- 65 01.06.2024 sobota, 3. Národní kvalifikační závod ve slalomu v Liptovském Mikuláši + 4. nominační závod RDJ + 3.Český po, startovné: mládež 250,- dospělí 250,-
- 66 02.06.2024 neděle, 4. Národní kvalifikační závod ve slalomu v Liptovském Mikuláši + 5. niminační závod RDJ + 4. Český p, startovné: mládež 250,- dospělí 250,-
01.06.2024 - 02.06.2024, SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
on-line přihlašování od 07.05.2024 00:00:00 do 28.05.2024 23:59:59
Kategorie C1M | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Drábek Matyáš | 2005 | 1 | KVS Hradec Králové | 045022 | 65 so 66 ne | 19.05.24 11:48:51 | ||
C1M | Jiras Filip | 2005 | 1 | TJ DUKLA Praha | 012007 | 65 so 66 ne | 27.05.24 13:55:53 | ||
C1M | Kratochvíl Martin | 2003 | 1 | TJ DUKLA Praha | 119139 | 65 so 66 ne | 27.05.24 13:55:53 | ||
C1M | Kuna Václav | 1998 | 1 | TJ DUKLA Praha | 012077 | 65 so 66 ne | 27.05.24 13:55:53 | ||
C1M | Urban Michal | 2004 | 1 | TJ DUKLA Praha | 012089 | 65 so 66 ne | 27.05.24 13:55:53 | ||
C1M | Kratochvíl Lukáš | 2005 | 1 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119045 | 65 so 66 ne | 28.05.24 22:15:43 | ||
C1M | Král Adam | 2003 | 1 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009114 | 65 so 66 ne | 28.05.24 23:03:03 | ||
C1M | Pollert Jan | 2005 | 1 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009129 | 65 so 66 ne | 28.05.24 23:03:03 | ||
C1M | Větrovský Tomáš | 2005 | 1 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009016 | 65 so 66 ne | 28.05.24 23:03:03 | ||
C1M | Beier Matouš | 2004 | 2+ | Loko Trutnov | 060047 | 65 so 66 ne | 22.05.24 14:07:30 | ||
C1M | Čihovský Šimon | 2003 | 2+ | SK Vodní slalom České Budějovice | 023069 | 65 so 66 ne | 26.05.24 09:52:22 | ||
C1M | Šedivý Vít | 2004 | 2+ | SK Vodní slalom České Budějovice | 023135 | 65 so 66 ne | 26.05.24 09:52:22 | ||
C1M | Slavík Vojtěch | 2005 | 2 | Wild Water Canoe Club FROL | 090011 | 65 so 66 ne | 16.05.24 08:29:19 | ||
C1M | Kuneš Daniel | 2003 | 2 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066020 | 65 so 66 ne | 20.05.24 18:50:51 | ||
C1M | Hošek Ondřej | 1995 | 2 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103020 | 65 so 66 ne | 23.05.24 16:17:40 | ||
C1M | Beier Alva | 2005 | 2 | TJ Syntesia Pardubice | 057157 | 65 so 66 ne | 27.05.24 12:45:11 | ||
C1M | Novák Václav | 2005 | 2 | VS Tábor | 030071 | 65 so 66 ne | 28.05.24 22:59:27 | ||
C1M | Prüher Jakub | 1968 | VS | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023088 | 65 so 66 ne | 26.05.24 09:52:22 | |
C1M | Šťastný Jan | 1970 | V | 2 | TJ Syntesia Pardubice | 057047 | 65 so 66 ne | 27.05.24 12:45:11 | |
C1M | Rašek Michal | 1977 | V | 2 | TJ DUKLA Praha | 012030 | 65 so 66 ne | 27.05.24 13:55:53 | |
C1M | Buchtel Martin | 1982 | VM | 2+ | TJ SK Hubertus KV | 034033 | 65 so 66 ne | 24.05.24 14:32:29 | |
C1M | Foukal Pavel | 1987 | VM | 2+ | TJ DUKLA Praha | 012044 | 65 so 66 ne | 27.05.24 13:55:53 | |
C1M | Weber Oldřich | 1987 | VM | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023133 | 65 so 66 ne | 26.05.24 09:52:22 | |
C1M | Kopička Ondřej | 1989 | VM | 2 | Delfín Jablonec | 046108 | 65 so 66 ne | 28.05.24 20:38:13 | |
C1M | Havlíček Jan | 1982 | VM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009021 | 65 so 66 ne | 28.05.24 23:03:03 | |
C1M | Hrobský Milan | 1983 | VM | Raft klub Troja | 097014 | 65 so 66 ne | 15.05.24 19:03:31 | ||
C1M | Busta Jan | 1989 | VM | Univerzitní sportovní klub Praha | 009001 | 65 so 66 ne | 28.05.24 23:03:03 | ||
C1M | Heger Jonáš | 2006 | DS | 1 | KVS Hradec Králové | 045021 | 65 so 66 ne | 19.05.24 11:48:51 | |
C1M | Indruch Matěj | 2006 | DS | 1 | KVS Hradec Králové | 045012 | 65 so 66 ne | 19.05.24 11:48:51 | |
C1M | Malý Vojtěch | 2006 | DS | 1 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119191 | 65 so 66 ne | 28.05.24 22:15:43 | |
