- 72 08.06.2024 sobota, MČR družstev dorostu v klasickém sjezdu na Labi pod Dvorem Králové, startovné: mládež 150,- dospělí 0,-
08.06.2024 - 09.06.2024, Loko Trutnov
on-line přihlašování od 02.05.2024 00:00:00 do 04.06.2024 23:59:59
Kanoe Klub Spoj Brno | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | Vybíral Viktor | 2007 | DS | 2 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103049 | 72 so | 04.06.24 12:00:35 | |
K1Ž | Bergmannová Sandra | 2008 | DM | 1 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103010 | 72 so | 04.06.24 12:00:35 | |
celkem K1M: 1 K1Ž: 1 | |||||||||
Loko Trutnov | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Stolín Antonín | 2008 | DM | 3 | Loko Trutnov | 060059 | 72 so | 04.06.24 23:18:17 | |
C2M | Portych Matyáš Stolín Antonín | 2008 2008 | 3 | Loko Trutnov Loko Trutnov | 060099 060059 | 72 so | 04.06.24 23:18:17 | ||
K1M | Viková Anna | 2008 | DM | 1 | Loko Trutnov | 060091 | 72 so | 04.06.24 23:18:17 | |
celkem C1M: 1 C2M: 1 K1M: 1 | |||||||||
SK Veselí nad Moravou | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | Tomeček Adam | 2008 | DM | 2 | SK Veselí nad Moravou | 133015 | 72 so | 22.05.24 11:04:21 | |
celkem K1M: 1 | |||||||||
SK Vltava Č. Krumlov z.s. | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Hitha Čeněk | 2008 | DM | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024102 | 72 so | 04.06.24 22:33:40 | |
C2M | Kopřiva Filip Talíř Matyáš | 2008 2007 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024069 024104 | 72 so | 04.06.24 22:33:40 | |||
C2M | Sedláček Štěpán Kasper Matěj | 2011 2013 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024087 024101 | 72 so | 04.06.24 22:33:40 | |||
K1M | Palouda Mikoláš | 2007 | DS | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024004 | 72 so | 04.06.24 22:33:40 | |
K1Ž | Šafaříková Alena | 2006 | DS | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024098 | 72 so | 04.06.24 22:33:40 | |
celkem C1M: 1 C2M: 2 K1M: 1 K1Ž: 1 | |||||||||
SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Kutín Filip | 2007 | DS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119218 | 72 so | 04.06.24 23:06:32 | |
C1M | Král Samuel | 2010 | ZS | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119232 | 72 so | 04.06.24 23:06:32 | ||
C1Ž | Jílková Pavla | 2007 | DS | 1 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119227 | 72 so | 04.06.24 23:06:32 | |
C1Ž | Kočířová Valentýna | 2008 | DM | 1 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119208 | 72 so | 04.06.24 23:06:32 | |
C1Ž | Marousková Tereza | 2009 | DM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119177 | 72 so | 04.06.24 23:06:32 | |
C2M | Retek Toman Václav Retek Václav Toman | 2007 2007 | 1 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119188 119189 | 72 so | 04.06.24 23:06:32 | ||
K1M | Novák Tobiáš | 2008 | DM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119182 | 72 so | 04.06.24 23:06:32 | |
K1M | Kratochvíl Jakub | 2009 | DM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119175 | 72 so | 04.06.24 23:06:32 | |
K1Ž | Kočířová Valentýna | 2008 | DM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119208 | 72 so | 04.06.24 23:06:32 | |
K1Ž | Marousková Tereza | 2009 | DM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119177 | 72 so | 04.06.24 23:06:32 | |
celkem C1M: 2 C1Ž: 3 C2M: 1 K1M: 2 K1Ž: 2 | |||||||||
TJ Vodní Sporty Litovel | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Trnka Tobiáš | 2007 | DS | 1 | TJ Vodní Sporty Litovel | 106111 | 72 so | 03.06.24 20:09:41 | |
C1Ž | Gabrlíková Eliška | 2011 | ZS | TJ Vodní Sporty Litovel | 106099 | 72 so | 03.06.24 20:09:41 | ||
C2M | Trnka Tobiáš Čamek David | 2007 2006 | 2 | TJ Vodní Sporty Litovel TJ Vodní Sporty Litovel | 106111 106084 | 72 so | 03.06.24 20:09:41 | ||
celkem C1M: 1 C1Ž: 1 C2M: 1 | |||||||||
TJ Bohemians Praha | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C2M | Štochl Vojtěch Pluta Adam | 2007 2008 | 2 | TJ Bohemians Praha TJ Bohemians Praha | 001010 001109 | 72 so | 03.06.24 23:16:27 | ||
C2M | Fabián Filip Hrubec Matěj | 2010 2010 | 3 | TJ Bohemians Praha TJ Bohemians Praha | 001029 001094 | 72 so | 03.06.24 23:16:27 | ||
K1M | Míka Hynek | 2006 | DS | 1 | TJ Bohemians Praha | 026001 | 72 so | 03.06.24 23:16:27 | |
K1M | Fabián Filip | 2010 | ZS | 2 | TJ Bohemians Praha | 001029 | 72 so | 03.06.24 23:16:27 | |
K1M | Štochl Vojtěch | 2007 | DS | 3 | TJ Bohemians Praha | 001010 | 72 so | 03.06.24 23:16:27 | |
celkem C2M: 2 K1M: 3 | |||||||||
TJ Loko Plzeň | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Čapek Jiří | 2011 | ZS | TJ Loko Plzeň | 039036 | 72 so | 04.06.24 19:07:55 | ||
K1M | Panzer Martin | 2007 | DS | 1 | TJ Loko Plzeň | 039033 | 72 so | Franz Jakub 039034 Sládek Michal 039005 | 04.06.24 19:07:55 |
celkem C1M: 1 K1M: 1 | |||||||||
TJ Semily | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | Novotný Štěpán | 2006 | DS | 2 | TJ Semily | 059024 | 72 so | 059026 Slavík Daniel a 059052 Vilém Zuna | 04.06.24 09:38:59 |
celkem K1M: 1 | |||||||||
TJ Syntesia Pardubice | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Slezák Adam | 2006 | DS | 2 | TJ Syntesia Pardubice | 057132 | 72 so | 04.06.24 20:38:01 | |
C1M | Baťa Václav | 2009 | DM | 3 | TJ Syntesia Pardubice | 057162 | 72 so | 04.06.24 20:38:01 | |
C2M | Šrámek David Slezák Adam | 2007 2006 | 1 | TJ Syntesia Pardubice TJ Syntesia Pardubice | 057136 057132 | 72 so | 04.06.24 20:38:01 | ||
K1M | Bek Matyáš | 2006 | DS | 2 | TJ Syntesia Pardubice | 063063 | 72 so | 04.06.24 20:38:01 | |
K1M | Dziak Adam | 2009 | DM | 3 | TJ Syntesia Pardubice | 057155 | 72 so | 04.06.24 20:38:01 | |
celkem C1M: 2 C2M: 1 K1M: 2 | |||||||||
počty C1M: 8 C1Ž: 4 C2M: 8 K1M: 13 K1Ž: 4 celkem: 37 |