• Úvod
  • Závody
  • Slalom a sjezd

Výsledky ČSKDV

Archiv výsledků Českého svazu kanoistů sekce divoká voda.
Připomínky či jakékoliv historické materiály prosím posílejte na email  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Termínová listina a výsledky závodů Divoká voda, rok 2019  

Kalendář akcí a výsledky

závoddatumvýsledkystav
Sjezdy na Svitavě Kanoe Klub Spoj Brno
    propozice
1 sj Sjezd na Svitavě - krajský přebor
16.03.2019    
2 sj Sjezd na Svitavě - přebor Brna
16.03.2019    
Sjezdy v Hanušovicích Vodní sporty Desná
    propozice
3 sj Sjezd v Hanušovicích
23.03.2019    
4 sj Sjezd v Hanušovicích
23.03.2019    
5 sj Sjezd v Hanušovicích
24.03.2019    
6 sj Sjezd v Hanušovicích
24.03.2019    
Sjezdy na Sázavě TJ Bohemians Praha
    propozice
7 sj Sjezd na Sázavě
30.03.2019    
8 sj Sjezd na Sázavě
30.03.2019    
10 sj Sjezd na Sázavě
31.03.2019    
9 sj Sjezd na Sázavě
31.03.2019    
Sjezd na Chrudimce TJ Syntesia Pardubice
    propozice
11 sj Sjezd na Chrudimce
04.04.2019    
Jarní slalomy v Českém Vrbném SK VS Č. Budějovice
    propozice
16 sl Jarní slalom v Českém Vrbném - dolní trať
06.04.2019    
17 sl Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať
06.04.2019    
18 sl Jarní slalom v Českém Vrbném - dolní trať
07.04.2019    
19 sl Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať
07.04.2019    
Jarní sjezdy na Lužnici TJ Jiskra Bechyně
    propozice
12 sj Jarní sjezd na Lužnici
06.04.2019    
13 sj Jarní sjezd na Lužnici
06.04.2019    
14 sj Jarní sjezd na Lužnici
07.04.2019    
15 sj Jarní sjezd na Lužnici
07.04.2019    
Sjezdy v Hanušovicích Vodní sporty Desná
    propozice
20 sj Dolnostudénské sjezdy
06.04.2019    
21 sj Dolnostudénské sjezdy
06.04.2019    
22 sj Dolnostudénské sjezdy
07.04.2019    
23 sj Dolnostudénské sjezdy
07.04.2019    
1. a 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě KK Opava
    propozice
24 sl 1.Český pohár žáků ve slalomu v Opavě
13.04.2019    
25 sl 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě
14.04.2019    
Sjezd na Chrudimce TJ Syntesia Pardubice
    propozice
26 sj Sjezd na Chrudimce
18.04.2019    
1. a 2. Český pohár v klasickém sjezdu TJ Bohemians Praha
    propozice
27 sj 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici
20.04.2019    
28 sj 2.Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici
21.04.2019    
3. a 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23, veteránů a družstev na Čeňkově Pile TJ Loko Plzeň
    propozice
35 sj 3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile
27.04.2019    
36 sj Mistrovství ČR družstev v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile
27.04.2019    
37 sj 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile
28.04.2019    
Slalomy v Zábřehu Vodní sporty Zábřeh
    propozice
33 sl Slalom v Zábřehu
27.04.2019    
34 sl Slalom v Zábřehu
28.04.2019    
Stružnická peřej SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
    propozice
38 sl 40. ročník Stružnická peřej
27.04.2019 Závod zrušen: malá účast, málo vody
39 sl 40. ročník Stružnická peřej
28.04.2019 Závod zrušen: malá účast, málo vody
55. ročník Trutnovských slalomů + 1.Český pohár veteránů Loko Trutnov
    propozice
31 sl 55. ročník Trutnovského slalomu + 1.Český pohár veteránů
27.04.2019    
32 sl 55. ročník Trutnovského slalomu
28.04.2019    
Sjezd na Chrudimce TJ Syntesia Pardubice
    propozice
40 sj Sjezd na Chrudimce
02.05.2019    
50. ročník Slalomů o štít města Tábora + 2.ČP veteránů + KP Jihočeského kraje VS Tábor
    propozice
45 sl 50. ročník Slalomu o štít města Tábora + 2. Český pohár veteránů + KP Jihočeského kraje
04.05.2019    
46 sl 50. ročník Slalomu o štít města Tábora
05.05.2019    
1. a 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závody TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
    propozice
47 sl 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod
04.05.2019    
48 sl 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod
05.05.2019    
Sjezdy a sprinty ve Dvoře Králové TJ Dvůr Králové
    propozice
41 sj Sprint ve Dvoře Králové
04.05.2019    
42 sj Sprint ve Dvoře Králové
04.05.2019    
43 sj Sjezd ve Dvoře Králové
05.05.2019    
44 sj Sjezd ve Dvoře Králové
05.05.2019    
3. a 4 Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závody Univerzitní sportovní klub Praha
    propozice
52 sl 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod
11.05.2019    
53 sl 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod
12.05.2019    
Slalomy "O pracku krumlovského medvěda" SK Vltava Č. Krumlov z.s.
    propozice
56 sl Slalom "O pracku krumlovského medvěda"
11.05.2019    
57 sl Slalom "O pracku krumlovského medvěda"
12.05.2019    
Krumlovský Down-Town v klasickém sjezdu + MČR C2mix + KP Jihočeského kraje SK Vltava Č. Krumlov z.s.
    propozice
51 sj Krumlovský Down-Town v klasickém sjezdu + MČR C2mix + KP Jihočeského kraje
11.05.2019    
Slalomy na Paraplíčku TJ Klub kanoistiky Železný Brod
    propozice