C1M | Voneš Jakub | 2007 | DS | 2+ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011065 | 65 so 66 ne | 23.05.24 14:58:01 | |
C1M | Fröhlich Jáchym | 2007 | DS | 2+ | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049065 | 65 so 66 ne | 24.05.24 00:10:16 | |
C1M | Válek Michal | 2006 | DS | 2+ | VS Tábor | 030025 | 65 so 66 ne | 27.05.24 07:12:00 | |
C1M | Kutín Filip | 2007 | DS | 2+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119218 | 65 so 66 ne | 28.05.24 22:15:43 | |
C1M | Retek Václav Toman | 2007 | DS | 2+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119189 | 65 so 66 ne | 28.05.24 22:15:43 | |
C1M | Střílka Richard | 2006 | DS | 2+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119180 | 65 so 66 ne | 28.05.24 22:15:43 | |
C1M | Venc Ondřej | 2007 | DS | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011022 | 65 so 66 ne | 23.05.24 14:58:01 | |
C1M | Svrčina David | 2007 | DS | 2 | TJ Šumperk z.s. | 129001 | 65 so 66 ne | 24.05.24 11:19:57 | |
C1M | Prüher Vojtěch | 2006 | DS | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023071 | 65 so 66 ne | 26.05.24 09:52:22 | |
C1M | Kupka Lukáš | 2007 | DS | 2 | VK Tzunami Ostrava | 118026 | 65 so 66 ne | 26.05.24 20:41:42 | |
C1M | Jančar Štěpán | 2007 | DS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009020 | 65 so 66 ne | 28.05.24 23:03:03 | |
C1M | Indruch Tomáš | 2008 | DM | 2+ | KVS Hradec Králové | 045002 | 65 so 66 ne | 19.05.24 11:48:51 | |
C1M | Hanzel Jáchym | 2008 | DM | 2+ | TJ Loko Plzeň | 039039 | 65 so 66 ne | 27.05.24 11:13:55 | |
C1M | Novák Tobiáš | 2008 | DM | 2+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119182 | 65 so 66 ne | 28.05.24 22:15:43 | |
C1M | Vít Matyáš | 2009 | DM | 2 | KVS Hradec Králové | 045027 | 65 so 66 ne | 19.05.24 11:48:51 | |
C1M | Kliment Tomáš | 2008 | DM | 2 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066012 | 65 so 66 ne | 20.05.24 18:50:51 | |
C1M | Kouřil Hynek | 2009 | DM | 2 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066031 | 65 so 66 ne | 20.05.24 18:50:51 | |
C1M | Kvasnička Matěj | 2008 | DM | 2 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066026 | 65 so 66 ne | 20.05.24 18:50:51 | |
C1M | Uhlík Kryštof | 2008 | DM | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011030 | 65 so 66 ne | 23.05.24 14:58:01 | |
C1M | Fabian František | 2009 | DM | 2 | Vodní sporty Ostrava, z.s. | 120006 | 65 so 66 ne | 26.05.24 17:34:22 | |
C1M | Kvapil Matěj | 2009 | DM | 2 | TJ Slavia K. Vary | 035017 | 65 so 66 ne | 27.05.24 22:35:05 | |
C1M | Štýbnar Matěj | 2009 | DM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119209 | 65 so 66 ne | 28.05.24 22:15:43 | |
C1M | Hladík Šimon | 2009 | DM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009181 | 65 so 66 ne | 28.05.24 23:03:03 | |
C1M | Řežábek Dominik | 2009 | DM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009040 | 65 so 66 ne | 28.05.24 23:03:03 | |
C1M | Bareš Hugo | 2008 | DM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009027 | 65 so 66 ne | 28.05.24 23:03:03 | |
C1M | Dočkal Radek | 2008 | DM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009166 | 65 so 66 ne | 28.05.24 23:03:03 | |
C1M | Pinkava Matyáš | 2009 | DM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009072 | 65 so 66 ne | 28.05.24 23:03:03 | |
C1M | Krejčí Matěj | 2011 | ZS | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023026 | 65 so 66 ne | 26.05.24 09:52:22 | |
C1M | Král Samuel | 2010 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119232 | 65 so 66 ne | 28.05.24 22:15:43 | |
C1M | Valenta Josef | 2010 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119238 | 65 so 66 ne | 28.05.24 22:15:43 | |
C1M | Suchý Zbyšek | 2011 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009052 | 65 so 66 ne | 28.05.24 23:03:03 | |
celkem C1M: 61 | |||||||||
