Výsledky ČSKDV
Archiv výsledků Českého svazu kanoistů sekce divoká voda.
Připomínky či jakékoliv historické materiály prosím posílejte na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Termínová listina a výsledky závodů Divoká voda, rok 2023
Kalendář akcí a výsledky
datum | závod | výsledky | stav | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Sjezdy v Brně | Kanoe Klub Spoj Brno | ||||||
propozice propozice | |||||||
18.03.2023 | Sjezd v Brně OM |
1 sj | |||||
18.03.2023 | Sjezd v Brně OM |
2 sj | |||||
Sjezd na Chrudimce | TJ Syntesia Pardubice | ||||||
propozice propozice | |||||||
23.03.2023 | Sjezd na Chrudimce OČ |
3 sj | |||||
Sjezdy na Sázavě | TJ Bohemians Praha | ||||||
propozice propozice | |||||||
25.03.2023 | Sjezd na Sázavě OČ |
4 sj | |||||
25.03.2023 | Sjezd na Sázavě OČ |
5 sj | |||||
26.03.2023 | Sjezd na Sázavě OČ |
6 sj | |||||
26.03.2023 | Sjezd na Sázavě OČ |
7 sj | |||||
Sjezdy v Postřelmově | Vodní sporty Desná | ||||||
propozice propozice | |||||||
25.03.2023 | Sjezd v Postřelmově OM |
8 sj | |||||
25.03.2023 | Sjezd v Postřelmově OM |
9 sj | |||||
26.03.2023 | Sjezd v Postřelmově OM |
10 sj | |||||
26.03.2023 | Sjezd v Postřelmově OM |
11 sj | |||||
Oderské slalomy | Vodní sporty Ostrava, z.s. | ||||||
Akce byla zrušena: nedostatek vody | |||||||
01.04.2023 | Oderské slalomy OM |
12 sl | Závod zrušen | ||||
02.04.2023 | Oderské slalomy OM |
13 sl | Závod zrušen | ||||
Sjezd na Chrudimce | TJ Syntesia Pardubice | ||||||
propozice propozice | |||||||
06.04.2023 | Sjezd na Chrudimce OČ |
14 sj | |||||
Stružnická peřej | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | ||||||
propozice propozice propozice | |||||||
08.04.2023 | Stružnická peřej OČ |
19 sl | |||||
09.04.2023 | Stružnická peřej OČ |
20 sl | |||||
1. a 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile | TJ Loko Plzeň | ||||||
propozice propozice delegace r. | |||||||
08.04.2023 | 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile MČRv ČP ČPj OČ OM
| 21 sj | |||||
08.04.2023 | MČR družstev v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile MČR |
22 sj | |||||
09.04.2023 | 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile MČR23 ČP ČPj OČ OM
| 23 sj | |||||
Jarní sjezdy na Lužnici | TJ Jiskra Bechyně | ||||||
Akce byla zrušena: povodňový stav | |||||||
15.04.2023 | Jarní sjezd na Lužnici OČ |
15 sj | Závod zrušen | ||||
15.04.2023 | Jarní sjezd na Lužnici OČ |
16 sj | Závod zrušen | ||||
16.04.2023 | Jarní sjezd na Lužnici OČ |
17 sj | Závod zrušen | ||||
16.04.2023 | Jarní sjezd na Lužnici OČ |
18 sj | Závod zrušen | ||||
Jarní slalomy v Českém Vrbném | SK Vodní slalom České Budějovice | ||||||
propozice propozice | |||||||
15.04.2023 | Jarní slalom 24 (Sobota dopoledne) České Vrbné OČ |
24 sl | |||||
15.04.2023 | Jarní slalom 25 (Sobota odpoledne) České Vrbné OČ |
25 sl | |||||
16.04.2023 | Jarní slalom 26 (Neděle dopoledne) České Vrbné OČ |
26 sl | |||||
16.04.2023 | Jarní slalom 27 (Neděle odpoledne) České Vrbné OČ |
27 sl | |||||
Podřipské slalomy | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | ||||||
propozice propozice | |||||||
15.04.2023 | Podřipský slalom OČ |
28 sl | |||||
16.04.2023 | Podřipský slalom OČ |