49 sl Slalom na Paraplíčku
11.05.2019    
50 sl Slalom na Paraplíčku
12.05.2019    
Slalomy v Ostravě VK Tzunami Ostrava
    propozice
54 sl Slalom v Ostravě
11.05.2019    
55 sl Slalom v Ostravě
12.05.2019    
Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje UP Olomouc
    propozice
58 sl Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje
15.05.2019    
Sjezd na Chrudimce TJ Syntesia Pardubice
    propozice
59 sl Sjezd na Chrudimce
16.05.2019    
1. a 2. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Klub Kanoistika Roudnice n.L.
    propozice
60 sl 1. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L.
18.05.2019    
61 sl 2. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L.
19.05.2019    
Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje UP Olomouc
    propozice
62 sj Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje
22.05.2019    
Slalomy v Sušici Klub vodních sportů Sušice z.s.
    propozice
63 sl Slalom v Sušici
25.05.2019    
64 sl Slalom v Sušici
26.05.2019    
5. a 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23 + boat cross TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
    propozice
65 sj 5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech
25.05.2019    
66 sj Boat cross
25.05.2019 Závod zrušen: neoficielní závod
67 sj 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23
26.05.2019    
European Champinships 2019 Pau, FRA ECA
sl European Champinships 2019 Pau, FRA
MEZ
30.05.2019 - 02.06.2019  
Slalomy v Kroměříži VK Kroměříž
    propozice
70 sl Slalom v Kroměříži
01.06.2019    
71 sl Slalom v Kroměříži
02.06.2019    
XXXIV. ročník Křivoklátských slalomů + 3. Český pohár veteránů KK Rakovník
    propozice
68 sl XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu + 3. Český pohár veteránů
01.06.2019    
69 sl XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu
02.06.2019    
Sjezd na Chrudimce TJ Syntesia Pardubice
    propozice
72 sj Sjezd na Chrudimce
06.06.2019    
3. a 4. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši UP Olomouc
    propozice
73 sl 3. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši
08.06.2019    
74 sl 4. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši
09.06.2019    
WORLD CUP 1 London ICF
sl WORLD CUP 1 London
MEZ
13.06.2019 - 16.06.2019  
3. a 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě KK Rakovník
    propozice
75 sl 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě
15.06.2019    
76 sl 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě
16.06.2019    
Sjezd na Chrudimce TJ Syntesia Pardubice
    propozice
77 sj Sjezd na Chrudimce
20.06.2019    
WORLD CUP 2 Bratislava ICF
sl WORLD CUP 2 Bratislava
MEZ
20.06.2019 - 23.06.2019  
MČR dorostu a žáků ve sjezdu na Berounce + 1. a 2. ČPž + veřejný sjezd TJ Bohemians Praha
    propozice
78 sj MČR dorostu družstev ve sjezdu na Berounce
22.06.2019    
79 sl MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd
22.06.2019    
80 sj MČR žáků družstev ve sjezdu na Berounce
23.06.2019    
81 sj MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod
23.06.2019    
WORLD CUP 3 Tacen ICF
sl WORLD CUP 3 Tacen
MEZ
27.06.2019 - 30.06.2019  
Slalomy a sjezd ve Vysokém Mýtě SKK Vysoké Mýto
    propozice
82 sj Sjezd ve Vysokém Mýtě
29.06.2019    
83 sl Slalom ve Vysokém Mýtě
29.06.2019    
84 sl Slalom ve Vysokém Mýtě
30.06.2019    
Slalomy ve Strakonicích + 4. Český pohár veteránů Otava Strakonice
    propozice
87 sl Slalom ve Strakonicích + 4. Český pohár veteránů
29.06.2019    
88 sl Slalom ve Strakonicích
30.06.2019    
Slalomy v Dolních Kounicích TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.
    propozice
85 sl Slalom v Dolních Kounicích
29.06.2019    
86 sl Slalom v Dolních Kounicích
30.06.2019    
ME JUNIOR/U23 2019 Liptovský Mikuláš ECA
sl ME JUNIOR/U23 2019 Liptovský Mikuláš
MEZ
03.07.2019 - 07.07.2019  
Slalomy v Kadani + Český pohár předžáků TJ DNT VS Kadaň
    propozice
89 sl Slalom v Kadani + Český pohár předžáků
06.07.2019 Závod zrušen: nedostatek vody
90 sl Slalom v Kadani + Český pohár předžáků
07.07.2019 Závod zrušen: nedostatek vody
Letní slalomy v Českém Vrbném + 5. Český pohár veteránů SK VS Č. Budějovice
    propozice
91 sl Letní slalomy - Memoriál Karla Krejčího + 5. ČP veteránů
13.07.2019    
92 sl Letní slalomy - Memoriál Lídy Polesné
14.07.2019    
Pardubické slalomy na voleji TJ Syntesia Pardubice
    propozice
93 sl Pardubický slalom na voleji
20.07.2019    
94 sl Pardubický slalom na voleji
21.07.2019    
Slalomy v Brně Kanoe Klub Spoj Brno
    propozice
95 sl Slalom - přebor Brna
27.07.2019    
96 sl Slalom přebor Jm kraje
28.07.2019    
Sjezdy a sprinty v Třebechovicích SK Třebechovice
    propozice
97 sj Sjezd v Třebechovicích
27.07.2019    
98 sj Sprint v Třebechovicích
27.07.2019    
100 sj Sprint v Třebechovicích
28.07.2019    
99 sl Sjezd v Třebechovicích
28.07.2019    
WRR + ECA CUP Trója Univerzitní sportovní klub Praha
    propozice
105 sl World Ranking Race + ECA Open Slalom Cup Troja
