- 48 11.05.2024 sobota, Slalom o pracku Krumlovského medvěda, startovné: mládež 50,- dospělí 50,-
- 49 12.05.2024 neděle, Krumlovský slalom, startovné: mládež 50,- dospělí 50,-
11.05.2024 - 12.05.2024, SK Vltava Č. Krumlov z.s.
on-line přihlašování od 24.04.2024 00:00:00 do 08.05.2024 23:59:59
Kategorie C1M | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Olšák Matyáš | 2001 | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024067 | 48 so 49 ne | 01.05.24 20:36:22 | ||
C1M | Ondřich Adam | 2004 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024006 | 48 so 49 ne | 01.05.24 20:36:22 | |||
C1M | Vejnar Samuel | 2005 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024042 | 48 so 49 ne | 04.05.24 21:27:35 | |||
C1M | Salaj František | 2004 | TJ Vodní Sporty Litovel | 106095 | 48 so 49 ne | 07.05.24 19:55:06 | |||
C1M | Šmakal Petr | 2003 | TJ Vodní Sporty Litovel | 106088 | 48 so 49 ne | 07.05.24 19:55:06 | |||
C1M | Boček Zdeněk | 1975 | V | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023006 | 48 so 49 ne | 08.05.24 20:43:47 | |
C1M | Novosad Lukáš | 1976 | V | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024001 | 48 so 49 ne | 01.05.24 20:36:22 | ||
C1M | Palouda Mikoláš | 2007 | DS | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024004 | 48 so 49 ne | 01.05.24 20:36:22 | |
C1M | Talíř Matyáš | 2007 | DS | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024104 | 48 so 49 ne | 01.05.24 20:36:22 | ||
C1M | Myška Matěj | 2009 | DM | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024079 | 48 so 49 ne | 01.05.24 20:36:22 | |
C1M | Šafařík Pavel | 2008 | DM | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024037 | 48 so 49 ne | 01.05.24 20:36:22 | |
C1M | Kopřiva Filip | 2008 | DM | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024069 | 48 so 49 ne | 01.05.24 20:36:22 | ||
C1M | Hitha Čeněk | 2008 | DM | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024102 | 48 so 49 ne | 01.05.24 20:36:22 | ||
C1M | Sedláček Štěpán | 2011 | ZS | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024087 | 48 so 49 ne | 01.05.24 20:36:22 | |
C1M | Klír Vojtěch | 2010 | ZS | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009005 | 48 so 49 ne | 08.05.24 23:07:55 | |
C1M | Pinkava Ondřej Sebastian | 2012 | ZM | 3+ | SK Vodní slalom České Budějovice | 023178 | 48 so 49 ne | 08.05.24 20:43:47 | |
C1M | Kasper Matěj | 2013 | ZM | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024101 | 48 so 49 ne | 07.05.24 20:04:34 | ||
C1M | Fikejs Jáchym | 2014 | PZ | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024066 | 48 so 49 ne | 01.05.24 20:36:22 | ||
celkem C1M: 18 | |||||||||
Kategorie C1Ž | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1Ž | Novosadová Kristina | 2004 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024024 | 48 so 49 ne | 01.05.24 20:36:22 | |||
C1Ž | Štindlová Johana | 2009 | DM | 3 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023179 | 48 so 49 ne | 08.05.24 20:43:47 | |
C1Ž | Hybrantová Eliška | 2009 | DM | SK Vodní slalom České Budějovice | 023175 | 48 so 49 ne | 08.05.24 20:43:47 | ||
C1Ž | Novotná Natálie | 2010 | ZS | 3+ | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024095 | 48 so 49 ne | 01.05.24 20:36:22 | |
C1Ž | Celnerová Amélie | 2010 | ZS | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024075 | 48 so 49 ne | 01.05.24 20:36:22 | ||
