- 59 25.05.2024 sobota, Slalom v Ostravě, startovné: mládež 50,- dospělí 50,-
- 60 26.05.2024 neděle, Slalom v Ostravě, startovné: mládež 50,- dospělí 50,-
25.05.2024 - 26.05.2024, VK Tzunami Ostrava
on-line přihlašování od 18.04.2024 00:00:00 do 22.05.2024 23:59:59
Kanoe Klub Spoj Brno | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Šamánek Filip | 2010 | ZS | 3+ | Kanoe Klub Spoj Brno | 103003 | 59 so 60 ne | 20.05.24 13:17:53 | |
C1M | Tobiáš Matěj | 2012 | ZM | 3 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103046 | 59 so 60 ne | 20.05.24 13:17:53 | |
C1M | Nekuda Lukáš | 2010 | ZS | 3 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103018 | 59 so 60 ne | 20.05.24 13:17:53 | |
C1Ž | Bergmannová Sandra | 2008 | DM | 2 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103010 | 59 so 60 ne | 20.05.24 13:17:53 | |
C1Ž | Šamánková Klára | 2013 | ZM | 3 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103002 | 59 so 60 ne | 20.05.24 13:17:53 | |
C1Ž | Nekudová Klára | 2013 | ZM | Kanoe Klub Spoj Brno | 103004 | 59 so 60 ne | 20.05.24 13:17:53 | ||
K1M | Bergmann Ondřej | 2000 | 2 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103026 | 59 so 60 ne | 20.05.24 13:17:53 | ||
K1M | Šamánek Filip | 2010 | ZS | 3+ | Kanoe Klub Spoj Brno | 103003 | 59 so 60 ne | 20.05.24 13:17:53 | |
K1M | Tobiáš Matěj | 2012 | ZM | 3 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103046 | 59 so 60 ne | 20.05.24 13:17:53 | |
K1M | Nekuda Lukáš | 2010 | ZS | 3 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103018 | 59 so 60 ne | 20.05.24 13:17:53 | |
K1M | Machain Jiří | 2012 | ZM | 3 | Kanoe Klub Spoj Brno | 562135 | 59 so 60 ne | 20.05.24 13:17:53 | |
K1M | Polák Oliver | 2009 | DM | 3 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103053 | 59 so 60 ne | 20.05.24 13:17:53 | |
K1M | Vybíral Viktor | 2007 | DS | 3 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103049 | 59 so 60 ne | 20.05.24 13:17:53 | |
K1M | Bouška David | 2008 | DM | 3 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103044 | 59 so 60 ne | 20.05.24 13:17:53 | |
K1M | Gross Benedikt | 2005 | 3 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103006 | 59 so 60 ne | 20.05.24 13:17:53 | ||
K1M | Zaoral Matěj | 2011 | ZS | Kanoe Klub Spoj Brno | 103055 | 59 so 60 ne | 20.05.24 13:17:53 | ||
K1Ž | Bergmannová Sandra | 2008 | DM | 2 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103010 | 59 so 60 ne | 20.05.24 13:17:53 | |
K1Ž | Nekudová Klára | 2013 | ZM | 3 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103004 | 59 so 60 ne | 20.05.24 13:17:53 | |
K1Ž | Šamánková Klára | 2013 | ZM | 3 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103002 | 59 so 60 ne | 20.05.24 13:17:53 | |