03.08.2019 - 04.08.2019    
Slalomy pod Borskou přehradou TJ Loko Plzeň
    propozice
101 sl Slalom pod Borskou přehradou
03.08.2019    
102 sl Slalom pod Borskou přehradou
04.08.2019    
Slalomy ve Veselí n.M. SK Veselí nad Moravou
    propozice
103 sl Slalom ve Veselí n.M.
03.08.2019    
104 sl Slalom ve Veselí n.M.
04.08.2019    
Slalomy O štít města Benátek + MČR veteránů + 6. Český pohár veteránů SK VS Karbo Benátky
    propozice
106 sl Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů
10.08.2019    
107 sl Slalom O cenu Tyrolitu + 6. Český pohár veteránů
11.08.2019    
Slalomy ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
    propozice
108 sl Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka
17.08.2019    
109 sl Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka
18.08.2019    
7. a 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR + MČR veteránů + MČR družstev + 1 x ECA CUP individuál + 2 x ECA CUP teens + 3. a 4. ČPž ve sjezdu a sprintu TJ Syntesia Pardubice
    propozice
110 sj 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném + ECA CUP teens
17.08.2019    
111 sj 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP
17.08.2019    
112 sj Mistrovství ČR ve sprintu družstev v Českém Vrbném
17.08.2019  
113 sj 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP teens
18.08.2019    
114 sj 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR
18.08.2019    
5. a 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR + MČR U23 + MČR družstev SK VS Č. Budějovice
    propozice
115 sl Mistrovství ČR ve slalomu družstev na Lipně
23.08.2019    
116 sl 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR
24.08.2019    
117 sl 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23
25.08.2019    
9. a 10. Český pohár ve sjezdu na Lipně + MČR v klasickém sjezdu SK Vltava Č. Krumlov z.s.
    propozice
118 sj 9. Český pohár ve sprintu na Lipně
24.08.2019    
119 sj 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR
25.08.2019    
WORLD CUP 4 Markkleeberg ICF
sl WORLD CUP 4 Markkleeberg
MEZ
28.08.2019 - 01.09.2019  
Mistrovství ČR žáků ve slalomu a sprintu v Brandýse n.L. KK Brandýs nad Labem
    propozice
120 sl Mistrovství ČR družstev žáků ve slalomu v Brandýse n.L.
31.08.2019    
121 sl Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L.
31.08.2019    
901 sl Mistrovství ČR žáků v kombinaci v Brandýse n.L.
31.08.2019 - 01.09.2019     
122 sj Mistrovství ČR družstev žáků ve sprintu v Brandýse n.L.
01.09.2019    
123 sj Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L.
01.09.2019    
Světový pohár ve slalomu v Troji Univerzitní sportovní klub Praha
    propozice
125 sl 2019 ICF Světový pohár ve vodním slalomu, Mistrovství světa v extrem slalomu, Praha-Troja
07.09.2019 - 08.09.2019  
903 sl 2019 ICF Mistrovství světa v extrem slalomu, Praha-Troja
08.09.2019   
Východočeský vodácký maraton TJ Syntesia Pardubice
    propozice
124 sj Východočeský vodácký maraton
07.09.2019 
Mistrovství ČR dorostu ve slalomu a sprintu v Českém Vrbném SK VS Č. Budějovice
    propozice
126 sl Mistrovství ČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném
14.09.2019    
127 sl Mistrovství ČR družstev dorostu ve slalomu v Českém Vrbném
14.09.2019    
902 sl Mistrovství ČR dorostu v kombinaci v Českém Vrbném
14.09.2019 - 15.09.2019     
128 sj Mistrovství ČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném
15.09.2019    
129 sj Mistrovství ČR družstev dorostu ve sprintu v Českém Vrbném
15.09.2019    
5. a 6. Národní kontrolní závod v Troji Univerzitní sportovní klub Praha
    propozice
130 sl 5. Národní kontrolní závod v Troji
21.09.2019    
131 sl 6. Národní kontrolní závod v Troji
22.09.2019    
WORLDCHAMPIONSHIPS 2019 La Seu d'Urgell ICF
sl WORLDCHAMPIONSHIPS 2019 La Seu d'Urgell
MEZ
24.09.2019 - 29.09.2019  
Hanácké slalomy UP Olomouc
    propozice
132 sl Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu
28.09.2019    
133 sl Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu
29.09.2019    
Slalomy v Třebechovicích SK Třebechovice
    propozice
136 sl Slalom v Třebechovicích
28.09.2019    
137 sl Slalom v Třebechovicích
29.09.2019    
Podřipské slalomy Klub Kanoistika Roudnice n.L.
    propozice
134 sl Podřipský slalom
28.09.2019 Závod zrušen: málo přihlášených
135 sl Podřipský slalom
29.09.2019 Závod zrušen: málo přihlášených
Klatovské slalomy ve Strakonicích Kanoistický klub Klatovy z.s.
    propozice
138 sl Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči
05.10.2019    
139 sl Klatovský slalom ve Strakonicích
06.10.2019    
BOBR CUP TJ Vodní Sporty Litovel
    propozice
140 sj BOBR CUP
05.10.2019 
Olympijské naděje Klub Kanoistika Roudnice n.L.
    propozice
144 sl Olympijské naděje
05.10.2019 - 06.10.2019 
Krumlovský maraton BS Vlašim
    propozice
141 sl Krumlovský maraton
12.10.2019 
Podzimní sjezdy na Lužnici TJ Jiskra Bechyně
    propozice
142 sj Podzimní sjezd na Lužnici
19.10.2019    
143 sj Podzimní sjezd na Lužnici
19.10.2019    

