- 46 11.05.2024 sobota, 1. Národní kvalifikační závod ve slalomu na Trnávce + 2.nominační závod RDJ + 1. Český pohár juniorů, startovné: mládež 250,- dospělí 250,-
- 47 12.05.2024 neděle, 2. Národní kvalifikační závod ve slalomu na Trnávce + 3.nominační závod RDJ + 2. Český pohár juniorů, startovné: mládež 250,- dospělí 250,-
11.05.2024 - 12.05.2024, Sportovní klub Žižkov Praha z.s.
on-line přihlašování od 04.04.2024 00:00:00 do 06.05.2024 23:59:59
Delfín Jablonec | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Kopička Ondřej | 1989 | VM | 2 | Delfín Jablonec | 046108 | 46 so 47 ne | 05.05.24 18:19:10 | |
celkem C1M: 1 | |||||||||
Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Voneš Jakub | 2007 | DS | 2+ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011065 | 46 so 47 ne | 06.05.24 09:35:39 | |
C1M | Uhlík Kryštof | 2008 | DM | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011030 | 46 so 47 ne | 06.05.24 09:35:39 | |
C1M | Venc Ondřej | 2007 | DS | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011022 | 46 so 47 ne | 06.05.24 09:35:39 | |
C1Ž | Nekolná Žofie | 2006 | DS | 1 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011034 | 46 so 47 ne | 02.05.24 09:04:25 | |
C1Ž | Vojtíková Klára | 2007 | DS | 1 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011078 | 46 so 47 ne | 02.05.24 09:04:25 | |
C1Ž | Vaculová Lucie | 2008 | DM | 2+ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011075 | 46 so 47 ne | 02.05.24 09:04:25 | |
K1M | Novotný Matyáš | 2009 | DM | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011031 | 46 so 47 ne | 06.05.24 09:35:39 | |
K1M | Voneš Jakub | 2007 | DS | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011065 | 46 so 47 ne | 06.05.24 09:35:39 | |
K1M | Malinský Petr | 2008 | DM | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011067 | 46 so 47 ne | 06.05.24 09:35:39 | |
K1M | Uhlík Kryštof | 2008 | DM | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011030 | 46 so 47 ne | 06.05.24 09:35:39 | |
K1M | Venc Ondřej | 2007 | DS | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011022 | 46 so 47 ne | 06.05.24 09:35:39 | |
K1M | Foltín Radim | 2010 | ZS | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011052 | 46 so 47 ne | 06.05.24 21:14:01 | |
K1M | Kepšta Martin | 2009 | DM | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011027 | 46 so 47 ne | 06.05.24 21:14:01 | |
K1Ž | Nekolná Žofie | 2006 | DS | 2+ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011034 | 46 so 47 ne | 02.05.24 09:04:25 | |
K1Ž | Vojtíková Klára | 2007 | DS | 2+ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011078 | 46 so 47 ne | 02.05.24 09:04:25 | |
K1Ž | Vaculová Lucie | 2008 | DM | 2+ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011075 | 46 so 47 ne | 02.05.24 09:04:25 | |
K1Ž | Jirasová Klára | 2008 | DM | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011094 | 46 so 47 ne | 02.05.24 09:04:25 | |
K1Ž | Pádivá Františka | 2010 | ZS | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011036 | 46 so 47 ne | 02.05.24 18:44:50 | |
K1Ž | Vaculová Silvie | 2010 | ZS | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011079 | 46 so 47 ne | 02.05.24 18:44:50 | |
K1Ž | Vencová Alžběta | 2010 | ZS | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011080 | 46 so 47 ne | 02.05.24 18:44:50 | |
K1Ž | Zaťková Eliška | 2009 | DM | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011062 | 46 so 47 ne | 02.05.24 18:44:50 | |
celkem C1M: 3 C1Ž: 3 K1M: 7 K1Ž: 8 | |||||||||
Kanoe Klub Spoj Brno | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1Ž | Bergmannová Sandra | 2008 | DM | 2 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103010 | 46 so 47 ne | 02.05.24 20:56:29 | |
K1M | Bergmann Ondřej | 2000 | 2 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103026 | 46 so 47 ne | 02.05.24 20:56:29 | ||
K1M | Hošek Ondřej | 1995 | 2 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103020 | 46 so 47 ne | 02.05.24 20:56:29 | ||
K1Ž | Bergmannová Sandra | 2008 | DM | 2 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103010 | 46 so 47 ne | 02.05.24 20:56:29 | |