29 sl | Závod zrušen: vysoký stav vody | ||||
3. a 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici | TJ Bohemians Praha | ||||||
propozice propozice delegace r. | |||||||
22.04.2023 | 3. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici ČP OČ OM |
30 sj | |||||
23.04.2023 | 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici + MČR dospělých MČR ČP OČ OM |
31 sj | |||||
1. a 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě | KK Opava | ||||||
propozice propozice | |||||||
22.04.2023 | 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě ČPž OČ OM
| 32 sl | |||||
23.04.2023 | 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě ČPž OČ OM
| 33 sl | |||||
Krajský přebror ve sprintu v Olomouci | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | ||||||
propozice propozice | |||||||
26.04.2023 | Krajský přebor ve sprintu v Olomouci OM
| 34 sp | |||||
Sjezd na Chrudimce | TJ Syntesia Pardubice | ||||||
propozice propozice | |||||||
27.04.2023 | Sjezd na Chrudimce OČ |
35 sj | |||||
57. ročník Trutnovských slalomů | Loko Trutnov | ||||||
propozice propozice | |||||||
29.04.2023 | Trutnovský slalom + 1. Český pohár veteránů ČPv OČ |
36 sl | |||||
30.04.2023 | Trutnovský slalom OČ |
37 sl | |||||
Slalomy a sprint v Zábřehu | Vodní sporty Zábřeh | ||||||
propozice propozice | |||||||
29.04.2023 | Slalom v Zábřehu OM |
38 sl | |||||
29.04.2023 | Sprint v Zábřehu OM |
39 sp | Závod zrušen | ||||
30.04.2023 | Slalom v Zábřehu OM |
40 sl | |||||
5. a 6. Český pohár ve sprintu + MČR dorostu ve sprintu + MČR dospělých + družstev ve sprintu + veřejný klasický sjezd v Roudnici n.L. | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | ||||||
propozice propozice delegace r. | |||||||
29.04.2023 | Klasický sjezd v Roudnici n.L. ČPj OČ |
41 sj | |||||
30.04.2023 | 5. Český pohár ve sprintu +MČR dorostu ve sprintu v Roudnici n.L. MČRd ČP ČPj OČ OM |
42 sp | |||||
30.04.2023 | MČR družstev dorostu ve sprintu v Roudnici n.L. MČRd |
43 sp | |||||
01.05.2023 | 6. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých ve sprintu v Roudnici n.L. MČR ČP ČPj OČ OM |
44 sp | |||||
01.05.2023 | MČR družstev dospělých ve sprintu v Roudnici n.L. MČR |
45 sp | |||||
1. a 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závody | Sportovní klub Žižkov Praha z.s. | ||||||
propozice propozice delegace r. | |||||||
06.05.2023 | 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod ČP
| 46 sl | |||||
07.05.2023 | 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod ČP
| 47 sl | |||||
Sjezd na Chrudimce | TJ Syntesia Pardubice | ||||||
propozice propozice | |||||||
11.05.2023 | Sjezd na Chrudimce OČ |
48 sj | |||||
Krumlovský Down-Town ve sjezdu + KP+MČR C2mix a Krumlovský sprint + KP | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | ||||||
propozice propozice | |||||||
12.05.2023 | Krumlovský Down-Town ve sjezdu + KP JČ + MČR C2mix MČR OČ |
49 sj | |||||
13.05.2023 | Krumlovský sprint + KP JČ OČ |
50 sp | |||||
Slalomy v Českém Krumlově | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | ||||||
propozice propozice | |||||||
13.05.2023 | Slalom O pracku krumlovského medvěda OČ |
51 sl | |||||
14.05.2023 | Krumlovský slalom OČ |