K1Ž | Kubíčková Nikola | 2012 | ZM | 3 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103040 | 59 so 60 ne | 20.05.24 13:17:53 | |
K1Ž | Klimešová Kristýna | 2009 | DM | Kanoe Klub Spoj Brno | 103016 | 59 so 60 ne | 20.05.24 13:17:53 | ||
celkem C1M: 3 C1Ž: 3 K1M: 10 K1Ž: 5 | |||||||||
KK Opava | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Kuliha Jakub | 2009 | DM | 3 | KK Opava | 121045 | 59 so 60 ne | 21.05.24 20:00:52 | |
C1M | Kubita Lukáš | 2013 | ZM | KK Opava | 121064 | 59 so 60 ne | 21.05.24 20:00:52 | ||
C1Ž | Píšalová Karolína | 2009 | DM | 3 | KK Opava | 121070 | 59 so 60 ne | 21.05.24 20:00:52 | |
C1Ž | Foltysová Lily Anne | 2011 | ZS | KK Opava | 121074 | 59 so 60 ne | 21.05.24 20:00:52 | ||
K1M | Antl Tomáš | 2008 | DM | 2 | KK Opava | 121001 | 59 so 60 ne | 21.05.24 20:00:52 | |
K1M | Baar Dominik | 2007 | DS | 2 | KK Opava | 121061 | 59 so 60 ne | 21.05.24 20:00:52 | |
K1M | Balarin Evžen | 2008 | DM | 2 | KK Opava | 121044 | 59 so 60 ne | 21.05.24 20:00:52 | |
K1M | Dragon Jakub | 2007 | DS | 2 | KK Opava | 121031 | 59 so 60 ne | 21.05.24 20:00:52 | |
K1M | Kovář Filip | 2006 | DS | 2 | KK Opava | 121017 | 59 so 60 ne | 21.05.24 20:00:52 | |
K1M | Kubita Tomáš | 2008 | DM | 2 | KK Opava | 121016 | 59 so 60 ne | 21.05.24 20:00:52 | |
K1M | Kuliha Jakub | 2009 | DM | 2 | KK Opava | 121045 | 59 so 60 ne | 21.05.24 20:00:52 | |
K1M | Rousek David | 2010 | ZS | 2 | KK Opava | 121057 | 59 so 60 ne | 21.05.24 20:00:52 | |
K1M | Stropek Tobiáš | 2007 | DS | 2 | KK Opava | 121007 | 59 so 60 ne | 21.05.24 20:00:52 | |
K1M | Kovář Michal | 2009 | DM | 3+ | KK Opava | 121022 | 59 so 60 ne | 21.05.24 20:00:52 | |
K1M | Kuliha Jan | 2011 | ZS | 3+ | KK Opava | 121053 | 59 so 60 ne | 21.05.24 20:00:52 | |
K1M | Kubita Lukáš | 2013 | ZM | 3 | KK Opava | 121064 | 59 so 60 ne | 21.05.24 20:00:52 | |
K1Ž | Píšalová Karolína | 2009 | DM | 3+ | KK Opava | 121070 | 59 so 60 ne | 21.05.24 20:00:52 | |
K1Ž | Foltysová Lily Anne | 2011 | ZS | 3 | KK Opava | 121074 | 59 so 60 ne | 21.05.24 20:00:52 | |
K1Ž | Foltysová Tereza Abigail | 2009 | DM | 3 | KK Opava | 121081 | 59 so 60 ne | 21.05.24 20:00:52 | |
K1Ž | Brožová Tereza | 1996 | KK Opava | 121047 | 59 so 60 ne | 21.05.24 20:00:52 | |||
K1Ž | Kašpárková Emily | 2010 | ZS | KK Opava | 121084 | 59 so 60 ne | 21.05.24 20:00:52 | ||
K1Ž | Mrázková Mária | 1996 | KK Opava | 121037 | 59 so 60 ne | 21.05.24 20:00:52 | |||
celkem C1M: 2 C1Ž: 2 K1M: 12 K1Ž: 6 | |||||||||
Raft team H2O Jeseník | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Raděj Tomáš | 2002 | 3+ | Raft team H2O Jeseník | 188001 | 59 so 60 ne | 13.05.24 12:55:57 | ||
