- 83 15.06.2024 sobota, XXXIX. ročník Křivoklátského slalomu, startovné: mládež 100,- dospělí 200,-
- 84 16.06.2024 neděle, XXXIX. ročník Křivoklátského slalomu, startovné: mládež 100,- dospělí 200,-
15.06.2024 - 16.06.2024, KK Rakovník
on-line přihlašování od 09.05.2024 00:00:00 do 12.06.2024 23:59:59
Kategorie C1M | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Čihovský Šimon | 2003 | 2+ | SK Vodní slalom České Budějovice | 023069 | 83 so 84 ne | 12.06.24 21:50:04 | ||
C1M | Karásek Petr | 1986 | VM | 2+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009018 | 83 so 84 ne | 12.06.24 23:06:45 | |
C1M | Kvasnička Matěj | 2008 | DM | 2 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066026 | 83 so 84 ne | 09.06.24 20:43:07 | |
C1M | Suchý Matěj | 1986 | VM | 2 | TJ DUKLA Praha | 012009 | 83 so 84 ne | 10.06.24 06:24:51 | |
C1M | Kvapil Matěj | 2009 | DM | 2 | TJ Slavia K. Vary | 035017 | 83 so 84 ne | 10.06.24 09:20:34 | |
C1M | Svrčina David | 2007 | DS | 2 | TJ Šumperk z.s. | 129001 | 83 so 84 ne | 11.06.24 10:32:13 | |
C1M | Synek Přemysl | 2007 | DS | 2 | TJ Loko Žatec | 052060 | 83 so 84 ne | 12.06.24 19:54:27 | |
C1M | Volák Jaroslav | 1990 | 2 | TJ Ohře Klášterec | 048068 | 83 so 84 ne | 12.06.24 20:05:25 | ||
C1M | Martin Jakub | 2009 | DM | 2 | TJ Bohemians Praha | 001107 | 83 so 84 ne | 12.06.24 21:00:12 | |
C1M | Máče Lukáš | 1977 | V | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024013 | 83 so 84 ne | 12.06.24 21:03:26 | |
C1M | Prüher Jakub | 1968 | VS | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023088 | 83 so 84 ne | 12.06.24 21:50:04 | |
C1M | Hladík Šimon | 2009 | DM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009181 | 83 so 84 ne | 12.06.24 23:06:45 | |
C1M | Jančar Štěpán | 2007 | DS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009020 | 83 so 84 ne | 12.06.24 23:06:45 | |
C1M | Pinkava Matyáš | 2009 | DM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009072 | 83 so 84 ne | 12.06.24 23:06:45 | |
C1M | Suchý Zbyšek | 2011 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009052 | 83 so 84 ne | 12.06.24 23:06:45 | |
C1M | Hauck Marek | 2007 | DS | 3+ | KVS Hradec Králové | 045019 | 83 so 84 ne | 09.06.24 07:34:41 | |
C1M | Hauck Marek | 1977 | V | 3+ | KVS Hradec Králové | 045035 | 83 so 84 ne | 09.06.24 07:34:41 | |
C1M | Vácha Viktor | 1985 | VM | 3+ | KK Rakovník | 017056 | 83 so 84 ne | 09.06.24 21:35:57 | |
C1M | Kvapil Kryštof | 2012 | ZM | 3+ | TJ Slavia K. Vary | 035001 | 83 so 84 ne | 10.06.24 09:20:34 | |
C1M | Zajíc Kryštof | 2010 | ZS | 3+ | VS Tábor | 030083 | 83 so 84 ne | 11.06.24 12:29:42 | |
C1M | Nožíř David | 2012 | ZM | 3+ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011044 | 83 so 84 ne | 11.06.24 19:06:47 | |
C1M | Kováč Tobiáš | 2011 | ZS | 3+ | TJ Ohře Klášterec | 048024 | 83 so 84 ne | 12.06.24 20:05:25 | |
C1M | Rolinec František | 2008 | DM | 3+ | TJ Ohře Klášterec | 048020 | 83 so 84 ne | 12.06.24 20:05:25 | |
C1M | Šerý Michal | 1971 | V | 3 | C&K Rožátov | 088003 | 83 so 84 ne | 22.05.24 08:46:45 | |
C1M | Pšenička Luděk | 1960 | VS | 3 | KK Rakovník | 017026 | 83 so 84 ne | 09.06.24 21:35:57 | |
C1M | Hoření Hynek | 2011 | ZS | 3 | TJ DNT VS Kadaň | 047024 | 83 so 84 ne | 10.06.24 07:08:22 | |
C1M | Marek Filip | 2013 | ZM | 3 | TJ Šumperk z.s. | 129029 | 83 so 84 ne | 11.06.24 10:32:13 | |
C1M | Hvězda Daniel | 2012 | ZM | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011026 | 83 so 84 ne | 11.06.24 19:06:47 | |
C1M | Junek Vojtěch | 2011 | ZS | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011037 | 83 so 84 ne | 11.06.24 19:06:47 | |