C1Ž | Hybrantová Anna | 2011 | ZS | SK Vodní slalom České Budějovice | 023176 | 48 so 49 ne | 08.05.24 20:43:47 | ||
C1Ž | Toncarová Blanka | 2010 | ZS | SK Vodní slalom České Budějovice | 023183 | 48 so 49 ne | 08.05.24 20:43:47 | ||
C1Ž | Myšková Dorota | 2012 | ZM | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024078 | 48 so 49 ne | 01.05.24 20:36:22 | ||
C1Ž | Kintzlová Beata | 2012 | ZM | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024041 | 48 so 49 ne | 01.05.24 20:36:22 | ||
celkem C1Ž: 9 | |||||||||
Kategorie C2M | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C2M | Kopřiva Filip Hitha Čeněk | 2008 2008 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024069 024102 | 48 so 49 ne | 01.05.24 20:36:22 | |||
C2M | Fikejs Adam Novosad Lukáš | 1985 1976 | V | SK Vltava Č. Krumlov z.s. SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024086 024001 | 48 so 49 ne | 01.05.24 20:36:22 | ||
C2M | Jirka David Švadlena Václav | 1985 1985 | VM | SK Vltava Č. Krumlov z.s. SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024031 024032 | 48 so 49 ne | 07.05.24 20:04:34 | ||
celkem C2M: 3 | |||||||||
Kategorie C2X | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C2X | Šuttová Zita Sedláček Štěpán | 2011 2011 | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024073 024087 | 48 so 49 ne | 01.05.24 20:36:22 | ||
C2X | Celnerová Amélie Šafařík Viktor | 2010 2011 | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024075 024002 | 48 so 49 ne | 01.05.24 20:36:22 | ||
C2X | Šafaříková Alena Syrový Filip | 2006 2007 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. SKK Vysoké Mýto | 024098 064026 | 48 so 49 ne | 01.05.24 20:36:22 | |||
C2X | Salaj František Vlasáková Vendula | 2004 2005 | TJ Vodní Sporty Litovel TJ Vodní Sporty Litovel | 106095 106116 | 48 so 49 ne | 07.05.24 19:55:06 | |||
C2X | Pospíšilová Jitka Boček Zdeněk | 1989 1975 | V | 2 | VS Tábor SK Vodní slalom České Budějovice | 030019 023006 | 48 so 49 ne | 08.05.24 13:38:27 | |
celkem C2X: 5 | |||||||||
Kategorie K1M | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | Šindelář Jan | 2002 | 2 | TJ Loko Plzeň | 039050 | 48 so 49 ne | 07.05.24 19:33:08 | ||
K1M | Olšák Matyáš | 2001 | 3+ | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024067 | 48 so 49 ne | 01.05.24 20:36:22 | ||
K1M | Vránek Jan | 2004 | 3+ | TJ Loko Plzeň | 033009 | 48 so 49 ne | 07.05.24 19:33:08 | ||
K1M | Vejnar Samuel | 2005 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024042 | 48 so 49 ne | 04.05.24 21:27:35 | |||
K1M | Koudelka Tomáš | 1964 | VS | 3+ | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024027 | 48 so 49 ne | 01.05.24 20:36:22 | |
K1M | Pártl Miroslav | 1954 | VS | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024018 | 48 so 49 ne | 01.05.24 20:36:22 | |
K1M | Vondra Václav | 1957 | VS | 3 | Otava Strakonice | 027020 | 48 so 49 ne | 07.05.24 13:52:25 | |
K1M | Boček Zdeněk | 1975 | V | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023006 | 48 so 49 ne | 08.05.24 20:43:47 | |
K1M | Šindelář Pavel | 1970 | V | 3+ | TJ Loko Plzeň | 039055 | 48 so 49 ne | 07.05.24 19:33:08 | |
K1M | Kintzl Daniel | 1978 | V | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024029 | 48 so 49 ne | 01.05.24 20:36:22 | |