celkem C1Ž: 1 K1M: 2 K1Ž: 1 | |||||||||
Kanoistický klub Klatovy z.s. | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | Pohanka Vít | 2000 | 2+ | Kanoistický klub Klatovy z.s. | 036019 | 46 so 47 ne | 05.05.24 08:14:43 | ||
celkem K1M: 1 | |||||||||
KK Opava | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1Ž | Lebedová Adéla | 2010 | ZS | 2+ | KK Opava | 121014 | 46 so 47 ne | 29.04.24 15:36:15 | |
K1M | Mrázek Jan | 1998 | 2+ | KK Opava | 121030 | 46 so 47 ne | 29.04.24 15:36:15 | ||
K1M | Antl Tomáš | 2008 | DM | 2 | KK Opava | 121001 | 46 so 47 ne | 29.04.24 15:36:15 | |
K1M | Baar Dominik | 2007 | DS | 2 | KK Opava | 121061 | 46 so 47 ne | 29.04.24 15:36:15 | |
K1M | Baar Patrik | 2007 | DS | 2 | KK Opava | 121015 | 46 so 47 ne | 29.04.24 15:36:15 | |
K1M | Balarin Evžen | 2008 | DM | 2 | KK Opava | 121044 | 46 so 47 ne | 29.04.24 15:36:15 | |
K1M | Dragon Jakub | 2007 | DS | 2 | KK Opava | 121031 | 46 so 47 ne | 29.04.24 15:36:15 | |
K1M | Kovář Filip | 2006 | DS | 2 | KK Opava | 121017 | 46 so 47 ne | 29.04.24 15:36:15 | |
K1M | Kubita Tomáš | 2008 | DM | 2 | KK Opava | 121016 | 46 so 47 ne | 29.04.24 15:36:15 | |
K1M | Kuliha Jakub | 2009 | DM | 2 | KK Opava | 121045 | 46 so 47 ne | 29.04.24 15:36:15 | |
K1M | Rousek David | 2010 | ZS | 2 | KK Opava | 121057 | 46 so 47 ne | 29.04.24 15:36:15 | |
K1M | Stropek Tobiáš | 2007 | DS | 2 | KK Opava | 121007 | 46 so 47 ne | 29.04.24 15:36:15 | |
K1Ž | Lebedová Adéla | 2010 | ZS | 2 | KK Opava | 121014 | 46 so 47 ne | 29.04.24 15:36:15 | |
celkem C1Ž: 1 K1M: 11 K1Ž: 1 | |||||||||
KK Rakovník | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | Heger Kryštof | 1992 | 2 | KK Rakovník | 017037 | 46 so 47 ne | 30.04.24 22:53:58 | ||
K1M | Heger Mikuláš | 1990 | 2 | KK Rakovník | 017036 | 46 so 47 ne | 30.04.24 22:53:58 | ||
celkem K1M: 2 | |||||||||
Klub Kanoistika Roudnice n.L. | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Fröhlich Jáchym | 2007 | DS | 2+ | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049065 | 46 so 47 ne | 03.05.24 00:06:33 | |
K1M | Semerád Adam | 2004 | 1 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049003 | 46 so 47 ne | 03.05.24 00:06:33 | ||
K1M | Zajíc Ondřej | 1990 | 2+ | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049047 | 46 so 47 ne | 03.05.24 00:06:33 | ||
K1M | Fröhlich Jáchym | 2007 | DS | 2 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049065 | 46 so 47 ne | 03.05.24 00:06:33 | |
K1M | Semerád Vít | 2010 | ZS | 2 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049026 | 46 so 47 ne | 03.05.24 00:06:33 | |
K1M | Semerád Jakub | 2006 | DS | 2 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049008 | 46 so 47 ne | 03.05.24 00:06:33 | |
celkem C1M: 1 K1M: 5 | |||||||||
Klub vodních sportů Sušice z.s. | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | Galuška Zdeněk | 2004 | 2+ | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042035 | 46 so 47 ne | 05.05.24 13:24:30 | ||
K1M | Švejd Jáchym | 2007 | DS | 2 | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042025 | 46 so 47 ne | 05.05.24 13:24:30 | |
K1M | Švejd Jan | 2004 | 2 | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042022 | 46 so 47 ne | 05.05.24 13:24:30 | ||
K1Ž | Galušková Bára | 2006 | DS | 1 | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042006 | 46 so 47 ne | 05.05.24 13:24:30 | |
celkem K1M: 3 K1Ž: 1 | |||||||||
KVS Hradec Králové | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Drábek Matyáš | 2005 | 1 | KVS Hradec Králové | 045022 | 46 so 47 ne | 01.05.24 08:49:46 | ||
C1M | Heger Jonáš | 2006 | DS | 1 | KVS Hradec Králové | 045021 | 46 so 47 ne | 01.05.24 08:49:46 | |
C1M | Indruch Matěj | 2006 | DS | 1 | KVS Hradec Králové | 045012 | 46 so 47 ne | 01.05.24 08:49:46 | |
C1M | Indruch Tomáš | 2008 | DM | 2+ | KVS Hradec Králové | 045002 | 46 so 47 ne | 01.05.24 08:49:46 | |
C1M | Vít Matyáš | 2009 | DM | 2 | KVS Hradec Králové | 045027 | 46 so 47 ne | 01.05.24 08:49:46 | |
C1Ž | Motlová Andrea | 2006 | DS | 1 | KVS Hradec Králové | 045016 | 46 so 47 ne | 01.05.24 08:49:46 | |
C1Ž | Štěpánková Julie | 2006 | DS | 1 | KVS Hradec Králové | 045033 | 46 so 47 ne | 01.05.24 08:49:46 | |