52 sl | |||||
3. a 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závody, nominační závod KAYAK CROSS | Univerzitní sportovní klub Praha | ||||||
propozice propozice delegace r. | |||||||
13.05.2023 | 3. Český pohár ve slalomu Skupiny ČEZ v Troji + nominační závod ČP
| 53 sl | |||||
14.05.2023 | 4. Český pohár ve slalomu Skupiny ČEZ v Troji + nominační závod ČP
| 54 sl | |||||
14.05.2023 | Nominační závod KAYAK CROSS - senioři, U23 a junioři v Troji | 55 cx | |||||
Slalomy v Ostravě | VK Tzunami Ostrava | ||||||
propozice propozice | |||||||
13.05.2023 | Ostravské slalomy - slalom u OM |
56 sl | |||||
14.05.2023 | Ostravské slalomy - slalom u OM |
57 sl | |||||
Slalomy na Paraplíčku | Klub kanoistiky Železný Brod z.s. | ||||||
propozice propozice | |||||||
13.05.2023 | Slalom na Paraplíčku + 2.Český pohár veteránů ČPv OČ |
58 sl | |||||
14.05.2023 | Slalom na Paraplíčku OČ |
59 sl | |||||
ECA Mistrovství Evropy ve sjezdu na divoké vodě | ECA | ||||||
16.05.2023 | ECA Mistrovství Evropy ve sjezdu na divoké vodě MEZ |
152 sj | |||||
Krajský přebor ve slalomu v Olomouci | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | ||||||
propozice propozice | |||||||
17.05.2023 | Krajský přebor ve slalomu v Olomouci OM |
60 sl | |||||
3. a 4. Český pohár žáků ve slalomu v České Lípě | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | ||||||
propozice propozice propozice | |||||||
20.05.2023 | 3. Český pohár žáků ve slalomu v České Lípě ČPž OČ OM
| 61 sl | |||||
21.05.2023 | 4. Český pohár žáků ve slalomu v České Lípě ČPž OČ OM
| 62 sl | |||||
Slalomy v Sušici | Klub vodních sportů Sušice z.s. | ||||||
propozice propozice | |||||||
20.05.2023 | Slalom v Sušici + 3. Český pohár veteránů + ČP předžáků ČPv OČ |
63 sl | |||||
21.05.2023 | Slalom v Sušici + ČP předžáků OČ |
64 sl | |||||
1. a 2. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném | SK Vodní slalom České Budějovice | ||||||
propozice propozice delegace r. | |||||||
27.05.2023 | 1. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném ČPj NKZ
| 65 sl | |||||
28.05.2023 | 2. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném ČPj NKZ
| 66 sl | |||||
Sjezd na Chrudimce | TJ Syntesia Pardubice | ||||||
propozice propozice | |||||||
01.06.2023 | Sjezd na Chrudimce OČ |
67 sj | |||||
ICF Světový pohár #1 - Augsburg (GER) | ICF | ||||||
01.06.2023 - 04.06.2023 | ICF Světový pohár #1 - Augsburg (GER) MEZ |
153 sl | |||||
3. a 4. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | ||||||
propozice propozice delegace r. | |||||||
03.06.2023 | 3. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. ČPj NKZ
| 68 sl | |||||
04.06.2023 | 4. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. ČPj NKZ
| 69 sl | |||||
ICF Světový pohár #2 Praha Troja (CZE) | Univerzitní sportovní klub Praha | ||||||
08.06.2023 - 11.06.2023 | ICF Světový pohár #2 - Praha Troja MEZ |
70 sl | |||||
Slalomy v Kroměříži | VK Kroměříž | ||||||
propozice propozice | |||||||
10.06.2023 | Slalom v Kroměříži OM |
71 sl | |||||
11.06.2023 | Slalom v Kroměříži OM |
72 sl | |||||
ICF Světový pohár #3 - Ljubljana Tacen (SLO) | ICF | ||||||
15.06.2023 - 18.06.2023 | ICF Světový pohár #3 - Ljubljana Tacen (SLO) MEZ |
