- 54 18.05.2024 sobota, MČR družstev dorostu ve sprintu ve Veltrusech, startovné: mládež 150,- dospělí 150,-
18.05.2024 - 19.05.2024, TJ Bohemians Praha
on-line přihlašování od 11.04.2024 00:00:00 do 15.05.2024 12:00:59
Kanoe Klub Spoj Brno | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | Vybíral Viktor | 2007 | DS | 2 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103049 | 54 so | 14.05.24 19:52:28 | |
celkem K1M: 1 | |||||||||
Loko Trutnov | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | Viková Anna | 2008 | DM | 1 | Loko Trutnov | 060091 | 54 so | Gomboš RGC 060006, Matyáš Portych RGC 060099 | 13.05.24 20:45:35 |
celkem K1M: 1 | |||||||||
SK Veselí nad Moravou | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | Tomeček Adam | 2008 | DM | 2 | SK Veselí nad Moravou | 133015 | 54 so | 15.05.24 07:18:30 | |
celkem K1M: 1 | |||||||||
SK Vltava Č. Krumlov z.s. | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Hitha Čeněk | 2008 | DM | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024102 | 54 so | 12.05.24 20:25:55 | |
C1Ž | Novotná Natálie | 2010 | ZS | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024095 | 54 so | 12.05.24 20:25:55 | |
C2M | Hitha Čeněk Palouda Mikoláš | 2008 2007 | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024102 024004 | 54 so | 12.05.24 20:25:55 | ||
K1M | Šafařík Pavel | 2008 | DM | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024037 | 54 so | 12.05.24 20:25:55 | |
K1Ž | Šafaříková Alena | 2006 | DS | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024098 | 54 so | 12.05.24 20:25:55 | |
celkem C1M: 1 C1Ž: 1 C2M: 1 K1M: 1 K1Ž: 1 | |||||||||
SKK Vysoké Mýto | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Kvapil Ondřej | 2007 | DS | 1 | SKK Vysoké Mýto | 064040 | 54 so | 13.05.24 23:50:20 | |
C2M | Sedlák Václav Kotrba Matěj | 2007 2007 | 2 | SKK Vysoké Mýto SKK Vysoké Mýto | 064058 064036 | 54 so | 13.05.24 23:50:20 | ||
K1M | Syrový Filip | 2007 | DS | 2 | SKK Vysoké Mýto | 064026 | 54 so | 13.05.24 23:50:20 | |
celkem C1M: 1 C2M: 1 K1M: 1 | |||||||||
SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Kutín Filip | 2007 | DS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119218 | 54 so | 13.05.24 08:21:36 | |
C1M | Čermák Vojtěch | 2010 | ZS | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119253 | 54 so | 13.05.24 08:21:36 | ||
C1Ž | Jílková Pavla | 2007 | DS | 1 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119227 | 54 so | 13.05.24 08:21:36 | |
C1Ž | Marousková Tereza | 2009 | DM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119177 | 54 so | 13.05.24 08:21:36 | |
K1M | Maděrka Tobiáš | 2009 | DM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119214 | 54 so | 13.05.24 08:21:36 | |
K1M | Novák Tobiáš | 2008 | DM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119182 | 54 so | 13.05.24 08:21:36 | |
K1M | Kafka Martin | 2010 | ZS | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119239 | 54 so | 13.05.24 08:21:36 | |
K1Ž | Kočířová Valentýna | 2008 | DM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119208 | 54 so | 13.05.24 08:21:36 | |
K1Ž | Marousková Tereza | 2009 | DM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119177 | 54 so | 13.05.24 08:21:36 | |
celkem C1M: 2 C1Ž: 2 K1M: 3 K1Ž: 2 | |||||||||
TJ Vodní Sporty Litovel | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Trnka Tobiáš | 2007 | DS | 1 | TJ Vodní Sporty Litovel | 106111 | 54 so | 14.05.24 15:44:03 | |
celkem C1M: 1 | |||||||||
TJ Loko Plzeň | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | Panzer Martin | 2007 | DS | 1 | TJ Loko Plzeň | 039033 | 54 so | 14.05.24 13:05:28 | |
celkem K1M: 1 | |||||||||
TJ Semily | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | Slavík Daniel | 2006 | DS | 2 | TJ Semily | 059026 | 54 so | 59024 Novotný Štěpán a 59052 Zuna Vílém | 13.05.24 07:51:25 |
celkem K1M: 1 | |||||||||
TJ Syntesia Pardubice | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Slezák Adam | 2006 | DS | 2 | TJ Syntesia Pardubice | 057132 | 54 so | 14.05.24 11:22:17 | |
C1M | Hovorka Dominik | 2009 | DM | 3 | TJ Syntesia Pardubice | 057154 | 54 so | 14.05.24 11:22:17 | |
C2M | Šrámek David Slezák Adam | 2007 2006 | 1 | TJ Syntesia Pardubice TJ Syntesia Pardubice | 057136 057132 | 54 so | 14.05.24 11:22:17 | ||
K1M | Šrámek David | 2007 | DS | 2 | TJ Syntesia Pardubice | 057136 | 54 so | 14.05.24 11:22:17 | |
celkem C1M: 2 C2M: 1 K1M: 1 | |||||||||
počty C1M: 7 C1Ž: 3 C2M: 3 K1M: 11 K1Ž: 3 celkem: 27 |