- 44 10.05.2024 pátek, Krumlovský Down-Town ve sjezdu + MČR C2mix, startovné: mládež 50,- dospělí 50,-
- 45 11.05.2024 sobota, Krumlovský sprint, startovné: mládež 50,- dospělí 50,-
10.05.2024 - 11.05.2024, SK Vltava Č. Krumlov z.s.
on-line přihlašování od 24.04.2024 00:00:00 do 08.05.2024 23:59:59
Kategorie C1M | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Ondřich Adam | 2004 | 1 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024006 | 44 pá 45 so | 29.04.24 21:14:59 | ||
C1M | Salaj František | 2004 | 1 | TJ Vodní Sporty Litovel | 106095 | 44 pá 45 so | 07.05.24 19:53:20 | ||
C1M | Novosad Lukáš | 1976 | V | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024001 | 44 pá 45 so | 29.04.24 21:14:59 | |
C1M | Švadlena Václav | 1985 | VM | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024032 | 44 pá 45 so | 04.05.24 21:26:23 | |
C1M | Jirka David | 1985 | VM | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024031 | 44 pá 45 so | 07.05.24 20:05:56 | |
C1M | Janů Petr | 1987 | VM | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024063 | 44 pá 45 so | 07.05.24 20:05:56 | ||
C1M | Švadlena Martin | 1987 | VM | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024003 | 44 pá 45 so | 07.05.24 20:05:56 | ||
C1M | Talíř Matyáš | 2007 | DS | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024104 | 44 pá 45 so | 04.05.24 21:26:23 | ||
C1M | Kopřiva Filip | 2008 | DM | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024069 | 44 pá 45 so | 29.04.24 21:14:59 | |
C1M | Hitha Čeněk | 2008 | DM | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024102 | 44 pá 45 so | 29.04.24 21:14:59 | |
C1M | Sedláček Štěpán | 2011 | ZS | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024087 | 44 pá 45 so | 29.04.24 21:14:59 | ||
celkem C1M: 11 | |||||||||
Kategorie C1Ž | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1Ž | Novotná Natálie | 2010 | ZS | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024095 | 44 pá 45 so | 29.04.24 21:14:59 | |
C1Ž | Myšková Dorota | 2012 | ZM | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024078 | 44 pá 45 so | 29.04.24 21:14:59 | ||
C1Ž | Kintzlová Beata | 2012 | ZM | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024041 | 44 pá 45 so | 29.04.24 21:14:59 | ||
celkem C1Ž: 3 | |||||||||
Kategorie C2M | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C2M | Rašner Karel Ondřich Adam | 2004 2004 | MT | TJ Bohemians Praha SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 185007 024006 | 44 pá 45 so | 07.05.24 17:09:02 | ||
C2M | Fikejs Adam Novosad Lukáš | 1985 1976 | V | SK Vltava Č. Krumlov z.s. SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024086 024001 | 44 pá 45 so | 29.04.24 21:14:59 | ||
C2M | Velinger Karel Veber Jan | 1980 1971 | V | SK Vltava Č. Krumlov z.s. SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024108 024109 | 44 pá 45 so | 07.05.24 20:05:56 | ||
C2M | Háša Michal Uhlík Vojtěch | 1981 2010 | VM | 3 | TJ Jiskra Bechyně TJ Jiskra Bechyně | 076013 076017 | 44 pá 45 so | 03.05.24 19:18:26 | |
C2M | Švadlena Martin Janů Petr | 1987 1987 | VM | SK Vltava Č. Krumlov z.s. SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024003 024063 | 44 pá 45 so | 07.05.24 20:05:56 | ||
celkem C2M: 5 | |||||||||
Kategorie C2X | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C2X | Novosadová Kristina Šmakal Petr | 2004 2003 | MT | SK Vltava Č. Krumlov z.s. TJ Vodní Sporty Litovel | 024024 106088 | 44 pá 45 so | 29.04.24 21:14:59 | ||