C1M | Zach Jeroným | 2013 | ZM | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011003 | 83 so 84 ne | 11.06.24 19:06:47 | |
C1M | Růžička Marcel | 2009 | DM | 3 | TJ Ohře Klášterec | 048045 | 83 so 84 ne | 12.06.24 20:05:25 | |
C1M | Sedláček Štěpán | 2011 | ZS | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024087 | 83 so 84 ne | 12.06.24 21:03:26 | |
C1M | Kuna Alois | 1960 | VS | 3 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023059 | 83 so 84 ne | 12.06.24 21:50:04 | |
C1M | Klír Vojtěch | 2010 | ZS | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009005 | 83 so 84 ne | 12.06.24 23:06:45 | |
C1M | Pišvejc Marek | 2014 | PZ | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049036 | 83 so 84 ne | 10.06.24 00:05:51 | ||
celkem C1M: 35 | |||||||||
Kategorie C1Ž | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1Ž | Samková Valerie | 2011 | ZS | 2 | SK Třebechovice | 061003 | 83 so 84 ne | 06.06.24 18:02:43 | |
C1Ž | Davidová Michaela | 2009 | DM | 2 | KVS Hradec Králové | 045004 | 83 so 84 ne | 09.06.24 07:34:41 | |
C1Ž | Indruchová Daniela | 2011 | ZS | 2 | KVS Hradec Králové | 045023 | 83 so 84 ne | 09.06.24 07:34:41 | |
C1Ž | Haucková Gabriela | 2002 | 2 | KVS Hradec Králové | 045006 | 83 so 84 ne | 09.06.24 07:34:41 | ||
C1Ž | Vencová Alžběta | 2010 | ZS | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011080 | 83 so 84 ne | 10.06.24 22:30:58 | |
C1Ž | Malinská Aneta | 2009 | DM | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011051 | 83 so 84 ne | 10.06.24 22:30:58 | |
C1Ž | Pádivá Františka | 2010 | ZS | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011036 | 83 so 84 ne | 10.06.24 22:30:58 | |
C1Ž | Hronová Ludmila | 2011 | ZS | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014088 | 83 so 84 ne | 12.06.24 00:05:00 | |
C1Ž | Machutová Hana | 2011 | ZS | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014057 | 83 so 84 ne | 12.06.24 00:05:00 | |
C1Ž | Vybulková Julie | 2011 | ZS | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014012 | 83 so 84 ne | 12.06.24 00:05:00 | |
C1Ž | Podušková Julie | 2010 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009128 | 83 so 84 ne | 12.06.24 23:06:45 | |
C1Ž | Křižková Anna | 2012 | ZM | 3+ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011043 | 83 so 84 ne | 11.06.24 19:06:47 | |
C1Ž | Vonešová Adéla | 2013 | ZM | 3+ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011042 | 83 so 84 ne | 11.06.24 19:06:47 | |
C1Ž | Novotná Natálie | 2010 | ZS | 3+ | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024095 | 83 so 84 ne | 12.06.24 21:03:26 | |
C1Ž | Pišvejcová Bára | 2013 | ZM | 3 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049016 | 83 so 84 ne | 10.06.24 00:05:51 | |
C1Ž | Štěpinová Tereza | 2010 | ZS | 3 | TJ DNT VS Kadaň | 047001 | 83 so 84 ne | 10.06.24 07:08:22 | |
C1Ž | Štulcová Valentýna | 2010 | ZS | 3 | TJ Loko Plzeň | 039040 | 83 so 84 ne | 11.06.24 07:55:02 | |
C1Ž | Hlocká Alexandra | 2012 | ZM | 3 | TJ Šumperk z.s. | 129025 | 83 so 84 ne | 11.06.24 10:32:13 | |
C1Ž | Šimková Vanesa | 2012 | ZM | 3 | TJ Šumperk z.s. | 129015 | 83 so 84 ne | 11.06.24 10:32:13 | |
C1Ž | Válková Tereza | 2012 | ZM | 3 | VS Tábor | 030054 | 83 so 84 ne | 11.06.24 12:29:42 | |
C1Ž | Hybrantová Anna | 2011 | ZS | 3 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023176 | 83 so 84 ne | 12.06.24 21:50:04 | |
C1Ž | Hybrantová Eliška | 2009 | DM | 3 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023175 | 83 so 84 ne | 12.06.24 21:50:04 | |