154 sl | |||||
MČR dorostu a žáků v klasickém sjezdu + veřejné závody ve Strakonicích | TJ Bohemians Praha | ||||||
propozice propozice | |||||||
17.06.2023 | MČR dorostu v klasickém sjezdu + veřejný závod ve Strakonicích MČRd ČPj ČPž OČ OM |
73 sj | |||||
17.06.2023 | MČR družstev dorostu v klasickém sjezdu ve Strakonicích MČRd |
74 sj | |||||
18.06.2023 | MČR žáků v klasickém sjezdu + veřejný závod ve Strakonicích MČRž ČPž OČ OM |
75 sj | |||||
18.06.2023 | MČR družstev žáků v klasickém sjezdu ve Strakonicích MČRž |
76 sj | |||||
XXXVIII. ročník Křivoklátských slalomů | KK Rakovník | ||||||
propozice propozice | |||||||
17.06.2023 | Křivoklátské slalomy OČ |
77 sl | |||||
18.06.2023 | Křivoklátské slalomy OČ |
78 sl | |||||
Sjezd na Chrudimce | TJ Syntesia Pardubice | ||||||
propozice propozice | |||||||
22.06.2023 | Sjezd na Chrudimce OČ |
79 sj | |||||
Vysokomýtské slalomy a sjezd | SKK Vysoké Mýto | ||||||
propozice propozice | |||||||
24.06.2023 | Vysokomýtský slalom OČ |
80 sl | |||||
24.06.2023 | Vysokomýtský sjezd OČ |
81 sj | |||||
25.06.2023 | Vysokomýtský slalom OČ |
82 sl | |||||
Slalomy ve Veselí nad Moravou | SK Veselí nad Moravou | ||||||
Akce byla zrušena: zrušeno z důvodu malého počtu přihlášených | |||||||
24.06.2023 | Slalom ve Veselí nad Moravou OM |
83 sl | Závod zrušen | ||||
25.06.2023 | Slalom ve Veselí nad Moravou OM |
84 sl | Závod zrušen | ||||
Slalomy pod Borskou přehradou | TJ Loko Plzeň | ||||||
propozice propozice | |||||||
24.06.2023 | Slalom pod Borskou přehradou + ČP předžáků OČ |
85 sl | |||||
25.06.2023 | Slalom pod Borskou přehradou + ČP předžáků OČ |
86 sl | |||||
ECA Mistrovství Evropy - Krakow (POL) | ECA | ||||||
28.06.2023 - 02.07.2023 | ECA Mistrovství Evropy - Krakow (POL) MEZ |
155 sl | |||||
Slalomy v Dolních Kounicích | TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. | ||||||
Akce byla zrušena: Akce zrušena pro nedostatek vody v řece Jihlavě | |||||||
01.07.2023 | Slalom v Dolních Kounicích OM |
87 sl | Závod zrušen | ||||
02.07.2023 | Slalom v Dolních Kounicích OM |
88 sl | Závod zrušen | ||||
Slalomy ve Strakonicích | Otava Strakonice | ||||||
propozice propozice | |||||||
01.07.2023 | Slalom ve Strakonicích OČ |
89 sl | |||||
02.07.2023 | Slalom ve Strakonicích OČ |
90 sl | |||||
Mistrovství světa juniorů a U23 ve sjezdu + mezinárodní open závody + veřejné závody v Roudnici n.l. | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | ||||||
propozice propozice | |||||||
05.07.2023 | Mistrovství světa juniorů a U23 v klasickém sjezdu v Roudnici n.L. MEZ |
91 sj | |||||
05.07.2023 | Mezinárodní open závod + veřejný závod v klasickém sjezdu v Roudnici n.L. MEZ OČ |
92 sj | |||||
07.07.2023 | Mistrovství světa juniorů a U23 ve sprintu v Roudnici n.L. MEZ
| 93 sp | |||||
07.07.2023 | Mezinárodní open závod + veřejný závod ve sprintu v Roudnici n.L. MEZ OČ
| 94 sp | |||||
Slalomy v Kadani | TJ DNT VS Kadaň | ||||||
Akce byla zrušena: Akce zrušena pro nedostatek vody v Ohři | |||||||
08.07.2023 | Slalom v Kadani + 5. Český pohár předžáků OČ |
95 sl | Závod zrušen | ||||
09.07.2023 | Slalom v Kadani + 6. Český pohár předžáků OČ |
96 sl | Závod zrušen | ||||