Kategorie C1Ž | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1Ž | Matulková Jana | 1996 | 1 | TJ DUKLA Praha | 012064 | 65 so 66 ne | 27.05.24 13:55:53 | ||
C1Ž | Chromá Nicol | 2004 | 2+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119224 | 65 so 66 ne | 28.05.24 22:15:43 | ||
C1Ž | Retková Anna | 2005 | 2+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119005 | 65 so 66 ne | 28.05.24 22:15:43 | ||
C1Ž | Kneblová Klára | 2005 | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119064 | 65 so 66 ne | 28.05.24 22:15:43 | ||
C1Ž | Motlová Andrea | 2006 | DS | 1 | KVS Hradec Králové | 045016 | 65 so 66 ne | 19.05.24 11:48:51 | |
C1Ž | Štěpánková Julie | 2006 | DS | 1 | KVS Hradec Králové | 045033 | 65 so 66 ne | 19.05.24 11:48:51 | |
C1Ž | Nekolná Žofie | 2006 | DS | 1 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011034 | 65 so 66 ne | 21.05.24 11:47:06 | |
C1Ž | Vojtíková Klára | 2007 | DS | 1 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011078 | 65 so 66 ne | 21.05.24 11:47:06 | |
C1Ž | Fabianová Anna | 2007 | DS | 1 | TJ DUKLA Praha | 120005 | 65 so 66 ne | 27.05.24 13:55:53 | |
C1Ž | Malá Magdalena | 2007 | DS | 1 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119192 | 65 so 66 ne | 28.05.24 22:15:43 | |
C1Ž | Vrbová Marie | 2007 | DS | 1 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119198 | 65 so 66 ne | 28.05.24 22:15:43 | |
C1Ž | Erlová Natálie | 2006 | DS | 1 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009019 | 65 so 66 ne | 28.05.24 23:03:03 | |
C1Ž | Jílková Pavla | 2007 | DS | 2+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119227 | 65 so 66 ne | 28.05.24 22:15:43 | |
C1Ž | Srpová Stela | 2006 | DS | 2 | Vodní sporty Ostrava, z.s. | 120003 | 65 so 66 ne | 26.05.24 17:34:22 | |
C1Ž | Štěpánková Markéta | 2008 | DM | 1 | TJ DUKLA Praha | 129041 | 65 so 66 ne | 27.05.24 13:55:53 | |
C1Ž | Kočířová Valentýna | 2008 | DM | 1 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119208 | 65 so 66 ne | 28.05.24 22:15:43 | |
C1Ž | Vaculová Lucie | 2008 | DM | 2+ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011075 | 65 so 66 ne | 21.05.24 11:47:06 | |
C1Ž | Marousková Tereza | 2009 | DM | 2+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119177 | 65 so 66 ne | 28.05.24 22:15:43 | |
C1Ž | Davidová Michaela | 2009 | DM | 2 | KVS Hradec Králové | 045004 | 65 so 66 ne | 19.05.24 11:48:51 | |
C1Ž | Bergmannová Sandra | 2008 | DM | 2 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103010 | 65 so 66 ne | 23.05.24 16:17:40 | |
C1Ž | Malinská Aneta | 2009 | DM | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011051 | 65 so 66 ne | 27.05.24 17:01:49 | |
C1Ž | Lebedová Adéla | 2010 | ZS | 2+ | KK Opava | 121014 | 65 so 66 ne | 16.05.24 12:55:49 | |
C1Ž | Ondráčková Barbora | 2010 | ZS | 2+ | TJ Šumperk z.s. | 129028 | 65 so 66 ne | 24.05.24 11:19:57 | |
C1Ž | Indruchová Daniela | 2011 | ZS | 2 | KVS Hradec Králové | 045023 | 65 so 66 ne | 19.05.24 11:48:51 | |
C1Ž | Vaculová Silvie | 2010 | ZS | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011079 | 65 so 66 ne | 27.05.24 17:01:49 | |
C1Ž | Adámková Klára | 2010 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009157 | 65 so 66 ne | 28.05.24 23:03:03 | |
celkem C1Ž: 26 | |||||||||
Kategorie K1M | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | Semerád Adam | 2004 | 1 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049003 | 65 so 66 ne | 24.05.24 00:10:16 | ||
K1M | Heřmanský Jan | 2005 | 1 | TJ Šumperk z.s. | 129039 | 65 so 66 ne | 24.05.24 11:19:57 | ||
K1M | Bízek Marek | 2005 | 1 | TJ DUKLA Praha | 012076 | 65 so 66 ne | 27.05.24 13:55:53 | ||
K1M | Rudorfer Martin | 2003 | 1 | TJ DUKLA Praha | 119094 | 65 so 66 ne | 27.05.24 13:55:53 | ||
K1M | Novák Václav | 2005 | 1 | VS Tábor | 030071 | 65 so 66 ne | 28.05.24 22:59:27 | ||
K1M | Mrázek Jakub | 2004 | 1 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009191 | 65 so 66 ne | 28.05.24 23:03:03 | ||