C1Ž | Štindlová Johana | 2009 | DM | 3 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023179 | 83 so 84 ne | Jen závod 84 | 12.06.24 21:50:04 |
C1Ž | Toncarová Blanka | 2010 | ZS | 3 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023183 | 83 so 84 ne | 12.06.24 21:50:04 | |
C1Ž | Pokorná Emílie | 2010 | ZS | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009126 | 83 so 84 ne | 12.06.24 23:06:45 | |
celkem C1Ž: 25 | |||||||||
Kategorie C2M | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C2M | Suchý Matěj Suchý Ondřej | 1986 1979 | V | 2 | TJ DUKLA Praha TJ DUKLA Praha | 012009 012049 | 83 so 84 ne | 10.06.24 06:24:51 | |
C2M | Heger Kryštof Heger Mikuláš | 1992 1990 | 3 | KK Rakovník KK Rakovník | 017037 017036 | 83 so 84 ne | 09.06.24 21:35:57 | ||
celkem C2M: 2 | |||||||||
Kategorie C2X | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C2X | Petriláková Anastázie Rolinec František | 2007 2008 | 2 | TJ Ohře Klášterec TJ Ohře Klášterec | 048023 048020 | 83 so 84 ne | 12.06.24 20:05:25 | ||
C2X | Holý Jiří Šejvlová Lenka | 1957 1973 | VS | 3 | KK Rakovník KK Rakovník | 017007 017002 | 83 so 84 ne | 09.06.24 21:35:57 | |
celkem C2X: 2 | |||||||||
Kategorie K1M | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | Galuška Zdeněk | 2004 | 2+ | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042035 | 83 so 84 ne | 11.06.24 08:16:29 | ||
K1M | Brambora Ondřej | 2005 | 2+ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014077 | 83 so 84 ne | 12.06.24 00:05:00 | ||
K1M | Samek Petr | 2008 | DM | 2 | SK Třebechovice | 061004 | 83 so 84 ne | 06.06.24 18:02:43 | |
K1M | Hauck Marek | 2007 | DS | 2 | KVS Hradec Králové | 045019 | 83 so 84 ne | 09.06.24 07:34:41 | |
K1M | Kvasnička Matěj | 2008 | DM | 2 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066026 | 83 so 84 ne | 09.06.24 20:43:07 | |
K1M | Heger Kryštof | 1992 | 2 | KK Rakovník | 017037 | 83 so 84 ne | 09.06.24 21:35:57 | ||
K1M | Heger Mikuláš | 1990 | 2 | KK Rakovník | 017036 | 83 so 84 ne | 09.06.24 21:35:57 | ||
K1M | Kratochvíl Jan | 1978 | V | 2 | Kotva Bráník | 077017 | 83 so 84 ne | 09.06.24 22:07:56 | |
K1M | Bartoš Vojtěch | 2010 | ZS | 2 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049027 | 83 so 84 ne | 10.06.24 00:05:51 | |
K1M | Kutek Michal | 2006 | DS | 2 | TJ DUKLA Praha | 012087 | 83 so 84 ne | 10.06.24 06:24:51 | |
K1M | Němec Aleš | 1976 | V | 2 | TJ DNT VS Kadaň | 047015 | 83 so 84 ne | 10.06.24 07:08:22 | |
K1M | Císařovský Adam | 2005 | 2 | Wild Water Canoe Club FROL | 090016 | 83 so 84 ne | 10.06.24 09:19:15 | ||
K1M | Kvapil Matěj | 2009 | DM | 2 | TJ Slavia K. Vary | 035017 | 83 so 84 ne | 10.06.24 09:20:34 | |
K1M | Legutko Josef | 2006 | DS | 2 | TJ Loko Žatec | 052065 | 83 so 84 ne | 10.06.24 19:43:53 | |
K1M | Svoboda Martin | 2005 | 2 | TJ Loko Žatec | 052034 | 83 so 84 ne | 10.06.24 19:43:53 | ||
K1M | Lepík Filip | 1976 | V | 2 | TJ SK Hubertus KV | 034017 | 83 so 84 ne | 10.06.24 21:14:46 | |
K1M | Tůma Martin | 1972 | V | 2 | TJ SK Hubertus KV | 034026 | 83 so 84 ne | 10.06.24 21:14:46 | |
K1M | Malinský Petr | 2008 | DM | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011067 | 83 so 84 ne | 10.06.24 22:30:58 | |
K1M | Panzer Aleš | 1974 | V | 2 | TJ Loko Plzeň | 039023 | 83 so 84 ne | 11.06.24 07:55:02 | |
K1M | Sládek Michal | 2009 | DM | 2 | TJ Loko Plzeň | 039005 | 83 so 84 ne | 11.06.24 07:55:02 | |
K1M | Šindelář Jan | 2002 | 2 | TJ Loko Plzeň | 039050 | 83 so 84 ne | 11.06.24 07:55:02 | ||
K1M | Švejd Jan | 2004 | 2 | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042022 | 83 so 84 ne | 11.06.24 08:16:29 | ||