C1M | Raděj Alexandr | 2006 | DS | 3 | Raft team H2O Jeseník | 188012 | 59 so 60 ne | 13.05.24 12:55:57 | |
C2M | Raděj Tomáš Raděj Alexandr | 2002 2006 | 2 | Raft team H2O Jeseník Raft team H2O Jeseník | 188001 188012 | 59 so 60 ne | 13.05.24 12:55:57 | ||
C2X | Raděj Alexandr Danišová Terezie | 2006 2001 | 2 | Raft team H2O Jeseník Raft team H2O Jeseník | 188012 188016 | 59 so 60 ne | 13.05.24 12:55:57 | ||
C2X | Vyroubal Adam Ručková Adéla | 2006 2004 | 3 | Raft team H2O Jeseník Raft team H2O Jeseník | 188014 188009 | 59 so 60 ne | 13.05.24 12:55:57 | ||
K1M | Raděj Tomáš | 2002 | 2 | Raft team H2O Jeseník | 188001 | 59 so 60 ne | 13.05.24 12:55:57 | ||
K1M | Raděj Alexandr | 2006 | DS | 3 | Raft team H2O Jeseník | 188012 | 59 so 60 ne | 13.05.24 12:55:57 | |
K1M | Vyroubal Adam | 2006 | DS | 3 | Raft team H2O Jeseník | 188014 | 59 so 60 ne | 13.05.24 12:55:57 | |
K1Ž | Danišová Terezie | 2001 | 3 | Raft team H2O Jeseník | 188016 | 59 so 60 ne | 13.05.24 12:55:57 | ||
K1Ž | Ručková Adéla | 2004 | 3 | Raft team H2O Jeseník | 188009 | 59 so 60 ne | 13.05.24 12:55:57 | ||
celkem C1M: 2 C2M: 1 C2X: 2 K1M: 3 K1Ž: 2 | |||||||||
Regent Team | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Vladař Marek | 1981 | VM | 3+ | Regent Team | 184002 | 59 so 60 ne | 06.05.24 08:22:31 | |
celkem C1M: 1 | |||||||||
SK Veselí nad Moravou | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1Ž | Lovecká Nela | 2011 | ZS | 3 | SK Veselí nad Moravou | 133016 | 59 so 60 ne | 20.05.24 07:10:06 | |
K1M | Šišpera Tomáš | 2008 | DM | 3+ | SK Veselí nad Moravou | 133041 | 59 so 60 ne | 20.05.24 07:10:06 | |
K1Ž | Lovecká Nela | 2011 | ZS | 2 | SK Veselí nad Moravou | 133016 | 59 so 60 ne | 20.05.24 07:10:06 | |
K1Ž | Sedláčková Karolína | 2011 | ZS | SK Veselí nad Moravou | 133019 | 59 so 60 ne | 20.05.24 07:10:06 | ||
celkem C1Ž: 1 K1M: 1 K1Ž: 2 | |||||||||
SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Botek Dominik | 2011 | ZS | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119252 | 59 so 60 ne | 19.05.24 21:04:35 | |
C1M | Kafka Martin | 2010 | ZS | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119239 | 59 so 60 ne | 19.05.24 21:04:35 | |
C1M | Basaraba Albert | 2012 | ZM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119251 | 59 so 60 ne | 19.05.24 21:04:35 | |
C1M | Čermák Vojtěch | 2010 | ZS | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119253 | 59 so 60 ne | 19.05.24 21:04:35 | |
C1M | Kašpar Jan | 1982 | VM | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119004 | 59 so 60 ne | 19.05.24 21:04:35 | ||
C1M | Černý Maxmilian | 2014 | PZ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119030 | 59 so 60 ne | 19.05.24 21:04:35 | ||