K1M | Mrázek Jan | 1998 | 2+ | KK Opava | 121030 | 65 so 66 ne | 16.05.24 12:55:49 | ||
K1M | Pohanka Vít | 2000 | 2+ | Kanoistický klub Klatovy z.s. | 036019 | 65 so 66 ne | 17.05.24 13:54:11 | ||
K1M | Zajíc Ondřej | 1990 | 2+ | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049047 | 65 so 66 ne | 24.05.24 00:10:16 | ||
K1M | Rouča Samuel | 2002 | 2+ | TJ Šumperk z.s. | 129002 | 65 so 66 ne | 24.05.24 11:19:57 | ||
K1M | Turner Karel | 2004 | 2+ | SK Vodní slalom České Budějovice | 023096 | 65 so 66 ne | 26.05.24 09:52:22 | ||
K1M | Brambora Ondřej | 2005 | 2+ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014077 | 65 so 66 ne | 26.05.24 14:27:24 | ||
K1M | Galuška Zdeněk | 2004 | 2+ | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042035 | 65 so 66 ne | 27.05.24 11:42:17 | ||
K1M | Kratochvíl Martin | 2003 | 2+ | TJ DUKLA Praha | 119139 | 65 so 66 ne | 27.05.24 13:55:53 | ||
K1M | Maslaňák Tomáš | 1990 | 2+ | TJ DUKLA Praha | 012002 | 65 so 66 ne | 27.05.24 13:55:53 | ||
K1M | Kratochvíl Lukáš | 2005 | 2+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119045 | 65 so 66 ne | 28.05.24 22:15:43 | ||
K1M | Chmátal Petr | 1990 | 2+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009165 | 65 so 66 ne | 28.05.24 23:03:03 | ||
K1M | Petřík Matouš | 1997 | 2+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009030 | 65 so 66 ne | 28.05.24 23:03:03 | ||
K1M | Jinek Hugo | 2005 | 2+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009146 | 65 so 66 ne | 28.05.24 23:03:03 | ||
K1M | Košík Michal | 1995 | 2 | SK Veselí nad Moravou | 133058 | 65 so 66 ne | 23.05.24 07:02:47 | ||
K1M | Bergmann Ondřej | 2000 | 2 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103026 | 65 so 66 ne | 23.05.24 16:17:40 | ||
K1M | Hošek Ondřej | 1995 | 2 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103020 | 65 so 66 ne | 23.05.24 16:17:40 | ||
K1M | Komárek Jakub | 2005 | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023037 | 65 so 66 ne | 26.05.24 09:52:22 | ||
K1M | Vavrla Adam | 2000 | 2 | VK Tzunami Ostrava | 118002 | 65 so 66 ne | 26.05.24 20:41:42 | ||
K1M | Švejd Jan | 2004 | 2 | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042022 | 65 so 66 ne | 27.05.24 11:42:17 | ||
K1M | Tichý Štěpán | 2000 | 2 | TJ DUKLA Praha | 012086 | 65 so 66 ne | 27.05.24 13:55:53 | ||
K1M | Urban Michal | 2004 | 2 | TJ DUKLA Praha | 012089 | 65 so 66 ne | 27.05.24 13:55:53 | ||
K1M | Svoboda Martin | 2005 | 2 | TJ Loko Žatec | 052034 | 65 so 66 ne | 27.05.24 17:36:59 | ||
K1M | Kořínek Vojtěch | 2004 | 2 | Delfín Jablonec | 046049 | 65 so 66 ne | 28.05.24 20:38:13 | ||
K1M | Matějka Michael | 1997 | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009077 | 65 so 66 ne | 28.05.24 23:03:03 | ||
K1M | Máče Lukáš | 1977 | V | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024013 | 65 so 66 ne | 24.05.24 11:29:43 | |
K1M | Kratochvíl Jan | 1978 | V | 2 | Kotva Bráník | 077017 | 65 so 66 ne | 27.05.24 14:27:33 | |
K1M | Buchtel Martin | 1982 | VM | 1 | TJ SK Hubertus KV | 034033 | 65 so 66 ne | 24.05.24 14:32:29 | |
K1M | Marek Lukáš | 1980 | VM | 2 | TJ Dvůr Králové | 053001 | 65 so 66 ne | 23.05.24 16:39:13 | |
K1M | Kopeček Michal | 2007 | DS | 1 | VS Tábor | 030034 | 65 so 66 ne | 28.05.24 22:59:27 | |
K1M | Burger Jáchym | 2006 | DS | 1 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009050 | 65 so 66 ne | 28.05.24 23:03:03 | |
K1M | Panzer Martin | 2007 | DS | 2+ | TJ Loko Plzeň | 039033 | 65 so 66 ne | 27.05.24 11:13:55 | |
K1M | Černík Štěpán | 2006 | DS | 2+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009036 | 65 so 66 ne | 28.05.24 23:03:03 | |
K1M | Baar Dominik | 2007 | DS | 2 | KK Opava | 121061 | 65 so 66 ne | 16.05.24 12:55:49 | |
K1M | Dragon Jakub | 2007 | DS | 2 | KK Opava | 121031 | 65 so 66 ne | 16.05.24 12:55:49 | |