K1Ž | Haucková Gabriela | 2002 | 2+ | KVS Hradec Králové | 045006 | 46 so 47 ne | 01.05.24 08:49:46 | ||
K1Ž | Součková Lucie | 2004 | 2+ | KVS Hradec Králové | 045024 | 46 so 47 ne | 01.05.24 08:49:46 | ||
celkem C1M: 5 C1Ž: 2 K1Ž: 2 | |||||||||
Loko Trutnov | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Beier Matouš | 2004 | 2+ | Loko Trutnov | 060047 | 46 so 47 ne | 05.05.24 20:55:52 | ||
celkem C1M: 1 | |||||||||
Otava Strakonice | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | Škop Jan | 2007 | DS | 2 | Otava Strakonice | 027016 | 46 so 47 ne | 06.05.24 22:14:24 | |
celkem K1M: 1 | |||||||||
Raft team H2O Jeseník | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | Raděj Tomáš | 2002 | 2 | Raft team H2O Jeseník | 188001 | 46 so 47 ne | 01.05.24 10:59:54 | ||
celkem K1M: 1 | |||||||||
SK Třebechovice | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | Samek Petr | 2008 | DM | 2 | SK Třebechovice | 061004 | 46 so 47 ne | 01.05.24 21:34:23 | |
K1Ž | Samková Olga | 2005 | 1 | SK Třebechovice | 061039 | 46 so 47 ne | 01.05.24 21:34:23 | ||
celkem K1M: 1 K1Ž: 1 | |||||||||
SK Veselí nad Moravou | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | Tomeček Adam | 2008 | DM | 2 | SK Veselí nad Moravou | 133015 | 46 so 47 ne | 30.04.24 08:08:33 | |
celkem K1M: 1 | |||||||||
SK Vltava Č. Krumlov z.s. | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | Máče Lukáš | 1977 | V | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024013 | 46 so 47 ne | 03.05.24 09:31:51 | |
celkem K1M: 1 | |||||||||
SK Vodní slalom České Budějovice | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Čihovský Šimon | 2003 | 2+ | SK Vodní slalom České Budějovice | 023069 | 46 so 47 ne | 03.05.24 01:29:45 | ||
C1M | Šedivý Vít | 2004 | 2+ | SK Vodní slalom České Budějovice | 023135 | 46 so 47 ne | 06.05.24 16:37:45 | ||
C1M | Krejčí Matěj | 2011 | ZS | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023026 | 46 so 47 ne | 03.05.24 01:29:45 | |
C1M | Plocek Matyáš Jan | 2008 | DM | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023064 | 46 so 47 ne | 03.05.24 01:29:45 | |
C1M | Prüher Vojtěch | 2006 | DS | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023071 | 46 so 47 ne | 03.05.24 01:29:45 | |
K1M | Turner Karel | 2004 | 2+ | SK Vodní slalom České Budějovice | 023096 | 46 so 47 ne | 06.05.24 16:37:45 | ||
K1M | Petr Martin | 2008 | DM | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023043 | 46 so 47 ne | 03.05.24 01:29:45 | |
K1M | Rezek Adam | 2010 | ZS | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023128 | 46 so 47 ne | 03.05.24 01:29:45 | |
K1M | Plocek Matyáš Jan | 2008 | DM | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023064 | 46 so 47 ne | 03.05.24 01:29:45 | |
K1M | Druska Vojtěch | 2006 | DS | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023021 | 46 so 47 ne | 06.05.24 16:37:45 | |
K1M | Tesař Robert | 1972 | V | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023110 | 46 so 47 ne | 06.05.24 16:37:45 | |
K1M | Komárek Jakub | 2005 | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023037 | 46 so 47 ne | 06.05.24 16:37:45 | ||
K1Ž | Švehlová Kateřina | 2005 | 1 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023017 | 46 so 47 ne | 06.05.24 16:37:45 | ||
K1Ž | Švehlová Rozárie | 2008 | DM | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023015 | 46 so 47 ne | 06.05.24 16:37:45 | |
celkem C1M: 5 K1M: 7 K1Ž: 2 | |||||||||
SK VS Benátky nad Jizerou | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | Slušný Vojtěch | 2008 | DM | 2 | SK VS Benátky nad Jizerou | 010115 | 46 so 47 ne | 07.05.24 12:14:06 | |
celkem K1M: 1 | |||||||||
SKK Vysoké Mýto | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | Kvapil Ondřej | 2007 | DS | 2 | SKK Vysoké Mýto | 064040 | 46 so 47 ne | 05.05.24 19:21:54 | |
celkem K1M: 1 | |||||||||
SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Kratochvíl Lukáš | 2005 | 1 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119045 | 46 so 47 ne | 06.05.24 16:11:39 | ||