C1M | Velešík Antonín | 2014 | PZ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119248 | 59 so 60 ne | 19.05.24 21:04:35 | ||
C1M | Slovák Jakub | 2014 | PZ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119244 | 59 so 60 ne | 19.05.24 21:04:35 | ||
C1Ž | Čermáková Anežka | 2013 | ZM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119254 | 59 so 60 ne | 19.05.24 21:04:35 | |
C1Ž | Hanušová Johanka | 2010 | ZS | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119267 | 59 so 60 ne | 19.05.24 21:04:35 | |
C1Ž | Kašparů Julie | 2014 | PZ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119029 | 59 so 60 ne | 19.05.24 21:04:35 | ||
C1Ž | Knebelová Klaudie | 2014 | PZ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119258 | 59 so 60 ne | 19.05.24 21:04:35 | ||
C1Ž | Kučerová Simona | 2014 | PZ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119260 | 59 so 60 ne | 19.05.24 21:04:35 | ||
K1M | Botek Dominik | 2011 | ZS | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119252 | 59 so 60 ne | 19.05.24 21:04:35 | |
K1M | Kafka Martin | 2010 | ZS | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119239 | 59 so 60 ne | 19.05.24 21:04:35 | |
K1M | Basaraba Albert | 2012 | ZM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119251 | 59 so 60 ne | 19.05.24 21:04:35 | |
K1M | Čermák Vojtěch | 2010 | ZS | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119253 | 59 so 60 ne | 19.05.24 21:04:35 | |
K1M | Kašpar Jan | 1982 | VM | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119004 | 59 so 60 ne | 19.05.24 21:04:35 | ||
K1M | Slovák Sebastian | 2016 | PZ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119245 | 59 so 60 ne | 19.05.24 21:04:35 | ||
K1M | Slovák Jakub | 2014 | PZ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119244 | 59 so 60 ne | 19.05.24 21:04:35 | ||
K1M | Velešík Antonín | 2014 | PZ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119248 | 59 so 60 ne | 19.05.24 21:04:35 | ||
K1M | Velešík Václav | 2016 | PZ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119249 | 59 so 60 ne | 19.05.24 21:04:35 | ||
K1M | Černý Maxmilian | 2014 | PZ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119030 | 59 so 60 ne | 19.05.24 21:04:35 | ||
K1Ž | Hanušová Johanka | 2010 | ZS | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119267 | 59 so 60 ne | 19.05.24 21:04:35 | |
K1Ž | Čermáková Anežka | 2013 | ZM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119254 | 59 so 60 ne | 19.05.24 21:04:35 | |
K1Ž | Knebelová Klaudie | 2014 | PZ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119258 | 59 so 60 ne | 19.05.24 21:04:35 | ||