K1M | Kovář Filip | 2006 | DS | 2 | KK Opava | 121017 | 65 so 66 ne | 16.05.24 12:55:49 | |
K1M | Stropek Tobiáš | 2007 | DS | 2 | KK Opava | 121007 | 65 so 66 ne | 16.05.24 12:55:49 | |
K1M | Hauck Marek | 2007 | DS | 2 | KVS Hradec Králové | 045019 | 65 so 66 ne | 19.05.24 11:48:51 | |
K1M | Kvapil Ondřej | 2007 | DS | 2 | SKK Vysoké Mýto | 064040 | 65 so 66 ne | 20.05.24 15:17:20 | |
K1M | Voneš Jakub | 2007 | DS | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011065 | 65 so 66 ne | 23.05.24 14:58:01 | |
K1M | Venc Ondřej | 2007 | DS | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011022 | 65 so 66 ne | 23.05.24 14:58:01 | |
K1M | Fröhlich Jáchym | 2007 | DS | 2 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049065 | 65 so 66 ne | 24.05.24 00:10:16 | |
K1M | Semerád Jakub | 2006 | DS | 2 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049008 | 65 so 66 ne | 24.05.24 00:10:16 | |
K1M | Druska Vojtěch | 2006 | DS | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023021 | 65 so 66 ne | 26.05.24 09:52:22 | |
K1M | Milyan Daniel | 2006 | DS | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014101 | 65 so 66 ne | 26.05.24 14:27:24 | |
K1M | Ambrož Jiří | 2006 | DS | 2 | VK Tzunami Ostrava | 118025 | 65 so 66 ne | 26.05.24 20:41:42 | |
K1M | Franz Jakub | 2007 | DS | 2 | TJ Loko Plzeň | 039034 | 65 so 66 ne | 27.05.24 11:13:55 | |
K1M | Švejd Jáchym | 2007 | DS | 2 | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042025 | 65 so 66 ne | 27.05.24 11:42:17 | |
K1M | Legutko Josef | 2006 | DS | 2 | TJ Loko Žatec | 052065 | 65 so 66 ne | 27.05.24 17:36:59 | |
K1M | Petříček Adam | 2007 | DS | 2 | TJ Loko Žatec | 052026 | 65 so 66 ne | 27.05.24 17:36:59 | |
K1M | Synek Přemysl | 2007 | DS | 2 | TJ Loko Žatec | 052060 | 65 so 66 ne | 27.05.24 17:36:59 | |
K1M | Kasatskyi Denys | 2007 | DS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119026 | 65 so 66 ne | 28.05.24 22:15:43 | |
K1M | Kutín Filip | 2007 | DS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119218 | 65 so 66 ne | 28.05.24 22:15:43 | |
K1M | Retek Toman Václav | 2007 | DS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119188 | 65 so 66 ne | 28.05.24 22:15:43 | |
K1M | Střílka Richard | 2006 | DS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119180 | 65 so 66 ne | 28.05.24 22:15:43 | |
K1M | Hanuš Jakub | 2007 | DS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009156 | 65 so 66 ne | 28.05.24 23:03:03 | |
K1M | Zvolský Kristian Ladislav | 2006 | DS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009161 | 65 so 66 ne | 28.05.24 23:03:03 | |
K1M | Jančar Štěpán | 2007 | DS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009020 | 65 so 66 ne | 28.05.24 23:03:03 | |
K1M | Antl Tomáš | 2008 | DM | 2 | KK Opava | 121001 | 65 so 66 ne | 16.05.24 12:55:49 | |
K1M | Balarin Evžen | 2008 | DM | 2 | KK Opava | 121044 | 65 so 66 ne | 16.05.24 12:55:49 | |
K1M | Kubita Tomáš | 2008 | DM | 2 | KK Opava | 121016 | 65 so 66 ne | 16.05.24 12:55:49 | |
K1M | Kuliha Jakub | 2009 | DM | 2 | KK Opava | 121045 | 65 so 66 ne | 16.05.24 12:55:49 | |
K1M | Kvasnička Matěj | 2008 | DM | 2 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066026 | 65 so 66 ne | 20.05.24 18:50:51 | |
K1M | Tomeček Adam | 2008 | DM | 2 | SK Veselí nad Moravou | 133015 | 65 so 66 ne | 23.05.24 07:02:47 | |
K1M | Uhlík Kryštof | 2008 | DM | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011030 | 65 so 66 ne | 23.05.24 14:58:01 | |
K1M | Novotný Matyáš | 2009 | DM | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011031 | 65 so 66 ne | 23.05.24 14:58:01 | |
K1M | Malinský Petr | 2008 | DM | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011067 | 65 so 66 ne | 23.05.24 14:58:01 | |
K1M | Sekanina Matěj | 2008 | DM | 2 | TJ Šumperk z.s. | 128018 | 65 so 66 ne | 24.05.24 11:19:57 | |
K1M | Uhlík Jan | 2008 | DM | 2 | TJ Jiskra Bechyně | 076028 | 65 so 66 ne | 25.05.24 13:10:20 | |