Memoriál Karla Krejčího a Lídy Polesné + MČR veteránů v Českém Vrbném | SK Vodní slalom České Budějovice | ||||||
propozice propozice | |||||||
15.07.2023 | Memoriál Karla Krejčího + 4.Český pohár veteránů v Českém Vrbném ČPv OČ |
97 sl | |||||
16.07.2023 | Memoriál Lídy Polesné + MČR veteránů v Českém Vrbném MČRv OČ |
98 sl | |||||
ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 - Bratislava (SVK) | ECA | ||||||
20.07.2023 - 23.07.2023 | ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 - Bratislava (SVK) MEZ |
156 sl | |||||
Sjezdy a sprinty v Třebechovicích | SK Třebechovice | ||||||
propozice propozice | |||||||
22.07.2023 | Sprint v Třebechovicích OČ |
100 sp | |||||
22.07.2023 | Sjezd v Třebechovicích OČ |
99 sj | |||||
23.07.2023 | Sjezd v Třebechovicích OČ |
101 sj | |||||
23.07.2023 | Sprint v Třebechovicích OČ |
102 sp | |||||
ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | ||||||
propozice propozice | |||||||
22.07.2023 | ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. MEZ |
103 sl | |||||
23.07.2023 | ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. MEZ |
165 sl | |||||
ICF World Ranking Race Praha | Univerzitní sportovní klub Praha | ||||||
delegace r. | |||||||
29.07.2023 - 30.07.2023 | ICF World Ranking Race Praha MEZ |
104 sl | |||||
Slalomy na voleji v Pardubicích | TJ Syntesia Pardubice | ||||||
propozice propozice | |||||||
29.07.2023 | Slalom na voleji v Pardubicích OČ |
105 sl | |||||
30.07.2023 | Slalom na voleji v Pardubicích OČ |
106 sl | |||||
Letní slalomy v Opavě | KK Opava | ||||||
Akce byla zrušena: nedostatek vody | |||||||
29.07.2023 | Letní slalom v Opavě OM |
107 sl | Závod zrušen | ||||
30.07.2023 | Letní slalom v Opavě OM |
108 sl | Závod zrušen | ||||
Slalomy v Benátkách nad Jizerou | SK VS Benátky nad Jizerou | ||||||
propozice propozice | |||||||
05.08.2023 | Slalom O štít města Benátek + 5. Český pohár veteránů MČRv OČ |
109 sl | |||||
06.08.2023 | Slalom O cenu Tyrolitu OČ |
110 sl | |||||
5. a 6. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse nad Labem | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | ||||||
propozice propozice | |||||||
12.08.2023 | 5. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse nad Labem ČPž OČ OM
| 111 sl | |||||
13.08.2023 | 6. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse nad Labem ČPž OČ OM
| 112 sl | |||||
ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) | ICF | ||||||
15.08.2023 - 20.08.2023 | ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) MEZ |
157 sl | |||||
Memoriál J. Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | ||||||
propozice propozice | |||||||
19.08.2023 | Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech OČ |
113 sl | |||||
20.08.2023 | Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech OČ |
114 sl | |||||
5. a .6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + MČR dospělých+ MČR U23 na Lipně | SK Vodní slalom České Budějovice | ||||||
propozice propozice delegace r. | |||||||
25.08.2023 | MČR družstev ve slalomu na Lipně MČR
| 115 sl | |||||
26.08.2023 | 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR dospělých MČR ČP
| 116 sl | |||||
27.08.2023 | 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 MČR23 ČP