K1Ž | Kučerová Simona | 2014 | PZ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119260 | 59 so 60 ne | 19.05.24 21:04:35 | ||
K1Ž | Kašparů Julie | 2014 | PZ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119029 | 59 so 60 ne | 19.05.24 21:04:35 | ||
celkem C1M: 8 C1Ž: 5 K1M: 10 K1Ž: 5 | |||||||||
TJ Vodní Sporty Litovel | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Blažek Antonín | 2013 | ZM | TJ Vodní Sporty Litovel | 106102 | 59 so 60 ne | 21.05.24 17:06:00 | ||
C1M | Kutý Lukáš | 2014 | PZ | TJ Vodní Sporty Litovel | 106110 | 59 so 60 ne | 21.05.24 17:06:00 | ||
C1M | Novotný Richard | 2014 | PZ | TJ Vodní Sporty Litovel | 106103 | 59 so 60 ne | 21.05.24 17:06:00 | ||
C1M | Haniš Vilém | 2015 | PZ | TJ Vodní Sporty Litovel | 106035 | 59 so 60 ne | 21.05.24 17:06:00 | ||
C1Ž | Gabrlíková Eliška | 2011 | ZS | TJ Vodní Sporty Litovel | 106099 | 59 so 60 ne | 21.05.24 17:06:00 | ||
C1Ž | Macháčková Nikol | 2013 | ZM | TJ Vodní Sporty Litovel | 106008 | 59 so 60 ne | 21.05.24 17:06:00 | ||
C1Ž | Kutá Lucie | 2011 | ZS | TJ Vodní Sporty Litovel | 106100 | 59 so 60 ne | 21.05.24 17:06:00 | ||
K1M | Blažek Antonín | 2013 | ZM | 3 | TJ Vodní Sporty Litovel | 106102 | 59 so 60 ne | 21.05.24 17:06:00 | |
K1M | Šišma Matěj | 2013 | ZM | TJ Vodní Sporty Litovel | 106043 | 59 so 60 ne | 21.05.24 17:06:00 | ||
K1M | Kutý Lukáš | 2014 | PZ | TJ Vodní Sporty Litovel | 106110 | 59 so 60 ne | 21.05.24 17:06:00 | ||
K1M | Kos Ondřej | 2011 | ZS | TJ Vodní Sporty Litovel | 106115 | 59 so 60 ne | 21.05.24 17:06:00 | ||
K1M | Novotný Richard | 2014 | PZ | TJ Vodní Sporty Litovel | 106103 | 59 so 60 ne | 21.05.24 17:06:00 | ||
K1M | Haniš Vilém | 2015 | PZ | TJ Vodní Sporty Litovel | 106035 | 59 so 60 ne | 21.05.24 17:06:00 | ||
K1Ž | Gabrlíková Eliška | 2011 | ZS | 3+ | TJ Vodní Sporty Litovel | 106099 | 59 so 60 ne | 21.05.24 17:06:00 | |
K1Ž | Macháčková Nikol | 2013 | ZM | 3 | TJ Vodní Sporty Litovel | 106008 | 59 so 60 ne | 21.05.24 17:06:00 | |
K1Ž | Kutá Lucie | 2011 | ZS | 3 | TJ Vodní Sporty Litovel | 106100 | 59 so 60 ne | 21.05.24 17:06:00 | |
K1Ž | Šotolová Radka Abigail | 2012 | ZM | TJ Vodní Sporty Litovel | 106038 | 59 so 60 ne | 21.05.24 17:06:00 | ||
K1Ž | Vlčková Klára | 2015 | PZ | TJ Vodní Sporty Litovel | 106046 | 59 so 60 ne | 21.05.24 17:06:00 | ||
K1Ž | Kršková Anna | 2013 | ZM | TJ Vodní Sporty Litovel | 106068 | 59 so 60 ne | 21.05.24 17:06:00 | ||
K1Ž | Remsová Marie | 2012 | ZM | TJ Vodní Sporty Litovel | 106065 | 59 so 60 ne | 21.05.24 17:06:00 | ||
K1Ž | Škopová Klaudie | 2015 | PZ | TJ Vodní Sporty Litovel | 106067 | 59 so 60 ne | 21.05.24 17:06:00 | ||
K1Ž | Škopová Sofie | 2012 | ZM | TJ Vodní Sporty Litovel | 106066 | 59 so 60 ne | 21.05.24 17:06:00 | ||