K1M | Petr Martin | 2008 | DM | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023043 | 65 so 66 ne | 26.05.24 09:52:22 | |
K1M | Beran Tobiáš | 2008 | DM | 2 | Wild Water Canoe Club FROL | 090024 | 65 so 66 ne | 26.05.24 13:04:31 | |
K1M | Hrňák Matouš | 2009 | DM | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014093 | 65 so 66 ne | 26.05.24 14:27:24 | |
K1M | Fabian František | 2009 | DM | 2 | Vodní sporty Ostrava, z.s. | 120006 | 65 so 66 ne | 26.05.24 17:34:22 | |
K1M | Kepšta Martin | 2009 | DM | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011027 | 65 so 66 ne | 27.05.24 08:26:01 | |
K1M | Hanzel Jáchym | 2008 | DM | 2 | TJ Loko Plzeň | 039039 | 65 so 66 ne | 27.05.24 11:13:55 | |
K1M | Sládek Michal | 2009 | DM | 2 | TJ Loko Plzeň | 039005 | 65 so 66 ne | 27.05.24 11:13:55 | |
K1M | Svoboda Šimon | 2008 | DM | 2 | TJ DUKLA Praha | 010112 | 65 so 66 ne | 27.05.24 13:55:53 | |
K1M | Kvapil Matěj | 2009 | DM | 2 | TJ Slavia K. Vary | 035017 | 65 so 66 ne | 27.05.24 22:35:05 | |
K1M | Kratochvíl Jakub | 2009 | DM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119175 | 65 so 66 ne | 28.05.24 22:15:43 | |
K1M | Maděrka Tobiáš | 2009 | DM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119214 | 65 so 66 ne | 28.05.24 22:15:43 | |
K1M | Novák Tobiáš | 2008 | DM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119182 | 65 so 66 ne | 28.05.24 22:15:43 | |
K1M | Štýbnar Matěj | 2009 | DM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119209 | 65 so 66 ne | 28.05.24 22:15:43 | |
K1M | Dvořák Vít | 2009 | DM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009057 | 65 so 66 ne | 28.05.24 23:03:03 | |
K1M | Hladík Šimon | 2009 | DM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009181 | 65 so 66 ne | 28.05.24 23:03:03 | |
K1M | Pokorný Daniel | 2009 | DM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009003 | 65 so 66 ne | 28.05.24 23:03:03 | |
K1M | Král Ondřej | 2008 | DM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009079 | 65 so 66 ne | 28.05.24 23:03:03 | |
K1M | Pelikán Martin | 2009 | DM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009189 | 65 so 66 ne | 28.05.24 23:03:03 | |
K1M | Král Matěj | 2008 | DM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009047 | 65 so 66 ne | 28.05.24 23:03:03 | |
K1M | Petřík Marek | 2008 | DM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009088 | 65 so 66 ne | 28.05.24 23:03:03 | |
K1M | Hilar Mikoláš | 2009 | DM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009063 | 65 so 66 ne | 28.05.24 23:03:03 | |
K1M | Bareš Hugo | 2008 | DM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009027 | 65 so 66 ne | 28.05.24 23:03:03 | |
K1M | Dočkal Radek | 2008 | DM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009166 | 65 so 66 ne | 28.05.24 23:03:03 | |
K1M | Pinkava Matyáš | 2009 | DM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009072 | 65 so 66 ne | 28.05.24 23:03:03 | |
K1M | Langer Filip | 2009 | DM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009071 | 65 so 66 ne | 28.05.24 23:03:03 | |
K1M | Rousek David | 2010 | ZS | 2 | KK Opava | 121057 | 65 so 66 ne | 16.05.24 12:55:49 | |
K1M | Semerád Vít | 2010 | ZS | 2 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049026 | 65 so 66 ne | 24.05.24 00:10:16 | |
K1M | Rezek Adam | 2010 | ZS | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023128 | 65 so 66 ne | 26.05.24 09:52:22 | |
K1M | Doležal Vít | 2011 | ZS | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014063 | 65 so 66 ne | 26.05.24 14:27:24 | |
K1M | Kovárník Matěj | 2010 | ZS | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014051 | 65 so 66 ne | 26.05.24 14:27:24 | |
K1M | Foltín Radim | 2010 | ZS | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011052 | 65 so 66 ne | 27.05.24 08:26:01 | |
K1M | Rašek Adam | 2010 | ZS | 2 | TJ DUKLA Praha | 012055 | 65 so 66 ne | 27.05.24 13:55:53 | |