K1M | Toncar Martin | 1975 | V | 3 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023113 | 48 so 49 ne | 08.05.24 20:43:47 | |
K1M | Klír Oto | 1981 | VM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009083 | 48 so 49 ne | 08.05.24 23:07:55 | |
K1M | Fikejs Adam | 1985 | VM | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024086 | 48 so 49 ne | 01.05.24 20:36:22 | |
K1M | Hybrant Vlastimil | 1980 | VM | 3 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023092 | 48 so 49 ne | 08.05.24 20:43:47 | |
K1M | Švehla Jan | 1987 | VM | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024051 | 48 so 49 ne | 04.05.24 21:27:35 | ||
K1M | Janů Petr | 1987 | VM | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024063 | 48 so 49 ne | 07.05.24 20:04:34 | ||
K1M | Palouda Mikoláš | 2007 | DS | 3+ | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024004 | 48 so 49 ne | 01.05.24 20:36:22 | |
K1M | Šíma Lukáš | 2006 | DS | 3+ | Otava Strakonice | 027002 | 48 so 49 ne | 07.05.24 13:52:25 | |
K1M | Lamač Kristián | 2007 | DS | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024048 | 48 so 49 ne | 01.05.24 20:36:22 | |
K1M | Talíř Matyáš | 2007 | DS | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024104 | 48 so 49 ne | 01.05.24 20:36:22 | ||
K1M | Myška Matěj | 2009 | DM | 3+ | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024079 | 48 so 49 ne | 01.05.24 20:36:22 | |
K1M | Šafařík Pavel | 2008 | DM | 3+ | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024037 | 48 so 49 ne | 01.05.24 20:36:22 | |
K1M | Voják Jakub | 2008 | DM | 3+ | Otava Strakonice | 027024 | 48 so 49 ne | 07.05.24 13:52:25 | |
K1M | Kopřiva Filip | 2008 | DM | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024069 | 48 so 49 ne | 01.05.24 20:36:22 | |
K1M | Hitha Čeněk | 2008 | DM | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024102 | 48 so 49 ne | 01.05.24 20:36:22 | |
K1M | Sukdol Filip | 2008 | DM | SK Vodní slalom České Budějovice | 023102 | 48 so 49 ne | 08.05.24 20:43:47 | ||
K1M | Komiš Jan | 2011 | ZS | 3+ | TJ Loko Plzeň | 039011 | 48 so 49 ne | 07.05.24 19:33:08 | |
K1M | Sedláček Štěpán | 2011 | ZS | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024087 | 48 so 49 ne | 01.05.24 20:36:22 | |
K1M | Šafařík Viktor | 2011 | ZS | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024002 | 48 so 49 ne | 01.05.24 20:36:22 | |
K1M | Škop Josef | 2011 | ZS | 3 | Otava Strakonice | 027026 | 48 so 49 ne | 07.05.24 13:52:25 | |
K1M | Ježek Filip | 2011 | ZS | 3 | TJ Loko Plzeň | 039043 | 48 so 49 ne | 07.05.24 19:33:08 | |
K1M | Čapek Jiří | 2011 | ZS | 3 | TJ Loko Plzeň | 039036 | 48 so 49 ne | 07.05.24 19:33:08 | |
K1M | Klír Vojtěch | 2010 | ZS | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009005 | 48 so 49 ne | 08.05.24 23:07:55 | |
K1M | Holub Kryštof | 2010 | ZS | Otava Strakonice | 027034 | 48 so 49 ne | 07.05.24 13:52:25 | ||
K1M | Řepa Martin | 2011 | ZS | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024119 | 48 so 49 ne | 07.05.24 20:04:34 | ||
K1M | Říha Jakub | 2012 | ZM | 3 | Otava Strakonice | 027011 | 48 so 49 ne | 07.05.24 13:52:25 | |
K1M | Vopalecký Antonín | 2013 | ZM | 3 | Otava Strakonice | 027037 | 48 so 49 ne | 07.05.24 13:52:25 | |
K1M | Bondaruk Marek | 2013 | ZM | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024118 | 48 so 49 ne | 01.05.24 20:36:22 | ||
