubice | 057173 | 71 so | 04.06.24 20:38:40 | ||
celkem C1M: 6 C1Ž: 1 C2M: 4 K1M: 7 K1Ž: 3 | |||||||||
TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1Ž | Fuchsová Terezie | 2011 | ZS | 2 | TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. | 108047 | 71 so | 04.06.24 20:21:31 | |
K1Ž | Cigánková Veronika | 2011 | ZS | 3 | TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. | 108030 | 71 so | 04.06.24 20:21:31 | |
celkem K1Ž: 2 | |||||||||
VK Kroměříž | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1Ž | Koplíková Adéla | 2009 | DM | 2 | VK Kroměříž | 112054 | 71 so | 30.05.24 00:01:38 | |
K1Ž | Koplíková Eliška | 2009 | DM | 2 | VK Kroměříž | 112055 | 71 so | 30.05.24 00:01:38 | |
celkem K1Ž: 2 | |||||||||
počty C1M: 37 C1Ž: 21 C2M: 19 C2Ž: 1 K1M: 81 K1Ž: 41 celkem: 200 |