K1M | Valenta Josef | 2010 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119238 | 65 so 66 ne | 28.05.24 22:15:43 | |
K1M | Vlnas Ota | 2010 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009151 | 65 so 66 ne | 28.05.24 23:03:03 | |
K1M | Kolář Lukáš | 2010 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009069 | 65 so 66 ne | 28.05.24 23:03:03 | |
K1M | Kratochvíl Devi | 2011 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009164 | 65 so 66 ne | 28.05.24 23:03:03 | |
K1M | Štefan Vojtěch | 2011 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009065 | 65 so 66 ne | 28.05.24 23:03:03 | |
K1M | Beck Hynek | 2012 | ZM | 2 | TJ Loko Žatec | 052033 | 65 so 66 ne | 27.05.24 17:36:59 | |
celkem K1M: 112 | |||||||||
Kategorie K1Ž | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1Ž | Samková Olga | 2005 | 1 | SK Třebechovice | 061039 | 65 so 66 ne | 17.05.24 17:48:01 | ||
K1Ž | Hojdová Eliška | 2005 | 1 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066007 | 65 so 66 ne | 20.05.24 18:50:51 | ||
K1Ž | Matulková Jana | 1996 | 1 | TJ DUKLA Praha | 012064 | 65 so 66 ne | 27.05.24 13:55:53 | ||
K1Ž | Retková Anna | 2005 | 1 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119005 | 65 so 66 ne | 28.05.24 22:15:43 | ||
K1Ž | Haucková Gabriela | 2002 | 2+ | KVS Hradec Králové | 045006 | 65 so 66 ne | 19.05.24 11:48:51 | ||
K1Ž | Machutová Iva | 2003 | 2+ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014019 | 65 so 66 ne | 26.05.24 14:27:24 | ||
K1Ž | Tkadlecová Kateřina | 2005 | 2+ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014076 | 65 so 66 ne | 26.05.24 14:27:24 | ||
K1Ž | Pavelková Markéta | 2005 | 2+ | TJ DUKLA Praha | 012084 | 65 so 66 ne | 27.05.24 13:55:53 | ||
K1Ž | Kneblová Klára | 2005 | 2+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119064 | 65 so 66 ne | 28.05.24 22:15:43 | ||
K1Ž | Minárová Natálie | 2001 | 2 | VK Tzunami Ostrava | 118036 | 65 so 66 ne | 26.05.24 20:41:42 | ||
K1Ž | Chromá Nicol | 2004 | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119224 | 65 so 66 ne | 28.05.24 22:15:43 | ||
K1Ž | Hojdová Markéta | 2007 | DS | 1 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066017 | 65 so 66 ne | 20.05.24 18:50:51 | |
K1Ž | Galušková Bára | 2006 | DS | 1 | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042006 | 65 so 66 ne | 27.05.24 11:42:17 | |
K1Ž | Mrázková Klára | 2006 | DS | 1 | Univerzitní sportovní klub Praha | 121035 | 65 so 66 ne | 28.05.24 23:03:03 | |
K1Ž | Nekolná Žofie | 2006 | DS | 2+ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011034 | 65 so 66 ne | 21.05.24 11:47:06 | |
K1Ž | Vojtíková Klára | 2007 | DS | 2+ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011078 | 65 so 66 ne | 21.05.24 11:47:06 | |
K1Ž | Tůmová Veronika | 2006 | DS | 2+ | TJ SK Hubertus KV | 034027 | 65 so 66 ne | 24.05.24 14:32:29 | |
K1Ž | Sakalová Magdaléna | 2007 | DS | 2+ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014082 | 65 so 66 ne | 26.05.24 14:27:24 | |
K1Ž | Sakalová Markéta | 2007 | DS | 2+ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014081 | 65 so 66 ne | 26.05.24 14:27:24 | |
K1Ž | Fabianová Anna | 2007 | DS | 2+ | TJ DUKLA Praha | 120005 | 65 so 66 ne | 27.05.24 13:55:53 | |
K1Ž | Kratochvílová Adéla | 2007 | DS | 2+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119176 | 65 so 66 ne | 28.05.24 22:15:43 | |
K1Ž | Vrbová Marie | 2007 | DS | 2+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119198 | 65 so 66 ne | 28.05.24 22:15:43 | |
K1Ž | Srpová Stela | 2006 | DS | 2 | Vodní sporty Ostrava, z.s. | 120003 | 65 so 66 ne | 26.05.24 17:34:22 | |
K1Ž | Kempná Andrea | 2006 | DS | 2 | VK Tzunami Ostrava | 118029 | 65 so 66 ne | 26.05.24 20:41:42 | |
K1Ž | Jílková Pavla | 2007 | DS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119227 | 65 so 66 ne | 28.05.24 22:15:43 | |