K1M | Kasper Matěj | 2013 | ZM | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024101 | 48 so 49 ne | 07.05.24 20:04:34 | ||
K1M | Matušinec Petr | 2012 | ZM | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024120 | 48 so 49 ne | 07.05.24 20:04:34 | ||
K1M | Vošalík Štěpán | 2013 | ZM | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024113 | 48 so 49 ne | 07.05.24 20:04:34 | ||
K1M | Fikejs Jáchym | 2014 | PZ | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024066 | 48 so 49 ne | 01.05.24 20:36:22 | ||
K1M | Hečko Jan | 2014 | PZ | Otava Strakonice | 027029 | 48 so 49 ne | 07.05.24 13:52:25 | ||
K1M | Panocha Jan | 2015 | PZ | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024115 | 48 so 49 ne | 07.05.24 20:04:34 | ||
celkem K1M: 44 | |||||||||
Kategorie K1Ž | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1Ž | Novosadová Kristina | 2004 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024024 | 48 so 49 ne | 01.05.24 20:36:22 | |||
K1Ž | Pospíšilová Jitka | 1989 | VM | 2 | VS Tábor | 030019 | 48 so 49 ne | 08.05.24 13:38:27 | |
K1Ž | Forejtová Andrea | 1988 | VM | 3+ | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024007 | 48 so 49 ne | 01.05.24 20:36:22 | |
K1Ž | Kylbergerová Iva | 2007 | DS | 3+ | Otava Strakonice | 027003 | 48 so 49 ne | 07.05.24 13:52:25 | |
K1Ž | Šafaříková Alena | 2006 | DS | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024098 | 48 so 49 ne | 01.05.24 20:36:22 | |
K1Ž | Hybrantová Eliška | 2009 | DM | 3 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023175 | 48 so 49 ne | 08.05.24 20:43:47 | |
K1Ž | Štindlová Johana | 2009 | DM | 3 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023179 | 48 so 49 ne | 08.05.24 20:43:47 | |
K1Ž | Novotná Natálie | 2010 | ZS | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024095 | 48 so 49 ne | 01.05.24 20:36:22 | |
K1Ž | Celnerová Amélie | 2010 | ZS | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024075 | 48 so 49 ne | 01.05.24 20:36:22 | |
K1Ž | Šuttová Zita | 2011 | ZS | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024073 | 48 so 49 ne | 01.05.24 20:36:22 | |
K1Ž | Heřmanská Veronika | 2011 | ZS | 3 | Otava Strakonice | 027007 | 48 so 49 ne | 07.05.24 13:52:25 | |
K1Ž | Cháberová Eliška | 2011 | ZS | 3 | Otava Strakonice | 027001 | 48 so 49 ne | 07.05.24 13:52:25 | |
K1Ž | Šímová Viktorie | 2011 | ZS | 3 | Otava Strakonice | 027010 | 48 so 49 ne | 07.05.24 13:52:25 | |
K1Ž | Petrová Lenka | 2011 | ZS | 3 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023040 | 48 so 49 ne | 08.05.24 20:43:47 | |
K1Ž | Hybrantová Anna | 2011 | ZS | 3 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023176 | 48 so 49 ne | 08.05.24 20:43:47 | |
K1Ž | Toncarová Blanka | 2010 | ZS | 3 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023183 | 48 so 49 ne | 08.05.24 20:43:47 | |
K1Ž | Myšková Dorota | 2012 | ZM | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024078 | 48 so 49 ne | 01.05.24 20:36:22 | |
K1Ž | Kintzlová Beata | 2012 | ZM | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024041 | 48 so 49 ne | 01.05.24 20:36:22 | ||
K1Ž | Fikejsová Barbora | 2015 | PZ | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024112 | 48 so 49 ne | 01.05.24 20:36:22 | ||
celkem K1Ž: 19 | |||||||||
počty C1M: 18 C1Ž: 9 C2M: 3 C2X: 5 K1M: 44 K1Ž: 19 celkem: 98 |