C1M | Malý Vojtěch | 2006 | DS | 1 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119191 | 46 so 47 ne | 06.05.24 16:11:39 | |
C1M | Kutín Filip | 2007 | DS | 2+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119218 | 46 so 47 ne | 06.05.24 16:11:39 | |
C1M | Novák Tobiáš | 2008 | DM | 2+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119182 | 46 so 47 ne | 06.05.24 16:11:39 | |
C1M | Retek Václav Toman | 2007 | DS | 2+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119189 | 46 so 47 ne | 06.05.24 16:11:39 | |
C1M | Střílka Richard | 2006 | DS | 2+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119180 | 46 so 47 ne | 06.05.24 16:11:39 | |
C1M | Král Samuel | 2010 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119232 | 46 so 47 ne | 06.05.24 16:11:39 | |
C1M | Štýbnar Matěj | 2009 | DM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119209 | 46 so 47 ne | 06.05.24 16:11:39 | |
C1Ž | Kočířová Valentýna | 2008 | DM | 1 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119208 | 46 so 47 ne | 06.05.24 16:11:39 | |
C1Ž | Malá Magdalena | 2007 | DS | 1 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119192 | 46 so 47 ne | 06.05.24 16:11:39 | |
C1Ž | Vrbová Marie | 2007 | DS | 1 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119198 | 46 so 47 ne | 06.05.24 16:11:39 | |
C1Ž | Jílková Pavla | 2007 | DS | 2+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119227 | 46 so 47 ne | 06.05.24 16:11:39 | |
C1Ž | Marousková Tereza | 2009 | DM | 2+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119177 | 46 so 47 ne | 06.05.24 16:11:39 | |
K1M | Kratochvíl Lukáš | 2005 | 2+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119045 | 46 so 47 ne | 06.05.24 16:11:39 | ||
K1M | Kasatskyi Denys | 2007 | DS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119026 | 46 so 47 ne | 06.05.24 16:11:39 | |
K1M | Kratochvíl Jakub | 2009 | DM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119175 | 46 so 47 ne | 06.05.24 16:11:39 | |
K1M | Kutín Filip | 2007 | DS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119218 | 46 so 47 ne | 06.05.24 16:11:39 | |
K1M | Maděrka Tobiáš | 2009 | DM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119214 | 46 so 47 ne | 06.05.24 16:11:39 | |
K1M | Novák Tobiáš | 2008 | DM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119182 | 46 so 47 ne | 06.05.24 16:11:39 | |
K1M | Retek Toman Václav | 2007 | DS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119188 | 46 so 47 ne | 06.05.24 16:11:39 | |
K1M | Štýbnar Matěj | 2009 | DM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119209 | 46 so 47 ne | 06.05.24 16:11:39 | |
K1M | Valenta Josef | 2010 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119238 | 46 so 47 ne | 06.05.24 16:11:39 | |
K1Ž | Retková Anna | 2005 | 1 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119005 | 46 so 47 ne | 06.05.24 16:11:39 | ||
K1Ž | Kočířová Valentýna | 2008 | DM | 2+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119208 | 46 so 47 ne | 06.05.24 16:11:39 | |
K1Ž | Kratochvílová Adéla | 2007 | DS | 2+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119176 | 46 so 47 ne | 06.05.24 16:11:39 | |
K1Ž | Vrbová Marie | 2007 | DS | 2+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119198 | 46 so 47 ne | 06.05.24 16:11:39 | |
K1Ž | Berylová Karolína | 2011 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119235 | 46 so 47 ne | 06.05.24 16:11:39 | |
K1Ž | Jílková Pavla | 2007 | DS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119227 | 46 so 47 ne | 06.05.24 16:11:39 | |
K1Ž | Kašparů Emma | 2011 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119246 | 46 so 47 ne | 06.05.24 16:11:39 | |
K1Ž | Malá Magdalena | 2007 | DS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119192 | 46 so 47 ne | 06.05.24 16:11:39 | |
K1Ž | Marousková Tereza | 2009 | DM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119177 | 46 so 47 ne | 06.05.24 16:11:39 | |
celkem C1M: 8 C1Ž: 5 K1M: 9 K1Ž: 9 | |||||||||
Sportovní klub Žižkov Praha z.s. | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | Míka Viktor | 1977 | V | 2 | Sportovní klub Žižkov Praha z.s. | 008016 | 46 so 47 ne | 07.05.24 14:19:38 | |