K1Ž | Malá Magdalena | 2007 | DS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119192 | 65 so 66 ne | 28.05.24 22:15:43 | |
K1Ž | Vaculová Lucie | 2008 | DM | 2+ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011075 | 65 so 66 ne | 21.05.24 11:47:06 | |
K1Ž | Štěpánková Markéta | 2008 | DM | 2+ | TJ DUKLA Praha | 129041 | 65 so 66 ne | 27.05.24 13:55:53 | |
K1Ž | Kočířová Valentýna | 2008 | DM | 2+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119208 | 65 so 66 ne | 28.05.24 22:15:43 | |
K1Ž | Riantová Anežka | 2008 | DM | 2+ | VS Tábor | 030067 | 65 so 66 ne | 28.05.24 22:59:27 | |
K1Ž | Jirasová Klára | 2008 | DM | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011094 | 65 so 66 ne | 21.05.24 11:47:06 | |
K1Ž | Viková Anna | 2008 | DM | 2 | Loko Trutnov | 060091 | 65 so 66 ne | 22.05.24 14:07:30 | |
K1Ž | Bergmannová Sandra | 2008 | DM | 2 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103010 | 65 so 66 ne | 23.05.24 16:17:40 | |
K1Ž | Marková Kristýna | 2009 | DM | 2 | TJ Syntesia Pardubice | 057169 | 65 so 66 ne | 23.05.24 16:40:03 | |
K1Ž | Švehlová Rozárie | 2008 | DM | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023015 | 65 so 66 ne | 26.05.24 09:52:22 | |
K1Ž | Michajlovičová Sára | 2009 | DM | 2 | VK Tzunami Ostrava | 118013 | 65 so 66 ne | 26.05.24 20:41:42 | |
K1Ž | Zaťková Eliška | 2009 | DM | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011062 | 65 so 66 ne | 27.05.24 17:01:49 | |
K1Ž | Petriková Barbora | 2008 | DM | 2 | TJ Loko Žatec | 052046 | 65 so 66 ne | 27.05.24 17:36:59 | |
K1Ž | Marousková Tereza | 2009 | DM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119177 | 65 so 66 ne | 28.05.24 22:15:43 | |
K1Ž | Linhartová Patricie | 2009 | DM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009131 | 65 so 66 ne | 28.05.24 23:03:03 | |
K1Ž | Mrázová Ema | 2009 | DM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009186 | 65 so 66 ne | 28.05.24 23:03:03 | |
K1Ž | Ježková Kateřina | 2009 | DM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009192 | 65 so 66 ne | 28.05.24 23:03:03 | |
K1Ž | Ondráčková Barbora | 2010 | ZS | 1 | TJ Šumperk z.s. | 129028 | 65 so 66 ne | 24.05.24 11:19:57 | |
K1Ž | Lebedová Adéla | 2010 | ZS | 2 | KK Opava | 121014 | 65 so 66 ne | 16.05.24 12:55:49 | |
K1Ž | Lovecká Nela | 2011 | ZS | 2 | SK Veselí nad Moravou | 133016 | 65 so 66 ne | 23.05.24 07:02:47 | |
K1Ž | Vybulková Julie | 2011 | ZS | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014012 | 65 so 66 ne | 26.05.24 14:27:25 | |
K1Ž | Machutová Hana | 2011 | ZS | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014057 | 65 so 66 ne | 26.05.24 14:27:25 | |
K1Ž | Hronová Ludmila | 2011 | ZS | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014088 | 65 so 66 ne | 26.05.24 14:27:25 | |
K1Ž | Vaculová Silvie | 2010 | ZS | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011079 | 65 so 66 ne | 27.05.24 17:01:49 | |
K1Ž | Vencová Alžběta | 2010 | ZS | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011080 | 65 so 66 ne | 27.05.24 17:01:49 | |
K1Ž | Berylová Karolína | 2011 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119235 | 65 so 66 ne | 28.05.24 22:15:43 | |
K1Ž | Kašparů Emma | 2011 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119246 | 65 so 66 ne | 28.05.24 22:15:43 | |
K1Ž | Adámková Klára | 2010 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009157 | 65 so 66 ne | 28.05.24 23:03:03 | |
K1Ž | Podušková Julie | 2010 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009128 | 65 so 66 ne | 28.05.24 23:03:03 | |
K1Ž | Pokorná Emílie | 2010 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009126 | 65 so 66 ne | 28.05.24 23:03:03 | |
K1Ž | Michajlovičová Ester | 2012 | ZM | 2 | VK Tzunami Ostrava | 118004 | 65 so 66 ne | 26.05.24 20:41:42 | |
celkem K1Ž: 56 | |||||||||
počty C1M: 61 C1Ž: 26 K1M: 112 K1Ž: 56 celkem: 255 |