| 117 sl | |||||
Světový pohár v klasickém sjezdu + 7. a 8. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | ||||||
propozice propozice delegace r. | |||||||
26.08.2023 | Světový pohár v klasickém sjezdu + 7. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně ČP OČ OM |
118 sj | |||||
27.08.2023 | Světový pohár v klasickém sjezdu + 8. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně ČP OČ OM |
119 sj | |||||
Světový pohár ve sprintu + veřejné závody ve sprintu v Českých Budějovicích | TJ Syntesia Pardubice | ||||||
propozice propozice | |||||||
30.08.2023 | Veřejný závod ve sprintu v Českých Budějovicích OČ
| 120 sp | |||||
30.08.2023 | Světový pohár ve sprintu MEZ
| 166 sp | |||||
31.08.2023 | Veřejný závod ve sprintu v Českých Budějovicích OČ
| 121 sp | |||||
31.08.2023 | Světový pohár ve sprintu MEZ
| 167 sp | |||||
ICF Světový pohár #4 - La Seu d’Urgell (ESP) | ICF | ||||||
31.08.2023 - 03.09.2023 | ICF Světový pohár #4 - La Seu d’Urgell (ESP) MEZ |
158 sl | |||||
9. a 10. Český pohár ve sprintu + ECA Cup + MČR veteránů + MČR U23 + 3. a 4. ČPž v klasickém sjezdu a sprintu v Českém Vrbném | TJ Sokol Písek | ||||||
propozice propozice | |||||||
01.09.2023 | 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném ČPž OČ OM |
124 sp | |||||
02.09.2023 | 3. Český pohár žáků v klasickém sjezdu v Českém Vrbném ČPž OČ OM |
122 sj | |||||
02.09.2023 | 9. Český pohár ve sprintu + ECA Cup + MČR veteránů v Českém Vrbném MEZ MČRv ČP ČPj OČ OM
| 123 sj | |||||
03.09.2023 | 10. Český pohár ve sprintu + ECA cup + MČR U23 v Českém Vrbném MEZ MČR23 ČP ČPj OČ OM
| 125 sp | |||||
Východočeský vodácký maraton | TJ Syntesia Pardubice | ||||||
propozice propozice | |||||||
02.09.2023 | Východočeský vodácký maraton OST |
126 sj | |||||
Akademické MČR ve slalomu a sprintu | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | ||||||
propozice propozice | |||||||
06.09.2023 | Akademické MČR ve slalomu OST |
159 sl | |||||
06.09.2023 | Akademické MČR ve sprintu OST |
160 sp | |||||
MČR žáků ve slalomu a sprintu na Křivoklátě | KK Rakovník | ||||||
propozice propozice propozice | |||||||
09.09.2023 | MČR žáků ve slalomu na Křivoklátě MČRž ČPž
| 127 sl | |||||
09.09.2023 | MČR družstev žáků ve slalomu na Křivoklátě MČRž
| 128 sl | |||||
10.09.2023 | MČR žáků ve sprintu na Křivoklátě MČRž ČPž
| 129 sj | |||||
10.09.2023 | MČR družstev žáků ve sprintu na Křivoklátě MČRž
| 130 sj | |||||
10.09.2023 | MČR žactva v kombinaci MČR MČRž |
130 sj | |||||
Slalomy v Táboře | VS Tábor | ||||||
propozice propozice | |||||||
16.09.2023 | 54. ročník Slalomu o štít města Tábora + Krajský přebor Jihočeského kraje + 6. ČP veteránů ČPv OČ |
131 sl | |||||
17.09.2023 | 54. ročník Slalomu o štít města Tábora OČ |
132 sl | |||||
MČR dorostu ve slalomu + MČR Kayak cross senioři + dorost v Troji | Univerzitní sportovní klub Praha | ||||||
propozice propozice delegace r. | |||||||
16.09.2023 | MČR dorostu ve slalomu v Troji MČRd ČPj |
133 sl | |||||
16.09.2023 | MČR družstev dorostu ve slalomu v Troji MČRd |
134 sl | |||||
17.09.2023 | MČR Kayak cross senioři a dorost v Troji MČR MČRd |
135 cx | |||||
17.09.2023 | MČR dorostu v kombinaci MČR MČRd |