K1Ž | Zapletalová Klára | 2013 | ZM | TJ Vodní Sporty Litovel | 106051 | 59 so 60 ne | 21.05.24 17:06:00 | ||
K1Ž | Smyčková Johana | 2013 | ZM | TJ Vodní Sporty Litovel | 106117 | 59 so 60 ne | 21.05.24 17:06:00 | ||
celkem C1M: 4 C1Ž: 3 K1M: 6 K1Ž: 11 | |||||||||
TJ Šumperk z.s. | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1Ž | Hlocká Alexandra | 2012 | ZM | 3 | TJ Šumperk z.s. | 129025 | 59 so 60 ne | 21.05.24 20:29:10 | |
C1Ž | Šimková Vanesa | 2012 | ZM | 3 | TJ Šumperk z.s. | 129015 | 59 so 60 ne | 21.05.24 20:29:10 | |
K1Ž | Göbelová Ema | 2010 | ZS | 3 | TJ Šumperk z.s. | 129008 | 59 so 60 ne | 21.05.24 20:29:10 | |
K1Ž | Hlocká Alexandra | 2012 | ZM | 3 | TJ Šumperk z.s. | 129025 | 59 so 60 ne | 21.05.24 20:29:10 | |
K1Ž | Šimková Vanesa | 2012 | ZM | 3 | TJ Šumperk z.s. | 129015 | 59 so 60 ne | 21.05.24 20:29:10 | |
celkem C1Ž: 2 K1Ž: 3 | |||||||||
TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1Ž | Fuchsová Terezie | 2011 | ZS | TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. | 108047 | 59 so 60 ne | 20.05.24 21:25:35 | ||
K1Ž | Fuchsová Terezie | 2011 | ZS | 3 | TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. | 108047 | 59 so 60 ne | 20.05.24 21:25:35 | |
K1Ž | Cigánková Veronika | 2011 | ZS | TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. | 108030 | 59 so 60 ne | 20.05.24 21:25:35 | ||
celkem C1Ž: 1 K1Ž: 2 | |||||||||
VK Tzunami Ostrava | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Kupka Lukáš | 2007 | DS | 2 | VK Tzunami Ostrava | 118026 | 59 so 60 ne | 22.05.24 20:57:53 | |
C1M | Hasala Matyáš | 2008 | DM | 3+ | VK Tzunami Ostrava | 118058 | 59 so 60 ne | 22.05.24 20:57:53 | |
C1Ž | Michajlovičová Sára | 2009 | DM | 3+ | VK Tzunami Ostrava | 118013 | 59 so 60 ne | 22.05.24 20:57:53 | |
C1Ž | Michajlovičová Ester | 2012 | ZM | 3 | VK Tzunami Ostrava | 118004 | 59 so 60 ne | 22.05.24 20:57:53 | |
C1Ž | Minárová Aneta | 2001 | 3 | VK Tzunami Ostrava | 120009 | 59 so 60 ne | 22.05.24 20:57:53 | ||
C1Ž | Minárová Natálie | 2001 | 3 | VK Tzunami Ostrava | 118036 | 59 so 60 ne | 22.05.24 20:57:53 | ||
C1Ž | Kempná Andrea | 2006 | DS | VK Tzunami Ostrava | 118029 | 59 so 60 ne | 22.05.24 20:57:53 | ||
C2M | Kupka Lukáš Hasala Matyáš | 2007 2008 | 3 | VK Tzunami Ostrava VK Tzunami Ostrava | 118026 118058 | 59 so 60 ne | 22.05.24 20:57:53 | ||
K1M | Ambrož Jiří | 2006 | DS | 2 | VK Tzunami Ostrava | 118025 | 59 so 60 ne | 22.05.24 20:57:53 | |
K1M | Kápka Lukáš | 2009 | DM | 3+ | VK Tzunami Ostrava | 118028 | 59 so 60 ne | 22.05.24 20:57:53 | |
K1M | Kupka Lukáš | 2007 | DS | 3+ | VK Tzunami Ostrava | 118026 | 59 so 60 ne | 22.05.24 20:57:53 | |