K1M | Velenovský Vojtěch | 2008 | DM | 2 | VS Tábor | 030074 | 83 so 84 ne | 11.06.24 12:29:42 | |
K1M | Beran Tobiáš | 2008 | DM | 2 | Wild Water Canoe Club FROL | 090024 | 83 so 84 ne | 11.06.24 17:08:06 | |
K1M | Zach Radovan | 2005 | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011055 | 83 so 84 ne | 11.06.24 19:06:47 | ||
K1M | Adamec Jáchym | 2011 | ZS | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014043 | 83 so 84 ne | 12.06.24 00:05:00 | |
K1M | Adamec Jakub | 1984 | VM | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014020 | 83 so 84 ne | 12.06.24 00:05:00 | |
K1M | Milyan Daniel | 2006 | DS | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014101 | 83 so 84 ne | 12.06.24 00:05:00 | |
K1M | Kovárník Matěj | 2010 | ZS | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014051 | 83 so 84 ne | 12.06.24 00:05:00 | |
K1M | Hrňák Matouš | 2009 | DM | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014093 | 83 so 84 ne | 12.06.24 00:05:00 | |
K1M | Neugebauer Roman | 1965 | VS | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014096 | 83 so 84 ne | 12.06.24 00:05:00 | |
K1M | Hron Robin | 1979 | V | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014023 | 83 so 84 ne | 12.06.24 00:05:00 | |
K1M | Gorecký Petr | 1981 | VM | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014042 | 83 so 84 ne | 12.06.24 00:05:00 | |
K1M | Voves Ladislav | 1985 | VM | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014003 | 83 so 84 ne | 12.06.24 00:05:00 | |
K1M | Beck Hynek | 2012 | ZM | 2 | TJ Loko Žatec | 052033 | 83 so 84 ne | 12.06.24 19:54:27 | |
K1M | Synek Přemysl | 2007 | DS | 2 | TJ Loko Žatec | 052060 | 83 so 84 ne | 12.06.24 19:54:27 | |
K1M | Petříček Adam | 2007 | DS | 2 | TJ Loko Žatec | 052026 | 83 so 84 ne | 12.06.24 19:54:27 | |
K1M | Rolinec František | 2008 | DM | 2 | TJ Ohře Klášterec | 048020 | 83 so 84 ne | 12.06.24 20:05:25 | |
K1M | Volák Jaroslav | 1990 | 2 | TJ Ohře Klášterec | 048068 | 83 so 84 ne | 12.06.24 20:05:25 | ||
K1M | Martin Jakub | 2009 | DM | 2 | TJ Bohemians Praha | 001107 | 83 so 84 ne | 12.06.24 21:00:12 | |
K1M | Máče Lukáš | 1977 | V | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024013 | 83 so 84 ne | 12.06.24 21:03:26 | |
K1M | Slušný Vojtěch | 2008 | DM | 2 | SK VS Benátky nad Jizerou | 010115 | 83 so 84 ne | 12.06.24 21:05:24 | |
K1M | Mulač Viktor | 1975 | V | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023028 | 83 so 84 ne | 12.06.24 21:50:04 | |
K1M | Pinkava Lukáš | 1976 | V | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023016 | 83 so 84 ne | 12.06.24 21:50:04 | |
K1M | Petr Martin | 2008 | DM | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023043 | 83 so 84 ne | 12.06.24 21:50:04 | |
K1M | Kořínek Vojtěch | 2004 | 2 | Delfín Jablonec | 046049 | 83 so 84 ne | 12.06.24 22:14:21 | ||
K1M | Škop Jan | 2007 | DS | 2 | Otava Strakonice | 027016 | 83 so 84 ne | 12.06.24 22:45:23 | |
K1M | Jančar Filip | 1976 | V | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009118 | 83 so 84 ne | 12.06.24 23:06:45 | |
K1M | Hladík Šimon | 2009 | DM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009181 | 83 so 84 ne | 12.06.24 23:06:45 | |
K1M | Pokorný Daniel | 2009 | DM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009003 | 83 so 84 ne | 12.06.24 23:06:45 | |
K1M | Vlnas Ota | 2010 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009151 | 83 so 84 ne | 12.06.24 23:06:45 | |
K1M | Jančar Štěpán | 2007 | DS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009020 | 83 so 84 ne | 12.06.24 23:06:45 | |