C2X | Vejnar Samuel Němcová Marie | 2005 2000 | MT | SK Vltava Č. Krumlov z.s. Kanoe Klub Spoj Brno | 024042 103024 | 44 pá 45 so | 04.05.24 21:26:23 | ||
C2X | Salaj František Vlasáková Vendula | 2004 2005 | MT | TJ Vodní Sporty Litovel TJ Vodní Sporty Litovel | 106095 106116 | 44 pá 45 so | 07.05.24 19:53:20 | ||
C2X | Paloudová Karolína Švadlena Václav | 2000 1985 | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024034 024032 | 44 pá 45 so | 29.04.24 21:14:59 | ||
C2X | Novotná Natálie Myška Matěj | 2010 2009 | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024095 024079 | 44 pá 45 so | 29.04.24 21:14:59 | ||
C2X | Šafaříková Alena Syrový Filip | 2006 2007 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. SKK Vysoké Mýto | 024098 064026 | 44 pá 45 so | 29.04.24 21:14:59 | |||
C2X | Celnerová Amélie Šafařík Viktor | 2010 2011 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024075 024002 | 44 pá 45 so | 29.04.24 21:14:59 | |||
celkem C2X: 7 | |||||||||
Kategorie K1M | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | Šindelář Jan | 2002 | MT | TJ Loko Plzeň | 039050 | 44 pá 45 so | 07.05.24 19:26:26 | ||
K1M | Olšák Matyáš | 2001 | 1 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024067 | 44 pá 45 so | 29.04.24 21:14:59 | ||
K1M | Vejnar Samuel | 2005 | 1 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024042 | 44 pá 45 so | 04.05.24 21:26:23 | ||
K1M | Vránek Jan | 2004 | 2 | TJ Loko Plzeň | 033009 | 44 pá 45 so | 07.05.24 19:26:26 | ||
K1M | Koudelka Tomáš | 1964 | VS | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024027 | 44 pá 45 so | 29.04.24 21:14:59 | |
K1M | Máče Lukáš | 1977 | V | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024013 | 44 pá 45 so | 29.04.24 21:14:59 | |
K1M | Šindelář Pavel | 1970 | V | 2 | TJ Loko Plzeň | 039055 | 44 pá 45 so | 07.05.24 19:26:26 | |
K1M | Boček Zdeněk | 1975 | V | 3 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023006 | 44 pá 45 so | 08.05.24 20:27:58 | |
K1M | Kintzl Daniel | 1978 | V | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024029 | 44 pá 45 so | 29.04.24 21:14:59 | ||
K1M | Kresl Ladislav | 1972 | V | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024008 | 44 pá 45 so | 07.05.24 20:05:56 | ||
K1M | Veber Jan | 1971 | V | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024109 | 44 pá 45 so | 07.05.24 20:05:57 | ||
K1M | Háša Michal | 1981 | VM | 2 | TJ Jiskra Bechyně | 076013 | 44 pá 45 so | 03.05.24 19:18:26 | |
K1M | Švehla Jan | 1987 | VM | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024051 | 44 pá 45 so | 04.05.24 21:26:23 | ||
K1M | Velinger Karel | 1980 | VM | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024108 | 44 pá 45 so | 07.05.24 20:05:57 | ||
K1M | Palouda Mikoláš | 2007 | DS | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024004 | 44 pá 45 so | 29.04.24 21:14:59 | |
K1M | Lamač Kristián | 2007 | DS | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024048 | 44 pá 45 so | 29.04.24 21:14:59 | |
K1M | Talíř Matyáš | 2007 | DS | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024104 | 44 pá 45 so | 29.04.24 21:14:59 | |
K1M | Šafařík Pavel | 2008 | DM | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024037 | 44 pá 45 so | 29.04.24 21:14:59 | |
K1M | Myška Matěj | 2009 | DM | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024079 | 44 pá 45 so | 29.04.24 21:14:59 | |