celkem K1M: 1 | |||||||||
TJ DUKLA Praha | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Heger Vojtěch | 2000 | 1 | TJ DUKLA Praha | 012019 | 46 so 47 ne | 09.05.24 08:20:02 | ||
C1M | Kuna Václav | 1998 | 1 | TJ DUKLA Praha | 012077 | 46 so 47 ne | 09.05.24 08:20:02 | ||
C1M | Urban Michal | 2004 | 1 | TJ DUKLA Praha | 012089 | 46 so 47 ne | 09.05.24 08:20:02 | ||
C1M | Foukal Pavel | 1987 | VM | 2+ | TJ DUKLA Praha | 012044 | 46 so 47 ne | 09.05.24 08:20:02 | |
C1M | Urban Daniel | 2001 | 2+ | TJ DUKLA Praha | 012088 | 46 so 47 ne | 09.05.24 08:20:02 | ||
C1M | Rašek Michal | 1977 | V | 2 | TJ DUKLA Praha | 012030 | 46 so 47 ne | 09.05.24 08:20:02 | |
C1Ž | Fabianová Anna | 2007 | DS | 1 | TJ DUKLA Praha | 120005 | 46 so 47 ne | 09.05.24 08:20:02 | |
C1Ž | Matulková Jana | 1996 | 1 | TJ DUKLA Praha | 012064 | 46 so 47 ne | 09.05.24 08:20:02 | ||
C1Ž | Štěpánková Markéta | 2008 | DM | 1 | TJ DUKLA Praha | 129041 | 46 so 47 ne | 09.05.24 08:20:02 | |
K1M | Rudorfer Martin | 2003 | 1 | TJ DUKLA Praha | 119094 | 46 so 47 ne | 09.05.24 08:20:02 | ||
K1M | Venc Štěpán | 2004 | 1 | TJ DUKLA Praha | 012066 | 46 so 47 ne | 09.05.24 08:20:02 | ||
K1M | Maslaňák Tomáš | 1990 | 2+ | TJ DUKLA Praha | 012002 | 46 so 47 ne | 09.05.24 08:20:02 | ||
K1M | Mrůzek David | 1976 | V | 2 | TJ DUKLA Praha | 012010 | 46 so 47 ne | 09.05.24 08:20:02 | |
K1M | Rubín Daniel | 1975 | V | 2 | TJ DUKLA Praha | 012032 | 46 so 47 ne | 09.05.24 08:20:02 | |
K1M | Svoboda Šimon | 2008 | DM | 2 | TJ DUKLA Praha | 010112 | 46 so 47 ne | 09.05.24 08:20:02 | |
K1M | Tichý Štěpán | 2000 | 2 | TJ DUKLA Praha | 012086 | 46 so 47 ne | 09.05.24 08:20:02 | ||
K1M | Urban Michal | 2004 | 2 | TJ DUKLA Praha | 012089 | 46 so 47 ne | 09.05.24 08:20:02 | ||
K1Ž | Matulková Jana | 1996 | 1 | TJ DUKLA Praha | 012064 | 46 so 47 ne | 09.05.24 08:20:02 | ||
K1Ž | Fabianová Anna | 2007 | DS | 2+ | TJ DUKLA Praha | 120005 | 46 so 47 ne | 09.05.24 08:20:02 | |
K1Ž | Pavelková Markéta | 2005 | 2+ | TJ DUKLA Praha | 012084 | 46 so 47 ne | 09.05.24 08:20:02 | ||
K1Ž | Štěpánková Markéta | 2008 | DM | 2+ | TJ DUKLA Praha | 129041 | 46 so 47 ne | 09.05.24 08:20:02 | |
celkem C1M: 6 C1Ž: 3 K1M: 8 K1Ž: 4 | |||||||||
TJ Dvůr Králové | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | Marek Lukáš | 1980 | VM | 2 | TJ Dvůr Králové | 053001 | 46 so 47 ne | 05.05.24 21:10:05 | |
celkem K1M: 1 | |||||||||
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | Brambora Ondřej | 2005 | 2+ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014077 | 46 so 47 ne | 06.05.24 22:08:37 | ||
K1M | Prell Pavel | 1976 | V | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014017 | 46 so 47 ne | 06.05.24 22:08:37 | |
K1M | Klimeš Vít | 2007 | DS | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014034 | 46 so 47 ne | 06.05.24 22:08:37 | |
K1M | Milyan Daniel | 2006 | DS | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014101 | 46 so 47 ne | 06.05.24 22:08:37 | |
K1M | Neugebauer Roman | 1965 | VS | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014096 | 46 so 47 ne | 06.05.24 22:08:37 | |
K1M | Hrňák Matouš | 2009 | DM | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014093 | 46 so 47 ne | 06.05.24 22:08:37 | |
K1M | Doležal Vít | 2011 | ZS | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014063 | 46 so 47 ne | 06.05.24 22:08:37 | |
K1M | Kovárník Matěj | 2010 | ZS | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014051 | 46 so 47 ne | 06.05.24 22:08:37 | |
K1M | Gorecký Petr | 1981 | VM | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014042 | 46 so 47 ne | 06.05.24 22:08:37 | |
K1Ž | Sakalová Markéta | 2007 | DS | 2+ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014081 | 46 so 47 ne | 06.05.24 22:08:37 | |
K1Ž | Sakalová Magdaléna | 2007 | DS | 2+ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014082 | 46 so 47 ne | 06.05.24 22:08:37 | |
K1Ž | Machutová Iva | 2003 | 2+ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014019 | 46 so 47 ne | 06.05.24 22:08:37 | ||
K1Ž | Tkadlecová Kateřina | 2005 | 2+ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014076 | 46 so 47 ne | 06.05.24 22:08:37 | ||