K1M | Pinkava Matyáš | 2009 | DM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009072 | 83 so 84 ne | 12.06.24 23:06:45 | |
K1M | Pinkava Jonáš | 2011 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009023 | 83 so 84 ne | 12.06.24 23:06:45 | |
K1M | Klír Oto | 1981 | VM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009083 | 83 so 84 ne | 12.06.24 23:06:45 | |
K1M | Horák David | 1976 | V | 3+ | Wild Water Canoe Club FROL | 090008 | 83 so 84 ne | 17.05.24 18:24:02 | |
K1M | Cinko Radek | 1993 | 3+ | TJ Syntesia Pardubice | 057065 | 83 so 84 ne | 29.05.24 20:42:53 | ||
K1M | Zachystal Adam | 2010 | ZS | 3+ | Wild Water Canoe Club FROL | 001137 | 83 so 84 ne | 06.06.24 09:40:20 | |
K1M | Lebr Johan Benedikt | 2009 | DM | 3+ | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049023 | 83 so 84 ne | 10.06.24 00:05:51 | |
K1M | Augustýn Jakub | 2009 | DM | 3+ | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049031 | 83 so 84 ne | 10.06.24 00:05:51 | |
K1M | Hoření Hynek | 2011 | ZS | 3+ | TJ DNT VS Kadaň | 047024 | 83 so 84 ne | 10.06.24 07:08:22 | |
K1M | Císařovský Petr | 1977 | V | 3+ | Wild Water Canoe Club FROL | 090010 | 83 so 84 ne | 10.06.24 09:19:15 | |
K1M | Kvapil Kryštof | 2012 | ZM | 3+ | TJ Slavia K. Vary | 035001 | 83 so 84 ne | 10.06.24 09:20:34 | |
K1M | Kraus Václav | 1961 | VS | 3+ | TJ ČSAD Plzeň | 038004 | 83 so 84 ne | 10.06.24 09:53:29 | |
K1M | Smetánka Radek | 1976 | V | 3+ | TJ SK Hubertus KV | 034022 | 83 so 84 ne | 10.06.24 21:14:46 | |
K1M | Čapek Jiří | 2011 | ZS | 3+ | TJ Loko Plzeň | 039036 | 83 so 84 ne | 11.06.24 07:55:02 | |
K1M | Franz Tadeáš | 2010 | ZS | 3+ | TJ Loko Plzeň | 039001 | 83 so 84 ne | 11.06.24 07:55:02 | |
K1M | Komiš Jan | 2011 | ZS | 3+ | TJ Loko Plzeň | 039011 | 83 so 84 ne | 11.06.24 07:55:02 | |
K1M | Šindelář Pavel | 1970 | V | 3+ | TJ Loko Plzeň | 039055 | 83 so 84 ne | 11.06.24 07:55:02 | |
K1M | Kuziuk Oleksii | 2008 | DM | 3+ | TJ Šumperk z.s. | 129027 | 83 so 84 ne | 11.06.24 10:32:13 | |
K1M | Rouča Jaroslav | 1970 | V | 3+ | TJ Šumperk z.s. | 129034 | 83 so 84 ne | 11.06.24 10:32:13 | |
K1M | Svrčina David | 2007 | DS | 3+ | TJ Šumperk z.s. | 129001 | 83 so 84 ne | 11.06.24 10:32:13 | |
K1M | Maťha Marduk | 2010 | ZS | 3+ | VS Tábor | 030051 | 83 so 84 ne | 11.06.24 12:29:42 | |
K1M | Riant Antonín | 2010 | ZS | 3+ | VS Tábor | 030040 | 83 so 84 ne | 11.06.24 12:29:42 | |
K1M | Velenovský Jiří | 1978 | V | 3+ | VS Tábor | 030072 | 83 so 84 ne | 11.06.24 12:29:42 | |
K1M | Velenovský Jonáš | 2011 | ZS | 3+ | VS Tábor | 030073 | 83 so 84 ne | 11.06.24 12:29:42 | |
K1M | Vyhnánek Jiří | 1974 | V | 3+ | Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z. s. | 007034 | 83 so 84 ne | 11.06.24 16:06:17 | |
K1M | Kysela David | 1977 | V | 3+ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014024 | 83 so 84 ne | 12.06.24 00:05:00 | |
K1M | Páca Jan | 2009 | DM | 3+ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014004 | 83 so 84 ne | 12.06.24 00:05:00 | |
K1M | Piskáček Jan | 1966 | VS | 3+ | SK Štětí | 050016 | 83 so 84 ne | 12.06.24 16:29:08 | |
K1M | Drnec Tobiáš | 2013 | ZM | 3+ | TJ Loko Žatec | 052038 | 83 so 84 ne | 12.06.24 19:54:27 | |
K1M | Milyan Štěpán | 2012 | ZM | 3+ | TJ Loko Žatec | 052031 | 83 so 84 ne | 12.06.24 19:54:27 | |
K1M | Kováč Tobiáš | 2011 | ZS | 3+ | TJ Ohře Klášterec | 048024 | 83 so 84 ne | 12.06.24 20:05:25 | |
K1M | Růžička Marcel | 2009 | DM | 3+ | TJ Ohře Klášterec | 048045 | 83 so 84 ne | 12.06.24 20:05:25 | |
K1M | Gína Štěpán | 2006 | DS | 3+ | Wild Water Canoe Club FROL | 090022 | 83 so 84 ne | 12.06.24 21:58:53 | |