K1M | Bartoš Jonáš | 2012 | ZM | 3 | VK Tzunami Ostrava | 118062 | 59 so 60 ne | 22.05.24 20:57:53 | |
K1M | Hasala Matyáš | 2008 | DM | 3 | VK Tzunami Ostrava | 118058 | 59 so 60 ne | 22.05.24 20:57:53 | |
K1M | Kupka Petr | 1981 | VM | 3 | VK Tzunami Ostrava | 118053 | 59 so 60 ne | 22.05.24 20:57:53 | |
K1M | Šrámek Jan | 2011 | ZS | 3 | VK Tzunami Ostrava | 118005 | 59 so 60 ne | 22.05.24 20:57:53 | |
K1M | Vavrla Adam | 2000 | 3 | VK Tzunami Ostrava | 118002 | 59 so 60 ne | 22.05.24 20:57:53 | ||
K1M | Yakovenko Seraphim | 2010 | ZS | 3 | VK Tzunami Ostrava | 118007 | 59 so 60 ne | 22.05.24 20:57:53 | |
K1M | Maikranz Petr | 1967 | VS | VK Tzunami Ostrava | 118034 | 59 so 60 ne | 07.05.24 10:28:53 | ||
K1M | Cesar Alexej | 2015 | PZ | VK Tzunami Ostrava | 118019 | 59 so 60 ne | 22.05.24 20:57:53 | ||
K1M | Hájek Michal | 1986 | VM | VK Tzunami Ostrava | 118031 | 59 so 60 ne | 22.05.24 20:57:53 | ||
K1M | Hájek Roman | 1963 | VS | VK Tzunami Ostrava | 118032 | 59 so 60 ne | 22.05.24 20:57:53 | ||
K1M | Kobližka Michal | 2010 | ZS | VK Tzunami Ostrava | 118008 | 59 so 60 ne | 22.05.24 20:57:53 | ||
K1M | Vašíček Daniel | 2018 | PZ | VK Tzunami Ostrava | 118018 | 59 so 60 ne | 22.05.24 20:57:53 | ||
K1M | Werner Michael | 2010 | ZS | VK Tzunami Ostrava | 118033 | 59 so 60 ne | 22.05.24 20:57:53 | ||
K1Ž | Kempná Andrea | 2006 | DS | 2 | VK Tzunami Ostrava | 118029 | 59 so 60 ne | 22.05.24 20:57:53 | |
K1Ž | Michajlovičová Sára | 2009 | DM | 2 | VK Tzunami Ostrava | 118013 | 59 so 60 ne | 22.05.24 20:57:53 | |
K1Ž | Minárová Natálie | 2001 | 2 | VK Tzunami Ostrava | 118036 | 59 so 60 ne | 22.05.24 20:57:53 | ||
K1Ž | Michajlovičová Ester | 2012 | ZM | 3+ | VK Tzunami Ostrava | 118004 | 59 so 60 ne | 22.05.24 20:57:53 | |
K1Ž | Křížkovská Michaela | 1999 | 3 | VK Tzunami Ostrava | 118015 | 59 so 60 ne | 22.05.24 20:57:53 | ||
K1Ž | Minárová Aneta | 2001 | 3 | VK Tzunami Ostrava | 120009 | 59 so 60 ne | 22.05.24 20:57:53 | ||
K1Ž | Gombárová Julie | 2015 | PZ | VK Tzunami Ostrava | 118024 | 59 so 60 ne | 22.05.24 20:57:53 | ||
K1Ž | Kupková Zuzana | 2015 | PZ | VK Tzunami Ostrava | 118039 | 59 so 60 ne | 22.05.24 20:57:53 | ||
K1Ž | Legerská Thea | 2012 | ZM | VK Tzunami Ostrava | 118011 | 59 so 60 ne | 22.05.24 20:57:53 | ||
celkem C1M: 2 C1Ž: 5 C2M: 1 K1M: 16 K1Ž: 9 | |||||||||
Vodní sporty Ostrava, z.s. | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Fabian František | 2009 | DM | 2 | Vodní sporty Ostrava, z.s. | 120006 | 59 so 60 ne | 22.05.24 22:53:31 | |
K1M | Fabian František | 2009 | DM | 2 | Vodní sporty Ostrava, z.s. | 120006 | 59 so 60 ne | 22.05.24 22:53:31 | |
celkem C1M: 1 K1M: 1 | |||||||||
počty C1M: 23 C1Ž: 22 C2M: 2 C2X: 2 K1M: 59 K1Ž: 45 celkem: 153 |