×
Přihlašovací systém ČSKDV
on-line přihlašování na závody ve vodním slalomu a sjezdu na divoké vodě
pořadatel - správa přihlášek
jak se přihlásit - podrobný návod
zpět na seznam akcí
ECA Junior Cup ve slalomu v Roudnici n.L.
98 20.07.2024 sobota, ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L., startovné: mládež 40,- dospělí 40,-
99 21.07.2024 neděle, ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L., startovné: mládež 40,- dospělí 40,-
Záhlaví přihlášky, údaje o přihlašujícím oddílu a osobě.
přihláška oddílu
--- vyberte oddíl ---
C&K Rožátov 088
Delfín Jablonec 046
Extreme kayak club, z. s. 004
Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 011
Kanoe Klub Spoj Brno 103
Kanoistický klub Klatovy z.s. 036
KK Opava 121
KK Postřelmov 185
KK Rakovník 017
Klub Kanoistika Roudnice n.L. 049
Klub kanoistiky Železný Brod z.s. 070
Klub Larse Heletága 091
Klub vodních sportů Sušice z.s. 042
Kotva Bráník 077
KV Viking Ml.Boleslav 089
KVS Hradec Králové 045
KVS Praha 4 092
Loko Trutnov 060
OP Prostějov 123
Otava Strakonice 027
Raft klub Troja 097
Raft team H2O Jeseník 188
Regent Team 184
RK Týn, z.s. 093
SK Domeček Soběslav 026
SK Jihlava 081
SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 043
SK Kaplice, z.s 025
SK Štětí 050
SK Třebechovice 061
SK Týniště nad Orlicí 063
SK Veselí nad Moravou 133
SK Vltava Č. Krumlov z.s. 024
SK Vodní slalom České Budějovice 023
SK VS Benátky nad Jizerou 010
Sk VS Slávia Hradec Králové 055
SKK Vysoké Mýto 064
SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 119
Sokol Trója 086
Spartak Vlašim 019
SPORT Zbraslav, z. s. 095
Sportclub 80 Chomutov z.s. 020
Sportovní klub Žižkov Praha z.s. 008
TJ Vodní Sporty Litovel 106
TJ Bohemians Praha 001
TJ CANU - KAJAK Česká Skalice, z.s. 071
TJ ČSAD Plzeň 038
TJ DNT VS Kadaň 047
TJ DUKLA Praha 012
TJ Dvůr Králové 053
TJ Jiskra Bechyně 076
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 014
TJ Loko Plzeň 039
TJ Loko Žatec 052
TJ Lužnice Tábor 078
TJ Ohře Klášterec 048
TJ Roztoky 065
TJ Semily 059
TJ SK Hubertus KV 034
TJ Slavia K. Vary 035
TJ Sokol Písek 080
TJ Šumperk z.s. 129
TJ Syntesia Pardubice 057
TJ Tesla Brno 105
TJ Turnov 062
TJ Valašské Meziříčí 132
TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 108
Univerzitní sportovní klub Praha 009
VK Kroměříž 112
VK Tzunami Ostrava 118
Vodácký oddíl Horšovský Týn 066
Vodní sporty Desná 128
Vodní sporty Ostrava, z.s. 120
Vodní sporty Zábřeh 135
VS Blovice 033
VS Tábor 030
VSK Rájec-Jestřebí 125
Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z. s. 007
Wild Water Canoe Club FROL 090
vedoucí družstva
jméno přihlašujícího
kontaktní e-mail
Prohlašujeme, že všichni závodníci jsou dobrými plavci, startují na vlastní nebezpečí a mají platnou lékařskou prohlídku.
Případné poznámky k přihlášce
pokračovat: zkontrolovat přihlášku
přihlásit zadáním registračního čísla
+ Enter
rgc druhého člena posádky zadejte níže a nebo vyberte ze seznamu
Seznam přihlašovaných lodí.
Přihlásit lze pouze ročníky od 2012 a starší
Přihlašovaná lodní kategorie:
C1M
0
C1Ž
0
K1M
0
K1Ž
0
C1M
1|1|0|0|0
1|0|1|0|0
1|1|0|0|0
1|0|1|0|0
0
Registrovaní členové oddílu
přihlásit kliknutím
všichni
jen s VT slalom
jen závodníci