Význam zkratek:
sl - slalom   sj - sjezd   sp - sprint   cx - kayak cross   sc - školení  
MEZ - Mezinárodní závod   MČR - Mistrovství ČR   MČRv - MČR veteránů   MČR23 - MČR do 23 let   MČRd - Mistrovství ČR dorostu   MČRž - Mistrovství ČR žáků   ČP - Český pohár   ČPv - Český pohár veteránů   ČPj - Český pohár juniorů   ČPž - Český pohár žáků   NKZ - Národní kvalifikační závod   - Veřejný závod Čechy   OM - Veřejný závod Morava   OST - Ostatní závody  
- odkaz   - výsledky živě  

Kanoe.cz

Český vodácký server


Český svaz kanoistů, z.s.
Zátopkova 100/2
+420.242429245
info@kanoe.cz
Po-Pá: 9.00 - 16.00

Uložit
Uživatelské nastavení cookies
Stránky využívají cookies pro zajištění co nejlepšího fungování pro čtenáře. Pokud se rozhodnete odmítnout použití cookies, nemusít stránky fungovat dle vašich představ.
Přijmout vše
Odmítnout vše
Číst více
Essential
Tytot cookies jsou potřebné pro zajištění správného fungování webu. Tyto nelze vypnout.
Admin Tools
Přijmout
Analytics
Nástroje pro analýzu dat návštěvnosti stránek.
Google Analytics
Přijmout
Odmítnout