akce | přihlašování od-do | počty přihlášených | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
C1M | C1Ž | C2M | C2X | C2Ž | K1M | K1Ž | celkem | |||||
Krumlovský sjezd + KP + MČR kategorie C2mix ve sjezdu + Krumlovský sprint + KP
10.05.2024-11.05.2024 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
|
od 24.04.24 00:00:00 do 08.05.24 23:59:59 |
11 | 3 | 5 | 7 | 0 | 33 (34) | 10 | 69 (70) | |||
1. a 2. Národní kvalifikační závod ve slalomu na Trnávce + 2. a 3. nominační závod RDJ + 1. a 2. Český pohár juniorů ve slalomu
11.05.2024-12.05.2024 Sportovní klub Žižkov Praha z.s.
|
od 04.04.24 00:00:00 do 06.05.24 23:59:59 |
přihlašování uzavřeno | 53 | 20 | - | - | - | 118 | 51 | 242 | ||
Slalomy v Českém Krumlově
11.05.2024-12.05.2024 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
|
od 24.04.24 00:00:00 do 08.05.24 23:59:59 |
15 (18) | 5 (9) | 3 | 4 | 0 | 38 (44) | 13 (18) | 78 (96) | |||
Krajský přebor ve sprintu v Olomouci
15.05.2024-15.05.2024 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
|
od 01.05.24 00:00:00 do 12.05.24 23:59:59 |
1 | 0 | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 1 | |||
Slalomy na Paraplíčku +2.Český pohár veteránů
18.05.2024-19.05.2024 Klub kanoistiky Železný Brod z.s.
|
od 11.04.24 00:00:00 do 10.05.24 23:59:59 |
10 (18) | 2 (7) | 1 (2) | 1 (2) | 0 | 16 (32) | 6 (15) | 36 (76) | |||
7. a 8. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR dorostu + Akademické MČR
18.05.2024-19.05.2024 TJ Bohemians Praha
|
od 11.04.24 00:00:00 do 15.05.24 12:00:59 |
7 (8) | 7 | 3 | - | 0 | 19 (21) | 7 (9) | 43 (48) | |||
MČR družstev dorostu ve Veltrusech
18.05.2024-19.05.2024 TJ Bohemians Praha
|
od 11.04.24 00:00:00 do 15.05.24 12:00:59 |
1 | 1 | 0 | - | 0 | 1 | 1 | 4 | |||
Krajský přebor ve slalomu v Olomouci
22.05.2024-22.05.2024 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
|
od 07.05.24 00:00:00 do 19.05.24 23:59:59 |
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
Slalomy v Ostravě
25.05.2024-26.05.2024 VK Tzunami Ostrava
|
od 18.04.24 00:00:00 do 21.05.24 23:59:59 |
3 | 0 | 0 | 2 | 0 | 3 | 2 | 10 | |||
Slalomy v Sušici + 3. Český pohár veteránů
25.05.2024-26.05.2024 Klub vodních sportů Sušice z.s.
|
od 01.05.24 00:00:00 do 22.05.24 18:00:59 |
3 (4) | 1 (3) | 0 | 0 | 0 | 1 (5) | 1 (4) | 6 (16) | |||
3. a 4. Národní kvalifikační závod ve slalomu v Liptovském Mikuláši + 4. a 5. nominační závod RDJ + 3. a 4. Český pohár juniorů
01.06.2024-02.06.2024 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
|
od 07.05.24 00:00:00 do 24.05.24 23:59:59 |
0 (1) | 0 | - | - | - | 0 (6) | 0 (1) | 0 (8) | |||
Krumlovský sjezd
04.06.2024-04.06.2024 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
|
od 13.05.24 00:00:00 do 02.06.24 23:59:59 |
přihlašování ještě není možné | 0 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | ||
71 sjezd 08.06.2024 MČR dorostu v klasickém sjezdu + veřejný závod + Český pohár juniorů + 1. Český pohár žáků na Labi
08.06.2024-09.06.2024 Loko Trutnov
|
od 02.05.24 00:00:00 do 04.06.24 23:59:59 |
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
72 sjezd 08.06.2024 MČR družstev dorostu v klasickém sjezdu na Labi pod Dvorem Králové
08.06.2024-09.06.2024 Loko Trutnov
|
od 02.05.24 00:00:00 do 04.06.24 23:59:59 |
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
73 sjezd 09.06.2024 MČR žáků v klasickém sjezdu + veřejný závod + 2. Český pohár žáků na Labi pod Dvorem Králové
08.06.2024-09.06.2024 Loko Trutnov
|
od 02.05.24 00:00:00 do 04.06.24 23:59:59 |
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
74 sjezd 09.06.2024 MČR družstev žáků v klasickém sjezdu na Labi pod Dvorem Králové
08.06.2024-09.06.2024 Loko Trutnov
|
od 02.05.24 00:00:00 do 04.06.24 23:59:59 |
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
75 sjezd 09.06.2024 Nominační závod RD sjezd - kategorie C2 ženy
08.06.2024-09.06.2024 Loko Trutnov
|
od 02.05.24 00:00:00 do 04.06.24 23:59:59 |
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
Slalomy pod Borskou přehradou + 4. Český pohár veteránů
05.07.2024-07.07.2024 TJ Loko Plzeň
|
od 01.06.24 00:00:00 do 03.07.24 23:59:59 |
přihlašování ještě není možné | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
Podřipské slalomy
13.07.2024-14.07.2024 Klub Kanoistika Roudnice n.L.
Startovné: dospělí 200Kč/závod, mládež 100Kč/závod
|
od 15.04.24 23:00:00 do 11.07.24 23:59:59 |
0 | 0 | - | - | - | 5 (7) | 2 | 7 (9) | |||
ECA Junior Cup ve slalomu v Roudnici n.L.
20.07.2024-21.07.2024 Klub Kanoistika Roudnice n.L.
|
od 30.04.24 00:00:00 do 15.07.24 23:59:59 |
12 | 9 | - | - | - | 18 | 14 | 53 | |||
55. ročník Slalomu o štít města Tábora + Krajský přebor Jihočeského kraje
21.09.2024-22.09.2024 VS Tábor
|
od 15.08.24 00:00:00 do 18.09.24 23:59:59 |
přihlašování ještě není možné | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Čísla počtů přihlášených uvedená v závorkách vyjadřují součet počtu přihlášených zde a počtu přihlášených na oddílových přihlašovacích nástěnkách, tedy celkový počet aktuálně přihlášených.