K1M | Kořínek Martin | 1977 | V | 3+ | Delfín Jablonec | 046006 | 83 so 84 ne | 12.06.24 22:14:21 | |
K1M | Šíma Lukáš | 2006 | DS | 3+ | Otava Strakonice | 027002 | 83 so 84 ne | 12.06.24 22:45:23 | |
K1M | Burger Jonatan | 2011 | ZS | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009155 | 83 so 84 ne | 12.06.24 23:06:45 | |
K1M | Kulhánek Josef | 1951 | VS | 3 | Delfín Jablonec | 046010 | 83 so 84 ne | 08.06.24 12:59:46 | |
K1M | Heger Miroslav | 1955 | VS | 3 | KK Rakovník | 017038 | 83 so 84 ne | 09.06.24 21:35:57 | |
K1M | Jára Leoš | 1974 | V | 3 | KK Rakovník | 017041 | 83 so 84 ne | 09.06.24 21:35:57 | |
K1M | Pšenička Luděk | 1960 | VS | 3 | KK Rakovník | 017026 | 83 so 84 ne | 09.06.24 21:35:57 | |
K1M | Šrámek Jiří | 1966 | VS | 3 | KK Rakovník | 017058 | 83 so 84 ne | 09.06.24 21:35:57 | |
K1M | Vácha Viktor | 1985 | VM | 3 | KK Rakovník | 017056 | 83 so 84 ne | 09.06.24 21:35:57 | |
K1M | Franc Karel | 2010 | ZS | 3 | TJ DNT VS Kadaň | 047007 | 83 so 84 ne | 10.06.24 07:08:22 | |
K1M | Štěpina Dominik | 2012 | ZM | 3 | TJ DNT VS Kadaň | 047021 | 83 so 84 ne | 10.06.24 07:08:22 | |
K1M | Komínek Mikuláš | 2013 | ZM | 3 | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043017 | 83 so 84 ne | 10.06.24 07:59:15 | |
K1M | Komínek Štěpán | 2011 | ZS | 3 | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043019 | 83 so 84 ne | 10.06.24 07:59:15 | |
K1M | Ježek Filip | 2011 | ZS | 3 | TJ Loko Plzeň | 039043 | 83 so 84 ne | 11.06.24 07:55:02 | |
K1M | Svoboda Benjamín | 2007 | DS | 3 | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042031 | 83 so 84 ne | 11.06.24 08:16:29 | |
K1M | Marek Filip | 2013 | ZM | 3 | TJ Šumperk z.s. | 129029 | 83 so 84 ne | 11.06.24 10:32:13 | |
K1M | Riant Josef | 2013 | ZM | 3 | VS Tábor | 030056 | 83 so 84 ne | 11.06.24 12:29:42 | |
K1M | Novák Dalibor | 2009 | DM | 3 | VS Tábor | 030042 | 83 so 84 ne | 11.06.24 12:29:42 | |
K1M | Hvězda Daniel | 2012 | ZM | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011026 | 83 so 84 ne | 11.06.24 19:06:47 | |
K1M | Junek Vojtěch | 2011 | ZS | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011037 | 83 so 84 ne | 11.06.24 19:06:47 | |
K1M | Nožíř David | 2012 | ZM | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011044 | 83 so 84 ne | 11.06.24 19:06:47 | |
K1M | Zach Jeroným | 2013 | ZM | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011003 | 83 so 84 ne | 11.06.24 19:06:47 | |
K1M | Vybulka Matěj | 2012 | ZM | 3 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014018 | 83 so 84 ne | 12.06.24 00:05:00 | |
K1M | Klíma Mikuláš | 2012 | ZM | 3 | TJ Loko Žatec | 052010 | 83 so 84 ne | 12.06.24 19:54:27 | |
K1M | Barták Lukáš | 2009 | DM | 3 | TJ Ohře Klášterec | 048032 | 83 so 84 ne | 12.06.24 20:05:25 | |
K1M | Jedlička Adam Kryštof | 2012 | ZM | 3 | TJ Ohře Klášterec | 048037 | 83 so 84 ne | 12.06.24 20:05:25 | |
K1M | Pawinger Vincent | 2012 | ZM | 3 | TJ Bohemians Praha | 001053 | 83 so 84 ne | 12.06.24 21:00:12 | |
K1M | Seidl Marek | 2010 | ZS | 3 | TJ Bohemians Praha | 001122 | 83 so 84 ne | 12.06.24 21:00:12 | |
K1M | Sedláček Štěpán | 2011 | ZS | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024087 | 83 so 84 ne | 12.06.24 21:03:26 | |
K1M | Šafařík Viktor | 2011 | ZS | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024002 | 83 so 84 ne | 12.06.24 21:03:26 | |
K1M | Sukdol Filip | 2008 | DM | 3 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023102 | 83 so 84 ne | 12.06.24 21:50:04 | |