K1Ž | Hrdličková Sára | 2003 | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014015 | 46 so 47 ne | 06.05.24 22:08:37 | ||
celkem K1M: 9 K1Ž: 5 | |||||||||
TJ Loko Plzeň | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Hanzel Jáchym | 2008 | DM | 2+ | TJ Loko Plzeň | 039039 | 46 so 47 ne | 05.05.24 19:20:42 | |
K1M | Panzer Martin | 2007 | DS | 2+ | TJ Loko Plzeň | 039033 | 46 so 47 ne | 05.05.24 19:20:42 | |
K1M | Hanzel Jáchym | 2008 | DM | 2 | TJ Loko Plzeň | 039039 | 46 so 47 ne | 05.05.24 19:20:42 | |
K1M | Franz Jakub | 2007 | DS | 2 | TJ Loko Plzeň | 039034 | 46 so 47 ne | 05.05.24 19:20:42 | |
K1M | Sládek Michal | 2009 | DM | 2 | TJ Loko Plzeň | 039005 | 46 so 47 ne | 05.05.24 19:20:42 | |
celkem C1M: 1 K1M: 4 | |||||||||
TJ Loko Žatec | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Synek Přemysl | 2007 | DS | 2 | TJ Loko Žatec | 052060 | 46 so 47 ne | 02.05.24 19:50:30 | |
K1M | Petříček Adam | 2007 | DS | 2 | TJ Loko Žatec | 052026 | 46 so 47 ne | 02.05.24 19:50:30 | |
K1M | Synek Přemysl | 2007 | DS | 2 | TJ Loko Žatec | 052060 | 46 so 47 ne | 02.05.24 19:50:30 | |
K1M | Svoboda Martin | 2005 | 2 | TJ Loko Žatec | 052034 | 46 so 47 ne | 02.05.24 19:50:30 | ||
K1M | Legutko Josef | 2006 | DS | 2 | TJ Loko Žatec | 052065 | 46 so 47 ne | 02.05.24 19:50:30 | |
K1Ž | Petriková Barbora | 2008 | DM | 2 | TJ Loko Žatec | 052046 | 46 so 47 ne | 02.05.24 19:50:30 | |
celkem C1M: 1 K1M: 4 K1Ž: 1 | |||||||||
TJ SK Hubertus KV | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Buchtel Martin | 1982 | VM | 2+ | TJ SK Hubertus KV | 034033 | 46 so 47 ne | 04.05.24 19:29:45 | |
K1M | Buchtel Martin | 1982 | VM | 1 | TJ SK Hubertus KV | 034033 | 46 so 47 ne | 04.05.24 19:29:45 | |
K1Ž | Tůmová Veronika | 2006 | DS | 2+ | TJ SK Hubertus KV | 034027 | 46 so 47 ne | 04.05.24 19:29:45 | |
celkem C1M: 1 K1M: 1 K1Ž: 1 | |||||||||
TJ Slavia K. Vary | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Kvapil Matěj | 2009 | DM | 2 | TJ Slavia K. Vary | 035017 | 46 so 47 ne | 29.04.24 09:23:25 | |
celkem C1M: 1 | |||||||||
TJ Šumperk z.s. | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Svrčina David | 2007 | DS | 2 | TJ Šumperk z.s. | 129001 | 46 so 47 ne | 02.05.24 20:32:49 | |
C1Ž | Ondráčková Barbora | 2010 | ZS | 2+ | TJ Šumperk z.s. | 129028 | 46 so 47 ne | 02.05.24 20:32:49 | |
K1M | Heřmanský Jan | 2005 | 1 | TJ Šumperk z.s. | 129039 | 46 so 47 ne | 02.05.24 20:32:49 | ||
K1M | Rouča Samuel | 2002 | 2+ | TJ Šumperk z.s. | 129002 | 46 so 47 ne | 02.05.24 20:32:49 | ||
K1M | Chytil Lumír | 2006 | DS | 2 | TJ Šumperk z.s. | 129042 | 46 so 47 ne | 02.05.24 20:32:49 | |
K1M | Sekanina Matěj | 2008 | DM | 2 | TJ Šumperk z.s. | 128018 | 46 so 47 ne | 02.05.24 20:32:49 | |
K1Ž | Ondráčková Barbora | 2010 | ZS | 1 | TJ Šumperk z.s. | 129028 | 46 so 47 ne | 02.05.24 20:32:49 | |
celkem C1M: 1 C1Ž: 1 K1M: 4 K1Ž: 1 | |||||||||
TJ Syntesia Pardubice | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Beier Alva | 2005 | 2 | TJ Syntesia Pardubice | 057157 | 46 so 47 ne | 05.05.24 12:08:19 | ||
C1M | Šťastný Jan | 1970 | V | 2 | TJ Syntesia Pardubice | 057047 | 46 so 47 ne | 05.05.24 12:08:19 | |
K1Ž | Marková Kristýna | 2009 | DM | 2 | TJ Syntesia Pardubice | 057169 | 46 so 47 ne | 05.05.24 21:08:57 | |
celkem C1M: 2 K1Ž: 1 | |||||||||
Univerzitní sportovní klub Praha | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Král Adam | 2003 | 1 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009114 | 46 so 47 ne | 09.05.24 09:14:22 | ||
C1M | Pollert Jan | 2005 | 1 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009129 | 46 so 47 ne | 09.05.24 09:14:22 | ||
C1M | Větrovský Tomáš | 2005 | 1 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009016 | 46 so 47 ne | 09.05.24 09:14:22 | ||
C1M | Karásek Petr | 1986 | VM | 2+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009018 | 46 so 47 ne | 09.05.24 09:14:22 | |
C1M | Dočkal Radek | 2008 | DM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009166 | 46 so 47 ne | 09.05.24 09:14:22 | |
C1M | Hladík Šimon | 2009 | DM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009181 | 46 so 47 ne | 09.05.24 09:14:22 | |