135 sl | |||||
ICF Mistrovství světa - Londýn, Lee Valley (GBR) | ICF | ||||||
19.09.2023 - 24.09.2023 | ICF Mistrovství světa - Londýn, Lee Valley (GBR) MEZ |
161 sl | |||||
5. a 6 Národní kvalifikační závod ve Veltrusech | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | ||||||
propozice propozice delegace r. | |||||||
23.09.2023 | 5. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech ČPj NKZ |
136 sl | |||||
24.09.2023 | 6. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech ČPj NKZ |
137 sl | |||||
Třebechovické slalomy | SK Třebechovice | ||||||
propozice propozice | |||||||
30.09.2023 | Třebechovický slalom OČ |
138 sl | |||||
01.10.2023 | Třebechovický slalom OČ |
139 sl | |||||
Hanácké slalomy | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | ||||||
propozice propozice | |||||||
30.09.2023 | Hanácký slalom OM |
140 sl | |||||
01.10.2023 | Hanácký slalom OM |
141 sl | |||||
ICF Světový pohár #5 Final - Paris, Vaires sur Marne (FRA) | ICF | ||||||
05.10.2023 - 08.10.2023 | ICF Světový pohár #5 - Paris, Vaires sur Marne (FRA) MEZ |
162 sl | |||||
Klatovské slalomy ve Strakonicích | Kanoistický klub Klatovy z.s. | ||||||
propozice propozice | |||||||
07.10.2023 | Klatovský slalom ve Strakonicích OČ |
146 sl | |||||
08.10.2023 | Klatovský slalom ve Strakonicích OČ |
147 sl | |||||
Bobr Cup | TJ Vodní Sporty Litovel | ||||||
propozice propozice | |||||||
07.10.2023 | Bobr Cup OST |
148 sj | |||||
Olympic Hopes - Canoe Slalom | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | ||||||
07.10.2023 | Olympic Hopes - Saturday MEZ |
163 sl | |||||
08.10.2023 | Olympic Hopes - Sunday MEZ |
164 sl | |||||
Sjezd ve Veselí nad Moravou | SK Veselí nad Moravou | ||||||
08.10.2023 | Sjezd ve Veselí nad Moravou OM |
168 sj | |||||
Krumlovský maraton | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | ||||||
propozice propozice | |||||||
14.10.2023 | Krumlovský maraton OST |
149 sj | |||||
Školení trenérů slalomu a sjezdu - licence B, C | ČSK DV | ||||||
19.10.2023 - 22.10.2023 | Školení trenérů slalomu a sjezdu - licence B OST
| 169 sc | |||||
19.10.2023 - 22.10.2023 | Školení trenérů slalomu a sjezdu - licence C OST
| 170 sc | |||||
Sjezdy na rozloučenou v Brně | Kanoe Klub Spoj Brno | ||||||
propozice propozice | |||||||
21.10.2023 | Sjezd na rozloučenou v Brně OM |
142 sj | |||||
21.10.2023 | Sjezd na rozloučenou v Brně OM |
143 sj | |||||
22.10.2023 | Sjezd na rozloučenou v Brně OM |
144 sj | |||||
22.10.2023 | Sjezd na rozloučenou v Brně OM |
145 sj | |||||
Podzimní sjezdy na Lužnici | TJ Jiskra Bechyně | ||||||
propozice propozice | |||||||
21.10.2023 | Podzimní sjezd na Lužnici OČ |
150 sj | |||||
21.10.2023 | Podzimní sjezd na Lužnici OČ |
151 sj |
Význam zkratek:
sl - slalom sj - sjezd sp - sprint cx - kayak cross sc - školení
MEZ - Mezinárodní závod MČR - Mistrovství ČR MČRv - MČR veteránů MČR23 - MČR do 23 let MČRd - Mistrovství ČR dorostu MČRž - Mistrovství ČR žáků ČP - Český pohár ČPv - Český pohár veteránů ČPj - Český pohár juniorů ČPž - Český pohár žáků NKZ - Národní kvalifikační závod OČ - Veřejný závod Čechy OM - Veřejný závod Morava OST - Ostatní závody
- fotogalerie - výsledky živě - televize - video - odkaz