K1M | Toncar Martin | 1975 | V | 3 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023113 | 83 so 84 ne | 12.06.24 21:50:04 | |
K1M | Kocum Šimon | 2008 | DM | 3 | Otava Strakonice | 027004 | 83 so 84 ne | 12.06.24 22:45:23 | |
K1M | Kratochvíl Mika | 2013 | ZM | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 119270 | 83 so 84 ne | 12.06.24 23:06:45 | |
K1M | Klír Vojtěch | 2010 | ZS | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009005 | 83 so 84 ne | 12.06.24 23:06:45 | |
K1M | Suchý Zbyšek | 2011 | ZS | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009052 | 83 so 84 ne | 12.06.24 23:06:45 | |
K1M | Hadraba Michal | 1976 | V | 3 | Wild Water Canoe Club FROL | 090032 | 83 so 84 ne | 12.06.24 23:09:56 | |
K1M | Letko Radek | 1978 | V | Wild Water Canoe Club FROL | 090029 | 83 so 84 ne | 08.06.24 22:09:56 | ||
K1M | Pišvejc Marek | 2014 | PZ | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049036 | 83 so 84 ne | 10.06.24 00:05:51 | ||
K1M | Suchý Ondřej | 1979 | V | TJ DUKLA Praha | 012049 | 83 so 84 ne | 10.06.24 06:24:51 | ||
K1M | Svoboda František | 2014 | PZ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014072 | 83 so 84 ne | 12.06.24 00:05:00 | ||
celkem K1M: 126 | |||||||||
Kategorie K1Ž | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1Ž | Matulková Jana | 1996 | 1 | TJ DUKLA Praha | 012064 | 83 so 84 ne | 10.06.24 06:24:51 | ||
K1Ž | Haucková Gabriela | 2002 | 2+ | KVS Hradec Králové | 045006 | 83 so 84 ne | 09.06.24 07:34:41 | ||
K1Ž | Sakalová Markéta | 2007 | DS | 2+ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014081 | 83 so 84 ne | 12.06.24 00:05:00 | |
K1Ž | Sakalová Magdaléna | 2007 | DS | 2+ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014082 | 83 so 84 ne | 12.06.24 00:05:00 | |
K1Ž | Tkadlecová Kateřina | 2005 | 2+ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014076 | 83 so 84 ne | 12.06.24 00:05:00 | ||
K1Ž | Samková Valerie | 2011 | ZS | 2 | SK Třebechovice | 061003 | 83 so 84 ne | 06.06.24 18:02:43 | |
K1Ž | Kvapilová Gabriela | 1978 | V | 2 | TJ Slavia K. Vary | 035004 | 83 so 84 ne | 10.06.24 09:20:34 | |
K1Ž | Pádivá Františka | 2010 | ZS | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011036 | 83 so 84 ne | 10.06.24 22:30:58 | |
K1Ž | Vencová Alžběta | 2010 | ZS | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011080 | 83 so 84 ne | 10.06.24 22:30:58 | |
K1Ž | Zaťková Eliška | 2009 | DM | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011062 | 83 so 84 ne | 10.06.24 22:30:58 | |
K1Ž | Veselá Linda | 1980 | VM | 2 | Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z. s. | 007035 | 83 so 84 ne | 11.06.24 16:06:17 | |
K1Ž | Machutová Hana | 2011 | ZS | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014057 | 83 so 84 ne | 12.06.24 00:05:00 | |
K1Ž | Hronová Ludmila | 2011 | ZS | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014088 | 83 so 84 ne | 12.06.24 00:05:00 | |
K1Ž | Vybulková Julie | 2011 | ZS | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014012 | 83 so 84 ne | 12.06.24 00:05:00 | |
K1Ž | Kudějová Kristýna | 1988 | VM | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014053 | 83 so 84 ne | 12.06.24 00:05:00 | |
K1Ž | Petriková Barbora | 2008 | DM | 2 | TJ Loko Žatec | 052046 | 83 so 84 ne | 12.06.24 19:54:27 | |
K1Ž | Novotná Natálie | 2010 | ZS | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024095 | 83 so 84 ne | 12.06.24 21:03:26 | |
K1Ž | Šimáková Anna | 2008 | DM | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023065 | 83 so 84 ne | 12.06.24 21:50:04 | |
K1Ž | Kylbergerová Iva | 2007 | DS | 2 | Otava Strakonice | 027003 | 83 so 84 ne | 12.06.24 22:45:23 | |