K1M | Sedláček Štěpán | 2011 | ZS | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024087 | 44 pá 45 so | 29.04.24 21:14:59 | |
K1M | Šafařík Viktor | 2011 | ZS | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024002 | 44 pá 45 so | 29.04.24 21:14:59 | |
K1M | Uhlík Vojtěch | 2010 | ZS | 3 | TJ Jiskra Bechyně | 076017 | 44 pá 45 so | 03.05.24 19:18:26 | |
K1M | Čapek Jiří | 2011 | ZS | 3 | TJ Loko Plzeň | 039036 | 44 pá 45 so | 07.05.24 19:26:26 | |
K1M | Komiš Jan | 2011 | ZS | 3 | TJ Loko Plzeň | 039011 | 44 pá 45 so | 07.05.24 19:26:26 | |
K1M | Ježek Filip | 2011 | ZS | 3 | TJ Loko Plzeň | 039043 | 44 pá 45 so | 07.05.24 19:26:26 | |
K1M | Řepa Martin | 2011 | ZS | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024119 | 44 pá 45 so | 07.05.24 20:05:57 | ||
K1M | Bondaruk Marek | 2013 | ZM | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024118 | 44 pá 45 so | 29.04.24 21:14:59 | ||
K1M | Kasper Matěj | 2013 | ZM | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024101 | 44 pá 45 so | 07.05.24 20:05:56 | ||
K1M | Klement Matěj | 2012 | ZM | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024121 | 44 pá 45 so | 07.05.24 20:05:56 | ||
K1M | Matušinec Petr | 2012 | ZM | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024120 | 44 pá 45 so | 07.05.24 20:05:56 | ||
K1M | Ouředník Šimon | 2012 | ZM | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024123 | 44 pá 45 so | 07.05.24 20:05:56 | ||
K1M | Vošalík Štěpán | 2013 | ZM | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024113 | 44 pá 45 so | 07.05.24 20:05:57 | ||
K1M | Fikejs Jáchym | 2014 | PZ | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024066 | 44 pá 45 so | 06.05.24 20:06:30 | ||
K1M | Panocha Jan | 2015 | PZ | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024115 | 44 pá 45 so | 07.05.24 20:05:57 | ||
celkem K1M: 34 | |||||||||
Kategorie K1Ž | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1Ž | Novosadová Kristina | 2004 | MT | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024024 | 44 pá 45 so | 29.04.24 21:14:59 | ||
K1Ž | Paloudová Karolína | 2000 | 1 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024034 | 44 pá 45 so | 29.04.24 21:14:59 | ||
K1Ž | Pospíšilová Jitka | 1989 | VM | 3 | VS Tábor | 030019 | 44 pá 45 so | 08.05.24 20:28:47 | |
K1Ž | Šafaříková Alena | 2006 | DS | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024098 | 44 pá 45 so | 29.04.24 21:14:59 | |
K1Ž | Novotná Natálie | 2010 | ZS | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024095 | 44 pá 45 so | 29.04.24 21:14:59 | |
K1Ž | Celnerová Amélie | 2010 | ZS | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024075 | 44 pá 45 so | 29.04.24 21:14:59 | |
K1Ž | Šuttová Zita | 2011 | ZS | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024073 | 44 pá 45 so | 29.04.24 21:14:59 | |
K1Ž | Kintzlová Beata | 2012 | ZM | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024041 | 44 pá 45 so | 29.04.24 21:14:59 | |
K1Ž | Myšková Dorota | 2012 | ZM | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024078 | 44 pá 45 so | 29.04.24 21:14:59 | ||
K1Ž | Fikejsová Barbora | 2015 | PZ | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024112 | 44 pá 45 so | 06.05.24 20:06:30 | ||
K1Ž | Ouředníková Sofie | 2014 | PZ | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024122 | 44 pá 45 so | 07.05.24 20:05:57 | ||
celkem K1Ž: 11 | |||||||||
počty C1M: 11 C1Ž: 3 C2M: 5 C2X: 7 K1M: 34 K1Ž: 11 celkem: 71 |