C1M | Pinkava Matyáš | 2009 | DM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009072 | 46 so 47 ne | 09.05.24 09:14:22 | |
C1M | Řežábek Dominik | 2009 | DM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009040 | 46 so 47 ne | 09.05.24 09:14:22 | |
C1M | Busta Jan | 1989 | VM | Univerzitní sportovní klub Praha | 009001 | 46 so 47 ne | 09.05.24 09:14:22 | ||
C1Ž | Erlová Natálie | 2006 | DS | 1 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009019 | 46 so 47 ne | 09.05.24 09:14:22 | |
C1Ž | Morenová Adriana | 2004 | 1 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009096 | 46 so 47 ne | 09.05.24 09:14:22 | ||
C1Ž | Říhová Eva | 2000 | 1 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009078 | 46 so 47 ne | 09.05.24 09:14:22 | ||
K1M | Bárta Jan | 2000 | 1 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009184 | 46 so 47 ne | 09.05.24 09:14:22 | ||
K1M | Burger Jáchym | 2006 | DS | 1 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009050 | 46 so 47 ne | 09.05.24 09:14:22 | |
K1M | Mrázek Jakub | 2004 | 1 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009191 | 46 so 47 ne | 09.05.24 09:14:22 | ||
K1M | Černík Štěpán | 2006 | DS | 2+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009036 | 46 so 47 ne | 09.05.24 09:14:22 | |
K1M | Frencl Josef | 2002 | 2+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009134 | 46 so 47 ne | 09.05.24 09:14:22 | ||
K1M | Chmátal Petr | 1990 | 2+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009165 | 46 so 47 ne | 09.05.24 09:14:22 | ||
K1M | Jinek Hugo | 2005 | 2+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009146 | 46 so 47 ne | 09.05.24 09:14:22 | ||
K1M | Petřík Matouš | 1997 | 2+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009030 | 46 so 47 ne | 09.05.24 09:14:22 | ||
K1M | Bareš Hugo | 2008 | DM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009027 | 46 so 47 ne | 09.05.24 09:14:22 | |
K1M | Dvořák Vít | 2009 | DM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009057 | 46 so 47 ne | 09.05.24 09:14:22 | |
K1M | Hanuš Jakub | 2007 | DS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009156 | 46 so 47 ne | 09.05.24 09:14:22 | |
K1M | Hladík Šimon | 2009 | DM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009181 | 46 so 47 ne | 09.05.24 09:14:22 | |
K1M | Jančar Filip | 1976 | V | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009118 | 46 so 47 ne | 09.05.24 09:14:22 | |
K1M | Jančar Štěpán | 2007 | DS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009020 | 46 so 47 ne | 09.05.24 09:14:22 | |
K1M | Král Matěj | 2008 | DM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009047 | 46 so 47 ne | 09.05.24 09:14:22 | |
K1M | Král Ondřej | 2008 | DM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009079 | 46 so 47 ne | 09.05.24 09:14:22 | |
K1M | Langer Filip | 2009 | DM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009071 | 46 so 47 ne | 09.05.24 09:14:22 | |
K1M | Pelikán Martin | 2009 | DM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009189 | 46 so 47 ne | 09.05.24 09:14:22 | |
K1M | Petřík Marek | 2008 | DM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009088 | 46 so 47 ne | 09.05.24 09:14:22 | |
K1M | Pinkava Matyáš | 2009 | DM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009072 | 46 so 47 ne | 09.05.24 09:14:22 | |
K1M | Pokorný Daniel | 2009 | DM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009003 | 46 so 47 ne | 09.05.24 09:14:22 | |
K1M | Vlnas Ota | 2010 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009151 | 46 so 47 ne | 09.05.24 09:14:22 | |
K1M | Zvolský Kristian Ladislav | 2006 | DS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009161 | 46 so 47 ne | 09.05.24 09:14:22 | |
K1Ž | Hilgertová Amálie | 1997 | 1 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009024 | 46 so 47 ne | 09.05.24 09:14:22 | ||
K1Ž | Kremrová Adéla | 2005 | 1 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009034 | 46 so 47 ne | 09.05.24 09:14:22 | ||
K1Ž | Mrázková Klára | 2006 | DS | 1 | Univerzitní sportovní klub Praha | 121035 | 46 so 47 ne | 09.05.24 09:14:22 | |