K1Ž | Mrázová Ema | 2009 | DM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009186 | 83 so 84 ne | 12.06.24 23:06:45 | |
K1Ž | Pokorná Emílie | 2010 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009126 | 83 so 84 ne | 12.06.24 23:06:45 | |
K1Ž | Podušková Julie | 2010 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009128 | 83 so 84 ne | 12.06.24 23:06:45 | |
K1Ž | Davidová Michaela | 2009 | DM | 3+ | KVS Hradec Králové | 045004 | 83 so 84 ne | 09.06.24 07:34:41 | |
K1Ž | Pišvejcová Bára | 2013 | ZM | 3+ | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049016 | 83 so 84 ne | 10.06.24 00:05:51 | |
K1Ž | Štěpinová Tereza | 2010 | ZS | 3+ | TJ DNT VS Kadaň | 047001 | 83 so 84 ne | 10.06.24 07:08:22 | |
K1Ž | Bednářová Anna | 2002 | 3+ | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043006 | 83 so 84 ne | 10.06.24 07:59:15 | ||
K1Ž | Štulcová Valentýna | 2010 | ZS | 3+ | TJ Loko Plzeň | 039040 | 83 so 84 ne | 11.06.24 07:55:02 | |
K1Ž | Hlocká Alexandra | 2012 | ZM | 3+ | TJ Šumperk z.s. | 129025 | 83 so 84 ne | 11.06.24 10:32:13 | |
K1Ž | Válková Tereza | 2012 | ZM | 3+ | VS Tábor | 030054 | 83 so 84 ne | 11.06.24 12:29:42 | |
K1Ž | Křižková Anna | 2012 | ZM | 3+ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011043 | 83 so 84 ne | 11.06.24 19:06:47 | |
K1Ž | Vonešová Adéla | 2013 | ZM | 3+ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011042 | 83 so 84 ne | 11.06.24 19:06:47 | |
K1Ž | Šejvlová Lenka | 1973 | V | 3+ | KK Rakovník | 017002 | 83 so 84 ne | 12.06.24 19:41:50 | |
K1Ž | Čermáková Natálie | 2011 | ZS | 3+ | TJ Ohře Klášterec | 048044 | 83 so 84 ne | 12.06.24 20:05:25 | |
K1Ž | Petriláková Markéta | 2009 | DM | 3+ | TJ Ohře Klášterec | 048022 | 83 so 84 ne | 12.06.24 20:05:25 | |
K1Ž | Bartošová Eliška | 2013 | ZM | 3 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049011 | 83 so 84 ne | 10.06.24 00:05:51 | |
K1Ž | Šimková Vanesa | 2012 | ZM | 3 | TJ Šumperk z.s. | 129015 | 83 so 84 ne | 11.06.24 10:32:13 | |
K1Ž | Šenková Aniko | 2013 | ZM | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011050 | 83 so 84 ne | 11.06.24 19:06:47 | |
K1Ž | Řejhová Veronika | 2012 | ZM | 3 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014084 | 83 so 84 ne | 12.06.24 00:05:00 | |
K1Ž | Petriláková Anastázie | 2007 | DS | 3 | TJ Ohře Klášterec | 048023 | 83 so 84 ne | 12.06.24 20:05:25 | |
K1Ž | Stanovská Viktorie | 2010 | ZS | 3 | TJ Bohemians Praha | 200328 | 83 so 84 ne | 12.06.24 21:00:12 | |
K1Ž | Celnerová Amélie | 2010 | ZS | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024075 | 83 so 84 ne | 12.06.24 21:03:26 | |
K1Ž | Myšková Dorota | 2012 | ZM | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024078 | 83 so 84 ne | 12.06.24 21:03:26 | |
K1Ž | Hybrantová Anna | 2011 | ZS | 3 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023176 | 83 so 84 ne | 12.06.24 21:50:04 | |
K1Ž | Hybrantová Eliška | 2009 | DM | 3 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023175 | 83 so 84 ne | 12.06.24 21:50:04 | |
K1Ž | Petrová Lenka | 2011 | ZS | 3 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023040 | 83 so 84 ne | 12.06.24 21:50:04 | |
K1Ž | Štindlová Johana | 2009 | DM | 3 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023179 | 83 so 84 ne | Jen závod 84 | 12.06.24 21:50:04 |
K1Ž | Toncarová Blanka | 2010 | ZS | 3 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023183 | 83 so 84 ne | 12.06.24 21:50:04 | |
celkem K1Ž: 47 | |||||||||
počty C1M: 35 C1Ž: 25 C2M: 2 C2X: 2 K1M: 126 K1Ž: 47 celkem: 237 |