K1Ž | Nesnídalová Lucie | 2002 | 1 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009080 | 46 so 47 ne | přihlásit jen na sobotní závod č. 46 | 09.05.24 09:14:22 | |
K1Ž | Adámková Klára | 2010 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009157 | 46 so 47 ne | 09.05.24 09:14:22 | |
K1Ž | Ježková Kateřina | 2009 | DM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009192 | 46 so 47 ne | 09.05.24 09:14:22 | |
K1Ž | Linhartová Patricie | 2009 | DM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009131 | 46 so 47 ne | 09.05.24 09:14:22 | |
K1Ž | Mrázová Ema | 2009 | DM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009186 | 46 so 47 ne | 09.05.24 09:14:22 | |
celkem C1M: 9 C1Ž: 3 K1M: 23 K1Ž: 8 | |||||||||
VK Tzunami Ostrava | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Kupka Lukáš | 2007 | DS | 2 | VK Tzunami Ostrava | 118026 | 46 so 47 ne | 05.05.24 21:48:21 | |
K1M | Ambrož Jiří | 2006 | DS | 2 | VK Tzunami Ostrava | 118025 | 46 so 47 ne | 05.05.24 21:48:21 | |
K1Ž | Michajlovičová Sára | 2009 | DM | 2 | VK Tzunami Ostrava | 118013 | 46 so 47 ne | 05.05.24 21:48:21 | |
celkem C1M: 1 K1M: 1 K1Ž: 1 | |||||||||
Vodácký oddíl Horšovský Týn | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Kliment Tomáš | 2008 | DM | 2 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066012 | 46 so 47 ne | 04.05.24 22:19:47 | |
C1M | Kvasnička Matěj | 2008 | DM | 2 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066026 | 46 so 47 ne | 04.05.24 22:19:47 | |
C1M | Kouřil Hynek | 2009 | DM | 2 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066031 | 46 so 47 ne | 04.05.24 22:19:47 | |
C1Ž | Hojdová Markéta | 2007 | DS | 2+ | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066017 | 46 so 47 ne | 04.05.24 22:19:47 | |
K1M | Kvasnička Matěj | 2008 | DM | 2 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066026 | 46 so 47 ne | 04.05.24 22:19:47 | |
K1Ž | Hojdová Eliška | 2005 | 1 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066007 | 46 so 47 ne | 04.05.24 22:19:47 | ||
K1Ž | Hojdová Markéta | 2007 | DS | 1 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066017 | 46 so 47 ne | 04.05.24 22:19:47 | |
celkem C1M: 3 C1Ž: 1 K1M: 1 K1Ž: 2 | |||||||||
Vodní sporty Ostrava, z.s. | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Fabian František | 2009 | DM | 2 | Vodní sporty Ostrava, z.s. | 120006 | 46 so 47 ne | 04.05.24 02:22:01 | |
K1M | Fabian František | 2009 | DM | 2 | Vodní sporty Ostrava, z.s. | 120006 | 46 so 47 ne | 04.05.24 02:22:01 | |
K1Ž | Srpová Stela | 2006 | DS | 2 | Vodní sporty Ostrava, z.s. | 120003 | 46 so 47 ne | 04.05.24 02:22:01 | |
celkem C1M: 1 K1M: 1 K1Ž: 1 | |||||||||
Vodní sporty Zábřeh | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | Pátek Vítězslav | 2003 | 2 | Vodní sporty Zábřeh | 135046 | 46 so 47 ne | 06.05.24 17:23:49 | ||
celkem K1M: 1 | |||||||||
VS Tábor | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Válek Michal | 2006 | DS | 2+ | VS Tábor | 030025 | 46 so 47 ne | 08.05.24 06:51:46 | |
K1M | Kopeček Michal | 2007 | DS | 1 | VS Tábor | 030034 | 46 so 47 ne | 08.05.24 06:51:46 | |
K1M | Novák Václav | 2005 | 1 | VS Tábor | 030071 | 46 so 47 ne | 08.05.24 06:51:46 | ||
K1Ž | Riantová Anežka | 2008 | DM | 2+ | VS Tábor | 030067 | 46 so 47 ne | 08.05.24 06:51:46 | |
celkem C1M: 1 K1M: 2 K1Ž: 1 | |||||||||
Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z. s. | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Leskovjan Martin | 1986 | VM | 2+ | Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z. s. | 007016 | 46 so 47 ne | 08.05.24 06:42:25 | |
celkem C1M: 1 | |||||||||
Wild Water Canoe Club FROL | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Slavík Vojtěch | 2005 | 2 | Wild Water Canoe Club FROL | 090011 | 46 so 47 ne | 08.05.24 22:52:15 | ||
K1M | Beran Tobiáš | 2008 | DM | 2 | Wild Water Canoe Club FROL | 090024 | 46 so 47 ne | 08.05.24 22:52:15 | |
celkem C1M: 1 K1M: 1 | |||||||||
počty C1M: 54 C1Ž: 20 K1M: 116 K1Ž: 51 celkem: 241 |
Zapsáno na oddílových přihlašovacích nástěnkách:
USK Praha: 1VS Tábor: 1
K1M: 2 celkem : 2